Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 89 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 00:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2010 18:25
Postitusi: 960
Mille eest te oma autosid üleval peate, kui pole paar euri parkimisele kulutada?

_________________
Kasutatud ja uued varuosad. Iseteenindus. Puksiiriteenus. Autoremont ja rehvitööd.
AUTODOONOR OÜ, Härgmäe 17,Tallinn Tel +3725290267 http://autodoonor.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 02:09 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
ändi kirjutas:
Mille eest te oma autosid üleval peate, kui pole paar euri parkimisele kulutada?

See on selline igivana vaidlus. Vaevalt nüüd keegi pankrotti läheb paari euri pärast, aga milleks maksta kui saab ka mitte :D. Kõige lihtsam selgitus - pigem kasutaks selle parkmise eest tasutud summa mõne muu asja peale, näiteks õlu.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 02:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.01.2016 19:04
Postitusi: 98
Või ostaks näiteks tungraua autole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 05:29 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Harri.. kirjutas:
Või ostaks näiteks tungraua autole.

Milleks mulle see?

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 09:38 

Liitunud: 19.03.2013 23:03
Postitusi: 111
Ragnar74 kirjutas:
Harri.. kirjutas:
Või ostaks näiteks tungraua autole.

Milleks mulle see?


Täpselt. Milleks üldse autot omada, kui pole raha, et esinduses remontimas käia.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 10:40 

Liitunud: 11.11.2010 17:31
Postitusi: 761
ändi kirjutas:
Mille eest te oma autosid üleval peate, kui pole paar euri parkimisele kulutada?

No kui igapäev tarvis parkida siis on see juba rohkem kui paar euri :D Oli lihtsalt teada üks parkla kus need molud ei käi kontrollimas, olin seal juba paar kuud parkind ja nüüd lõpuks õnnestus surakas ära saada.

Dilemma oli lihtsalt, et kui nüüd trahv ära maksta siis saavad nad mu andmed ju kohe teada ja järgmine kord kõrvale viilida enam ei annaks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 11:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2006 12:03
Postitusi: 358
Six-Fo kirjutas:
ändi kirjutas:
Mille eest te oma autosid üleval peate, kui pole paar euri parkimisele kulutada?

No kui igapäev tarvis parkida siis on see juba rohkem kui paar euri :D Oli lihtsalt teada üks parkla kus need molud ei käi kontrollimas, olin seal juba paar kuud parkind ja nüüd lõpuks õnnestus surakas ära saada.

Dilemma oli lihtsalt, et kui nüüd trahv ära maksta siis saavad nad mu andmed ju kohe teada ja järgmine kord kõrvale viilida enam ei annaks.


Kui maksad trahvi ära, siis järgmine kord nad ei saa sind uuesti automaatselt siduda autoga. Kuna neil pole õigust teha päringuid mnt ametisse, Sa võid olla auto edasi müünud vahepeal näiteks. Seega ole siis viisakas ja maksa ära, kui see su suurim mure.
Kui raha ei ole, siis ära maksa. On võimalus kohtukaudu rahad sisse nõuda kunagi. Siis kohus vaatab kes oli auto omanik ja kes mille eest vastutab ja kui palju.

_________________
Mercedes-Benz - The best or nothing.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 11:33 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
fubuq kirjutas:
Six-Fo kirjutas:
ändi kirjutas:
Mille eest te oma autosid üleval peate, kui pole paar euri parkimisele kulutada?

No kui igapäev tarvis parkida siis on see juba rohkem kui paar euri :D Oli lihtsalt teada üks parkla kus need molud ei käi kontrollimas, olin seal juba paar kuud parkind ja nüüd lõpuks õnnestus surakas ära saada.

Dilemma oli lihtsalt, et kui nüüd trahv ära maksta siis saavad nad mu andmed ju kohe teada ja järgmine kord kõrvale viilida enam ei annaks.


Kui maksad trahvi ära, siis järgmine kord nad ei saa sind uuesti automaatselt siduda autoga. Kuna neil pole õigust teha päringuid mnt ametisse, Sa võid olla auto edasi müünud vahepeal näiteks. Seega ole siis viisakas ja maksa ära, kui see su suurim mure.
Kui raha ei ole, siis ära maksa. On võimalus kohtukaudu rahad sisse nõuda kunagi. Siis kohus vaatab kes oli auto omanik ja kes mille eest vastutab ja kui palju.

Seal ongi see aga, et andmeid peab säilitama vaid kuus kuud.

Liiklusseaduse § 72 Sõidukiomanik, kui ta annab mootorsõiduki kasutada teisele isikule, peab säilitama mootorsõiduki kasutamise ajal ja teise isiku poolt mootorsõiduki kasutamise lõppemisest kuue kuu jooksul andmed sõiduki kasutaja kohta. Seega peab sõiduki omanik teadma, kes viimase kuue kuu jooksul tema omandis olevat sõidukit on kasutanud. Vastavalt Liiklusseadusele peab sõiduki omanik säilitama kasutaja ees- ja perekonnanime, aadressi, juhiloa numbri ja sünniaja või isikukoodi.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 11:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.11.2004 13:25
Postitusi: 152
fubuq kirjutas:
Kui maksad trahvi ära, siis järgmine kord nad ei saa sind uuesti automaatselt siduda autoga. Kuna neil pole õigust teha päringuid mnt ametisse, Sa võid olla auto edasi müünud vahepeal näiteks.


Mul oli auto pea aasta juba müüdud kui uus omanik sai parkimistrahvi ja nõue tuli mu abikaasale.
Keegi oli ka teatise ära võtnud ja neiu ise ei olnud trahvist teadlik üldse.
Kuna on tuttava tuttav, siis andsime talle ise teada.
Kirjutas siis neile 2x, et palun saatke talle meilile ja maksab ära, kuid isegi ei vastatud.
Siis tuli meile juba inkassonõue ja abikaasa helistas uuesti neile, et te ju eksite, kuid vastati, et nemad sellega enam ei tegele, sest inkassos asi.
Kusjuures auto oli mul olnud ametiauto ja hiljem liisisin selle enda nimele ja abikaasa polnud sellega rohkem seotud, kui oli paar korda enda telefonilt parkinud, kuid sellest oli üle aasta möödas juba.
Asjale ei paistnudki lõppu tulevat, aga siis abikaasa pani kõik selle pasa kirja ning saatis inkassofirma juhatusele ning ähvardas sama asja meediasse saata. Peale seda kõik nõuded haihtusid hetkega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 12:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2006 12:03
Postitusi: 358
RFL kirjutas:
fubuq kirjutas:
Kui maksad trahvi ära, siis järgmine kord nad ei saa sind uuesti automaatselt siduda autoga. Kuna neil pole õigust teha päringuid mnt ametisse, Sa võid olla auto edasi müünud vahepeal näiteks.


Mul oli auto pea aasta juba müüdud kui uus omanik sai parkimistrahvi ja nõue tuli mu abikaasale.
Keegi oli ka teatise ära võtnud ja neiu ise ei olnud trahvist teadlik üldse.
Kuna on tuttava tuttav, siis andsime talle ise teada.
Kirjutas siis neile 2x, et palun saatke talle meilile ja maksab ära, kuid isegi ei vastatud.
Siis tuli meile juba inkassonõue ja abikaasa helistas uuesti neile, et te ju eksite, kuid vastati, et nemad sellega enam ei tegele, sest inkassos asi.
Kusjuures auto oli mul olnud ametiauto ja hiljem liisisin selle enda nimele ja abikaasa polnud sellega rohkem seotud, kui oli paar korda enda telefonilt parkinud, kuid sellest oli üle aasta möödas juba.
Asjale ei paistnudki lõppu tulevat, aga siis abikaasa pani kõik selle pasa kirja ning saatis inkassofirma juhatusele ning ähvardas sama asja meediasse saata. Peale seda kõik nõuded haihtusid hetkega.


Täpselt sellepärast haihtusidki, et neil ei olnud alust.

_________________
Mercedes-Benz - The best or nothing.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 26.02.2016 12:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Six-Fo kirjutas:
ändi kirjutas:
Mille eest te oma autosid üleval peate, kui pole paar euri parkimisele kulutada?

No kui igapäev tarvis parkida siis on see juba rohkem kui paar euri :D Oli lihtsalt teada üks parkla kus need molud ei käi kontrollimas, olin seal juba paar kuud parkind ja nüüd lõpuks õnnestus surakas ära saada.

Dilemma oli lihtsalt, et kui nüüd trahv ära maksta siis saavad nad mu andmed ju kohe teada ja järgmine kord kõrvale viilida enam ei annaks.



35 eur eest paar kuud parkida pole ju väga hull asi. Mina maksaks ära, milleks tekitada omale potentsiaalseid probleeme tulevikus. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 07.03.2016 11:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2009 19:09
Postitusi: 560
Asukoht: Reval
Ühisteenuste leppetrahviga sama lugu? Ei pea maksma?

_________________
(see ei ole nali)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 07.03.2016 11:56 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
Risto88 kirjutas:
Ühisteenuste leppetrahviga sama lugu? Ei pea maksma?


Teema algusest:
FlammablE kirjutas:
Ühisteenuseid ei või maksmata jätta=kohtutäitur


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 08.03.2016 00:47 

Liitunud: 04.07.2010 21:06
Postitusi: 1212
Asukoht: Edgarstadt
Siin vahepeal juba selgitati ka, et kui on eraparkla, siis #yolo aga kui linna maal, siis maksa ja kanna koolituskuludesse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Leppetrahvi vaidlustamine.
PostitusPostitatud: 08.03.2016 04:13 

Liitunud: 03.02.2005 19:00
Postitusi: 262
Teema algusaegadel tegeles lühisteenus peaaegu eranditult viivistasudega mitte leppetrahvidega. Leppetrahvid võib ikka üle lasta, olgu või otse keskpartei kontorist väljastatud.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 89 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7