Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 01.05.2024 05:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 23 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 13:03 

Liitunud: 25.06.2006 14:44
Postitusi: 213
Palun tehke minule selgeks selle foorumi kasutajate autod, teema mõte. Mina olen oma talupoja mõistusega aru saanud, et autosid presenteeritakse siin soovituste, nõuannete saamiseks ja oma edevuse väljendamiseks. Kui keegi oma auto siia lisab, siis on selge, et saab nii häid sõnu kui ka kriitikat. Nii palju kui on erinevaid maitseid on ka erinevaid arvamusi.

Oletame nüüd, et kodanik A lisab siia oma liikuri, mille tegelik koht võiks olla metallipressis. Peale selle, et ta on ilmselgelt arengupeetusega ja haibib oma autot igal võimalikul sammul, nt pildid peale autopesu, pildid peale uue antenni lisamist jne....puudub tal igasugune võime/oskus taluda kriitikat.

Kui nüüd mina avaldan oma arvamust antud teemas, siis minu postitused kustutatakse. Ok, meibi olen liiga karm ja eneseväljendamisel olen kohati ebaviiskas. OK!
Proovin olla korrektne. Edaspidi lisan oma arvamuse vaid peale teksiti neljakordset läbilugemist ja vajadusel "foorumikõlblikuks" muutes. Kuid....ka siis hakkavad minu postitused kaduma MIKS on see nii?

Miks minul puudub võimalus oma arvamust avaldada? Kas keegi "pädev" otsustab, et kodanik B postitus on teretulnud ja kodanik C oma mitte?
Sellisel juhul tekkib minul küsimus miks osad kasutajad omavad siin teatud privileege ja miks osad kasutajad on teistest võrdsemad?
Ja siis veel, et kelle M´i ma pean imema, et saavutada staatus "võid avaldada oma arvamust".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 13:06 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
Kui sa tanni Sierra teemat mötled, siis sa iroonitsed seal ju. Kommenteeri autot, mitte auto omanikku.

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 13:14 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Samas autoomanik ja auto on mõlemad tähtsad osad kompotis.Autot hooldab omanik ja lõhub. Siis saaks ka märkusi teha.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 13:19 

Liitunud: 25.06.2006 14:44
Postitusi: 213
Vaata Saarlane, see ei ole oluline, kelle teemas ma oma arvamust avaldan. Minul on oma arvamuseks õigus ja selle väljendamiseks samuti. Kui sa nüüd hoolega vaatad, märkad ka, et mina pole öelnud, kelle auto teema seda tegema ajendas.
See, et oman huumorisoont, idioodiandureid või siis olen äkki ise debiilik ei oma antud juhul tähtsust.
Kui minu postitus on streetrace.org foorumi reeglitega kooskõlas, siis on tegemist lihtsalt lihtlabase omavoliga. Kui olen millegagi eksinud, siis palun teha sellekohane märkus! Tean, et oled moderaator ja ei peagi midagi tõestama või õigustama siin. Kuid....kui loed teema pealkirja saad ka aru, miks ma huvi tunnen!
Kuidas on võimalik saavutada selline staatus?
Sarkasm ei ole keelatud kui aitab oma arvamust avaldada, otseselt reeglitega vastuollu mitte minnes. Või ma eksin?

Ja veel...kui selline jama nagu kodanik A korraldab on lubatud, siis teen ka veel täna teema oma autost, kus hakkan puhtalt kiusu pärast teemat 8 korda ööpäevas upima. Ja taipoh kui keegi hakkab märkusi tegema mulle, et olen taun. Kindlasti kustutage siis ka sellised postitused sealt.

Brw pole nüüd vaja hulluks ka minna oma "rangeri" statusega, eks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 13:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Äkki moded saavad sulle kuidagi näidata, mis postitusi sa iga öö, neli läbi, kodanik A teemasse postitasid.
Tea, kas olid omadega "kodus" ,kui sa öisel ajal ülbitsesid seal aga sellisest korrektsest tekstist, nagu siin, oli asi väga kaugel....jääb mulje, et sa ise mäletad neid poste ilusamas valguses....nõuad siin oma õigusi ju.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 13:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.01.2006 22:49
Postitusi: 35
Asukoht: Kohila
Iga uus asi on põnev ju, mõnda aega. Küll poistel varsti kopa ette viskab. :P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 13:32 

Liitunud: 25.06.2006 14:44
Postitusi: 213
Kodanik Delabig! Mis see sinu asi on, mis kell ma oma postitusi teen? Sa võiksid madalat profiili hoida, mitte targutada siin. Ma arvan, et sina oled oluliselt rohkem oma postitustega, reeglitega vastuollu läinud kui mina. Erinevalt sinust ei ole minu kombeks lugejate autode teemas teiste postitus komenteerida. Mina komenteerin liikureid.
Kuna kodanik dlb tõi juba välja selle, et öösiti olen enamasti üleval siis tõepoolest kasutan ka neti sellel ajal rohkem kui päeval. Siit ka tihedama öisete postiuste põhjus.
Kuid ma pole oma postitustega reegleid rikkunud. Ja tegelikult häirib mind jubedalt, et pean siin tõestama midagi.

Minu küsimused teema alguses olid väga lihtsad ja ootasin just neile ka vastust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 14:54 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.12.2008 22:10
Postitusi: 117
Pühapäevane päev, kena ilm- minge jooksma või tegelege naisega vms... :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 15:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Väike nõuanne autoomanikele. Kui te oma auto siia üles riputate, siis seal teemas võiks olla midagi enamat kui pildid peale iga pesu ja kojamehekummi vahetust. Ma ei hakka nimesid nimetama. Tore vaadata küll puhast ja korras autot, aga veidi igavaks kisub mingite pereliikurite vaatamine streetrace foorumis mille kohta on 10lk teemat, aga auto on algusest lõpuni samasugune, nii seest kui väljast kui ka kapoti alt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 15:49 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
kodinputkinmies kirjutas:
Palun tehke minule selgeks selle foorumi kasutajate autod, teema mõte. Mina olen oma talupoja mõistusega aru saanud, et autosid presenteeritakse siin soovituste, nõuannete saamiseks ja oma edevuse väljendamiseks. Kui keegi oma auto siia lisab, siis on selge, et saab nii häid sõnu kui ka kriitikat. Nii palju kui on erinevaid maitseid on ka erinevaid arvamusi.

Oletame nüüd, et kodanik A lisab siia oma liikuri, mille tegelik koht võiks olla metallipressis. Peale selle, et ta on ilmselgelt arengupeetusega ja haibib oma autot igal võimalikul sammul, nt pildid peale autopesu, pildid peale uue antenni lisamist jne....puudub tal igasugune võime/oskus taluda kriitikat.

Kui nüüd mina avaldan oma arvamust antud teemas, siis minu postitused kustutatakse. Ok, meibi olen liiga karm ja eneseväljendamisel olen kohati ebaviiskas. OK!
Proovin olla korrektne. Edaspidi lisan oma arvamuse vaid peale teksiti neljakordset läbilugemist ja vajadusel "foorumikõlblikuks" muutes. Kuid....ka siis hakkavad minu postitused kaduma MIKS on see nii?

Miks minul puudub võimalus oma arvamust avaldada? Kas keegi "pädev" otsustab, et kodanik B postitus on teretulnud ja kodanik C oma mitte?
Sellisel juhul tekkib minul küsimus miks osad kasutajad omavad siin teatud privileege ja miks osad kasutajad on teistest võrdsemad?
Ja siis veel, et kelle M´i ma pean imema, et saavutada staatus "võid avaldada oma arvamust".


Kui kasutajal puudub igasugune võime taluda kriitikat, siis on see ta enda mure. Kui teema läheb käest ära, siis ei ole keegi takistanud tal saata mõnele moderaatorile privaatsõnum sooviga teemat puhastada/kustutada/lukustada. Tanni teemad on kahjuks välja kujunenud sellisena, et 80% arutlusest toimub selle üle, milline Tann ise on, mida tann hommikust õhtuni teeb ja nii edasi. Oma arvamust muidugi võib ju avaldada, kui me seda keelaksime, siis oleks see suuresti EV põhiseadusega vastuolus. Kuid siin ongi ette määratud foorumi haldaja poolt teatud piirid, mille raames arvamust avaldada tohib, kedagi isiklikult ei tohi solvata (kui teil siiski seda kihk teha on, siis palun, privaatsõnumid on endiselt täiesti töötav funktsioon siin foorumis). Enamasti kustutatakse postitusi, mis suuresti jäävad silma OT tõttu. Ennem, kui postitate, siis lugege oma postituse sisu korra veel läbi ja ei tee paha ka ju mõelda korraks, kas see postitus ikka sobib antud teemasse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 16:14 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Minule pole jälle tähtis kas tehakse midagi kapitaalset või mitte.Uuemate autode omanikel puudub remondi ja suurem täiustamis vajadus ja see loomulikult ka vastavalt omanikule kuid huvitav vaadata endal ka teinekord lihtsalt mingit masinat või väikest nokitsemist mingite visuaalse modimise käiku jne.Üldiselt keda miski huvitab ja kellel miskiks vajadust on ning nende huvi masinaga tegelemise suhtes.Et kelell koguaeg remondi vajadus masinal kel mitte kumb see siis õigem oleks ,endal on ükskõik ja teema tegemisel pole mingeid reegeid masina suhtes.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 16:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Mul ei ole ka vahet kas tehakse palju või vähe, aga kui vähe tehakse, siis pole nagu mõtet nädalas 3x oma pikendusest pilte üles panna ja siis 3lk remondijuttu ajada. Ega ma paha pärast, aga see lihtsalt läheb nii igavaks.

See foorumi tühjendamine oli küll hea idee, sellessuhtes, et need kes oma auto juures midagi ka teevad, need tegid uued teemad (kuigi, oleeevi S4'st pole ammu kuulnud :( ) kus oli pikk jutt ja korralik pildimaterjal. Samamoodi on projektide alamfoorum väga tervitatud nähtus, kuigi sealgi vahel sureb see asi välja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 16:20 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
mihkel-m kirjutas:
Mul ei ole ka vahet kas tehakse palju või vähe, aga kui vähe tehakse, siis pole nagu mõtet nädalas 3x oma pikendusest pilte üles panna ja siis 3lk remondijuttu ajada. Ega ma paha pärast, aga see lihtsalt läheb nii igavaks.

See foorumi tühjendamine oli küll hea idee, sellessuhtes, et need kes oma auto juures midagi ka teevad, need tegid uued teemad (kuigi, oleeevi S4'st pole ammu kuulnud :( ) kus oli pikk jutt ja korralik pildimaterjal. Samamoodi on projektide alamfoorum väga tervitatud nähtus, kuigi sealgi vahel sureb see asi välja.


Sellepärast saigi tehtud eraldi Projektid ja Lugejate autod, et neid erilisi, suuremahulisi ja huvitavaid projekte nende tavanokitsemiste keskelt eristada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 16:30 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Mõni nokitseb igapäevaselt ,et masin elus püsiks rohkem ja erienvatest kohtadest kui mõni paneb turbo peale ja seda kusagil teises lugejate autode aru foorumis niiet võta näpust.Kui masin pidevalt laguneb ja vajab tegemist.Et mis on projekt.Auto ellu äratamine nullist,auto teiseks saamine ,auto elus hoidmine jne .Keeruline.Keegi täpsustab kui see üldse võimalik on

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võrdsematest võrdsemad
PostitusPostitatud: 01.02.2009 17:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.05.2004 14:39
Postitusi: 692
oopc kas sa oled eestlane või mis rahvusest sa oled ?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 23 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 94 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7