Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 12:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 170  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 10.04.2009 16:55 

Liitunud: 12.08.2004 22:11
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
KÄIGE PÄRNU MNT JAZZIS see ruulib igatahes 180kr ja pesu on parim Eestis st tehnika poolest siis täisautomaat


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 10.04.2009 21:47 

Liitunud: 01.11.2007 11:13
Postitusi: 105
Asukoht: Tallinn
Kirjutan oma väikest kogemust Jazzi suhtes ja inimesed jätke see kõrva taha!

Kuna kaotasin tööd siis pidin minema just Ülemiste Jazzi tööle...õnneks kaua seal ei olnud, sest peagi tuli tööpakkumine minu alal :)
Üldiselt protseduur on selline: talvekas peale - survekas - sampoon - sponge bob - vaha - survekas
Üldiselt on nii, et auto ja velgede jaoks on alati erinevad käsnad.
Kui aga on kiire ja on näha, et klient ei näe siis ise nägin kuidas vana töötaja(see kes peab tegema kvaliteetselt) pesi autot... no andke andeks. Aetakse Avensis sisse, jube rokane on väljast. Lastakse talvekas peale, võetakse velje käsn, hõõrutakse see s*tt seal laiali ja lahti, pritsib vaha peale ja laseb survekaga üle....kuivatamisel parandab enamvähem seda mis on näha. Tööaeg 5-10 min. Tulemus: Enamvähem puhas ja kriimustatud auto. Ja peale selle maksad veel 240 eeki....

PS:reeglina on alati puhtam seal juhi pool, sest sa tavaliselt istud ja sõidad minema teist poolt kontrollimata.

Sisepuhastusest ei hakka rääkimagi... (kuna ise tegelesin pikemat aega sisekemmidega jne...) siis mul jäi lõug lahti, kui jälgisin üht kes puhastas....igatahes sisepuhastuseks seda nimetada ei saa.

PSS:kui olin esimest päeva siis kuivatasin uksevahet autol paberiga...noh ja nagu harjunud ikka, peab olema kuiv ja puhas...minu juurde tuleb Vvanem ja ütleb, et tee kähku ja näitab :"võtis paberi võpas mingi "Z" tähekujuga igaltpoolt natukene" ja valmis. Jällegi mina hämmingus, et WTF MAN ! aga noh õnneks ma sain sealt varakult minema :)

MINU SOOVITUS AUTOOMANIKELE:Kui teil on firmaauto siis käib küll, aga kui isiklik siis otsige parem mingi teine käsipesula!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 10.04.2009 22:04 

Liitunud: 01.11.2007 11:13
Postitusi: 105
Asukoht: Tallinn
mr.dynabass kirjutas:
Minuarust on Jazz algusest peale sinna samusesse kukkunud ettevõte...on mullegi tulnud pakkumisi tööle kui olid juba jamad käes neil...saatsin neid kenasti sinna samusesse mitu korda ja palusin et nad ei tüütaks, aga raiped ikka tegid seda.
Aga kas keegi Jazzi nö. kaebekirja saatnud on ja kui jah siis mis on neil vastuseks olnud? Või läheb magu transpordiettevõttel - kaebekirjad -> Junk mailbox.

Sinu viimane variant on muidu õige, vend kirjutas ja pole vastust saanud :D
Ahjaa, lõpuks vend ütles, et neid on hea kiusata, et kui on kummimatt siis nad eriti seda ei kuivata, aga tema alati nõuab kuiva, siis väga kriitiliselt kontrollib velgi. Ükskord talle õnnestus Jazziz veeta pea 1,5 tundi, sest autot pesti kolm korda :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 10.04.2009 22:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.08.2006 14:44
Postitusi: 2399
Asukoht: Päälinn
Aga kokkuvõtteks võib öelda nii...
Kui omal koduhoov, peske seal..seal saate alati parima teeninduse ja kõige puhtama auto :)
ise ei ole siiani pesulaid kasutanud, vaid ikka ise pesnud. saab masina kenasti puhtaks:)

_________________
Tsernobõlis on kevad... rohi muutub järjest sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.04.2009 15:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Pärnu mnt. Jazz automaatliin ehk siis Jazzi see automaatpesula pole ka mingi ime koht. Eelis on muidugi see, et tüüp laseb enne suurema jama maha kui pessu läheb, aga pigi kogub Teie auto ikka ainult juurde ja juurde, sest see automaatpesula jätab kõik pigi peale ja mingi aja pärast peab ikka minema pigieemaldusse, kui korralikus käsipesulas käia siis "värske pigi" tuleb vähemalt leotusainetega maha. Tõesti, peseb kordades paremini kui Statoil, aga parim ta küll pole.
Tavalise Jazzi käsipesulaga on nii, et kaudse tuttava isa selle omanik (või üks omanikest) ja vaadates elujärge siis arvan, et toob PIISAVALT raha sisse ja inimesed käivad ja jäävadgi käima keda väga ei huvita autovärvi seisukord ja ega neid Jazzi omanikke ka siis ei huvita ju kui neil raha tiksub iga kuu taskusse kõvasti. See jääbgi nii olema, kui vahetusevanemale öelda, et siit või sealt tegemata ja võiks ikka ära teha, siis kui on normaalne vahetusevanem, tehakse ära, kui mingi M siis hakkab õiendama veel ka. See mis töötajatel selja peal jakil kirjas, et üks korralik autopesu, pe*setgi ta on. Kärab küll ütleme, aga parimast on asi VÄGA kaugel.

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 12.04.2009 15:16 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Ma vist olen üks vähestest, kes Jazz'iga suht rahul on. Kui mõni üksik servake veidi mustaks jääbki, siis suht pajekas ju - nagunii on ka kuiva ilmaga auto järgmisel päeval vähemalt tolmuga kaetud. Või leiab mõne porilombi või muidu porisema koha, mis auto ära määrib. Vähemasti ei viitsi ma küll peale pesulas käimist luubiga auto ümber kolme ringi teha. Võib-olla on asi ka selles, et mul ei ole mingid erilised autod olnud siiani.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 12.04.2009 18:33 

Liitunud: 07.11.2006 23:09
Postitusi: 34
Asukoht: Tallinn
...


Viimati muutis Rutz, 23.12.2012 14:25, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus keegi peseb oma autot.
PostitusPostitatud: 12.04.2009 19:39 

Liitunud: 12.08.2004 22:11
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
MantaOwner kirjutas:
Trev2 pesula Laagris, survepesu kliendikaardiga 114 eeku, sellest parema hinnaga vaevalt Tallinnas auto puhtaks saab. Aega kulub 20 minti ja esimesed põrandamatid tehakse ka puhtaks. Veljed ei saa tavaliselt just kõige puhtamaks, aga ülejäänud auto küll.

Tõnu



kas seal on ikka need venelased tööl? käisin ka seal sise-välipesu tegemas kuna kodule hea lähedal aga krt ei olnud nagu hea kvaliteet ja tüübid eriti kahtlased, ei julge lausa autot nende kätte jättagi seal 3h'ks..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 13.04.2009 09:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
On jah, üks on noor vene tüüp ja teine kuju peaks üldse Itaaliast pärit olema.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 14.04.2009 18:44 

Liitunud: 30.07.2005 20:04
Postitusi: 63
yellowboost kirjutas:
Kas Statiolis saab vahuseks ja kergelt mustaks ( stange alumine osa ) jäänud auto eest raha tagasi või korduvpesu ?


Kui tšekk on alles, siis siiani olen koguaeg saanud uue pesu sealt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 14.04.2009 19:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2007 22:05
Postitusi: 718
Asukoht: b5.5 v6 4x4, e91xd, e60 535d, b7 4mo, b6 tdi
siiani käinud stati ja jäzzi pesulates,ja märkasin,et auto koobaste ümbruses on tekkinud mingid imelikud ringid 1-3 cm läbimõõduga kohati.nagu midagi oleks vastas hõõrunud.paaril tuttaval kes samamoodi statis käinud vaatasime ka yle ja neilgi samasugused ringid mida väga ilusti näha kui natukese tolmuseks auto saanud on.niiet nyydsest hakkan ise pesema autot


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 15.04.2009 22:00 

Liitunud: 10.02.2005 11:33
Postitusi: 83
Käinud Marja 4D "Värvilised Autopesulad" ,väljast oskavad hästi teha aga seest kahjuks mitte,eriti mis puudutab keemilist pesu salongis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 15.04.2009 22:11 

Liitunud: 12.08.2004 22:11
Postitusi: 29
Asukoht: Tallinn
kui vaid leiaks Tallinnas koha, kus tehakse auto seest korralikult puhtaks...
vahepeal siinsetest keegi tegutses, aga see pleiss vist läks kinni?
ega head asjad ei kesta kunagi kaua


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 15.05.2009 10:35 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
MantaOwner kirjutas:
On jah, üks on noor vene tüüp ja teine kuju peaks üldse Itaaliast pärit olema.

Tõnu


Samamoodi korra läksin hea hinna pärast sinna. Ei meeldinud mulle see suhtumine ega riigikeele mitteoskamine. Aga samas tangin TRV2 tanklas kogu aeg.

Tõnu, soovitan piiluda ka Laagris sees olevat pesulat, mis on Sagro hoovipeal. Kvaliteet on päris hea ja hinnad ka ok.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kus pesulas pesete oma autot.
PostitusPostitatud: 16.06.2009 00:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2007 00:46
Postitusi: 927
Asukoht: Narrogin Valley, WA
noh, kui pesu jutt, siis ma pesen ikka ise.. kasutan seda imelist FFI asja :D ma ei tea.. siiamaani on küll mõjunud.. kuna noh pigem panen 100.- selle pudelikese täitmiseks kui lasen nagu statis kuskil oma auto ära mökerdada(ehk kirjuks, kuna siin räägivad et ei saa puhtaks)
ja statiga see lugu, et kristiine keskuse juures olevas statis ma ei tea milles se värk on aga se pesuaine hais on küll RÕVE :err

_________________
DC5-S & FN2


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2549 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 170  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 153 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7