Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.08.2018 00:01

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 88092 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5823, 5824, 5825, 5826, 5827, 5828, 5829 ... 5873  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Küsimused, mis elada ja magada ei lase. Vol. 2
PostitusPostitatud: 25.09.2017 13:09 
Kasutaja avatar

Kes seda tõestada saab kui põhjendamatu kiirus oli parasjagu?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25.09.2017 13:19 
Kasutaja avatar

Keda huvitab kui põhjendatud kiirus on,kui takistad pead mööda laskma mitte n*ssima.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25.09.2017 14:19 

Sten-Martin kirjutas:
Keda huvitab kui põhjendatud kiirus on,kui takistad pead mööda laskma mitte n*ssima.

et kui sa ummikus mu ees kakerdad siis kaod eest ära?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25.09.2017 16:50 

ƤɵԉșϞߌ Ƒиҩт CXXVIⓟ kirjutas:
Kes seda tõestada saab kui põhjendamatu kiirus oli parasjagu?

Eks kohus kaalub, kui:
A: määratud trahvi tühistamist nõutakse või
B: järjekordse liiklusraevu järelmeid klaaritakse.

Kuulge, olge inimesed. Elage ise ja laske teistel ka elada. :think

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25.09.2017 19:57 
Kasutaja avatar

Enamasti on võimalus 10 minutit varem sõitma hakata, et õigel ajal tööle jõuda!

Ummikute teemal ka värske lugu: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=79620416

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25.09.2017 22:19 
Kasutaja avatar

varikasutaja kirjutas:
Sten-Martin kirjutas:

et kui sa ummikus mu ees kakerdad siis kaod eest ära?

Ummikus passimisel ja lihtsalt jalus venimisel on suur vahe.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26.09.2017 06:58 
Kasutaja avatar

Tanel kirjutas:
Ja inimesed - tüüpilised teises reas ukerdajad lihtsalt pidurdavad all fucking day long seal igaks juhuks ikkagi 50 peale ära, et nende teises reas vajadus ikka rohkem rahuldatud saaks

Ma olen ka seal vasakus tuima pannud. Paar korda on mulle näidatud ka, et ma olen lollakas, et kaamera ees hoogu maha ei pidurda..

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26.09.2017 07:00 
Kasutaja avatar

Tõnis_S kirjutas:
http://holistika.ee/varjatud-viha-kena-inimese-kooriku-all/

Kui sul aeg-ajalt on tõsiselt halb päev ja sa pead seda kellegi peal välja elama, siis tee seda mõne võõra peal!
Ma istusin oma laua taga, kui mulle meenus telefonikõne, mille olin unustanud teha.. Ma leidsin numbri ja valisin selle.
Meeshääl vastas: "Hello!"Ma vastasin viisakalt: "Mina olen Chris. Kas ma saaksin rääkida Robyn Carteriga, palun?!"
Äkitselt, meeshääl, karjus mulle kõrva: "Hangi omale õige number, kurat!"
ja lõi telefonitoru pauguga hargile. Ma ei suutnud uskuda, et keegi saab olla nii häbematu. Kui ma valisin (tracked down???) Robyni korrektset numbrit, et talle helistada, avastasin, et olin kogemata kaks viimast numbrit segamini ajanud.
Peale temakesega kõne lõpetamist, otsustasin uuesti helistada valele numbrile. Kui sama tüüp telefonile vastas, karjusin ma: "Sa oled sitapea!" ja panin toru ära. Ma kirjutasin ta numbri üles ja kirjutasin sinna kõrvale sitapea.
Ja panin selle lauasahtlisse.Iga paari nädala tagant, kui ma maksin arveid, või mul oli eriti s*** päev, helistasin ma talle ja karjusin: "Sa oled sitapea!" Kui leiutati 'numbrinäidu' teenus, mõtlesin et mu teraapiline sitapea helistamine peab saama lõpu. Ma helistasin tema numbrile ja ütlesin: "Tere! Mina olen John Smith, teie telefoni kompaniist. Helistan, et teada sada, kas te olete juba tuttav meie uue 'numbrinäidu' teenusega?" Ta karjus: "EI!" ja lõi telefoni hargile. Ma helistasin talle kiiresti tagasi ja ütlesin: "See on sellepärast, et sa oled sitapea!" ja katkestasin kõne.
Ühel päeval kui olin poe juures, valmistusin parkima end vabale kohale, mingi tüüp, musta BMW-ga lõikas mul tee ära ja parkis end parkimiskohale, mida ma kannatlikult ootanud olin. Ma tuututasin signaliga ja karjusin, et olen seda kohta siin ootand- tema lihtsalt näitas mulle sõrme. Igatahes oli tal küljeaknal silt: MÜÜA, koos tema telefoninumbriga. Ma kirjutasin selle üles!Paar päeva hiljem, kohe peale seda, kui olin sitapeale helistanud (mul oli ta number kiirvalimise all), arvasin, et ma parem helistan sellele BMW sitapeale ka.
Ma küsisin: "Kas teie olete see, kellel on must BMW müüa??"Ta vastas: "Jahh, olen küll!"Ma küsisin: "Kas ma saaksin seda ka näha?" Ta ütles: "Jahh, ma elan 34 Oaktree Blvd, Fairfax'is. See on kollane majake ja autod on kohe ette pargitud." Siis küsisin: "Mis su nimi on?"Ta ütles: "Mu nimi on Don Hansen." "Millal on hea aeg, sind leida, Don?""Ma olen kodus igal õhtul, peale kella 17"
"Kuule Don, kas ma saan sulle midagi öelda?" "Jah?""Don, sa oled sitapea!"
Siis panin ma toru ära ja salvestasin ka tema numbri kiirvalikusse.Edaspidi, kui mul on probleeme, on mul kaks sitapead, kellele helistada. Siis tuli mul idee- helistan esimesele sitapeale.
Ta ütles: "Hello" Ma ütlesin: "Sa oled sitapea!" kuid ma ei pannud toru ära.
Ta küsis: "Oled sa veel seal?"Ma vastasin: "Jahh" Ta karjus: "Lõpeta mulle helistamine!" Ma ütlesin: "Sunni mind!"
TA küsis: "Kes sa oled?"Ma vastasin: "Mu nimi on Don Hansen"Ta ütles: "Jahh?? Kus sa elad?" Ma vastasin: "Sitapea, ma elan 34 Oaktree Blvd, Fairfax'is, kollases majakeses. Mul on must Bemm maja ette pargitud." Ta ütles: "Ma tulen kohe sinna, Don. Ja sul on parem hakata juba palveid lugema!"Ma ütlesin: "Jahh, ma juba tõsiselt kardan, sitapea!" ja panin toru ära.Siis helistasin ma teisele sitapeale.
Ta ütles: "Hello?"Ma ütlesin: "Hello, sitapea!" Ta karjus: "Kui ma peaksin teada saama, kes sa oled..."Ma ütlesin: "Mis siis saab?"Ta ütles: "Ma kütan su persse kuumaks!" Ma vastasin: "Sul on see võimalus, sitapea! MA tulen kohe sinu juurde!" Siis panin ma toru ära ja helistasin kohe politseisse. Ütlesin, et elan 34 Oaktree Blvd, Fairfax'is ja et ma olen teel sinna, et tappa oma pedesõber.
Siis helistasin ma kanal 9 uudistesse, et gängisõda läheb Oaktree Blvd, Fairfax'is lahti.Kähku läksin oma autosse ja kimasin Fairfax'i poole.Ma jõudsin sinna täpselt õigel ajal, et näha kuidas kaks sitapead, kuue politsei auto ees,

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26.09.2017 20:35 
Kasutaja avatar

Keegi Makita või milwaukee tööriistade müügiga siin ei tegele ?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26.09.2017 21:14 

Noszz kirjutas:

Makitaga saab võib-olla aidata

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27.09.2017 08:39 

Noszz kirjutas:

Milwaukee'ga saan aidata.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27.09.2017 23:01 

A kust hea hinnaga pigimatti saaks?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.09.2017 15:43 

Blu ray mängija on HDMI kaabliga ühendatud telekaga. Teleka heli on optilise kaabliga ühendatud ProLogic võimendiga. Kas surround heli tuleb sellise ringiga ka läbi või ma peaks ikkagi ühendama mängija otse võimendiga?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.09.2017 16:40 
C4V6
Kasutaja avatar

See oleneb sellest kas su teler toetab seda heli.

www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28.09.2017 17:29 

.

Viimati muutis walk, 28.09.2017 20:02, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 88092 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5823, 5824, 5825, 5826, 5827, 5828, 5829 ... 5873  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis