EDIT: Aga kes nüüd kätte võtab ja Tallinna Lennujaamaga läbi räägib, et seal streetrace toimuks.
Tallinna Lennujaama kasutamine
Vasta
saatja Martin <kivikuju@gmail.com>
adressaatidele
administration@tll.aerokuupäev 19 aprill 2010 19:02
teema Tallinna Lennujaama kasutamine
saadetud domeeni poolt gmail.com
peida detailid 19:02 (0 minutit tagasi)
Tere!
Kuna Tallinna lennujaam seisab hetkel täiesti kasutuna, siis kas oleks võimalik seda kasutada noorte, aktiivsete, uljaspeadest autohuviliste jaoks, et seal korraldada illegaalseid kiirendusvõistlusi? Kas juba täna õhtul (19.04.2010) oleks võimalus paar tundi, pimeduse varjus proovida end vigaseks sõita? Esitan teile sellise palve kuna nende politseidega ei jaksa lihtsalt vaielda kuskil tänavatel või kaubanduskeskuste parklates.
Ette tänades teie mõistva suhtumise eest ja ootan peagi tagasisidet

--
Reklaami saatmine järgnevatele e-posti aadressidele on seadusevastane VÕS § 60, § 61, InfoTS §6, ning Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiiv 2002/58/EÜ, 12. juuli 2002, artikkel NR 13 kohaselt.
Käesolev e-post ja selle lisad võivad sisaldada konfidentsiaalset informatsiooni ning on kasutamiseks ainult selles nimetatud adressaadile. Selle e-posti loata kasutamine, avaldamine või levitamine on keelatud. Kui Te ei ole selle e-posti adressaat, palume Teil viivitamatult võtta saatjaga e-posti teel ühendust ning kustutada saadud e-post ja kõik selle koopiad.
--
Lugupidamisega
Martin