Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 00:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 12:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Sai hiljuti tööautoga kiirust ületatud, 70 alas näitas politsei radar 91. Auto suht uus ja spido kusjuures näitab sel tegelikust kiirusest ca 3-4 kilti vähem 90 juures, nagu selgus ehk siis 87-88 oli kellal, kui rajalt maha võeti. Juhuslikult oli autol ka ülevaatus juba kevadest saati tegemata.
Tulemuseks siis kiiruse eest ei saanud midagi, spido valetamise kohta jutt päästis, aga ülevaatuse puudumise eest tehti 600 eeku ja öeldi muheldes, et viigu ma see firma juhatajale, las maksab isiklikult ära :). Nii sai ka tehtud ja maksti ka ära see trahv.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 13:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
Näiteks Tartus, Riia 179a võid vabalt iga kell, iga päev minna ja puhuda, keegi ei ütle midagi halvasti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 15:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.09.2007 10:46
Postitusi: 864
Asukoht: Võru
rutsik kirjutas:
minu kogemused:
1
2a tagasi:

peeti mind siis võru spordihalli taga kinni (põhjuse jätan enda teada)


tunnista et seal oli värske lumi maas ning sa ei suutnud kiusatusele vast panna :D

_________________
After sex, Mitsubishi is the best!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 17:05 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
MantaOwner kirjutas:
Sai hiljuti tööautoga kiirust ületatud, 70 alas näitas politsei radar 91. Auto suht uus ja spido kusjuures näitab sel tegelikust kiirusest ca 3-4 kilti vähem 90 juures, nagu selgus ehk siis 87-88 oli kellal, kui rajalt maha võeti. Juhuslikult oli autol ka ülevaatus juba kevadest saati tegemata.
Tulemuseks siis kiiruse eest ei saanud midagi, spido valetamise kohta jutt päästis, aga ülevaatuse puudumise eest tehti 600 eeku ja öeldi muheldes, et viigu ma see firma juhatajale, las maksab isiklikult ära :). Nii sai ka tehtud ja maksti ka ära see trahv.

Tõnu


Andestage mulle mu uudishimu, aga kas suht uuel autol peab ülevaatust kah tegema? Mingi 2-aasta-reegel ei kehti?

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 17:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.09.2007 10:46
Postitusi: 864
Asukoht: Võru
Umx kirjutas:
MantaOwner kirjutas:
Sai hiljuti tööautoga kiirust ületatud, 70 alas näitas politsei radar 91. Auto suht uus ja spido kusjuures näitab sel tegelikust kiirusest ca 3-4 kilti vähem 90 juures, nagu selgus ehk siis 87-88 oli kellal, kui rajalt maha võeti. Juhuslikult oli autol ka ülevaatus juba kevadest saati tegemata.
Tulemuseks siis kiiruse eest ei saanud midagi, spido valetamise kohta jutt päästis, aga ülevaatuse puudumise eest tehti 600 eeku ja öeldi muheldes, et viigu ma see firma juhatajale, las maksab isiklikult ära :). Nii sai ka tehtud ja maksti ka ära see trahv.

Tõnu


Andestage mulle mu uudishimu, aga kas suht uuel autol peab ülevaatust kah tegema? Mingi 2-aasta-reegel ei kehti?


Kehtib küll kahe aasta reegel...seda vist siis umbes 8-9 aasta vanusele autole!

_________________
After sex, Mitsubishi is the best!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 18:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Tsiteeri:
Andestage mulle mu uudishimu, aga kas suht uuel autol peab ülevaatust kah tegema? Mingi 2-aasta-reegel ei kehti?

Auto on 2005. a väljalase, kellal 26 000km, kuna vähe kasutatakse seda ja välja näeb nagu tutikas.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 19:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
rutsik kirjutas:
qpi kirjutas:
Näiteks Tartus, Riia 179a võid vabalt iga kell, iga päev minna ja puhuda, keegi ei ütle midagi halvasti.


just seal käisingi.



Ütlesid , et käisid politseipesas e. lõuna politseiprefektuuris vms. mitte arestimajas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 20:04 

Liitunud: 25.07.2004 11:35
Postitusi: 19
Asukoht: kuressaare/tallinn
Kunagi aastaid 5 vms. tagasi, sai suvel sõpradega tänaval pingil istutud ja obolon`i nn "tulekustuti" õllet joodud. Raha oli vähe ja 2l balloon paras osta. Olime avalikus kohas, seega ka antud väikelinna politsei huviorbiidis.
Ei läinudki kaua mööda, kui jalgsipatrull kohal.

P: Poisid, ma ei näe siin erilisi leeke.
M:Pole eriti näha jah.
P:Siis pole ka midagi kustudada.
M:Tundub nii.
P:Kaduge siit minema siis.
M:Teeme nii :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 21:42 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.11.2007 02:34
Postitusi: 1118
Asukoht: Reissides läbi linna
Kunagi aastal 2006 vist, kui mul veel lube polnud ja Aerodeckil polnud ei kindlustust ega ülevaatust ning isa nimel kah, istusime sõbraga parkimisplatsil masinas. Mingi tunnikese oli vähemalt masin seisnud ja mootor polnud töötanud. Tuli politsei, sõitis ringi ümber masina, lükkas kõikvõimalikud tuled põlema Honda suunas. Pärast mõningast mõtlemist astusin masinast välja. Politseinikud (eestlased) mõlemad kõnnivad ümber auto.
P: Sellel masinal pole ülevaatust ja kindlustust, load on?
M: Ei ole.
P: Anna dokumendid! Kelle auto see on?
M: Dokumendid on kodus, isa nimel on auto.
P: Aga kuidas ma tean, et see Su isa auto on?!
M: No lähme käime kodus, ma näitan! (ei elanud sellest kohast eriti kaugel)
P: Me ei lähe mitte kuhugi! Sõitsite selle autoga jah?!
M: Ei, me ainult istusime siin sees soojas.
P: Kuidas see siia sai siis?
M: ÄKKI me vedasime selle siia?
P: Kindlustuseta autot ei tohi vedada!
M: Aa.. No äkki me lasime treilaga tuua siis?
P: Ma tean KÕIKI siinkandi treilamehi ning nendele ei ole keegi väljakutset teinud!!
M: Aa..
P: (katsus täiesti külma kapotti) See masin on sõitnud! Kapott on soe!
M: (katsusin ka kapotti) Täiesti külm on ju?!
P: SOE ON! Istu sisse! (tõmmati Corolla tagumine uks lahti, istusin sisse)

----------------------
Üldiselt olen SIINKANDIS (ida) tähele pannud, et tavaliselt vene rahvusest politseinikud on palju normaalsemad, kui eestlased ise. :hail

_________________
Aerodeck ; Jetta ; Civic ; 318IS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 22:26 

Liitunud: 06.04.2005 21:52
Postitusi: 47
Mind kunagi politsei pidas kell 4 öösel tallinnas, nõmme raudtee ülesõidul kinni, tuli juurde, ütles, et noh, nüüd puhume, mina ütlesin okei. Võttis siis alkomeetri välja, pani toru otsa, vaatas mind...mõtles veidi...võttis toru otsast, pani alkomeetri ära, ning ütles headaega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 22:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.08.2008 20:47
Postitusi: 49
Oli üks väga tore "politsei " e. abiment,kes lubas isegi lambist jalakäimise eest "protoka ära teha...kui me talle kohe ei ütle ,kes "dirt bikega " sõitis :D

_________________
R.A


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 22:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
suusabaas kirjutas:
Peale esmaregistreerimist tuleb aastapärast minna, hiljem juba 2 aastat siis.


Minu autol peab I korda ülevaatusele minema pärast garantiiaja lõppu, mitte 1 aasta peale esmaregistreerimist..

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 15.02.2009 19:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2006 00:04
Postitusi: 1231
Asukoht: Tallinn
Laupäeval käisime kolme autoga Laagri Maksi ees natuke küljeaknast välja vaatamist harjutamas ja olime just kõik kõrvuti seisma jäänud, kui onu miilits tuli küsima, et mis teeme siin. Ütlesime, et niisama väike peatus, kontrollis dokumente ja ühel sõbral polnud novembrist ülevaatust, miilits küsis, miks ülevaatust ei ole, selle peale sõber tegi ehmunud näo ja ütles: Oh tglt ei ole? Kaua siis juba?" Asi piirdus suulise hoiatusega ja sinivilkur lahkus.

_________________
Markus. Kolmapäevast laupäevani -50%'ga Hollywoodi? Küsi lisa!
Toyota Camry 3.0 V6 '98 -> Ford Sierra 1.6 '88 -> Kia Rio 1.5 '04 -> Audi 80 2.0 '90 -> Audi A4 1.9TDI '96 -> ??


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 15.02.2009 20:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.06.2004 23:20
Postitusi: 424
Asukoht: Peidus ksenooni eest
ergo kirjutas:
mersumees kirjutas:
ma olen koguaeg peale traffi ütelnud et Aitähh head aega :D

samad sõnad alati :lol

Hommikul lugesin siit seda posti ja nüüd mõni tund tagasi diskoautos oma paberit oodates keerles peas, et ei tea kas peaks ka tänama vms :D ? Ütlesin siiski lõpuks aitähh, kuna hr. konstaabel oli väga mõistva ja inimliku suhtumisega :)

_________________
jannu33 kirjutas:
"80% siinsetest kasutajatest on täiesti värdjad..palun toppige endal suu s*tta täis ja lahkuge siit foorumist. aitäh teile.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 16.02.2009 16:54 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.11.2007 02:34
Postitusi: 1118
Asukoht: Reissides läbi linna
Tuli üks kord ülbete politseinikega veel meelde.
Novembris või detsembris, kui tuli see esimene suurem lumi maha, viisin tüdruku kooli ning kässariga keerasin ringi nagu masina. Siis mingi pika musta mantliga mees astus kooli trepi pealt maha ja tuli mu auto kõrvale ning koputas küljeaknale.
M: (avasin akna) Jah?
P: Ma olen KaitsePolitseist (tõmbas oma mendimärgi välja)
M: No?
P: Mis no?! Ma võin nii teha, et Sa mitte kunagi enam ei istu selle auto rooli!! Ma võin nii teha, et võetakse eluks ajaks load käest ära!!!!! (mees juba näost üleni punane)
M: (noogutan)
P: Kas on arusaadav?! Minu laps käib siin koolis ja mina ei soovi, et ta Su auto alla jääks!! KAS ON ARUSAADAV??!!
M: (noogutan)
P: Head päeva!
M: Teile ka. (sõber istus peale ja andsime lappi)

Mida nad endast õige arvavad?! :kill

_________________
Aerodeck ; Jetta ; Civic ; 318IS


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 163 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7