Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.04.2024 12:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 12:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.10.2008 12:12
Postitusi: 95
kaks korda on olnud minul selline juhtum.Istun politseiautos ja ootan trahvi turvavöö mitte kinnitamise eest.
Kui ta on jõudnud protokolliga sinna maale,et on selgeks saanud,et ma olen töötu(mitte arvel olev)...hakkab tulema järjest küsimusi...Kui suure mootoriga auto see ka siis on? Kuskohast saa sinna kütust saad siis? Kui töötu mis siis naine peab üleval w?jne.
Küsimused ei olnud esitatud pahapärast,aga suu võttis küll lahti :D Teine umbes samasugune juhus on veel olnud.Üldiselt kannat mõne mendiga isegi nalja visata,aga neid on suht vähe :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 19:07 

Liitunud: 08.07.2008 19:06
Postitusi: 45
Asukoht: rakvere/sweden
seisime s6bradega kutseka juures üks 6htu.kui järsku mendid saabusid sinna .kohe dok kysima jne..auto oli s6bra oma ja istus kõrval!!!! andis dokid.natukese aja pärast vaatab k6rvalistuja aknast sisse ja kysis lubasi..mul load olid teksade taga taskus ja raske k2tte saada..natuke aega susisin siis ment kysib KAS PÄRIS SEEES ON ? aga ma ka naljaga et jaa päris sees on :D selle peale 6eldi et ma ei tahagi siis :Dantti dokumendid tagasi sooviti head päeva jätku ja mindi minema :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 19:25 

Liitunud: 06.04.2003 14:35
Postitusi: 36
Asukoht: Tartu
Saamas uue Superbi tagaistmel trahvi, panin tähele ikka auto ruumikust taga. Küsides siis kontstaabli käest, et kuda ise autoga rahul on,
sain vastuseks, et 180km/h läheb ludinal välja.... ootasin natuke teist vastust


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 19:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.03.2005 14:35
Postitusi: 1774
Asukoht: imavere-tallinn
Üks ment ähvardas mind ja kutsus teised patrullid kirjutama protokolli (rikkumiseks oli punane pikk pidurituli).
Pm ment ütles mulle et tema on veel väga kaua tööl siin ja minu trahvid lähevad üha suuremaks.
Ja midagi kobises veel, ei mäletagi enam.

Üks ütles et kui ma paides veel sõidan, siis tehakse maksimum trahv kas või porilapakate eest.


Muidugi meeldivad ka igasugused ähvardused, et saad maksimumi jne neid palju kuulnud aga paar tõsisemat sõna vastu(mille eest maksimum? selge kohtus näeme siis), siis hakkab summa kohe langema.

Tuleb üks juhtum veel meelde, kui jäin bagiga vahele:
ment: Load?
mina: ei
ment:masina dokumendid?
mina: ei ole
ment: enda dokumendid?
mina: ei ole
ment: krt on ka sul midagi või ei?
mina: ei ole mitte midagi.

Paragrafid ära ei mahtunud kahele reale, kirjutas neljas reas.. aga siis olid ilusad ajad ja trahvi sai vähe :D

_________________
Madis. Http://freelander.planet.ee audi a6 avant 3.0bitdi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 19:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.06.2004 09:26
Postitusi: 98
Asukoht: tallinn
Suvel vabakal. Peetakse kinni ja kontrollitakse ja pannakse puhuma jne jne. Kõik asjad korras ja soovitakse head teed. Ma huvipärast küsin ,et mis oli kinni pidamise põhjus ja sellepeale vaststas ment irvega ``Kell on 2 öösel ja sul on bmw..mõtle ise :D``


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 20:09 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
oi seda kildu on palju!
mendid on öelnud siis:
ma võtan sul jalad alt !
kodus ka emale nii näitad w? :D
tra sul on nende autodega alati jama! täpselt nii ütlesgi!

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 20:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.08.2007 22:47
Postitusi: 96
vahepeal olin siin vist mentidele pinnuks silmas.
1. kord sain vahtralehtede mitteomamise eest rahvi
Teistkordsel kinnipidamisel

M: load?
mina: kodus?
M: nimi ?
mina: (siinkohal siis nimi)
(järgi kontrollimata kuskilt, vist hea mälu härrastel)
M: ülla-ülla, jälle vahtralehti pole

seekord õnneks oli, ajasime kuskilt stangevahelt vahtralehe tüki välja.

muud nagu hullu pole olnudki
:kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 20:24 

Liitunud: 31.01.2005 23:39
Postitusi: 177
üks huvitav seik mille tuttav rääkis:

pidasid siis mendid ühe auto maanteel kinni. ikka leiti mingi tühine asi mille pärast trahvi teha.. trahviks sai siis 400.-
üks mentidest tegi auto kõrval suitsu samal ajal kui autos pabereid mäkerdati ja viskas pärast koni maha. auto mis kinni peeti, seal istus sees üks keskkonna ametnik kes seda pealt nägi. läks ja tegi mendile 3000.- trahvi keskkonna reostamise eest. ma kujutan ette, et see ment võttis hetkega m*nni kuju


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 20:46 

Liitunud: 07.01.2007 18:32
Postitusi: 130
Ämmal oli kord tore lugu. Üks suur ja lai kruusatee maakolkas sai tolmuvaba katte ja ühe koha peal oli selline nagu orgu sõitmine, et mäe otsast midagi ette ei näinud. Kiiruseks oli nati alla 110 ja seal nn. oru põhjas istusid mendid.
Pidasid kinni ja küsiti, et kas on kiire?
Vastas muidugi, et ei ole.
Palju kiirust oli?
Ei tea, hea uus tee ja muudkui andsin minna.
Seepeale öeldi, et aga mine siis edasi :D

Osatakse asja ikka huumoriga ka võtta, ei ole see politsei nii paha midagi. Rohkem oleneb ikka inimesest, kes see politsinik on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 20:51 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
keerasin mendi sabas laagri maksi marketi pakrlase, ment läks vasakule ma paremale ehitusmarketi poole, proovisin korra kui libe oli ja suundusin parkalsse. minema sõitma hakkasin siis võttis maha.

M: miks udutuled põlevad?
mina: ei põle.
M: siis võtsid maha kui me järgi tulime?
mina: jah.
M: kus vahtralehed on?
mina: unustasin teisets autost võtta, tulin korra maksi ainult siit samast laagrist.
M: oli vaja parklas esineda?
(tõmbasin korra kässarit seal)
mina: ma ei näinud, et tea ka seal olite.
M: kust otsast sa ei näinud kui sa meie järgi parklasse sõitsid?
mina: noo, ma lootsin, et te ei näe.
M muheledes: head teed, teinekord pane vahtrakad peale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 20:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2009 19:44
Postitusi: 181
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Mõned aastad tagasi kui sõitsime ühe kolmesajase mersuga,,,, sõitsime pärnu ja juht oli kaine ja ülejäänud kõik purjus, kokku oli meid 6 koos juhiga,Mendid siis peavad kinni ja panevad puhuma ja lubadega juhil kõik korras,autoga kõik korras,aga kui meie kord puhuda tuli no küll siis viskasid kildu... hannes vana loll se palus politsei bussi tagumisse puuri magama,mendid siis lasidki,,,lõpuks tahtis välja,lasid välja,me kõik seisiem seal , ajasime politseiga juttu mingit lolli jura ja siis lõpuks hakati minema laskma.Hakkasime siis sõitma ja uuesti läksid vilkurid käima, tulime kõik autost välja jälle et mis nüüd on?... mendid ütlesid et , nüüd on siis sellien asi et autos on teil istekohti 5 aga kokku on teid kuus,,, küsisin siis et mis nüüd saab?... mendid... nüüd saab selline asi et see kes kõige rohkem puhub läheb kongi,,, jalad värisevad all ai kurja naiste juurde ei saagi minna e kes kurat nüüd läheb... ja tohhoh , kõik puhusime ühe ja sama välja,, se oli lihtsalt üks ülim joppamine;) ja lasti ära,, ütlesid et kui kuskil kannakat näevad siis panevad meid kõiki kongi magama,, aga jah suht noored kutid olid niiet jah ,, jutt oli pool naljaga ja natuke ikka joppas kah:DPäev oli tore,,,ja haapsalu mendid on küsinud et nh palju mootori töömaht on... ma siis räägin et noh jah 4.0 et mis siis? Ment ütleb et , kurat küll oleks ma seda teadnud....aga mis isin ikka,head teed;)... mai tea milleks ta nii ütles aga se töömaht teda huvitas ja oleks ma seda teadnud siis jah :D ... imelik värk:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 21:05 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
ükskord kui kiiruse eest tsikliga rajalt maha võeti. (oli +22)
(mingi auto tuli, ületas ka umbes 20ga kiirust, radarist nägin.)
mina: no tehke talle ka trahvi, sõidab siin 30ne alas 50ga, täielik huligaan ju.
ment: me tegeleme hetkel sinuga.
mina: mida kiiremini minuga tehtud saate, seda kiirmini saate järgmise ette võtta, seda rohkem saate trahve teha, seda rohkem preemiat saate?
ment: no selline meil hetkel see süsteem on jah.
mina: kiiremini ei saaks ? mul vaja kooli ka jõuda.
ment: ei saa, ja kui palju seletad, siis läheb väga kaua.
mina: kas te mulle koolist puudumistõendi kirjutaksite, et ma siin autos istun ?
ment: ei. seda võib sulle su ema kirjutada.
mina: kas tsikliga võib talvel ka ilma naelata sõita ?
(olime autost väljas siis juba)
ment: nende rehvidega ei või sa suvel ka sõita.
(olid täiesti siledad keskelt, ääres oli kärn veits alles.)
mina: olete ka tsiklimees?
ment: ikka jah. sõidan dominatoriga.
mina: liigub hästi edasi ?
ment: pole väga viga. üle 160 ei vajuta. endurokaga pole hea kiirelt sõita.
mina: (naerdes) nonoh. 160ga on täiesti okei sõita ja teistele +22 eest trahve teha?
ment: see oli tühi maa, autosid pold näha kuskil.
(kõrval läks teine mendi auto kohalt ära kummivilinal.)
mina: no tehke trahvi, ta rikkus teed ja tegi lärmi.
ment: nii võib teha.
mina: kui ma teil siin terve autoesise rehvisuitsu täis lasen, kas siis on kõik korras?
ment: tõenäoliselt jah.
mina: no nägemist, ma siis lähen minema.
ment: vaheta tagarehv ka ära.
mina: elame näeme.
ment: head aega, mine ära juba.

selline lõbus kohtumine nendega siis :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 21:15 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Mul ka seni Haapsalu politseidega päris pikad ja tavalised jutuajamised olnud, et kuidas mul tööd hetkel on ja kuidas BMW siis ka on ja mis Suzukist sai ning Opeliga sõites Klemmu küsis kas ma selle saraga teepeale ei karda jääda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 21:20 

Liitunud: 09.07.2004 12:17
Postitusi: 152
Meenus üks veel... kunagi kui alles load sain, sai sõidetud 84a diiselgolfiga, millel paar plekki teist värvi, tagaots ära vajunud ja mürises nagu rekka. Loomulikult oli vaja katsetada tippkiirust värske autojuhina, sain suvisel maanteel mingi 130-140 vist sisse spido järgi, kui nägin eravärvides politseiautot, jõudsin veel pidurit panna, kui kinni peeti.
ment: mis arvad palju kiirus oli?
mina: ei tea... ei olnud vist eriti palju
ment: (vaatab golfi pika pilguga): sel asjal üldse spido töötab v?
mina: ei
ment: ahh okei... tule autosse... sai seal vähe vesteldud veel ja arvestades et ma olin töötu ja sõitsin sellise pilliga, sai miinimumtrahviga ära tuldud, elu esimene ja ainuke trahv.

_________________
Reegel 1: Adminnil/model on alati õigus.
Reegel 2: Kui adminnil/model ei ole õigus, vaata reeglit nr 1.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 22:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.10.2007 11:53
Postitusi: 1318
Asukoht: Roolis
Kui lubadeta sõidu eest 125ccm chopperiga vahele jäin siis uuriti kas ikka isa teab, et sõidan ja palju välja läheb ja võimas on, palju maksis jne...
aga mul polnud ühtegi paberit kah selle kohta ei tehnilist passi ega kindlustust... vb sellepärast uurisid...
aga no mis se tema asi on palju maksis või välja läheb....oleks pidanud küsima mis siis tahad ära osta w :lol
pärast muidugi hellasid kuskile ja uurisid numbrimärgi järgi millega tegelikult tegu...

siis küsisin kah et pikk maa koju lükata kas koju ära ei või sõita siis öeldi, et ei või et lükkama pead aga krt teine käik jäi sisse ja keerasin süüte sisse et vaadata millal neutraali tuli põlema hakkab, hakkasin siis nõksutama et käiku seest kätte saada, ment hakkas just liikuma ja krt nõksakaga võttis korra mootori ringi ja läks käima rsk :lol
ment kohe pidurdas aga suretasin ruttu välja...sain käigu kätte ja lükkasin kuniks nad silmapiirilt kadunud siis laks käia ja ruttu sõites koju ära :lol

_________________
..:: kantpea või selline tugevam kahtlane tüüp kellega tüli norima just ei lähe ::..


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7