Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 16:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 16.01.2015 19:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
Tanel kirjutas:
Welll... wow... Sa oled mingi 30 ja peale ja suutsid endale korteri laenupeale võtta ? Mida soovitad neile noortele kes näiteks kooli just lõpetanud on. Saada sama vanaks kui sina, et endale magalasse hrušovka liisida või ? Ragnar põhjendas ilusti ära miks ei saa. Ofc. on mõttekam ja isegi läksin seda teed, et oman kahetoalist kõikide mugavustega korterit lasnamäe paneelikas aga kõikidel paraku seda võimalust pole ja tihti on lihtsam elada normaalses üürikas kui mingis mõttetus paneelikas lagunevas ja halbade naabritega ümbritsetud korteris kuhu hakkad jyskist mööblit ostma.

Aga kui ON raha ja siis üüritakse korterit, siis see on küll tänasel päeval jaburduse tipp

Pigem oli ragnar iseisukoht see, et korteriostu juttu räägivad need, kes ei pea ega ela üürikas. Paraku mina ei olnud selles sihtrühmas. KA ei ela ma mingis lagunevas peldikus, kuskil päraper*se linnaosas. Minu esimene mitte üürikas oli vilde teel, 3 toaline (68 kopikatega ruudune vist), hea asukohaga ja ilma debiilsete naabriteta. Edasi sai see maha müüdud ja oman kristiines 4 toalist, ligi 90m2 korterit. Ei ole mingi 40k-ga ostetud sitamaja.
Ja jõudes nüüd tagasi teemasse käiva jutuni, siis ülesmäge hakkasid asjad minema just siis, kui ma töötasin mitu aastat 6 päeva nädalas mingi 14+ tunniseid kulleripäevi.
Seega, eisukohta, kuidas "kuidagi ei õnnestu" on minu kogemuste põhjal bullshit ja tuleks ehk oma prioriteedid üle vaadata? Äkki tasuks mõneks ajaks 25a vana lagunev bemmiparsa pressialla viia ja bussiga sõites raha säästa?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 07:13 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
MrIroonia kirjutas:
Tanel kirjutas:
Welll... wow... Sa oled mingi 30 ja peale ja suutsid endale korteri laenupeale võtta ? Mida soovitad neile noortele kes näiteks kooli just lõpetanud on. Saada sama vanaks kui sina, et endale magalasse hrušovka liisida või ? Ragnar põhjendas ilusti ära miks ei saa. Ofc. on mõttekam ja isegi läksin seda teed, et oman kahetoalist kõikide mugavustega korterit lasnamäe paneelikas aga kõikidel paraku seda võimalust pole ja tihti on lihtsam elada normaalses üürikas kui mingis mõttetus paneelikas lagunevas ja halbade naabritega ümbritsetud korteris kuhu hakkad jyskist mööblit ostma.

Aga kui ON raha ja siis üüritakse korterit, siis see on küll tänasel päeval jaburduse tipp

Pigem oli ragnar iseisukoht see, et korteriostu juttu räägivad need, kes ei pea ega ela üürikas. Paraku mina ei olnud selles sihtrühmas. KA ei ela ma mingis lagunevas peldikus, kuskil päraper*se linnaosas. Minu esimene mitte üürikas oli vilde teel, 3 toaline (68 kopikatega ruudune vist), hea asukohaga ja ilma debiilsete naabriteta. Edasi sai see maha müüdud ja oman kristiines 4 toalist, ligi 90m2 korterit. Ei ole mingi 40k-ga ostetud sitamaja.
Ja jõudes nüüd tagasi teemasse käiva jutuni, siis ülesmäge hakkasid asjad minema just siis, kui ma töötasin mitu aastat 6 päeva nädalas mingi 14+ tunniseid kulleripäevi.
Seega, eisukohta, kuidas "kuidagi ei õnnestu" on minu kogemuste põhjal bullshit ja tuleks ehk oma prioriteedid üle vaadata? Äkki tasuks mõneks ajaks 25a vana lagunev bemmiparsa pressialla viia ja bussiga sõites raha säästa?

Ilmselgelt sai Tanel aru poindist, ja ma ei näe mitte mingisugust põhjust miks keegi teine veel valesti peaks mõistma mu mõttkäiku.... Aga no proovime siis kahest lausest veel lühema variandi sulle teha:

Inimene kes paneb endale piiri 300€ üürikale, ei ole mitte ühestki otsast võimeline pangast laenu võtma - rääkimata sellet, et pank 30a peale laenu annaks ja kuskilt tagataskust leiaks lampi 10k euri sissemaksuks.

Nii muuseas..

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 07:17 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Üldises joones jah, kõik Te võiksite oma 300€ sissetuleku "üle vaadata" mriroonia egiidi all ja võtta ikkagi korterid liisingusse, välja rentida ja renditulusid fondidesse paigutates normaalse elamise sebida.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 11:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
Hakkad lõpuks pihta saama...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 12:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Kui oled noor ja aega palju käes oleks minu soovitus kasvõi 6 kuud välismaal töödata.
Selle ajaga võib saada sissemaksu raha kätte küll ja seda oluliselt kiiremini,kui eestist.

ise tegin nii ja mõned sõbrad on samamoodi teinud.

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 14:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
Inferno kirjutas:
Kui oled noor ja aega palju käes oleks minu soovitus kasvõi 6 kuud välismaal töödata.
Selle ajaga võib saada sissemaksu raha kätte küll ja seda oluliselt kiiremini,kui eestist.

ise tegin nii ja mõned sõbrad on samamoodi teinud.

Kõige mõistlikum varjant üldse :) Ise plaanisin aasta tagasi sama teha ,kuid elu läks teisiti :)

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 14:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Selline rändamine on mõeldav ainult kodanikule kellel pole peret taga. Siis tõesti pole vahet kuhu minna mõneks ajaks.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 16:38 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Või siis kui oled minusugune vemps kes taob rusikaga vastu rinda, et ma ei lähe siit kuhugi ja Eestis peab ka hakkama saama :D

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 17:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Ma mõtlesin ka, et lähen korraks ainult, kuniks elamise raha koos... Siin ma nüüd olen juba 5 aastat.
Ma muidugi ei pendelda ka edasi tagasi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 17:22 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.06.2009 10:40
Postitusi: 405
No Eestiski võimalusi lisa teenimiseks lihtsatel viisidel.
Ma käin nt spertmat annetamas, rikkaks ei saa aga vähe tiksub peale ikka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 17.01.2015 17:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
Tanel kirjutas:
Või siis kui oled minusugune vemps kes taob rusikaga vastu rinda, et ma ei lähe siit kuhugi ja Eestis peab ka hakkama saama :D

Aga need ju taovadki, kes istuvad kodus ja alla 1k välja ei lähe, muidu ei tule ots-otsaga kokku...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 18.01.2015 11:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2010 18:25
Postitusi: 960
http://nihilist.fm/koigi-voimaluste-riik-eesti/
Inimene imestab, et tal on 150 euri kontol, palgapäevani 3 nädalat ja pank ei soovi talle laenu anda. Eluase ei peagi olema kingitus riigi või panga poolt, selle soetamiseks tuleb vaeva näha.
Kui on kindel soov elamist soetada, siis kindlasti leidub ka võimalus seda teha. See on juba iseasi, kas on mõtet sissemaksu teha ja kuhu osta.
Enamus tonnise palga nõudjaid ei tea ilmselt seda, et tööandjale tähendab see peaaegu poole suuremat väljaminekut igal kuul.

_________________
Kasutatud ja uued varuosad. Iseteenindus. Puksiiriteenus. Autoremont ja rehvitööd.
AUTODOONOR OÜ, Härgmäe 17,Tallinn Tel +3725290267 http://autodoonor.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 18.01.2015 11:38 

Liitunud: 31.07.2005 12:23
Postitusi: 706
Asukoht: püha maa
ändi kirjutas:
Enamus tonnise palga nõudjaid ei tea ilmselt seda, et tööandjale tähendab see peaaegu poole suuremat väljaminekut igal kuul.

Imelikult palju kostub meediast ja foorumitest sellist suhtumis, et tööandja on justkui sotsiaalabi ja tõeline pühak, vaata, loobib sandile sente, no aga laske need muidusööjad siis lahti... a õige, töö võiks keegi ära teha
Samas, miks peaks keegi end vabatahtlikult odavalt müüma ega Oü Kubajas & co ise paremat palka pakkuma ei tule.

_________________
"Õndsad on need, kellel on nälg ja janu õiguse järele, sest nemad saavad küllaga."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 18.01.2015 12:44 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
Andres003 kirjutas:
Selline rändamine on mõeldav ainult kodanikule kellel pole peret taga. Siis tõesti pole vahet kuhu minna mõneks ajaks.

No aga millest sa räägid? Ise käid soomes maasikal ja naine laps pärnus. Käidud tehtud ja poolex kes käivad ja teevad neil ka pered eestis, probleem seisneb rohkem tagasi eesti tööle minemises...

Ja väike näide http://www.kv.ee/vaike-2toaline-korter-nomme-linnaosas-valdeku-tana-2454480.html
Peldik korter 2450 sisse 5000€ väikelaen lisaks 1-2kuud käed tööd täis ja olemas, kui leiad naise myyd maha saad kopika kasumitki ja kahepeale saate juba oluliselt suurema osta.
Option 2: kolmeks kuuks soome paned korralikult orja, teed 0 sissemakse (eeldab lisatagatist) remondid oma raha eest ära ja elu lill.. 110€ kuumakse ja oma hoov reisserile...
saadaval on k oluliselt odavamaid ja kivimajaga varjante, kuid yyrikas elavale inimesele rongi peale hyppamisekssellised varjandid head, kyta puudega või pane õhksoojuspump. Kommunaale sisuliselt ei ole ja selle õige kodu ostmiseks saab raha koguma hakata...


Viimati muutis moribundity, 18.01.2015 13:15, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 18.01.2015 13:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
moribundity kirjutas:
Andres003 kirjutas:
Selline rändamine on mõeldav ainult kodanikule kellel pole peret taga. Siis tõesti pole vahet kuhu minna mõneks ajaks.

No aga millest sa räägid? Ise käid soomes maasikal ja naine laps pärnus. Käidud tehtud ja poolex kes käivad ja teevad neil ka pered eestis, probleem seisneb rohkem tagasi eesti tööle minemises...


Ma käin siin oludesunnil, naine lapsega kodus ning kui Pärnus vaid minu saadud palgaga oleksime jännis. Suveni lõpuni katsun siin tööd teha ning sügisel läheb laps lasteaeda ning naine tagasi tööle ja ka mina katsun omale töö Pärnu leida. Igaljuhul ma soovin pere juures olla oma kodus. Praegu lihtsalt tuleb niiviisi katsuda ära elada ning ma käin ikka üsna tihti kodus ka.

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7