Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 24.04.2024 06:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 170  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 11.03.2017 22:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Niipalju kui ma neid asju olen näinud, siis võib öelda, arupesu tuleb, aurupesu läheb. See, et mõni mees leiab hea ideena ja tal raha selle teenuse pakkumiseks, ei tähenda veel, et suudab maailma muuta.
Huvitav kuidas see kuum aur pikaajalisel kasutamisel mõjub.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 11.03.2017 22:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.07.2016 15:23
Postitusi: 233
auruga triigitakse kardinaid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 11.03.2017 23:24 

Liitunud: 11.08.2016 22:46
Postitusi: 27
MDB kirjutas:
Niipalju kui ma neid asju olen näinud, siis võib öelda, arupesu tuleb, aurupesu läheb. See, et mõni mees leiab hea ideena ja tal raha selle teenuse pakkumiseks, ei tähenda veel, et suudab maailma muuta.
Huvitav kuidas see kuum aur pikaajalisel kasutamisel mõjub.


Aurupesu tuleb, seda küll. Mida edasi, seda enam. Lähevad - kaovad need, kes ei ole piisavalt panustanud personali väljaõppesse. Halb töömees suudab ka hea asja lühikese ajaga peeti keerata.
Maalim muutub kogu aeg. See, et meil Eestis ei ole seni aurupesu piisavalt kvaliteetselt pakutud, ei tähenda, et teenus ei ole elujõuline. Eestlane on loomult kahtlustav ja ettevaatlik, sellest hoolimata kasutab täna enamus meist nutitelefone nuputelefonide asemel... Vaatamata sellele, et meie kliimas on auto välipesu auruga teostatav ainult poole aasta jooksul, sest ülejäänud pool aastat on meil "Veerpalu šitt suusailm," on aurupesu siiski arvestatav alternatiiv kohalikele pesulatele. Seda vaatamata sellele, et suur osa tavapesula kasumist tuleb vee varastamise arvelt :)
Ma ei näe põhjust, miks peaks aur pikaajalisel kasutamisel auto värvkattele halvasti mõjuma, kui arvestada, et auto värvkate peab kenasti vastu näiteks California või Dubai päikesele ning Siberi külmadele.

_________________
http://www.aurupesu.com Peseme Sinu auto Sulle sobival ajal Sulle sobivas kohas. Samuti pakume Sinu autole meie uues pesulas tavapesu, detailpesu, salongi keemilist puhastust ning poleerimist. Pesula aadress Sarruse 8, Tallinn.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 11.03.2017 23:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Asi ei ole ainult eestlastes. Asi on kliimas ja inimeste rahakotis.
Ma olen näinud, kuidas üks selline firma tegutses rohkem kui aasta, lõpuks pandi koht kinni.
Aurupesu võib väga hea lahendus olla parkimismajades.
Sügisel on probleem liivaga, mis ronib igalepoole liistude vahele ja seda sealt vist aurupesuga kätte ei saa.
Aurupesu teenus ma arvan sobiks kõige rohkem nendele kelle on korralikud nanokaitsed ja muud väärt vahatused. Keskmise autoomaniku puhul jääb ikka surve ja hari.

Plastosadega on selline lugu, et mõnel autol on need stanged värvitud selliselt, et kuuma vee ja survega lööb värvi lahti, eriti lihtne kui kivitäke ees ja värv maas. isiklik kogemus Fiat 500-ga.
Aurupesul survet ei ole ja see päästab aga pesemiseks kulub rohkem aega, rohkem kuuma värvile.
Ma muidugi ei tea, kui kuum aur sealt välja tuleb, ainult kõrvalt seda tegemist näinud.

Kunagi võib-olla tulen isegi läbi ja proovin ära, kui hea asi see on!


Aurupesu.com konkreetset asukohta ei ole?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 00:11 

Liitunud: 11.08.2016 22:46
Postitusi: 27
MDB kirjutas:
Asi ei ole ainult eestlastes. Asi on kliimas ja inimeste rahakotis.
Ma olen näinud, kuidas üks selline firma tegutses rohkem kui aasta, lõpuks pandi koht kinni.
Aurupesu võib väga hea lahendus olla parkimismajades.
Sügisel on probleem liivaga, mis ronib igalepoole liistude vahele ja seda sealt vist aurupesuga kätte ei saa.
Aurupesu teenus ma arvan sobiks kõige rohkem nendele kelle on korralikud nanokaitsed ja muud väärt vahatused. Keskmise autoomaniku puhul jääb ikka surve ja hari.

Plastosadega on selline lugu, et mõnel autol on need stanged värvitud selliselt, et kuuma vee ja survega lööb värvi lahti, eriti lihtne kui kivitäke ees ja värv maas. isiklik kogemus Fiat 500-ga.
Aurupesul survet ei ole ja see päästab aga pesemiseks kulub rohkem aega, rohkem kuuma värvile.
Ma muidugi ei tea, kui kuum aur sealt välja tuleb, ainult kõrvalt seda tegemist näinud.

Kunagi võib-olla tulen isegi läbi ja proovin ära, kui hea asi see on!


Aurupesu.com konkreetset asukohta ei ole?


Eestlane on loomult kahtlustav ja umbuskilk. Kliima kohta kirjutasin eelmises postitades. Rahakott on jah õrn teema, USAs maksab sama teenus 3 korda rohkem. Meil aga püütakse osta võimalikult vägev auto, et naabrile koht kätte näidata, ning säästetakse hoolduse ja autopesu arvelt.
Parkimismajades - võib-olla küll, aga meie pesuauto sõidab igale poole, nii parkimismajja kui ka mujale.
Igasugustest halvasti ligipääsetavatest kohtadest peseb aur mustuse palju paremini ära kui survepesur või mõni muu alternatiiv.
Nanokaitsega ja kvaliteetse vahaga auto omanikule oleks vist teoreetiliselt mündipesula parim valik. Lased survekaga üle ja auto jälle puhas. Praktikas on kahjuks ikkagi nii, et vaatamata vahatamisele kulutatud rahale ei saa autot survepesuriga mitte kuidagi puhtaks ning tuleb ikkagi teekond pesulasse ette võtta.
Ma ei ole veel kohanud olukorda, kus auruga on plastdetaililt värv maha tulnud.
Aurupesul on survet piisavalt, meie seadmel on püstoli otsas 160 kraadi ja 9 baari.
Meie pesula aadress on Sarruse 8, aga Tallinna piires tuleme tasuta kohale.

_________________
http://www.aurupesu.com Peseme Sinu auto Sulle sobival ajal Sulle sobivas kohas. Samuti pakume Sinu autole meie uues pesulas tavapesu, detailpesu, salongi keemilist puhastust ning poleerimist. Pesula aadress Sarruse 8, Tallinn.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 00:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.07.2016 15:23
Postitusi: 233
Ärge uskuge seda sarlatani. mündipesula kõige mõistlikum.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 00:31 

Liitunud: 11.08.2016 22:46
Postitusi: 27
Harri- kirjutas:
Ärge uskuge seda sarlatani. mündipesula kõige mõistlikum.


Parim lause, mida viimasel ajal kuulnud olen. :)
Mündipesulas saab ühe euro eest iga auto puhtaks ja kuivaks ning isegi salong saab uueks, vaatamata sellele, et tolmuimejat ei kasutatud... :) :) :)

_________________
http://www.aurupesu.com Peseme Sinu auto Sulle sobival ajal Sulle sobivas kohas. Samuti pakume Sinu autole meie uues pesulas tavapesu, detailpesu, salongi keemilist puhastust ning poleerimist. Pesula aadress Sarruse 8, Tallinn.


Viimati muutis Aurupesu, 12.03.2017 00:57, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 00:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
See mündipesula on jama. Täielik raha raiskamine. Ennem maksa topelt ja lase kasvõi masinpesust läbi, seisab kauem puhas. Sobib ainult põhipesu edasilükkamiseks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 00:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.07.2016 15:23
Postitusi: 233
Amatöörid ei jaga mündipesula nippe. Tolmuimeja on seal tasuta muideks. 4 euroga auto puhtaks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 08:31 

Liitunud: 03.10.2013 11:59
Postitusi: 204
Seda vaatamata sellele, et suur osa tavapesula kasumist tuleb vee varastamise arvelt

:D

Vesi on kõige odavam kulu artikel üldse pesulas ,vähemalt meil.
Trasmaa kes varastab vett üldse :kill


Kui see aurupesu aktsioon toimub ma tulen ka vaatan.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 11:34 

Liitunud: 27.02.2017 22:38
Postitusi: 23
RedLabel kirjutas:
Tsiteeri:
presenteerib oma ARVAMUST tõestatud faktina.

Internetist võib kõike leida aga see kõik ei pruugi alati tõele vastata. Olgu see jutt ja pilt nii ilus, kui tahes.
Tsiteeri:
mõned liivaterad, mis peale survepesu auto pinnale jäävad, hakkavadki švammiga nühkides autot kriimustama. Seega ei ole ka tavaline käsipesu täiesti kriimuvaba.

Svammiga võid ennast pesta :)
Siin tulebki mängu tööohutus. Nimelt, miks tulebki kasutada 100% mikrofiiber pesukindaid või lambavillaseid kindaid. Ning, et vältida üksikuid liivateri, käibki shampooni pesu paneel-paneeli haaval.
Tsiteeri:
Aurupesureid kasutatakse üle maalima paljudes riikides autode välipesuks ning mida edasi, seda populaarsemaks need muutuvad. Aurupesul on palju eeliseid, näiteks kümnete või isegi sadade liitrite vee asemel, mis kulub ühe auto pesuks tavapesulas, kulub aurupesule ainult 3-5 liitrit vett. Samuti võimaldab aurupesu auto puhtaks pesta ilma keemiat kasutamata, mis jällegi säästab loodust. Lisaboonuseks on mugavus - klient ei pea kulutama aega pesulasse sõiduks.

Puhas marketingi iba. :)
Internetis võibki vaidlema jääda. Minu silmis tegu nö. veeta pesuga ja jääb arusaamatuks, kuidas selle väikse otsikuga on võimalik liiv pindadelt maha saada. Ometigi liiv ise pindadelt ära ei aurustu ja õhku ei kao.
Pakun välja, et palun tulge näitama, kuidas asi käib. Võimalik, et eksin, kuna teoorias tundub see tegevus niivõrd loogika vastane. Peale teie pesu puhastab pinnad alkoholi lahusega üle ning kontrollib töö kvaliteedi üle led lampidega. Et test oleks sõltumatu ja mitte kellegi huvides, siis otsin sõiduki, mis ei ole veel esmast PDI pesugi saanud(st minimaalsete kahjustustega). Välipesu hinna maksan ise kinni. Ainuke tingimus, kui ära kriimustate, maksate teie poleerimise kinni. Kui sobib, suhtleme edasi PSi, FB või meili teel.. kus ja millal jne.

Tsiteeri:
Seda vaatamata sellele, et suur osa tavapesula kasumist tuleb vee varastamise arvelt

What? :kill


Õpi tsiteerima, ei saa aru kes mida kirjutanud on. Kui hakkama ei saa, siis saada eraviisiliselt sõnumeid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 16:53 

Liitunud: 11.08.2016 22:46
Postitusi: 27
Viskimargile tuletaks meelde, et kogu vaidlus algas Sinu ebakorrektsest väitest aurupesu sobimatusest värvitud pindadele. Oled ise hilisemates postitustes kinnitanud, et tegemist on Sinu arvamusega või uskumusega või veendumusega, mitte teadmistel ja kogemustel põhineva faktiga. Seega palun veelkord, kui Sa väljendad oma ARVAMUST, siis kirjutagi, et tegemist on Sinu arvamusega.
Aurupesu ei ole veeta pesu. Vett kulub väga vähe, kuid siiski kulub. Samas on tänapäeval olemas tõepoolest ka veeta pesu tehnoloogia, mis samuti ei kriimusta auto värvkatet.
Eestis on üle poole miljoni auto. Kui me hakkaks igale autoomanikule midagi tõestama, siis ei jääks meil töö tegemiseks aega üle. Samas aga on igaühel võimalik oma teadmisi ja silmaringi laiendada, tellides meie aurupesu oma auto pesuks ning soovi korral võite pärast kriimustusi või värvikahjustusi otsida. Juhul, kui tõepoolest peaks aurupesu käigus kliendi auto kahjustusi saama, siis katab tekkinud kahju meie kindlustuspartner.

_________________
http://www.aurupesu.com Peseme Sinu auto Sulle sobival ajal Sulle sobivas kohas. Samuti pakume Sinu autole meie uues pesulas tavapesu, detailpesu, salongi keemilist puhastust ning poleerimist. Pesula aadress Sarruse 8, Tallinn.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 18:47 

Liitunud: 21.03.2014 01:41
Postitusi: 334
Asukoht: Tallinn
RedLabel kirjutas:
Aurupesur on sobilik teatud toiminguteks, kuid kindlasti mitte sõiduki välipesuks. Imelik on, et teenuse pakkujale see kohale ei jõua. Mida te tegelikult teete. Leotate pori lahti ning lapiga tõmbate liivaterad mööda pindasid laiali. Lõpptulemuseks ongi puhas läikiv auto, ainult et triljoni mikrokriimuga.
Kui elu oleks nii lihtne nagu te end välja reklaamite, peseksime me kõik aurupesuriga sõidukeid.

Kellelegi peab poleerimisrõõm ka jääma :D

_________________
Range Rover Sport 3.0 180KW 2011a, Volvo 745 GL Estate 2.3 85KW 1990a


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 20:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Ma võin ka kinnitada, et aurupesuga saab auto puhtaks. Küll olen ma seda näinud ajal kui autod ei olnud väljast väga mustad. Talvel koguneb pigi ja siis kõigile keerulisem.
Kõige suurem pluss sellise teenuse juures on kliendi juurde sõit. Jood kontoris/kodus oma kohvi ja kõik on ilus.

Kas kliendi juurde sõitmisel tuleb veel lisatasu või on see hinnakiri Tallinna piires kliendi juurde sõitmisega?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.03.2017 20:21 

Liitunud: 11.08.2016 22:46
Postitusi: 27
MDB kirjutas:
Ma võin ka kinnitada, et aurupesuga saab auto puhtaks. Küll olen ma seda näinud ajal kui autod ei olnud väljast väga mustad. Talvel koguneb pigi ja siis kõigile keerulisem.
Kõige suurem pluss sellise teenuse juures on kliendi juurde sõit. Jood kontoris/kodus oma kohvi ja kõik on ilus.

Kas kliendi juurde sõitmisel tuleb veel lisatasu või on see hinnakiri Tallinna piires kliendi juurde sõitmisega?


Tallinnas mingit lisatasu kohaletulemise eest ei ole.

Auruga pigi ei eemaldata, selleks on keemia ning täieliku pigieemalduse puhul tuleb auto saviga üle käia. Pigileotust jällegi kusagil tänaval või parklas teha ei tohi, nii et pigileotusega tegeleme ikkagi pesulates. Muu mustusega saab aur küll kenasti hakkama.

_________________
http://www.aurupesu.com Peseme Sinu auto Sulle sobival ajal Sulle sobivas kohas. Samuti pakume Sinu autole meie uues pesulas tavapesu, detailpesu, salongi keemilist puhastust ning poleerimist. Pesula aadress Sarruse 8, Tallinn.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 170  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7