Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 23:54

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 133, 134, 135, 136, 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 04.10.2015 12:16 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
viimased mõõdetud kiirused mälus, millisele autole milline kiirus kuulub, sellest ei tea miikits sittagi...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 04.10.2015 12:50 

Liitunud: 14.05.2007 08:53
Postitusi: 320
Asukoht: tartu
moribundity kirjutas:
viimased mõõdetud kiirused mälus, millisele autole milline kiirus kuulub, sellest ei tea miikits sittagi...

No las vaatab, mis seadmega mõõdeti. Laserit kasutav on tegelt päris täpne. Teine aga mitte nii.

_________________
Kerghaagise rent 2.75x1.5x0.25 koos tasapindtendiga. 1-3H 7EUR, 3-6H 10EUR, 6-12H 12EUR, 12-24H 16 EUR. Hinnad sisald. KM. 55684121
Mootoritõstuki rent 1 päev 6 EUR.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 04.10.2015 12:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Browser kirjutas:
Uurin ka natuke elu. Sai ka Suur-Sõjamäel väike vaidlus tekitatud. Tulles ülemiste poolt Smuuli poole 3-4 autot ühes pundis, kõik suht sama kiirusega (+15kmh) võeti mind maha. Istus seal Premia juures ärapöörangul. Peatumismärguande andis alles siis, kui me kõik neist peaaegu möödas olime. Kõik pidurdasid, aru ei saanud keda näitas. Hea nagu ma olen jäin siis sada meetrit eemal Väike-Sõjamäe nurga peal seisma.
Ootasin mõned minutid, kuni politseinikuproua mulle järgi jalutas ning näitas föönist (ilma kaamera pildita), et 72kmh. Uuris ja puuris ja siis tuli "sekretär" Corollaga järgi ning läksime natuke maad edasi arutama seda. Küsis, et kas kiirmenetlus ja mina küsisin, et kuidas te suudate tõestada, et te just mind mõõtsite ja mitte teisi (mõõtis üksi, kui "sekretär" autos istus ja ütlesin üldmenetlusse. Tehti siis vastavad paberid ja muud ning nagu ikka 15päeva võin igast asju näha Rahumäe teel ning 30 päeva pärast otsus.

Kuna sõitsin ka kaasreisijaga, siis ka tema ütles, et ei saanud aru, keda täpsemalt näitas ning miks peatumismärguanne nii hilja tuli. Eeldan et siis proua ei teadnud ise ka, keda maha võtta. Kas annab siin vaielda sellega, et üsna tõestamatu, et mind mõõtis just, kuna föönil polnud kaamerapiltigi?


See informatsioon on kõik internetis olemas. Trahvi kätte saad, siis maksta tuleb, kuid see ei takista trahvi vaidlustamist.
https://www.riigiteataja.ee/akt/13327247
http://onneleid.onepagefree.com/?id=178 ... r7d8kfdph6
Sellise mõõtmise puhul peab neil olema video mis näitab, et just sinu auto kiirust mõõdeti.


viewtopic.php?f=48&t=152250&start=15


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 24.08.2017 11:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Surnud teema, aga mõned enda kokkupuuted vägagi mõistlike ametnikega.

1. Argipäeva õhtu, kell u. 23:30. Keeran Linnu teelt Sõpakale linna poole ning kiirendasin u. 80ni, siis sättisin püsika ca 64km/h peale (reaalne kiirus seega 60km/h) ning sõitsin Sõle tn suunas. Peale Kristiine ristimiku foore nägin, et eraauto on kuidagi väga kiirelt peeglisse ilmunud (järelikult tulid hea hooga järgi) ning kohe sain ka vilkureid. Keerasin kuskilt tänavalt sisse ja tulid akna juurde:
P: "Õhtust, kuhu sõidame?"
M: "Kopli poole, milles asi?"
P: "Kuidagi kole kiiresti jõudsid Linnu tee ristist siia, seisime samal ristmikul ja ei jõudnud alguses kuidagi järgi."
M: "Ei tahaks uskuda, püsikiirusehoidja oli fikseeritud."
P: "No tubli, aga hoia kiirus linna sees ikka lubatu piires, kena õhtut."

2. Jälle argipäeva õhtu, kell u. südaöö. Lasin Pelguranna kandis inimese autost välja ja hakkan kodu poole sõitma, kui näen, et tagant sõidab politsei läbi, kuid pisut teises suunas. Alustasin sõitu, jõudsin Sõle tänavale ja näen et seesama auto kuidagi mööda kõrvaltänavaid nüüd juba sappa tulnud. Peatumismärguanne ja keerasin vahetänavasse peatumiseks:
P: "Tere, kas kõik korras?"
M: "Tere, täitsa korras jah, või mis te mõtlete?"
P: "No autoga, on kõik okei?"
M: *täiesti segaduses* "Eeee... jah, kindlasti on?"
P: "No ei ole ju, täiesti otsas on."
M: *veel rohkem segaduses* "Eeemm.. vabandust?"
P: "Kindlustus, liikluskindlustus, täitsa otsas on teil."
M: *täiesti teadmata, et kindlustus on läbi ja teavitust ei tulnud* "Ei tohiks olla küll, ma ei ole mingit teavitust saanud, peaks ikka kehtima. Või ei?"
P: "12 päeva juba läbi, kui sa niimoodi avarii teed, siis on jama kui palju."
M: "Oh kurat, mul ei olnud aimugi sellest, aitäh et teavitasite, teen homme kohe ära.. tavaliselt alati helistatakse ja küsitakse pikendamise osas."
P: "Nojah, ei tea siis miks teile nii tehti. Kena õhtut ja tehke siis kindlasti ära."

3. Pühapäev, sõidan Hiiul mööda Vääna tänavat E34ga ja mingi Volvo XC60 alates Hiiu Grillist rämedalt uimerdab ees, kiirus 25-35km/h ja jääb mulje nagu ei teaks, kuhu minna tahab. Peale Elektritsentrumit löön 2. käigu ja gaas põhja, jõuan tast mööda ja kuna tee on tühi, hoian kuni piirajani põhjas, seejärel aeglustan normaalkiirusele. Jõuan tänava lõpus asuvasse lõpppunkti ja olen autot aia äärde parkimas, kui minu vastas oleva Transporteri tuled lähevad põlema. Sain aru et kurat, istusid ja mõõtsid seal. Ametnikud tulid autost välja ja viipasid, et tuleks bussi. Sain aru, et ega pääsu pole ja pikema jututa istusin maha vestlema. Jutt oli pikk ja asi päädis loomulikult (õnneks antud olukorda arvestades küllaltki väikese) trahviga, kuid vestlusest jäi meelde see:
P: "Siin on 50km/h ala, päris suurel määral oli sul kiirust üle."
M: "Tegin jah möödasõitu sellest Volvost, põhjendamatult aeglaselt sõitis ees mul."
P: "Nägime jah. Möödasõidu hetkel, kui sa ta kõrval olid, oli su kiirus 64km/h ja see on okei, selle pärast poleks me sind kinni pidama hakanudki. Aga see et sa enda ritta tagasi reastusid ja siis kuni 94km/h peal hoidsid, läks natuke pahasti."

Õnneks olid eelnevad rikkumised aegunud ning äärmiselt toredad ametnikud tegid kiirmenetluse korras "nii vähe, kui selline ületamine lubab".

Halbu kokkupuuteid vist ei olegi olnud. Talviti kuskil küljetades on ikka tõkiskingi saadud näidata, kuid alati on mõistvalt suhtutud ning vahel ei ole isegi minema aetud vaid loetud sõnad peale, et "vaata et jalakäijaid läheduses pole, kui sa niimoodi lased". :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 24.08.2017 15:46 

Liitunud: 23.10.2009 20:42
Postitusi: 2327
Asukoht: Tallinn
Kasutad linnas ka püsikat v? :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 24.08.2017 15:50 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
ma kasutan ka


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 24.08.2017 15:55 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Minagi järvevanal kui pole tipptund.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 24.08.2017 16:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Xen0n kirjutas:
Kasutad linnas ka püsikat v? :D
Absoluutselt igal pool igal ajal. Pmst kohe kui sõidukiiruse saavutan ja näen, et sekundi pärast maha ei pea pidurdama, läheb harjumusest peale. Eranditult.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 24.08.2017 17:04 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
täpselt sama, isegi tipptunni aeg sõpakal püsikaga. Mitte mingit probleemi, ainult mugav sõit.

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 25.08.2017 21:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 22:19
Postitusi: 595
Asukoht: Tallinn
Xen0n kirjutas:
Kasutad linnas ka püsikat v? :D


ACC, parim asi peale viilutatud leiba. Jumala mõnus ka linnas kasutada, kui just päris tipptund ja 15km/h nina-vastu-p***t liiklus pole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 25.08.2017 21:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
tfr kirjutas:
Xen0n kirjutas:
Kasutad linnas ka püsikat v? :D


ACC, parim asi peale viilutatud leiba. Jumala mõnus ka linnas kasutada, kui just päris tipptund ja 15km/h nina-vastu-p***t liiklus pole.

ma sõidan ka linnavahel püsikaga niipalju kui võimalik :D

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 30.08.2017 19:10 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
Sain mõni nädal tartus riia tänaval vestelda. Sõitsin lõunaka poolt kesklinna poole, ees uimerdas politseibuss spido järgi ca 40-45kmph. Oli öö ja tänav tühi. Tõmbasin kõrvale ritta, püsikas peale ca 57 kellal. Sain mingit aega sõita ja vilkurid sabas. Jäin seisma.
Politsei: Kuhu kihutad?
Mina: Ei kihuta.
P: No linnas ju 50 ala.
M: On jah.
P: Minu radar näitas, et sõitsite 52kmph.
M: Tõesti väga võimalik, et võis olla 52, aga ma katsun teed ka jälgida, mitte silm punnis spido seierit puurida.
P: Järgmine kord püsige ikka 50 sees.
M: Olgu teeme nii.
P: Teil ei põle üks tagatuli.
M: Alles veel põles, lähen vaatan kohe.
Kõnnime auto taha, vaatan, kõik korras. Tuled põlevad.
M: Põlevad ju mõlemad.
P: No võibolla ma nägin valesti siis. Aga üks numbrituli teil ikka ei põle.
(see tõesti oli kustus)
M: No eks ma vahetan ära.
P: Kui veel niimoodi kihutad ja kui ma sind veel täna näen sõitmas ilma ühe numbrituleta, siis teeme korraliku trahvi ära kohe.

Mingi vene aktsendiga töll oli. Kogu tema jutt ja suhtlusviis oli vihane.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 30.08.2017 19:23 

Liitunud: 20.04.2008 16:12
Postitusi: 2223
52 :kill

_________________
Kui mul und ei tule, siis loen lambaid ja nende postitusi..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 30.08.2017 19:40 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
woozh kirjutas:
52 :kill


Ma ise ka imestasin. Et pole mind kuni 15 üle sõitmise eest pole kunagi keegi midagi kobisema tulnud varem vist ja siis tuleb üks vemps ja ütleb, et tema radar, mis valetab +-5kmph näitas 52kmph minu kiiruseks. Võibolla sõitsin 47ga hoopis. radari viga ju sees.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 30.08.2017 19:46 

Liitunud: 04.07.2010 21:06
Postitusi: 1212
Asukoht: Edgarstadt
52 ei lähe ju isegi mõõtevea sisse kui nad sõidupealt võtsid? Poisil oli paha päev vist lihtsalt.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 133, 134, 135, 136, 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7