Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 24.04.2024 22:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Kunagi ammu sai sõbraga peol käidud. Järgmine päev jube kehva olla, mõeldud-tehtud. Võtsime poest väikse viina ja olime oma maja koridoris seda lahendamas. Kuna aga kellelegi ühistutädidest see ei istunud. Kutsus mendid välja.
Läksime siis vahepeal välja suitsu tegema ja ühtäkki sõidab meie ette sini-valge Nissan. Sõber ( kes oli tol ajal veel viimaseid päevi alaealine ) see peale: ´´ No ikka joppab meil!´´ Mina kihistasin aga vaikselt irnuda. Mendid siis lasid akna alla, ning kutsusid meid kah kenasti autosse sooja. No me siis istusime ka nagu härrad taha ja küsiti isikuttõendavat dokumenti. Andsime siis dokid ära ning kohe öeldi sõbrale:
Ment: õu, sul vähe vale pudel pole käes?
Sõber: Eks ta vist vähe vale on jah. ( 0.5l. Viru valge ühes käes ning teises käes terve skumbria :lol
Ment- Sõbrale: Ole hea ja puhu nüüd siia. 5 sekundit!
Sõber: Jajaa ma tean jah et 5 sekundit.
Ment: No siis on hästi
Puhus siis ära ning alkomeeter näitas joovet.
Ment: No näed, joonud oled.
Sõber: Vähe võtsin jah
Ment-Minule: Ja mis sa siin istud, puhu ka.
Mina: Ikka puhun, aga kas toru võin endale jätta?
Ment: Võid, juhul kui seda maha ei viska kuskile.
Mina: Ei viska, ei viska. Ma kogun neid.
Ment: Kallis hobi sul siis..
Mina: Ega ta odav lõbu pole jah.
Puhusin siis ära, näitas keskmist joovet, kuna aga olin suht tip-top poiss ja vanust nagu oli siis trahvi ei tehtud.Sõbrale hakati siis protokolli tegema, kui tuli sõbra kord protokolliga tutvuda ja allkiri panna nägid mendid sõbra küüsi ( eelmine õhtu käisime pidus ja naised olid tal küüned ära värvinud, sõber polnd arugi saand. )
Ment: Kuule, mis sa käid õhtuti naist mängimas w?
Sõber: Imestunud näoga. Ei ei, tüdrukud tegid.
Mendid: Mõlemad irnusid, loll kes vabandust ei leia.
See peale paluti meil viin nende silme all prügikasti valada ning kenasti koju ära minna..

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.10.2007 11:53
Postitusi: 1318
Asukoht: Roolis
kaabakaz kirjutas:
Ah selle libedaga tuli veel üks kukk meelde.

Sõitsin ringteel 2 ringi järjest külg ees ja minu poole suunduv kukk otsustas natuke aega mulle järgi sõita. Ega noh, lumi maas ja see tagavealone kipub ikka külg ees sõitma...Paarsada meetrit sain sõita, siis ei viskas mendil üle ja tõmbas maha.

Kits: Tulge minu autosse
Mina(mõttes): Tra noh, kohe autosse...vabse
K: Mida sa kihutad?
M: Ma ei kihutanud. Kiirus polnud üle!
K: Mida sa rallitad?
M: Kus ma siis rallitasin? Pole nagu rallitanud...
K: Miks esimesel võimalusel ringilt välja ei sõitnud?
M: Aga alguses ma tahtsin sõbra juurde minna, siis mõtlesin, et lähen ikka koju, viimasel hetkel otsustasin ikka sõbra juurde minna ja läksin teisele ringile, mis siis?
K: Miks külgees sõitsid?
M: Libe oli...
K: Kuidas ta siis libe oli?
M: Krt vaata lund sajab! (suurt paksu lund tuli taevast alla)
K: Miks liiklusohtliku olukorra põhjustasid?
M: Ei põhjustanud, olin koguaeg oma reas.
K: Kao välja !
M: A nojah head õhtut siis teile ja sõitsin külgees minema :D

Kaabakas :lol

_________________
..:: kantpea või selline tugevam kahtlane tüüp kellega tüli norima just ei lähe ::..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Kaabaka naljad olnud alati sellised, millega võimalus ennast ribadeks naerda.
Kaabakaz, hoia meid ka kursis. :lol

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2004 21:25
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn
Mitu aastat tagasi ühel õhtul ringi cruisides tuli isu korraks vajutada.

Pidevalt jälgisin ümbrust, seda mis taga toimub jne. Seisin veel punase tule taga ka terve tsükli. Peale foori tegin peatuse, ronisin autost välja ja järsku olid mendid oma Bemmiga lõõtsutades kohal.

Kutsuti autosse ja loeti ette 8 rikkumist. Kaasaarvatud eest ära sõitmine. Kuidas krt on võimalik eest ära sõita, kui nad isegi terve fooritsükli ajal ei jõua 2km pikkust kiirendamist tagasi sõita.

Igatahes 45min istusin seal autos. Lõpupoole:
Politseinik (vaatab tehn.passi): noh turbokas jah... liigub hästi?
Mina (juba kopp ees kogu sellest jamast): no kuidas tundus?
Politseinik: paistis, et päris hästi liikus jah

Tulemus: vahtralehe eest miinimum, kollase foori eest hoiatus. +70kmh nad radarisse mõõta ei suutnud.

Tund hiljem jälle sama ment võtab maha koos teiste liiklejatega puhuma panemiseks:
Politseinik: jälle sina
Mina: ikka mina
Politseinik: vahepeal joonud oled?
Mina: ei
Politseinik: sõida siis edasi

veel tund hiljem nägin neid jälle... siis tervitasid nad mind juba sõbraliku käeviipega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:34 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
Preferento kirjutas:
Mitu aastat tagasi ühel õhtul ringi cruisides tuli isu korraks vajutada.

Pidevalt jälgisin ümbrust, seda mis taga toimub jne. Seisin veel punase tule taga ka terve tsükli. Peale foori tegin peatuse, ronisin autost välja ja järsku olid mendid oma Bemmiga lõõtsutades kohal.

Kutsuti autosse ja loeti ette 8 rikkumist. Kaasaarvatud eest ära sõitmine. Kuidas krt on võimalik eest ära sõita, kui nad isegi terve fooritsükli ajal ei jõua 2km pikkust kiirendamist tagasi sõita.

Igatahes 45min istusin seal autos. Lõpupoole:
Politseinik (vaatab tehn.passi): noh turbokas jah... liigub hästi?
Mina (juba kopp ees kogu sellest jamast): no kuidas tundus?
Politseinik: paistis, et päris hästi liikus jah

Tulemus: vahtralehe eest miinimum, kollase foori eest hoiatus. +70kmh nad radarisse mõõta ei suutnud.

Tund hiljem jälle sama ment võtab maha koos teiste liiklejatega puhuma panemiseks:
Politseinik: jälle sina
Mina: ikka mina
Politseinik: vahepeal joonud oled?
Mina: ei
Politseinik: sõida siis edasi

veel tund hiljem nägin neid jälle... siis tervitasid nad mind juba sõbraliku käeviipega.



mendi 330 bmw tuli sulle lõõtsutades järele?

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2005 20:59
Postitusi: 83
Asukoht: Põltsamaa
Preferento kirjutas:
Mitu aastat tagasi

_________________
Kõnnib Stirliz mööda tänavat. Näeb meest aiale soditud roppusi valge värviga üle võõpamas- MODERAATOR, mõtleb Stirliz


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:36 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
mitte eelmine vaid üleeelmine pühajärve kuldkala siis oli ka 330 bemm väljas! 2a tagasi oli juba olemas! seepärast küsisingi

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 12.02.2009 23:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2004 21:25
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn
mersumees kirjutas:
Preferento kirjutas:
Mitu aastat tagasi ühel õhtul ringi cruisides tuli isu korraks vajutada.

Pidevalt jälgisin ümbrust, seda mis taga toimub jne. Seisin veel punase tule taga ka terve tsükli. Peale foori tegin peatuse, ronisin autost välja ja järsku olid mendid oma Bemmiga lõõtsutades kohal.



mendi 330 bmw tuli sulle lõõtsutades järele?


Nagu kirjutasin, siis juhtus see mitu aastat tagasi. Siis oli neil 525 Touring

Ja see ei ole reaalne, et nad mulle järgi sõitsid. Pigem oli mingi raadiosaatjate mäng ja keeras vahetult eelmisest tänavast mulle sappa. Aga piitsa oli see auto neil saanud, sest kärsakas oli suht kõva üleval


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 00:37 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
aa selle parklas driftimise teemaga tuli meelde et kunagi hallil ajal kui mul sigull veel oli sisi sõitsin metsas esisilla lahti ja ise parandasin ära ja valesti sai kokku pandud ja hakkas siis rehve kulutama!
väikelinna asi,traffi ei saand kunagi aga teema oli umbes selline siis:
tõmbas vilkuritega järele,et aeg oleks kumme vahetada,et kes sind pärast kraavist välja vedama hakkab!
või siis,et tagumine gabariit ei põle :D ja ükskord suvel kui parklas ketsi lasin tulid ka juurde ja lubasid munad maha võtta :D

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Kunagi kui veel 125se võrriga ringi lendasin, siis koju sõites oli toimunud tee remont ning loomulikult 30ne piirang väljas. Olin sõidus olles tol hetkel oma mõtetes kinni ning lasin ca 80km/h. Hakkasin kodu teeotsapeale ära pöörama, kui vaatan, et teeotsas seisab patrull ning peatab mu kinni.

Politsei: Tere! Et siin on su kiirus, lasid siin 80nga
Mina: Ai krt jah, unustasin siinse kiirusepiirangu ära
P: Näita oma lubasid
M: (Võtsin värisevate kätega load välja)
P: Asub neid kontrollima ja ütleb et sellise kiiruse eest võib saada 18000kr trahvi
M: Tõesti jama, raha ka pole et maksta. Ärge palun trahvi tehke.
P: Okei, ära enam kunagi niimoodi tee, eks :D
M: Okei, ma lähen nüüd koju, ilusat töö jätku.
P: Okei, sõida siis vaikselt koju. Aga näe, sellel vennal, kes sealt nüüd tuleb, sellel enam nii kergelt ei lähe. :D

Hiljem läksin jooksma välja ning Politsei mõõtis seal endiselt kiirust, küsisin, kas töö kannab ka vilja, nad ütlesid et ikka. :D
Soovisin edu ning läksin edasi. Tõsiselt tore vahejuhtum oli. :D

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Tuli veel selline vahejuhtum meelde Keila kesklinnas, kus toimus siis lauskontroll. Tulin just Rõõmukaubamajast, autoga, teised ilusti vilgutasid ka ennem, vaatasin pingsalt spidomeetri näitu. Nurga taga Politsei peatab kinni, toimus mingisugune reid. :D

Hakkas toimuma dialoog:

P: Tere! Kas teate ka, miks teid kinni peeti? Teie load palun
Mina: Ja palun, siin need on.
Politsei: (uurib pingsalt lubasid) ja siis ütled: Teil on load käes kõigest viis kuud JA JUBA EI TEA, ET ASULAS EI PÕLE UDUTULED, eirit veel koos lähituledega.
Mina: Nohh jah, olen kursis. SÕitsin just linna sisse, linnast väljas oli suur udu. Unustasin välja lülida. :lol
Politsei: Okei, lülita välja nüüd, eks. Ooot, aga kus on teie esimene vahtraleht.
Mina: Vaadake, see on seal ees, pampri peal.
Politsei: Võtab taskulambi kätte ja läheb auto ette ja uurib pingsalt. Tuleb tagasi ja ütleb: "Mina seal küll ühtegi vahtralehte ei näe, tulge ja näidake!"
Mina: Astun siis autost välja, lähen auto ette ja näitan. "Siin see on!"
Politsei: "See ka mõni vahtraleht!" (Mul oli vahtraleht välja lõigatud, seda valget tausta ei olnud)
Mina: Krt, on ju vahtraleht, näeb selle moodi välja küll :D
Politsei: Nii, nüüd sõitke sinna lähimasse Statoili ja marss olgu ka Korralikud Vahtralehed ostetud.
Mina: Tänud!

Sai siis edasi Statoili sõidetud ja vahtralehed ostetud, papist. Pistsin need siis armatuuri vahele, et kui teinekord maha võtab, on vähemalt ette näidata, külge ma neid rsk ei pannud. :D
Nüüd juba vahtralehe aeg möödas, aga head ikka seda situatsiooni meenutada. :lol

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 02:01 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
ma olen koguaeg peale traffi ütelnud et Aitähh head aega :D

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 02:22 

Liitunud: 14.09.2006 18:20
Postitusi: 506
Ainuke lõbus juhtumine on meenutada vaid väga väga ammusest ajast kui maal tegelastega kopikat sai üles löödud. Viimaseid päevi auto veel minu käes (vaja linna see loomulikult hiljem tagasi saata) ning vaja show-offi´da. Selleks "viimaseks päevaks" oli masin juba küllalt vatti saanud ning tol hetkel segaseks jäänud probleem (lahti tulnud starter) kummitas nii palju, et minnes kohalikule bensujaama platsile 8 matsiga, vanuses 8-18, pidi iga sõidu järel jälle käima lükkama. Sai ka korralikult rallitatud kuniks möödasõitev kohalik alevi patrull "korrakaitse" ümberpööras ning vestlema tuli.

K: Load on?
M: Ei
K: Dok. on?
M: ikka (tolleks hetkeks oli üllataval kombel üv ja kindlustus tehtud :D)

järgnes muidugi pikk moraali lugemine ja mul ei jäänud midagi 14a jupatsina midagi muud üle kui pea norgus nõustuda.
Asjalikud tegelased nagu olid jõudsid lõpuks kokkuleppele, et masin tuleb viia konstaabli juurde, mis asub ca. 5km kaugusel. Muretsemiseks polnud mul küll väga põhjust kuna onu tol hetkel nende paarimees ning konstaabel vanamehe kunagine kursakaaslane Paikuselt. Seda nad muidugi ei teadnud. Istusin mina siis vaikselt läbiaetud Carina E-sse ning sõitsime ühe "korrakaitsja" 2109 juurde kuskohast omistati puksiirköis kuna teatavasti auto ise ei käivitunud. Vana ise selline lühike, jässakas ülbe vanamees, kelle ropendamisele peaks enamus 15a alla vanduma. Otsustati siis nii, et tema siis istub kopika, paarimees-rahulik vana, Carina rooli ja viivad kahekesti selle siis konstaablile näitamiseks. Esimesed sikutatud 500m juba tõid tulemusi mida tagaaknast jälgida sain - vana näost punane ja röögib nii, et teise autossegi kuulda. Nimelt puudusid siis pidurid, mis reaalselt olid küll olemas aga pidi väga palju aega varuma, et lõplikult pidama saada. Sild oli muidugi ka väga kõver ning kirsi tordile lisas see, et paarimees ei osanud muidugi pukseerida. Kohale küll lõpuks jõudsime, vana kallale otseselt ei tulnud, kuigi silmist välja tungivat soovi oli näha. Kohale jõudes otsustas konstaabel tähtsamate asjadega tegeleda ning vastuvõttu ei toimunud, mistõttu viidi onu juurde, kinnitati kõike ning visati vaikselt koju tagasi. Auto pidin muidugi oma jõududega tagasi saama. Mingit mõistuspärasust nendepoolses autotransportimises ei näinud kuid eks kohalikega ongi see alatine jama....

Järgmine päev sai tagasitoodud ning lõpuks ka linna pukseeritud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 12:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.10.2007 11:53
Postitusi: 1318
Asukoht: Roolis
InterFace kirjutas:
aja tondil on see raudteeüle sõidu ristmik kus ei tohi kotka tänavale päevasel ajal vasakpööret teha. ma tõesti ei old kunagi seda märki tähelegi pannud ja rahumeeli tegin :D
mendid aga passisid natuke eemal garaaside vahel justseda sama asja ning võtsid maha. vaatasin kähku kiirust - 55 - mõtlesin kõikvõimalikud vead läbi ja ei leidnud ühtegi. jäin seisma.
küsiti, et noh teate ka mille eest vä - vastasin , et ma ausõna ei kujuta ette ka. selgitas siis olukorda ja palus autosse istuda. minuga tegeles siis naisment ja samalajal kui ta protokolli kirjutas läks sujuvalt jutt üle pizzatakso peale ja kõik muu sellega seonduv. tahtis tööle isegi tulla ja lubas asja uurida :D

suvel sai pättust tehtud hommikul ja pool järvevanat "kolmandas reas" sõidetud. järsku kargas kuskilt välja hõbedane primera ja ment küsis "noh, miks sul kiirem on kui minul" vastasin ausalt , et pean lennujaama minema järgi inimestele. vastati siis , et "no nad peavad nüüd küll kaua ootama".
autos lisaks siis veel , et küsimusele "palju ma siis saan" vastati "kolm tuleb ikka ära". vaikisin. ment hakkas naerma ja lausus "hehehe , no ei niipalju ma ikka ei tee. aga näiteks 1200 on paras" vms.

:)

mersumees kirjutas:
ma olen koguaeg peale traffi ütelnud et Aitähh head aega :D


leedus vaadati mind eriti lollakalt kui ma neile ilusti naeratades spasibo ja dasvidanje ütlesin. juu siis ei ole eriti normaalne , et ma trahvi peale õnnelik ja viisakas olen :D

eestis samuti alati tänanud ja headaega soovinud. aga pole erilist vastukaja tulnud kui ainult sama soovitud vastu.

Ma olen tavaliselt öelnud: no jah teie peate ju oma tööd kah tegema.

_________________
..:: kantpea või selline tugevam kahtlane tüüp kellega tüli norima just ei lähe ::..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 12:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.07.2006 12:48
Postitusi: 432
Sain ka vestelda nendega siin eelmine nädal, laagris tegin tagasipöörde valesti, peeti kinni, load ja dokid korras küsiti vahtralehti - (polnud, sõitsin isa autoga) ütlesin, et jäid enda autosse, et sõidan olude sunnil isa autoga. OK, tulge autosse palun.
Varem rikkumisi ja asu polnud ja avastati, et auto pole isa nimel ka, ok küsivad siis, et mis teema on, seletasin ära, et firma auto ja mul vaja üks kiire ots teha, ütlesid, et tõesta ära, et isa auto.
Hmm mõtlesin natuke, ja mõtlesin, et teen natuke huumorit (kuna olid suht noored mees ja naispolitseinik) ütlesin, et pardatzokis on hea lõhn mida isa kasutab, ja taga tagavara ratta juures peaks igaksjuhuks isegi paar sokke olema suvest jäänud - sellepeale naerdi natuke ja öeldi, et ah ok.

Kirjutati siis trahv valmis, valesti pööre + vahtralehed + volitus = 420.- vaatasin, et ohh polegi väga hullu autost väljudes ütlesin väga viisakalt, et aitäh ja nägemist ja et olge tublid siis - vastu tuli sellepeale, et sina pead tubli olema ja milleeest sa tänad ? ütlesin, et meeldiv oli teie autosse sooja saada ja tulin tulema.

Igatahes väga 5+ politsei oli, tunnistan oma vigu ja keerasin valesti, lehti polnud ja ei hakatud väga pistiitama, saadi aru, et käin koolis ja endal raha pole nagu muda, teevad ju siiski nemad oma tööd - mida ma ikka õiendan nendega.

Meeldivaks loen pigem selle korra.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7