Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 877 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 03.04.2010 02:20 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.11.2007 02:34
Postitusi: 1118
Asukoht: Reissides läbi linna
siim-o kirjutas:
Mul kodus seinal 2 uhket pilti. Tuttav tegi.
Pilt


Hmm.. Mul läheks seda alumist oma toa seinale vaja! :D

Aga muidu väga kõvad pildid selles teemas, respekti teile kõigile. :hail
Keskkoolis joonistasin koguaeg ise ka tundide ajal autosid. Mõned tulid peast, osad telefonist piltidelt. Aga mul tulid välja enam-vähem ainult külg, eest ja tagantvaated eraldi. Poolkülgvaated vms, neid hakkasin harrastama alles 12. klassi lõpupoole ja kodus ega ülikoolis pole viitsimist eriti harilikku kätte võtta, et miskit viisakat paberile üritada teha. :(

_________________
Aerodeck ; Jetta ; Civic ; 318IS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 03.04.2010 10:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.08.2006 14:44
Postitusi: 2399
Asukoht: Päälinn
Mina joonistan nii, et vaatan pilti - teatud maani ära, siis hakkan pihta. Kui mingid kahtlused kuskil kohas tekivad, siis vaatan uuesti. Hiljem, kui kõik on valmis võrdlen pilti valmis tööga. Kui sobib, siis teen musta pastakaga piirjooned üle, kustutan ebavajalikud ära ja värv selga.

Mul aga Anti-L küsimus.

Kas sa kasutad ka mingeid markereid? Olen eestist otsind, aga ei ole leidnud :(

_________________
Tsernobõlis on kevad... rohi muutub järjest sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 03.04.2010 21:24 

Liitunud: 22.02.2010 17:38
Postitusi: 717
mr.dynabass kirjutas:
Mul aga Anti-L küsimus.

Kas sa kasutad ka mingeid markereid? Olen eestist otsind, aga ei ole leidnud :(

Copic markerid, G-galeriist saad tellida, 85kr tükk. Täitetint, millega saad 3-4x täita, maksab 110kr.

_________________
ma olen ainukene mees, kellel on vahetusjalatsid tööl kaasas!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 09.04.2010 19:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2008 16:05
Postitusi: 225
Asukoht: Pärnu
Kes võib olla selle auto omanik?
PS - ikka see sama tuttav joonistab neid : laurpalm@hotmail.com
Pilt

_________________
RUST - So played out, Opel doesn´t even have it


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 09.04.2010 20:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.08.2007 21:00
Postitusi: 247
keegi Andres, kellel on täna sünnipäev.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 12.04.2010 17:02 

Liitunud: 10.07.2009 16:11
Postitusi: 73
Asukoht: Harjumaa
Ooo...nagu see Audi S6 on tehtud,sellisena sooviks oma autost väga pilti!Super käsi ikka!
Sooviks rohkem selle mehe töid näha!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 12.04.2010 17:06 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
nagu ONU RAIVO joonistatud audi ,loodetavasti pole siin paljud tiptop pildid kuidagi kopeerimis tehnikaga saavutatud.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 12.04.2010 22:04 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 12:58
Postitusi: 451
Asukoht: Kärdla
oopc kirjutas:
nagu ONU RAIVO joonistatud audi ,loodetavasti pole siin paljud tiptop pildid kuidagi kopeerimis tehnikaga saavutatud.

Isegi kopeertööna oleks see töö super. Tundub, et see mees oskab hariliku pliiatsit käsitleda. Aga täiesti peast see töö loomulikult joonistatud pole.

_________________
Minu valmistatud mudelid
http://www.almaracing.org/mudel/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 12.04.2010 22:48 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
No joonistatakse ka peast ma julgen kindel olla.Et huvitav olekski teada ka e,t kuidas pilt valminud on kuigi ilus vaadata siiski.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 12.04.2010 23:04 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 12:58
Postitusi: 451
Asukoht: Kärdla
oopc kirjutas:
No joonistatakse ka peast ma julgen kindel olla.Et huvitav olekski teada ka e,t kuidas pilt valminud on kuigi ilus vaadata siiski.

See konkreetne ei ole kindlasti peast, kui tegu ei ole just ühega maailma parimatest. Selliseid peegeldusi peast ei mõtle vast ise välja ja proportsioonid on nagu 100 protsenti paigas, mis peast suht võimatu teha. Kes joonistamisega kokku puutunud on saab aru. Isegi need profid, kes kunagi autofirmadele ideekaid joonistasid (nüüd tehakse kõik arvutiga) ei suutnud proportsioone nii paika saada.

_________________
Minu valmistatud mudelid
http://www.almaracing.org/mudel/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 12.04.2010 23:10 

Liitunud: 22.02.2010 17:38
Postitusi: 717
GSI88 kirjutas:
oopc kirjutas:
No joonistatakse ka peast ma julgen kindel olla.Et huvitav olekski teada ka e,t kuidas pilt valminud on kuigi ilus vaadata siiski.

See konkreetne ei ole kindlasti peast, kui tegu ei ole just ühega maailma parimatest. Selliseid peegeldusi peast ei mõtle vast ise välja ja proportsioonid on nagu 100 protsenti paigas, mis peast suht võimatu teha. Kes joonistamisega kokku puutunud on saab aru. Isegi need profid, kes kunagi autofirmadele ideekaid joonistasid (nüüd tehakse kõik arvutiga) ei suutnud proportsioone nii paika saada.

ja nii ongi. Ütleme nii, et minul ei tekita see pilt mingeid emotsioone just sellepärast, et ta on fotorealistlikult tehtud ja propotsioonid on ideaalselt paigas. Hariliku pliiatsiga hele-tumedusega mängimine on vast ainuke, mida võiks selle pildi juures kiita. Võtta seesama autopilt, 10min photoshopis mängida filtritega ja ongi sama tulemus käes. Töös puudub hing kui nii võib öelda :D

_________________
ma olen ainukene mees, kellel on vahetusjalatsid tööl kaasas!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 13.04.2010 08:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2007 00:46
Postitusi: 927
Asukoht: Narrogin Valley, WA
oot kuhu pildi või kellele saatma peab et mingi sketchi näha enda autost? :D

_________________
DC5-S & FN2


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 13.04.2010 09:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
vot selliseid peegeldusi peaks ise ka harjutama. väga hästi on need välja joonistatud. eriti eelmistel sama autori töödel.
mul poeg terroriseerib mind ikka aegajalt . pean talle ka pidevalt joonistama. läksin ka varem lihtsama vastupanu teed ja asetasin paberi ekraanile ja joonistasin kontuurid omale ette. siis mingi aeg võtsin photshopiga kõik värvid pildilt maha nii et hästi õrnalt jäid kontuurid ning printisin välja. aga see ei olnud ikka see. lapsele igatahes selline kavaldamine ei sobinud. nüüd pean ikka ise joonistama. eeskujud valib ta muidugi ikka ise arvutist välja. minu ülesanne on järgi joonistada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 13.04.2010 11:50 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Selle härra kontakt huvitaks kyll...ja pilt raami ja seinale sobib paremini "Ilma hingeta perfekto" töö kui kellegi "hing", mis on ligadilogadi :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Joonistan teie masinat.
PostitusPostitatud: 13.04.2010 19:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2008 16:05
Postitusi: 225
Asukoht: Pärnu
Selle härra kontakte olen mitmeid kordi üles märkinud ja ei väsi seda kordamast: laurpalm@hotmail.com
Keegi tahtis veel tema töid näha: pildid galerii all http://www.autodrawings.net/lur/
Piltide valmimist olen ise näinud. Paberile jõuavad autod ruudustiku ja joonlaua abil.

_________________
RUST - So played out, Opel doesn´t even have it


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 877 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 59  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7