Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.05.2024 15:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 16:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.04.2005 12:01
Postitusi: 403
Olukord 1:

Siis kui veel vahtralehed olid, tegime sõbraga linna vahel sõitu õhtul, talvel. Ühel vähe käidavas kohas ning pikal sirgel andsin kenasti minna ning sama hooga keerasin teise tänavasse sisse kus siis vastu sõitis politseiniku härrad, pidurdasin hoo maha ning sõitsin vaiksemalt politseinikest mööda, ise kõrvale sõbrale otsa vaadates et nüüd on vist jamasti. See oli siuke tobe kant, et ma pidin mööda seda sama tänavat tagasi sõitma kuna kuskilt mujalt enam edasi ei saanud, tulin siis vaikselt häbenedes tagasi, disko hakkas tööle, parkisin auto teeserva võimalikult hange kõrvale nii et politseinikud ei saaks kõrvalistme poole vaatama minna kuna see pool oli laksu saanud(uksepost sees,esitiib ja esiuks mõlkis, esiklaas veidi praguline). Tulid siis kõik kolm politseiniku autost välja, üks küsis doukemente, ning hakkasid siis kõik autot üle vaatama, tükk aega vaatasid, siis üks ütles et tulge palun autosse, ajame veidi juttu. Autos siis ütlesid et teevad tagumise vahtralehe eest trahvi kuna see pole valgel taustal, nimelt oli mul välja lõigatud nii, et ainult valge äär oli jäetud. Olin sellega nõus ning samal ajal kui trahvi kirjutasid siis manitsesid mind tükk aega et kuidas ikka see kihutamine ohtlik on jne et kui oleks midagi juhtunud näiteks sõbraga siis oleks pidanud mina oma sõbra emale silma vaatama jne. Seletusse kirjutasin ka midagi niisugust, et ilmselt olen millegist valesti aru saanud ja kahetsen väga. sain vist mingi 600.- kui ma õigesti mäletan

Olukord 2:
eelmine aasta sügisel pidas tolliametnik koos politseihärraga mind kinni.
P: juhiload ja auto dokumendid palun.
M: palun.
P: kas ümberehitus on passis kirjas?
sierral oli/on siis mul koonusfilter, sparco sportrool, sportsumps, sportistmed ning ei teadnud mida ta nüüd mõtles.
M: eee..mida te silmas peate?
P: rooli.
M: eee...ega ei ole jah vist
P: kas turvavarustus on olemas?
M: ja ikka
P: palun näidake
tulin autost välja, tegin pagassi lahti ja suunasin tulekustusti poole
M: siin on tulekustuti
P: võtke palun välja, sooviks kuupäeva näha
võtsin kustuti lahti ja andsin härrale.
M: mul on kõik tip-top kuna sõidan rahvarallit, kus need kõik asjad peavad olemas olema.
P: ok.. aga rooli koha pealt, tean et sellega on hea kiire sõita aga nii ikka ei tohi, aga praegu lasen su minema, kuid kui uuesti kinni peame ning sama rool on siis enam minema ei lase. Head päeva jätku!
M: Nägemist!

Olukord 3:
Haapsalu peatänaval seisis politseiauto. tulin tagalinna poolt, hüppasid ühest eesliiklejast mööda ning siis hüppas politseinik omakorda enda autost välja, peatas kinni.
P: dokumendid palun
M: palun.
P: kas ainult teie sõidate selle autoga?
M: ee...ei, minu isa ka, auto isa nimel(tegelikult sõidan ainult mina)
P: siin möödunud nädalal sõitis see auto tln maanteel hulga liiklejatest mööda, kes sõitsid rahulikult 50-ga.
M: (tegin lolli ja imestunud nägu) ei oska küll midagi öelda selle peale.
P: selge, aga olge edaspidi ettevaatlikum, head päeva jätku!
M: nägemist!

_________________
Akende/rõduuste reguleerimine ja parandamine.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 17:00 

Liitunud: 07.01.2008 13:14
Postitusi: 247
Eino Aitäh, nägemist, juba 2 korda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 17:33 

Liitunud: 24.04.2003 13:50
Postitusi: 929
Asukoht: Põhjas
-Rotu- kirjutas:
Tuli üks kord ülbete politseinikega veel meelde.
Novembris või detsembris, kui tuli see esimene suurem lumi maha, viisin tüdruku kooli ning kässariga keerasin ringi nagu masina. Siis mingi pika musta mantliga mees astus kooli trepi pealt maha ja tuli mu auto kõrvale ning koputas küljeaknale.
M: (avasin akna) Jah?
P: Ma olen KaitsePolitseist (tõmbas oma mendimärgi välja)
M: No?
P: Mis no?! Ma võin nii teha, et Sa mitte kunagi enam ei istu selle auto rooli!! Ma võin nii teha, et võetakse eluks ajaks load käest ära!!!!! (mees juba näost üleni punane)
M: (noogutan)
P: Kas on arusaadav?! Minu laps käib siin koolis ja mina ei soovi, et ta Su auto alla jääks!! KAS ON ARUSAADAV??!!
M: (noogutan)
P: Head päeva!
M: Teile ka. (sõber istus peale ja andsime lappi)

Mida nad endast õige arvavad?! :kill

Sarnane vahejuhtum oli kunagi aga ei mäleta enam täpselt kas kriminaal- või kaitsepolitsei tegelasega. Tüüp venis kadaka teel 35-40km/h vahel suhteliselt keset ööd. Hakkasin sis mööduma ja kutt kukkus tõmblema... kui kõrval olin sis lükkas suuna sisse ja hakkas nn. rammima aga kuna ma ei kavatsenud eriti kõnniteele temapärast keerata sis ta loobus oma mõttest (temal uus A4 ja mul mingi vana kuid kibe räim :D) ja lisas kiirust, et kõrval püsida. Üldiselt mai salli siukseid perverte ja paari teravama liigutusega olin ma tal ees ja lasin suhteliselt kõrgele tõusnud kiiruse normaalsuse piiresse tagasi. Siis järgnes kaugtulede vilgutamine ning lihtsalt peal hoidmine suht pikalt. Seejärel lasi too miilitsa tegelane oma pihlakapüssil torud puhtaks ja möödus minust väga nappide manöövritega ning pidurdas siis järsult ning uimas 35-40km/h edasi. Selleks ajaks oli siuksest n*ssist kenasti siiber juba ja uuesti temast mööduma hakates pressis ta lihtsalt kõrval. Lõpuks autoturu juures oli kiiruseks (kella järgi) 100-110km/h ja audi jebis ikka tihedalt tagastanges kinni. Räimest hakkas kahju seal aukudes ja võtsin kenasti hoo maha ning audi tilkus sabas kuni kadaka tee kurvipeale lukoilini. Sinna keerasin sisse ja parkisin ära ning audi järgnes. Seisma olin jäänd sis kargas audist mingi suvaliste riietega kehkenpüks välja ja kukkus rahakotiga välgutama ja väitis et ta on mingist eelpool mainitud osakonnast ja et n*hui ma kihutan? Ma sis küsisin vastu et mida krdit ta jebib niimoodi liikluses. Järgnes mõningane ebaviisakaid väljendeid sisaldav sõnavahetus ja temapoolsed kibestumust täis vihjed minu äkkilise räime kohta :D. Vastasin siis viisakalt paari lausega tema tutika pihlakapüssi ja sõidukommete kohta, kuid ta ei tahtnud minuga nõustuda eriti ja lubas mendid kutsuda. Seepeale küsisin, et aga kes sa ise sis oled kui mendid kutsud? Raalis natuke ja täpsustas et liiklusosakonna kollegid kutsub. Vahetasime veel mõned laused mis sisaldasid väljendeid "taadeldud mõõteriist?" ja "pealtnägijad?" ning lõpuks jõudsime ühisele arusaamale, et kummagi tegu polnud ilus ja läksime laiali ära. :)

edit: täpsustuseks et audi oli täiesti tavaline ilma ühegi eraldusmärgi ja vilkurite/strobodeta ja tüübil oli seljas a'la pool rannariietuse laadne asjandus :D
ja ähvardas ka eluks ajaks jalameheks teha jne :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 19:08 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Ma oleks sellele uhkele kutile mendi peale saatnud,kasvõi profülaktika mõttes.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 19:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Kaabakaz, kui Sul kunagi rohkem aega, võiksid veel selliseid lugusid kirjutada siia :D
Väga hea lugeda :D :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 20:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.09.2004 21:43
Postitusi: 709
Asukoht: kirdalu
K: tõmba maha
M: ei tõmba :D
K: siis lähed ülevaatusele ja tõmbad ikkagi maha
M: ära ole selles nii kindel

Liiga hea :lol :lol , ootaks selliseid lugusid tõesti veel :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 21:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2008 13:38
Postitusi: 1359
Asukoht: Tartu.
Üks juhtum oli ka endal päris mitu aastat tagasi, kui omasin veel E30 325-te. Enam-vähem just load saanud ka ja sõbrale vaja korra maanteel kiirendust näidata(auto oli jäärajaks ehitatud ja originaalist vähe kangema mootoriga). Jõgeva - Tartu vahelise uue tee ehitus oli kohe-kohe lõpule jõudmas aga millegipärast oli veel 70 märgid teeäärtes, kuigi tee oli väha hea sile. Linnast natuke väljas on üks umbes kilomeetrine sirge. Sirge algul sai siis gaas põhja vajutatud ja natuke eespool sõitsid veel 2 autot. Tõmbasin juba natuke varem vasakusse ritta ja mõõdusin neist, kiirus oli äkki 180-190 km/h. Peale sirget võtsin hoo vaiksemaks.
Siis ei olnudki midagi aga paar päeva hiljem peeti niisama kinni ja oli huvitav vestlus ühe naispolitseinukuga.
Väike lõik sellest:

Pol: miks sõidate linnas vastassuunavõõndis?
M: sest paremal pool on tee väga suuri auke täis ja ei taha autot lõhkuda.(auke oli/on siiani tõesti palju ja all olid ka sportvedrud)
Pol: siis pead suunatulega reastuma vasakule poole.
M: selge.
Pol: tundub, et kiirusepiirangutest sa ka lugu ei pea.
M: mis mõttes?
Pol: kaks päeva tagasi sõitsin oma eraautoga Tartusse. Kiirusepiirang oli 70km/h, mina sõitsin isegi 80-ga aga sina panid minust mööda nagu seisvast postist.
M: (peale seda lauset tuli naer peale aga ei näidanud seda välja ning vastasin:) pole lähiajal Tartus käinud, laenasin autot sõbrale.

Siis kontrollis dokumente ja pani puhkuma ning lasi minema. Egas ta teha polekski saanud midagi.
See on siis ainuke seik, mis politseiga seoses kõige paremini meelde jäänud. Enam muidugi nii vast teha ei julge.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 23:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.04.2005 12:01
Postitusi: 403
InterFace kirjutas:
pole küll teemasse kuid nii aastaid 4 tagasi sealsamal kadaka teel uimerdas üks 35ga oma vana passatiga. mina olin siis oma "tuunitud" rolleriga. 98a toodang ja 50cc aga läks gps'i järgi 82km/h välja :P

roller, olgugi , et normaalse lõppkiirusega , ei oma eriti välkkiireid möödasõiduomadusi.
igatahes andsin gaasi ja hakkasin mööduma - sellepeale tüüp lihtsalt hakkab pressima kuni oli ise vastassuunas ja mina juba peaaegu , et teiselpool äärekivis. nimodi siis mingi 4 korda jutti kuni viimane kord ma lihtsalt ei tulnud eest ära ega pidurdanud ja siis sõitsingi tast mööda nii , et lenks oli peaaegu vastu tema peeglit.
pääle seda tegi tema ilge urinaga omakorda minust möödasõidu ja reastus väga lähedale minu ette. jäime kadaka mäel foori taha seisma ning kõndisin ta akna juurde ning pärisin tema kloaagiaugusarnase mõistuse kohta. seepeale roolis istuv mitmekordseltülekaalus olev ca 50 aastane tont lubas mul kaela kahekorra keerata ja mida kõike veel - läbi poolahtise akna. autost ta väljuda ei tahtnud miskipärast.
saatsin ta paari ebasündsasse asupaika ning istusin rolleri selga tagasi ning sõitsin minema.

tubli kutt oli . kindlasti uhke enda üle.


on samuti selliste kibestunud paksude vanameestega tegemist olnud. Maantee oli killuga üle lastud ja kiirusepiirangud üleval. mina ja sõber(kahe autoga) jõudsime ühele autokolonnile järgi ning kui jõudis pikk sirge kätte ja ühtegi autot vastu ei tulnud siis otsustasime väga vaikselt sellest kolonnist(oli vist mingi 7 autot) mööda sõita, tarkust meil niipalju ikka peas on et mitte kihutada nendest mööda ning kivadega loopida, kui olime jõudnud kolonni keskele siis mingi punase passatiga vana tegi äkilise pöörde vastassuunda nagu oleks tahtnud hirmutada või ette sõita ehk ühesõnaga üritas takistada, okei, sõitsime rahulikult veel vastassuunas kolonnist mööda ning alles siis läksime oma sõiduritta tagasi kui olime kolonnist väga kaugel ees. siis see passati vana hüppas sealt autode vahelt välja litsus gaasi ning sõitis väga napilt minu ette nii et mõnus kivirahe käis üle, siis sõber minu taga reageeris sellele kohe ning sõitis omakorda passatile ette, siis taas passat sõbrale ja nii paar korda, kuni passat suurendas kiirust kuid sõber sõitis ikka tema taga, mina sõitsin ka neile järgi kuni sõber sõitis passati kõrvale ja käskis seisma jääda, piirasime passati sisse ning palju ei jäänud puudu kui oleksime talle haiget teinud aga kuna naine istus kõrval tal siis ei tahtnud nii räigeks minna, küsisime mis tema vabandus on siis ütles et näe kivi lendas klaasi et kutsub politsei. ütlesime et mismoodi sai kivi klaasi lennata kui me polnud temast möödunudki, kui ta juba kolonnis tõmblema hakkas. jätsime asja sinnapaika, mis sa ikka teed sellisega. selle aja sees jõudsid teised auto ka juba järgi ja muigasid.

_________________
Akende/rõduuste reguleerimine ja parandamine.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 23:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Kaabakaz, pajata veel oma juhtumistest.
Sain jälle kõhutäie naerda. :lol :lol

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 17.02.2009 10:39 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Laiade jutustuste kohta võib kehtida ka tõde, et minevik paistab ikka helgem kui tol hetkel. Eriti kehtib see oma süü ja pabina vähendamise ning julguse suurendamise kohta. :)

Umx@filosoofialainel.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 17.02.2009 11:49 

Liitunud: 11.02.2008 01:52
Postitusi: 83
Asukoht: Tartu
elu 1 trahvi sain siis kui olin 1a sõitnud laitmatult.Ükskord aga foori alt kiirendasin 50ni nii et rattas isegi ringi ei käind ..politsei pidas kinni ja tegi volikirja eest trahvi 900krooni. mul olid olemas arki ümbervormistamis lepingud (ära täidetud ,et mine aind arki ja auto minu nimel) aga ära väänas ja lisax blond naisterahvas kes tartu politseis...seega elu 1 trahv puhtalt lehelt 900kr ,volikirja eest naisterahva poolt:P

_________________
Autode õlivahetus,-õlid,-filtrid ja remonditööd Tartus Tähe 114 -Oilshop


Viimati muutis devil86, 17.02.2009 12:42, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 17.02.2009 12:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:38
Postitusi: 899
Asukoht: Võru, Tartu
[quote="rutsik"]minu kogemused:
1
2a tagasi:

peeti mind siis võru spordihalli taga kinni (põhjuse jätan enda teada)

jah ega spordihalli taga kinnipidamisel eriti palju põhjusi ei ole :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 17.02.2009 13:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2006 20:38
Postitusi: 52
Asukoht: Rakvere
devil86 kirjutas:
elu 1 trahvi sain siis kui olin 1a sõitnud laitmatult.Ükskord aga foori alt kiirendasin 50ni nii et rattas isegi ringi ei käind ..politsei pidas kinni ja tegi volikirja eest trahvi 900krooni. mul olid olemas arki ümbervormistamis lepingud (ära täidetud ,et mine aind arki ja auto minu nimel) aga ära väänas ja lisax blond naisterahvas kes tartu politseis...seega elu 1 trahv puhtalt lehelt 900kr ,volikirja eest naisterahva poolt:P


Kui Ostu-müügi leping olemas,siis ei saa teoreetiliselt trahvi teha ju,kuna sellest hetkest lähebki auto sinule vms.Iseasi kas sul need kaasas olid.
Lepingul on kirjas punkt''Omandiõigus sõidukile läheb MÜÜJALT OSTJALE üle vahetult pärast ostuhinna tasumist ja Müügilepingule allakirjutamist.''


Viimati muutis marko9bbb, 17.02.2009 16:10, muudetud 3 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 17.02.2009 13:15 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
Mingi aeg kui Audi A4 oli, sai auto rahvast täis topitud ja kuskile oli vaja ruttu minna. Teeristist sai esimesed 2 käiku peeneks lastud, ja siis gaas lahti. Kiirus vöis midagi 50olla, kui politsei majast mööda veeresin, ning politsei sealt parasjagu välja keeras. Seal oli 30 ala. Nojah muidug disko sabas, hirmus kuri politseinik juba akna juures karjumas:
P: KUI KIIRESTI TOHIB KESKLINAS SÖITA?
M: 30 oli vanasti
P: JA MIS OLI SINU KIIRUS?
M: ma'p tea, mingi 40 oli ehk.
P: MIS 40, SEITSEKÜMMEND OLI! Silmaga nägin
M: ei usu :D
Politsei käis ümber auto, tagumine vahtraleht oli toonklaasi taga ja ei paistnud hästi.

P: Tule autosse. Kiirmenetlusega nöus?
M: Ju vist
P: Vahtralehe eest on 3000maksimum. Ja sellega vöib ka arvestada!
M: Ma enam ei ole kiirmenetlusega nöus
paberitäitmist ja head teed

Lõpuks sain 900eeki :)


Tsikliga sai sügisel paugutatud, külm oli jne ja pidin just tsiklit garaasi viima. Siis tuli mingi vene mammi oma passatiga ja tegi vigureid nii, et ma talle küljepealt sisse sadasin. Kino oli veel, et tädi ehmatas ja rallis järgmise teeristini enne kui seisma sai. Peaaegu oleks mul jalast üle söitnud.
Noh tuikusin siis seal, jalad haiged, mammi ruigab seal vene murrakuga, et mjies sjee poljietsjei njumber on. Sekunditega olid juba söbrad ka kohal(väike linn noh :D ) ja ütlesid talle siis.
Politsei kohal ma kohe neil turjas, et tädi teeb vigureid jne. Kuulasid tädi ka ära ja politsie räägib et ma süüdi. Ma raiun vastu et ei ole nöus ja et tädi on jne. Politsei jälle, et eiei sa oled süüdi ja kohtulahendid olemas selle kohta jne, et kui kohe vait ei jää, saad avarii pöhjustamise eest trahvi vöi täidad selle kindlustuspaberi. Valisin kindlutuspaberi, tegin sinna joonisele omad korrektuurid, mille politsie välja jättis. ja koju....kuidagi.
Hommikul kohe kindlustuse, et ma poel rahul sellega. Kindlutuse sell vaatas-mötles ja ei saanud tema üldse aru et miks mina süüdi olen? Lubas politseist asja uurida. Politsei ütles talle siis, et ah see poss pole seal rääkinud midagi, oli nöus ja muud midagi :kill
aga sain oma rahad kindlustusest kätte ja tsikkel söidab jälle.

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 17.02.2009 16:17 

Liitunud: 06.10.2003 12:23
Postitusi: 61
Asukoht: Tartu
eelmine talv mingi aeg sadas kõvasti lund ja siis sõbraga läksin linnapeale tiirutama.

Autoks Vento 1,8 atm. Lasin siis lõunaka ringi peal paar ringi külge ja linnapoole tagasi külg ees ringilt välja. Kohe tuli Riia tänaval politsei vastu. tõmbasin ise bussikasse ja ootasin kuni nad seal ringi ennast nikerdasid ja sappa sõitsid.

P: no mis juhtus
M: et tulin linna sisse ja üllatavalt libe oli
P: no valige vastav sõidukiirus. nägemist

Panin siis ajama ja turu ristis parempööre ja mööda turut ajama. Kell võis olla 2 öösel sest liiklejaid polnud, lihtsalt mõnusat lund sadas, kõik teed lükkamata jne.
Turu tänavat pidi minema kiirus nii 60 ja lihtsalt rahulikult ühele ja teisele poole libisemist. (vento oli ses mõttes koomiline masin, et korra ühele-teisele poole ja juba ta läks)
Küljetasin seal rahulikult ja zeppelini juures vaatan, et silla juures seal mingi masin liigub, a no poh ja lasin edasi jõudsin silla alt läbi ja vaatasin, et see masin on ikka eriti uimerdis, polegi eriti kaugemale jõudnud. Tundus, et hakkab sillale pöörama ja sättisin siis nii, et talle sisse ei lendaks ja vennast rahulikult külg ees mööda. Vahetult enne möödumist näen, et sinine superb. Deem, no tore. No ja siis libisesin mööda neist korrigeerisin asja otseks ja tee äärde seisma. Politsei siis viisakusest lasi diskot ka korraks.

P: Tere. Et mis siis juhtus.
M: Lihtsalt uskumatu kui libe on
P: kas te peate mind lolliks ve?
M: Ei pea
P: Noh, kas läks siis näpuvahelt ära või? (Täpselt nii küsiski.)
M: Ei läinud
P: Otsige kinnine plats selliseks tegevuseks. Head õhtut

_________________
M62TUB44 + 420G


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 131 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7