Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 16:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 1021 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 69  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 11:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
christian kirjutas:
..
See jutt ei ole pahatahtlikult ega norimiseks kirja pandud, lihtsalt paar mõtet antud teema kohta millega iga päev kokku puutun..
Enamus inimesi arvab, et ise tehes saab palju odavamalt aga tegelikult ei saa ju.
..

Jutt igati mõistlik, ei vaidle vastu. Samas kulud mul ise sõites jäävad siiski 100 euro piiridesse, kui 1 päevaga kõik ära tuua: kütus 75 euri ja haagise rent 25 euri päev. Kuna minek sugulase autoga, kelle omad need toodavad autod on, siis mingit amortisatsiooni vm kulu minu jaoks ei ole. Ajakuluks arvestan pigem 12 tundi ehk 4 tundi auto kohta ning sõit toimuks nädalavahetusel, pole mingit vajadust seda tööpäeval teha. Lisaks mulle meeldib autoga sõita, niiet see 3x Pärnu ots oleks paras vaheldus. Samas Tallinn-Pärnu suunal võin ka kellegi teise auto ära viia, kui aeg klapib, niiet mõne euro võib ka tagasi teenida.
Kui keegi peaks eraldi Tallinnast treilaga Pärnusse autodele järgi sõitma, siis see läheks muidugi tunduvalt kallimaks. Antud juhul on pea terve kuu aega autod ära tuua ning kõik Euroopast tulevad treilad sõidavad nagunii Pärnust läbi, kui juhtub mõni vaba autokoht olema, siis võib hind täitsa mõistlik tulla.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 11:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
ma väga ei usu, et keegi sul suure rekkaga 30 euro eest "tükk" viitsib kuskile pärnuvahale keerutama tulla, peale hakata pakkima jne.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 12:04 

Liitunud: 31.07.2005 12:23
Postitusi: 706
Asukoht: püha maa
christian kirjutas:
Aga kui mõtled, et ise on hirmus odav tuua, siis tuleb mängu veel paar faktorit:
1)Kas min. 9 tunnine päev on väärt seda säästu?
...
Hetkel on kulu juba 125€ + 9-12 tundi tööpäev.

Mina isiklikult paneks raha juurde ning vaataks samal ajal kodus tugitoolis santa barbarat kui mu autod pealinna poole veerevad.


Tundub pisut erapooletu, aga teeme teise arvutuse. Tln-prn ots 125km, korda 6, korda 50 senti km on 375€. Kui palju see amortisatsioon ja tunnitasu võiks olla, et päevaga 250€ tasa teha?!

Samas ma elan via Baltica ääres ja päris tihti näen ühte v kahte kolme kohalist treilat tühjalt mõlemas suunas liikumas, kes nad on - ei tea.

_________________
"Õndsad on need, kellel on nälg ja janu õiguse järele, sest nemad saavad küllaga."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 12:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.01.2009 23:02
Postitusi: 76
Asukoht: Lagedi-Haapsalu
Ega kellegil pole vaja autot transportida Tartu ? Oleks vaja endal tuua auto Tartust, kui treileri puhul oleks hea, kui see tühjalt sinna ei sõidaks ja siis tuleks ka soodsam.
Või on keegi sealt Tallinnasse liikumas tühja treilaga ???


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 13:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
dellu kirjutas:
ma väga ei usu, et keegi sul suure rekkaga 30 euro eest "tükk" viitsib kuskile pärnuvahale keerutama tulla, peale hakata pakkima jne.

No ma ei tea - lisanduv ajakulu per auto on ca pool tundi ehk 60 euri tunnis puhtana käteen teenivad rekkavennad kõlab päris hästi, pole sel eesti elul väga viga midagi nii.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 14:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
MantaOwner kirjutas:
dellu kirjutas:
ma väga ei usu, et keegi sul suure rekkaga 30 euro eest "tükk" viitsib kuskile pärnuvahale keerutama tulla, peale hakata pakkima jne.

No ma ei tea - lisanduv ajakulu per auto on ca pool tundi ehk 60 euri tunnis puhtana käteen teenivad rekkavennad kõlab päris hästi, pole sel eesti elul väga viga midagi nii.

Tõnu

No su praegune kalkulatsioon tundub selline haltuura teema. Minu mõte oli selles, et 30 euro eest ei saada ükski rekkafirma oma autot linnavahele keerutama. Esiteks palju selline kütust võtab? Rekkatel ju kulu selline 30+ suures plaanis keskmiselt (maanteel ilmselt), linnas jukerdamisel ilmselt kordades rohkem. Lisaks töö ja puhkeaja seadus või mis iganes selle nimetus on, kus rekkamehel iga minut arvel. Panin huvipärast googlemapsile alguse ja lõpu nn hargemiskohtadesse, läbi ümbersõidu 8 minutit ja ja 8.1km, läbi linna 16 min ja 8.6 km, see siis lihtsalt Port Arturi juurest tulles, ehk endiselt kuhugi sisse keeramata. Rekkaga linnas ukerdades on see ajakulu kindlasti suurem, seega juba puhtalt sõidule on kulu 10minutit, laadimise ajakulu kohta mul väga aimu ei ole nii suurel masinal. Kui autojuht ja haltuura, siis pakuks et sellistel masinatel ilmselt tihtipeale GPS peal ja küll siis jälle ka huvi tundma hakatakse.

Kes siin mainis, et tühjad autod Via Baltical, siis pakuks, et need on leedukad/poolakad oma väikeste puksiiride ja haagistega, kes Tallinna avariiliste platsidelt käivad endale "remontitavaid/ehitatavaid" masinaid käivad toomas.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 15:56 

Liitunud: 01.08.2012 11:58
Postitusi: 307
Kui ise treilaga viia ei taha (selline mulje jäänud) aga tahad odavalt ära viia (selline mulje jäänud), siis ma siin "võitlemise" asemel võtaks 2 sõpra appi, teeks netis kindlustuse autodele ning sõidaks ise ära. Kohale jõudes lõpetaks kindlustuse ära ja saad pmst kogu raha tagasi. Hetkel ilmad ka nii head, et pole hullu suvekatega ära sõita. Pärnu-Tallinn niivõrd tihe liiklus ka, et kui just sigadust ei tee, siis seadusesilmale vahele jäämise võimalus üsna väike.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 21:57 

Liitunud: 08.10.2009 00:30
Postitusi: 121
Tõnis_S kirjutas:
christian kirjutas:
Aga kui mõtled, et ise on hirmus odav tuua, siis tuleb mängu veel paar faktorit:
1)Kas min. 9 tunnine päev on väärt seda säästu?
...
Hetkel on kulu juba 125€ + 9-12 tundi tööpäev.

Mina isiklikult paneks raha juurde ning vaataks samal ajal kodus tugitoolis santa barbarat kui mu autod pealinna poole veerevad.


Tundub pisut erapooletu, aga teeme teise arvutuse. Tln-prn ots 125km, korda 6, korda 50 senti km on 375€. Kui palju see amortisatsioon ja tunnitasu võiks olla, et päevaga 250€ tasa teha?!

Samas ma elan via Baltica ääres ja päris tihti näen ühte v kahte kolme kohalist treilat tühjalt mõlemas suunas liikumas, kes nad on - ei tea.


Ma ei tea kas asi selles, et ma ööpäev magamata olen olnud aga ma tõesti ei saa Su küsimusest aru.
Kus kohast tuli järsku 250€ mis vaja päevaga tasa teha?
Kus kohast tuli ning mille põhjal 50 senti km?
Mis puutub tunnitasu siia kui inimene ise plaanib autot tuua?

Suuri treilasi liigub iga päev sealt kümnetes mööda millel vaba koht aga selle jupi seletas dellu väga kenasti juba lahti. Aeg maksab ning selline kõrvalepõige võib võtta päevast plaanitud tunni asemel nt. 2. Arvestades suure auto sõidu hinda siis see pole nii kohutav, jubedaks muutub asi siis kui ajad lõhki lähevad ning seeläbi tasuvad tööd ümber peab mängima. Aeg on raha. Paraku on tõsiasi Eestis see et ajad nkn kogu-aeg lõhki :D
Pisikesed on jah enamuses prügiautod, nendega mingit teemat teha nii, et kõik klapiks on sama hea kui kartulikotiga valgust tuppa tassida :D

Viimane kokkupuude Leedukatega oli selline, et paluti abi Helsingist Länsiterminalist ühe auto üle tooks Tallinna sadamasse (ise nad olid ka puksiiriga aga läksid teise auto järgi). Kuna tulin tühjalt tagasi siis sümboolse summa eest olin nõus, kiired paberivormistamised (veo kohta kuna veidi kahtlane tundus) ning vanad viskasid mulle kõik o-m lepingud auto võtmed ning kõik vajaliku minu kätte ning palusid auto jätta lihtalt sadama parklasse võtmete ja dokudega.
Näiteks tõin selle sp, et see oli mingi suva kliendi auto ning see seletab ära kuidas nad suhtuvad klientidesse.
Mina panin auto tasulisse parklasse siiski ning andsin võtmed valvuri kätte.. Leedukas sai enda doki alusel auto kätte. Kuna ta seda tegi või kuidas see auto Tallinnast edasi liikus, seda ma ei tea..

Kui rääkida hinnaskaalast väikeste autode kohta, siis eeldatavasti saab 250€ kenasti hakkama nii pika perioodi peale ning arvestades, et üks auto on ühesillaveoga ning saab prillide peal järgi lohiseda :)
Üldiselt sellised tööd on nkn fixed price ning siis hakkab mängima juba maht ning logistika.

Iseenesest väga põnev arutelu sri kohta :D
Igasuguste filoloogide soovitusi hetkel lugeda ei soovi kuna vähe sellest, et niisamagi kirjutada ei oska, siis nüüd pidin seda veel ka telefoniga tegema.

_________________
Autopuksiir kiire reageerimise ning heade hindadega. Tel. 56789 726!
https://et-ee.facebook.com/HchAutoabi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 30.12.2015 23:18 

Liitunud: 31.07.2005 12:23
Postitusi: 706
Asukoht: püha maa
Tsiteeri:
Kus kohast tuli järsku 250€ mis vaja päevaga tasa teha?

See 250 tuli minu ja sinu arvutuse vahest.
Tsiteeri:
Kus kohast tuli ning mille põhjal 50 senti km?

50 senti km oli lihtsalt üks suvaline väikseim puksiiri pakkumine mis silma on hakanud.
Tsiteeri:
Mis puutub tunnitasu siia kui inimene ise plaanib autot tuua?

250€, 25€/h saabki nö mõtteliseks tasuks. Oleks ju jabur palgata kedagi selleks, et jalad seinal vaadata kuidas töö tehtud saab ja siis minna palgatööle ja teha kolm korda kauem töötunde, et vedu makstud oleks - teadmisega, et endal on pädevus sama asi ära teha.

_________________
"Õndsad on need, kellel on nälg ja janu õiguse järele, sest nemad saavad küllaga."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 04.01.2016 14:40 

Liitunud: 13.08.2010 10:15
Postitusi: 356
Kas keegi see nädal Elvast Tallinnasse ka liigub? Oleks vaja üks kergem ja väiksem diivanilaud Elvast siia toimetada. Mahub kenasti sõiduautosse, kõrgus 55cm, laius 62cm ja pikkus 77cm.

Tasu näiteks 10€?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 04.01.2016 16:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.08.2007 16:12
Postitusi: 329
Asukoht: Tallinn - Nõmme
Keegi Varbola kandist ei liigu täna? Oleks vaja üks radikas Tallinna saada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 06.01.2016 16:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
MantaOwner kirjutas:
Vaja 3 autot (Audi A8, Volvo S70 ja Hyundai kupee, kõik ~2000. a kandis sündinud) Pärnust Tallinna toimetada ajavahemikul 7-31. jaanuar, võib nii ükshaaval kui koos, kõik on sõidukorras autod, aga kindlustusi/ülevaatusi/talverehve pole hetkel. Hinnapakkumisi koos soovitava aja ja tel numbriga ootan PS-i teel. Üle 100 euri ei näe eriti mõtet maksta, kuna võin ka ise haagise rentida ning 3x Pärnu vahet sõita, mis ei lähe üle 100 euri kokku.

Tõnu

Transport ikka vajaka.
Lisaks - kas keegi täna õhtul või homme-ülehomme Valgast Tallinna ühe rooli saab toimetada?

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 08.01.2016 20:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 15:40
Postitusi: 92
Asukoht: Tln
Tartust Tallinnasse lähipäevil kedagi suurema autoga liikumas?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 14.01.2016 21:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2006 20:10
Postitusi: 37
Asukoht: Harjumaa
Ega keegi homme jõgeva kandist harjumaa poole liikumas ole ?
Väike paari kilone varuosa oleks vaja siiapoole liigutada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Transport linnade vahel
PostitusPostitatud: 15.01.2016 16:31 

Liitunud: 05.10.2005 18:40
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn
Teisipäev 19.01 Tallinn-Tartu-Tallinn hommikul vara on minek ja umbes 16.00 Tagasi.
Hetkel on ruumi 5 kohta ja kaubaruum näiteks 2 jooksu velgi. Vajadsel saab kohtade arvelt kaubaruumi suurendada.
Kontakt pm

_________________
Public WARNING!!! I'm crazy!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1021 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 69  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 157 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7