Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 14:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 170  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 23.02.2009 13:53 

Liitunud: 25.07.2004 11:35
Postitusi: 19
Asukoht: kuressaare/tallinn
VW kirjutas:
cigaro kirjutas:
Oli mulle ükspäev hommikul maja ees kojamehe vahele lükatud mingisuguse autokäsipesula reklaam.
Leotus+šampoon+kummist matid 90.- ja leotus+šampoon+kummist matd+tolmuimeja+armatuur 125.-ja asukohaks on märgitud Lepatriinu 14, Szolnoki kant. On keegi käinud seal? Endal plaan varsti külastada, eks siis ole näha.

Aa.. http://www.autrem.pri.ee


Ootame kuni keegi seal ära käib. Hind on küll "kahtlaselt" odav :D


Käisin täna hommikul pesemas seal siis. Võtsin 125 eeguse "super käsipesu". Tegemist vene poistega, kes hästi eesti keelt räägivad. Peale 5 minutilist ootamist(mingi teine vend oli ees) ajasin auto sisse ja läksin seal samas olevasse kohvikusse teed jooma, kohvikutädi väga eesti keelt ei osanud. Tee joodud ja veidi aega nahkdiivanil lebotatud, suundusin tagasi pesula, selleks ajaks oli sisepuhastus tehtud. Algas välipesu. Kuna auto oli üle kere suure sitaga koos, lasi vend suurema pasa esialgu survekaga maha, seejärel leotusaine, jälle survekas ning siis svammiga shampoonipesu, mille järel survekaga puhtaks. Kuivatust ei järgnenud. Öeldi, et valmis.
Maksin raha ära ja istusin sisse, autos oli meeldiv puhastusainest jäänud lõhn. Esimeste uste alumised polstri osad, mis olid suht mustad, olid enamvähem puhtaks küüritud, tagumised jätsin vaatamata, hiljem selgus, et need olid tegemata. Põrandamatid olid puhtad.

Leotusaine mõjumise ajal küüris vend hoolega velgi, mis mulle meeldis.

Sõitsin Statoili, et paberiga veejäänused katuselt ja kapotilt ära kuivatada. Statti jõudes olid küljed juba enamvähem kuivad ning peeglite alt jooksid ust mööda sitased nired alla. Mustust oli ka mõne teise koha peale jäänud.


Kokkuvõtteks võin öelda, et arvestades seda, kui must auto oli, olen tulemusega antud hinna eest rahul. Soovitan salongi puhastuse enne lahkumist üle kontrollida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 06.03.2009 21:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
p11144 kirjutas:
MB 270 CDI kirjutas:
Männiku tee104c on üks rehvitöökoda (seal kus romula on) kes tegeleb ka autopesuga. Otsustasin kõige odavama pesu kasuks kuna hetkeliste ilmadega suht kohe must tagasi aga mineku põhjus oli rohkem et sai soolad maha. Odavaim pesu maksab neil 100.- mis sisaldab leotust ja survekaga puhtaks. Positiivne kogemus jäi ka. Kui auto oli survekaga puhtaks lastus siis avastas tööline et mu iluvõre ei ole enam läikiv kroom vaid pigiga ülekaetud, sellepeale et minult küsida kas sooviksin ta puhtaks saada ta pigileotusega(mis ei kuulu selle pesu sisse) otsustas tööline isetegevust teha ja ta puhastada. Hiljem arve esitamisel ta seda muidugi arvesse ei lisanud :beer

http://www.aimtek.ee/


Mulle pakkus see koduleht trojan horse´i :?


Sama siin...

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 06.03.2009 22:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2009 19:41
Postitusi: 45
Asukoht: Tallinn 5574431
.Alar. kirjutas:
Sai nädala alguses viidud oma auto puhastusse sellisesse kohta nagu seda MobileSpa, seda puhtalt selle tõttu, et asub mu töökohale väga lähedal, lasin sise kuiv puhastuse koos klaaside puhastusega + Nano Magic välispesu. Kõik oli väga hea va, et esiklaas jäi seest tiba triibuliseks. Hinnaks 500 sellel "komplektil"
Nähtavasti külastan edaspidigi ja julgen teistele soovitada.

Koduleht: http://www.mobilespa.ee/



sama komplekt seal mäealuse-l 360.-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 06.03.2009 22:56 

Liitunud: 03.08.2005 14:25
Postitusi: 106
Clean Service Madara tänaval.

_________________
"Kodu on seal kus jope ripub.."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 11:53 

Liitunud: 13.09.2006 15:05
Postitusi: 113
Asukoht: TLN
oopc kirjutas:
Homme vaata kohe peale pesu auto üle.Pärast pole enam tolku


Käisin ära. Välispesu ainult.
Hind 5
Kvaliteet 3
Paarist kohast oli jäänud mõne cm kohad tolmuseks.
Läiget võiks vahendites rohkem olla, aga eks see kinni teenuse hinnas.

Edaspidi peale pesu näitan murelised kohad ette pesijale.

Aga kuradi mugav on küll nii lähedal käia.
Lähen veel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 11:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 14:45
Postitusi: 1619
Asukoht: PTLN
kas seal 125kroonises autopesulas on ukseaugud, et sinna mahuks sisse ford Econoline?


Viimati muutis RoomstaRaida, 07.03.2009 12:24, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 12:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Merimetsa Jazz käsipesula kohta nii palju, et seal on kaks vahetust.
Üks neist peseb enam vähem normaalselt ja teine vahetus no andke andeks, aga ei kõlba mitte ka*u pe**e ka. Ühe korra on seal tehtud normaalselt mingi 20st korrast kui seal käinud. Vahepeal tekkis sinna mingi uuem tüüp ka, kes tegi täpselt nii nagu tegelikult autopesemise protseduur ette näeb, okei, oli küll aeglasem, aga auto oli no tõesti pärast puhas, jäin väga rahule, järgmine kord läksin siis nägin kuidas teine vend läks näitama, et umbes näe, nii tuleb survekat liigutada, kiiremini, korra üle. Kuna ise Jazzis töötanud siis tean mida neile seal räägitakse, ütleme nii, et mida rohkem autosid nad pesevad, seda rohkem palka saavad ("palka"). Ise töötasin Ülemistes, kus oli täpselt samamoodi, kiire, kiire, inimesed ootavad, ära hõõru neid velgi nii, tõmba ring peale ja korras, mis sa neist koobastest pesed, pole vaja, auto on tähtis. Uksevahed tõmba ainult alt kiirelt üle ja hea küll. EI KÄI NEED ASJAD TEGELIKULT NII! Käisin nüüd ka, lasin Ülemistes väga mustale autole seest väljast puhastuse teha, tädike tegi kõik normaalselt peale uksepolstrite niiöelda taskute (jättis tegemata täiesti) ning mis kõige parem, kõik plastikud olid normaalsed peale armatuuri, mis on kõige tähtsam, sama sitt mis peal oli, sama seal oli ka pärast.
Põhimõttelset töödanud olen 2s pesulas, üks neist Jazz, soovitan kõigile, et käige proovige kus tehakse normaalselt ning laske seal teha, see mis on hetkel Jazzi reklaamlause niiöelda, et üks korralik autopesu, see on... ma ei oskagi öelda mis see on. Kokkuvõtteks võin öelda, et ise käisin ja katsetasin ja selle sama raha eest saate ka parema tulemuse kui Jazzis. Sisepuhastuses tõesti, on naised tööl ning nad teevad oma tööd enamjaolt normaalselt, ütleks 80 %, aga välipesu,njah...
Läksin värskelt värvitud autoga, Merimetsas üks põhivend, venelane, see kuivatas kiiresti kiiresti, arvatavasti oli nii kiire, et kuivatuslappi ka ei jõudnud pesta vahepeal ja tõmbas värvile sellise kriimu mis ei tulnud sealt ära isegi enam peale poleerimist, aga kuna ma seda kohe ei näinud (lähenesin autole tagantpoolt), siis polnud ka midagi teha, sest mulle seda öeldi kui töötasin ja tean, et kui sa Jazzi pesulast välja sõidad siis pole mõtet kobisema minna enam, sulle öeldakse, et see võis praegu väljas tekkida, see oli enne jne jne jne. Kui jah, auto töö jaoks ainult vms, et pole väga tähtis, siis palun väga, parem kui Statoil ning muud bensiinijaama pesulad on kindlasti. Teine variant, mis on jällegi küll haripesu, aga samamoodi, kui auto NII tähtis pole, käige Jazzi pesutänavates, Laagris näiteks ja neid on veel, teevad vahest isegi parema töö ära kui Jazzi käsipesulates tehakse. Statoili kohta veel nii palju, et autol ained peal veel või šampoon, vms, sinna peale lastakse kuivatusvaha (auto pole tegelikult puhas) ning kuivatatakse ära, ühesõnaga mustusele kuivatusvaha peale ja korras, tegelikult muidugi ei ole see õige, aga samamoodi, kui kiiresti vaja ja auto värvkate väga ei huvita siis andke minna. Rohkem hetkel midagi ei tule. Kui raha pole probleem, siis väga hea koht on Audi Tallinna keskuse taga (nimi ei tule hetkel meelde).

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 13:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 14:45
Postitusi: 1619
Asukoht: PTLN
see Jazzi pesula jutt ammu tuttav juba. ise ei ole õnneks viinud enda autot sinna.aga nende töötehnikat on ka plldski maantee jazzi hessist näha. ja sõbrad on samuti sinna autosi viinud ja kommentaar on "esimest ja viimast korda."
ainsaid häid sõnu olen kuulnud ülemistel asuva pesula kohta..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 13:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Veel lisaks, et keegi siin rääkis Lukoili või Alexela pesula kohta vms.
Igaljuhul, autot pesti tavaliselt Statoilis või siis Jazzi automaatpesulates, läks siis sama autoga Lukoili omasse mis on Sõpruse puiesteel, oi johhaidi, sellel autol mingit läiget küll pole, enne ütleme nii, et oli nagu, kriime oli, aga läige oli, nüüd ongi terve auto värv nagu üks suur kriim ja läikest pole enam midagi rääkida ja selle auto poleerimine läheb (tean omast kogemusest jällegi) VÄGA VÄGA kalliks, nii, et enne mõelge ka kus te käite ning kas te käite jne jne.
Pesulate koha pealt soovitus, tehke endale jaoks selgeks kui kallis auto teie jaoks on, kui suht savi ning arusaam "suurem sitt maha" siis käige igalpool automaatpesulates, parim minu arust Jazzi pesutänav. Kui, aga auto värv läheb korda ning ei taha pärast poleerimise alla matta mitmeid tuhandeid kroone (muidugi mõtlen kvaliteetse töö eest), siis tasub ikka enne mõelda. Statoilis on veel see, et seal on need pesurid nagu mingil teatud kõrgusel või ma ei oska seletada, aga madalamatel autodel jäävadki sellepärast alumised ääred ning kõik mustaks, et tal on nagu mingi siuke loll sisseprogrammeeritud kõrgus, et milleni ta peseb, selles mõttes, et päris vastu maad nad ei lase ju. Sellepärast jäävadki alumised ääred pesemata, et nad ei lase sinna vett, pesuainet lasevad, aga vett sinna ei lähe. Suvel oli ka kiire, sai ka siis Statoilis käidud (mitte hari), oma E36'ga, see oli tõesti, üks ja ainuke kord :) ja stange tagumine äär jäi täiesti must ja tolmune, no mitte midagi ei olnud sealt pestnud ja mul ei ole NII madal auto.
Ütlen siinkohal ette ära ka, et need autod mis pikalt käinud haripesulates või näiteks Jazzi käsipesulates, vaha, isegi mitte Nanovaha, ei võta neid kriime tegelikult ära vaid tekitab niiöelda "illusiooni" mingiks ajaks, läige on lihtsalt nii hea, et ei pane tähele, et ühesõnaga ei ole päris nii, et ah suva, tulevad kriimud, panen vaha peale, vaha ei kaota tegelikult suuremaid kriime, vaha kaotab väiksemaid kriime ning sillerdust. Ta mõju pole ka igavene nii, et mingi hetk on kõik samad kriimud ja asjad niikuinii tagasi.

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 19:52 

Liitunud: 04.02.2007 21:08
Postitusi: 107
djstr juttu oli ülimalt huvitav lugeda.
Mina kui rahatu töötu ja auto ka vastav, pesin auto just mõni tund tagasi lume pühkimise harjaga, ämbriga toa vahet joostes maja ees ära, olen ülimalt rahul, tunne on hea ja päev on kirjas!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 20:00 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Talinnas jah tasuline pesu hetkel ei toida ,sest ühes kohas ilus kuiv samas teises kohas sopa vesi.Ootab õiget hetke ja siis Mäealusesse

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 20:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.01.2007 13:08
Postitusi: 279
Asukoht: Rautalampi
Pärnus kindlasti Andrese pesula, Tallinna maanteel, olerexi kõrval. soovitan nii harjadega automaatpesu kui ka käsipesu. mina vähemalt rahul :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 20:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
markus_m kirjutas:
djstr juttu oli ülimalt huvitav lugeda.
Mina kui rahatu töötu ja auto ka vastav, pesin auto just mõni tund tagasi lume pühkimise harjaga, ämbriga toa vahet joostes maja ees ära, olen ülimalt rahul, tunne on hea ja päev on kirjas!

Saladuskatte all võin öelda, et kuna mul isa selline kes ei viitsi väga käia kuskil ja vahest palub, et äkki viitsid ära pesta, et siis ma olen enda maja ees ka PÄRIS MITU autot ära pestnud, kuigi jah, ei poolda väga seda maja ees tolmu käes nühkimist, või kui, siis survekaga ja puhta švammiga, mul pole survekat nii, et pean voolikuga läbi ajama. A no kui inimesed ise tahavad siis... Selles mõttes, et kui raha pole ega siis jah, ütleme keskelt läbi autopesu 175 x 2 või x4 kuus on juba ka midagi ju, selle eest saab ikka poes ära käidud ja midagi ostetud. Arusaadav, vähemalt prioriteedid paigas, aga see mis auto sul on mida pesed, vahet pole, auto on ju auto :). Mul on talvel vähemalt see hea, et viin auto garaaži, põrandaküte kuivatab ära, suurem vesi enne lapiga maha ja siis garaaži, vähemalt ei lähe jäässe. Täna näiteks sai ka maja ees kaks autot ära pestud ;). Ma arvan, et me pole ainukesed kes täna pesid, sellise ilmaga ju enamus inimesi tormavad pesulasse, kuigi tegelikult on asi nii, et autot siiski ei pesta mitte ilu pärast vaid värvkatte pärast, TEGELIKULT, aga need kes seda värvkatte hoidmiseks teevad, neid on vähe. Rohkem on ikka neid kes käivad pesulas 2 kuu jooksul ühe korra, kui päike väljas ja teed kuivad. Jällegi, seda tean kuna kui pesulas töötasin siis inimesed rääkisid igasugu asju. Üks "püsiklient" käis iga 3 kuu tagant ja kui tuli siis kui teiste autosid pesin kokku (shampoonipesu) ca. 25-35 minutit siis sellega läks vabalt üle tunni :).

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 21:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
täna kodu hoovis
teenindus 5pluss
hind 5pluss :D

kuna väljas passimine kiskus natuke külmaks, siis sain peale pesu ka tassi sooja teed :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 07.03.2009 22:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.10.2006 13:38
Postitusi: 957
Asukoht: Muumiorg
mina pesen üldjuhul Kunda Nordic´u arvelt, Kunda autopesulas, nii umbes üle nädala.
Töö kvaliteedi üle nuriseda ei saa.

_________________
Illegal saund & Apelsins


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 170  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7