Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 04:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 80 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 28.04.2009 13:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Tsiteeri:
juhus kus idavirumaal kirjutas venekjeelene ment protokolli peale tulukestega alkomeetrit kasutades et "juhtis sõidukit kerges jopes(joobes)" mees kirjutas kohe alla et on kõigega täiesti nõus ja pärast seletas et autos oli palav ja kasutas see tõttu kergemat riietust kas see on keelatud Mingit karistust ei järgnenud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 28.04.2009 14:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2009 14:27
Postitusi: 50
BEMARI535 kirjutas:
hollow kirjutas:
mul aga oli KarS 262 ehk siis krim asi

selgita siis teistelegi mis ime läbi sinu 262 krim.asi sai olla


Kusjuures olen ühekorra juba hollow tähelepanu asjale juhtinud. Kui inimene ei tee vahet väärteol ja kriminaalasjal siis tekib küsimus, kas tema suhtes on üldse midagi algatatud?

Hollow, kuskilt on meelde jäänud, et käisid kohtus ja võitsid ka? Jaga palun kohtulahendit ka meiega, et saaks asjasse natukenegi selgust!
Samamoodi, järgmine, kes tuleb jutuga, et kohtus võideti jutuga, et võttis riided seljast ära ja et liiga palav poleks vms peab samuti oma jutu kinnituseks lisama asjakohase kohtulahendi.
Milleks mingit täielikku iba suust välja ajada, ala sõber rääkis, et sõbra sõbral oli nii juhtunud.

Sealt need segadused tulevadki!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 02.05.2009 14:15 

Liitunud: 22.01.2005 00:35
Postitusi: 19
BEMARI535 kirjutas:
Tsiteeri:
linnalegend.


tegelikult ei ole linnalegend, asi oli ajalehtedes ka, aga kahjuks olen ma nii laisk, et ei viitsi otsida.. pane kuskile otsingusse "kerges jopes" sisse, äkki leiad.
Juhtus mingi 2-4a tagasi.

leidsin siit viimase lõigu.. http://arhiiv.pohjarannik.ee/article.php?sid=4500


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 02.05.2009 14:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.09.2007 11:54
Postitusi: 543
Asukoht: Tallinn/Nurmsi/Viskla
wwmww kirjutas:

Üks asi on see, et lingile klõpsates tuleb ette hoiatus, et leht võib osutuda ohtlikuks, teine see, et taaskord juhtus asi "sõbraga".
Seda lugu leidub valdavalt blogides, kommentaarides ja naljanurkades. Mitte uudistes. Ja kui keegi tahab väga tõestada, et selline asi on kohtus vastava lahendi leidnud, siis viidaku otsusele. Või esitagu pilt protokollist.
Kohtulahendid on avalik teave, kättesaadaval aadressil: http://kola.just.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida teha kui said ebaausa trahvi?
PostitusPostitatud: 02.05.2009 18:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.03.2007 20:22
Postitusi: 97
wwmww kirjutas:
BEMARI535 kirjutas:
linnalegend.
tegelikult ei ole linnalegend, asi oli ajalehtedes ka, aga kahjuks olen ma nii laisk, et ei viitsi otsida.. pane kuskile otsingusse "kerges jopes" sisse, äkki leiad.
Juhtus mingi 2-4a tagasi.

leidsin siit viimase lõigu.. http://arhiiv.pohjarannik.ee/article.php?sid=4500

Püüa aru saada, et Google otsingusse "kerges jopes" kirjutades ja tulemuste seast esimesele "sõbraga juhtunud" loole viidates ei ole see kuidagi etem kui siin foorumis pasundada kuidas oma sõbra tuttava naise vanaema sugulasega nii juhtus.
Teise külje pealt teades natuke sinu viidatud artikli loo kangelast (hr Ken), on tema viimane, kelle saunajutte uskuda saab. Ja kui sa ikka veel usud, et see asi tõele võib vastata, siis loe mu eelmine postitus 28.04.2009 kell 12.33 korralikult läbi. Rikkumise kirjelduseks võib teoorias kirjutada kasvõi "Sügas mune", kuna karistamisel lähtutakse kvalifikatsioonist mitte sõnadega rikkumise kirjeldamisest.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 80 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 104 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7