Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 17:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 27.04.2015 20:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.04.2015 23:35
Postitusi: 76
MrIroonia kirjutas:
jonathan kirjutas:
sm.vedru kirjutas:

Mõni huviline siin oli aga tegin panuse valele tegelasele.


Ma tean, mida sa tunned :D
Ideaalis võiks sellised mehed siin avalikult üles lugeda, et teised ei astuks samagususte otsa ;)


See oleks abiks küll. Kui avalikustada vaid kasutajanimed ei riku see ka privaatsust. Ja need nimed näiteks esimesse postitusse.


Huvitav oleks ka kuulda töötaja poolset kommentaari


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 27.04.2015 20:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
sm.vedru nõudmisi vaadates peaks ilmselt samasugune fanatt olema, nagu ta ise, aga et sellist asja ja ajakava taluda peab ilmselt palk ka sama motiveeriv olema (ilmselt on ka erandeid, aga noh end hulluks rabeleda siiski aitähh eest ilmselt 99% ei viitsi).
Seda siin teiste tööandjate/võtjate ees ilmselt väga mõistlik ei ole, sest üldiselt peetakse tööintervjuu suurimaks veaks ju eelmise tööandja mustamist. Ilmselt ei ole palju usaldust tekitavam ka avalikult tööandja töövõtja mustamine. Eks igal probleemil on kaks külge, aga ma nõudmiste järgi kalduks natuke töövõtja poolele tagamaad teadmata. Loomulikult on palk läbirääkimiste küsimus, aga mõttetu on ju ka 1000 eurot loota teenivat inimest kohale meelditada, rääkida kui FUN meil siin olema saab ja siis pakkuda a la 300 eurot kuus. Sisuliselt vähemalt kahe inimese aja raiskamine.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 27.04.2015 20:16 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
bemmimees100 kirjutas:
Huvitav oleks ka kuulda töötaja poolset kommentaari



Kõik on kole ja paha ning ei saagi passimise eest tonn kuus :D

dellu kirjutas:
sm.vedru nõudmisi vaadates...


Mingile poissmehest noormehele ideaalne laks ju

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 27.04.2015 23:40 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Tanel kirjutas:
bemmimees100 kirjutas:
Huvitav oleks ka kuulda töötaja poolset kommentaari



Kõik on kole ja paha ning ei saagi passimise eest tonn kuus :D

dellu kirjutas:
sm.vedru nõudmisi vaadates...


Mingile poissmehest noormehele ideaalne laks ju

Su jutus kõlab taignarulli kõminat...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 28.04.2015 09:14 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Miks ? Võib olla on asi lihtsalt selles, et ma pole kunagi viitsinud looderdada, enda kooliaegsed suvevaheajad tegin ma kõik tööd jne. Kui sa oled mingi stiilis kooli lõpetanud, naist pole ja iga päev ei viitsiks bermuuda kolmnurgas passida, siis mida sa ikka paremat teed kui tööd ja minule tundub, et kui Vedruga normaalselt läbi saada ja hästi tööd teha, siis ta ka tasustab vastavalt. Vanast ajast mäletan, et tegemist oli normaalse kodanikuga.

Eks tasu tuleb ju ikka töötundide järgi, vaevalt ta sul kraavi käsib kaevata 14 tundi ööpäevas.
Tänapäevaste noorte töö ja tasu suhe on lihtsalt ammu paigast ära juba :D Need lödipüksid kes buumiajal kõvadele kärbestele kipsi, segu ja tööriistu ette tassisid istuvad sellest ajast saadik kodus ja ootavad, et keegi neile maagilised tonn euri kuus maksmaks niisama ära olemise eest. Kõvad kärbsed jällegi on rakennusmiehet juba mitu aastat

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 28.04.2015 09:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.09.2006 20:08
Postitusi: 740
Asukoht: Pärnu
Tere, Austraaliast tagasi, olen nüüd tööotsinguil. Uus töökoht võiks asuda kas Pärnus või Tallinnas.

Vanus: 22
Elukoht: Pärnu/Tallinn
Keskharidus
Ajateenistus läbitud

Keeled mida valdan: Eesti - emakeel, Inglise - hea, Vene - mitterahuldav

Juhiload: B,C,E

Varasem töökogemus autopesijana, rehvitehnikuna, keretööde firmas abiline, viimased pool aastat teemantlihvimine betoonpõrandatele (Austraalias).

Oman elementaarteadmisi autodest ja nende ehitusest. Tehniline taip olemas ja uus töökoht võikski olla pigem tehnikaalane.
Olen õppimisvõimeline, aktiivne ja kohusetundlik :)
Vajadusel saan saata CV.

Kontakt:
Email: raigosuur@gmail.com
Tel: 56278870
Privaatsõnum


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 28.04.2015 16:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
Tanel kirjutas:
dellu kirjutas:
sm.vedru nõudmisi vaadates...


Mingile poissmehest noormehele ideaalne laks ju

Lisaks saab rääkida, kui kõva mees ja asjalik/vajalik lüli ning hea joppamise korral saaks ka kuskil taksofirma suvepäevadel koledalt dišpetserimutilt tüki ke**i.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 28.04.2015 19:06 

Liitunud: 25.02.2009 18:56
Postitusi: 384
Asukoht: Tallinn
Otsin tööd autojuhina EST-EU või Skandinaavia tööl, EU sisetööd ei soovi. Kõik paberid ja kaardid ning ADR olemas. Inglise ja soome keel suhtlustasemel olemas, vene keel kehvavõitu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 28.04.2015 20:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.09.2007 10:46
Postitusi: 864
Asukoht: Võru
Lihtsam oleks vist kuhugi transpordi firmasse helistada. Ilmselt ei teki probleemi töö leidmisega. Suvi on tulekul ja paljud firmad otsivad lisa vahetusjuhti, kes põhimeestele puhkust annaks. Saad ruttu käe valgeks..

_________________
After sex, Mitsubishi is the best!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 28.04.2015 20:01 

Liitunud: 25.02.2009 18:56
Postitusi: 384
Asukoht: Tallinn
tanel63 kirjutas:
Lihtsam oleks vist kuhugi transpordi firmasse helistada. Ilmselt ei teki probleemi töö leidmisega. Suvi on tulekul ja paljud firmad otsivad lisa vahetusjuhti, kes põhimeestele puhkust annaks. Saad ruttu käe valgeks..


Pakkumisi juba mitu laual niigi aga uurin veel, äkki tuleb miskit huvitavat veel lisaks :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 28.04.2015 20:10 

Liitunud: 05.01.2014 23:57
Postitusi: 12
-


Viimati muutis selveritont, 01.05.2015 19:27, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 28.04.2015 20:49 

Liitunud: 03.11.2011 21:10
Postitusi: 152
Asukoht: Tartu
Niisiis, asjalood niikaugel.
Tartus otsiks mõistliku inimest autodega tööd tegema.

Millega tegeleme: facebook.com/nurgatagune.garage

Ära palun raiska aega kui:

- Alla 1k kuus kohe alustuseks mitte midagi tegematta on sinuarvates vähe ja ei tuleks kodustki välja, jää siis parem juba koju.

- Kui sa tegelikuses ei jaga ei ööd ega mütsi keretöödest ja ma peaks sul pöialt urus hoidma koguaeg, sest iga asja kohta on 100 küsimust.

- Kui ei ole tulemust, ei ole ka palka maksta, niiet isegi kui oskad seda tööd, aga tahad vedelema tulla lootes selle eest siiski palka saada, dream on.

- Koolist värskelt tulnud maalripoisid, sry olen teil praktikantidena(viimane kursus sh) pöialt juba hoidnud, sama hea kui nullist õpetada, niiet see olen koolist ja pro paberiga jutt, ei see ei toida.

Aga kindlasti võta ühendust kui:

- See töö reaalselt ka on see mida sa tahad teha, sh sa ei pea oskama kõike, piisab vaid kui suudad eeltööd teha iseseisvalt ilma hunnikut küsimusi esitamatta.(kindlasti on harjumused erinevad, niiet targad küsimused sisuga, mis vahekorras, mis suurus meil jne pole selle hulgas).
Küsimus: ''Kuidas seda tehakse'', selle peale näitan ust.

- Oled rahul sellega, et saad tulemuspalka, sh tööd jookseb korralikult peale, ole ainult mees ja tee ära.

- Kuna töökoda on meil veel nagu ta on, ehk siis ei ole tegu esindusväärse kohaga, siis pead leppima, et väljanägemine on asjal noh,,, nagu urgas.. Aga kodune see-eest :D


Midagi jäi kindlasti märkimata ja see kirjutis sai kidlasti liiati otsekohene ja solvav mõnele ja...

Kontakt: 55600724 või PM või kirjuta läbi facebooki.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 29.04.2015 00:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.03.2013 12:44
Postitusi: 78
Asukoht: tallinn
Tanel kirjutas:
Miks ? Võib olla on asi lihtsalt selles, et ma pole kunagi viitsinud looderdada, enda kooliaegsed suvevaheajad tegin ma kõik tööd jne. Kui sa oled mingi stiilis kooli lõpetanud, naist pole ja iga päev ei viitsiks bermuuda kolmnurgas passida, siis mida sa ikka paremat teed kui tööd ja minule tundub, et kui Vedruga normaalselt läbi saada ja hästi tööd teha, siis ta ka tasustab vastavalt. Vanast ajast mäletan, et tegemist oli normaalse kodanikuga.

Eks tasu tuleb ju ikka töötundide järgi, vaevalt ta sul kraavi käsib kaevata 14 tundi ööpäevas.
Tänapäevaste noorte töö ja tasu suhe on lihtsalt ammu paigast ära juba :D Need lödipüksid kes buumiajal kõvadele kärbestele kipsi, segu ja tööriistu ette tassisid istuvad sellest ajast saadik kodus ja ootavad, et keegi neile maagilised tonn euri kuus maksmaks niisama ära olemise eest. Kõvad kärbsed jällegi on rakennusmiehet juba mitu aastat


Vaatan siia ja tundub ,et on võetud asja lahata :D No mis ma oskan kosta ... palk- enda kloonile võiks mitu kilo kohe maksta :D aga neid ei ole või sündisid enne Tsernobõli ja teevad muid lahedaid asju :D Hilisem väljalase kipub juba sellise pehme ühiskonna vili olema. Jah ega pole selline monotoonne töö mille võiks ka kõrgema inteligentsiga loomariigiesindajale selgeks õpetada. Üritused on natuke ülevõlli ja seda peab ka inimene olema kes seda teeb. Mul on nii ,et ativiteedi järgi valitakse sihtriik päris sageli niiet ma ei saa ka restorani päehe mc donalsit pakkuda :D Ega koguaeg ei käi ka mingi äksen - palju aega läheb painti varustuse kasimisele , roimatohterdusele ja millegile muule nüridale. Ma tahan ,et huviline näeks ja suudaks ise asju teha mitte ma ei peaks näppu ees hoidma - ma ei eeldagi ,et asjahuviline gaz71 roomikut üksi peale vägistaks või inglise -indu karja kakluse laiali lööks :D Leiaks kellegi norm. tegelase saaks ise suuremate ideedega tegeleda.

_________________
http://achtung.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 29.04.2015 10:09 

Liitunud: 25.03.2010 13:12
Postitusi: 30
Aitan IT alase abiga Tallinnas. Täpsem info http://pchooldus.weebly.com/ või FB https://www.facebook.com/pchooldusTLN


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Töökuulutused - pakkumised/otsimised
PostitusPostitatud: 29.04.2015 15:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2015 17:25
Postitusi: 101
Tööpakkumine autojuhina tallinnas. Poole kohaga esialgu aga peaks uusi autosid järjest peale saama seega muutuks töö tihedamaks.
Hetkel autoks 2011a mersu c klass aga plaanis see varsti vaheteada uue e klassi vastu.
Kui töö sobib ja plaanid jääda ametisse muretesen niiöelda oma auto.
Eeldan head autojuhti, viisakat välimust ja esindusliku käitumist.
Samuti oleks hea linna tundmine.

Täpsem info psiga.
Ootan sinna cv või midagi selle taolist.

Edit: Huvilised olemas, loodan uue nädalajooksul kõigiga suhelda täpsemalt sellel teemal, et parim välja valida.

_________________
Laksu- ja Molliamet.


Viimati muutis 404, 03.05.2015 15:53, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 165 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7