Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 24.04.2024 04:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 14:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 01:34
Postitusi: 151
Asukoht: Oibljääd Vectra's
mul naabrid kutsusid suvel mulle politsei kuna ma tegin oma aias lõket... tuli siis ment kohale ja käskis ära kustutada kuna mul ei olevat valla luba...ma ütlesin, et seaduses ei ole sellist punkti sees, siis lubati sauele jaoskonda viia ja istuma panna 48h kuna ma ei tunne seadust... helistasin siis päästeametisse ja kysisin, et kas on vaja valla luba... öeldi et ei ole... andsin telefoni siis härra politseile ja siis järgnes politseiniku poolt selline jutt: "mille kuradi pärast te meid siis välja saadate kui ta võib lõket teha... ah minge siis piix". Enne kui politsei minema hakkas ütles kaasas olnud emane sauaga sõber veel laheda lause... "teate, et avalikus kohas suitsetamine on karistatav" ... seda siis minu aias minu enda kinnisel territooriumil


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 15:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2006 20:38
Postitusi: 52
Asukoht: Rakvere
Enamasti on kokkupuuted nendega olnud väga negatiivsed,uid meedejäävaid hetki on ka olnud.
Olukord siis selline.Sõidsime sõbra autoga ning üks hetk disko taga.Küsiti dok-e ja lube.Andis need ära ning siis tuli järsku''esimest vahtralehte pole näha''.Sõber sellepeale ,et on küll,vaadake ise(kusjuures oli täiesti ilusti näha väljast tervenisti).Politsei:''ei kui mina ütlen et ei ole,siis ei ole''.Sellepeale ei osanud kumbki midagi öelda.Lasti siis minema.Läks natuke aega mööda ning võeti jälle maha nende poolt.Dialoog oli siis selline:
P:Te ei tohi selle autoga sõita.
R:Miks nii?
P:Tagastange kukub kohe küljest ära ja see on avariiline auto
R:Ei kuku ta kuhugi
P:Kukub küll
R:Võite seda kangutaga ja taguda kui kõvasti tahates,see ei lähe kuhugi
P:Nägemist ja parandage see auto ära.
Konks oli selles et taga nurgas oli 10x5 cm suurune väike mõlk ja stanges 10 cm mõra.

Naljakaid ja häid juhtumisi on ka olnud kuid siiski vähe.Üks mis kohe meenub oli sellise dialoogiga_
P:(tehes lahti tagaukse,kus istus natuke joogine tuttav)Teil pole turvavöö peal.
S:(vaadates turvavöö poole)Ei ole jah.
P:Pange peale ja sõitke edasi.

Turvavöö jäi peale panemata ja sõitsime edasi,politsei oma autost tema poole uuesti vaadates muigas :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 15:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Ylbe ytlemine veel see, s6itis politsei auto k6rvale fooritaha, lasi akna alla, ning karjus, et kas bmw -l suunatuld vist lisavarustuses ei olnud..Pohh et koguaeg otse s6itsime.. :lol

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 16:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:07
Postitusi: 1085
Asukoht: Tallinn
Ainus kokkupuude seni - pärast paberite uurimist oma bussis tuli ja küsis, et kas teil summuti liiga madalal ei ole? Täitsa stock summ oli all.

_________________
https://www.facebook.com/estoniancarimport // http://www.eci.ee
http://www.gazland.ee - parima kvaliteedi ja hinnaga gaasikütuselahendused Sinu autole! Tule külla ja ära maksa üle kütuse eest!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 16:16 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
sellien asi juhtus minuga ükskord:

see, mis ma kogesin, mille eest enne pagesin
pärast ajalehest endal ette lugesin
kuidas naisment kord minuga-a pani peeti
tahtis et ma töötleks tema tselluliiti
auto kinni peatas tahtis minu money
kuule, naispoll, mine süga valemunni
ma pole mingi rullnokk, lobamokk, kaak
räppiv raibe, suure suuga pelikan
lihtsalt natukene vintis perekonnapea
sa tea, teeks nii, et kõigil oleks hea
tuli välja, et see smurf on lits ja joodik
ta vitara tagaistme peal oli poolik
mille kahe peale siis alla neelasime
savu pahvisime, kuni väljas oli pime
delirriumisse rabas end see naisment-parm
ja ütles lause, mille sisu oli karm
mille peale püksis hakkas värisema mul peiler
"mu mees on jaoskonna narkorotveiler"
oh shit, purjus naispolitsei
hurdakargaja, tänan, ei, okei
"siis kao, hamba taga hoia keel"
ütles ta ja oot, üks asi veel
käis jutupulga laks, kaos ja paanika
katkes mu keel nagu sillamaa jaanikal

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 19:45 

Liitunud: 08.04.2006 21:18
Postitusi: 235
Asukoht: Pärnu
Mainimiseks et see tekst on laulu "Cool D feat. G-Enka - Kuidas ma politseiga jõin" üks osadest.

Endalgi juhtunud üks asi. Mitte küll liikluspolitseist. Lugu siis järgmine:
Alaealisena olime kahe sõbraga Pärnus Samiburgeri putka juures. Tulid siis politseinikud meie juurde igaltpoolt (täitsa haarangu moodi, jalgsi üheltpoolt, autoga teiseltpoolt). Dokumendid võeti ära ja topiti bussi, midagi meile ei öeldud et miks nii. Viidi politseimajja, tehti minust igalt küljelt reidipildid ja pandi puhuma jne. Siis sain mingisuguse uurijaga kokku, kes mind enda kabinetti viis. Liftis siis uurisin et mis ma tegin, vastuseks sain et tegin nn. "kotijooksu". Karp jäi lahti sellepeale, ütlesin et pole ju midagi teinud (ei teinud ka). Kahtlustati mind siis sellepärast et minu kirjeldus vastas nn. kotijooksja omale.Kabinetis kuulati 3 tundi üle + ähvardati puuri panna. Igasugu jaburad küsimused a la "ütle enda sõprade nimed", "kas sa käid Port Artur kahes pinkide peal istumas?" jne. Lõpuks pidin ma härrale KOHVI tegema. Loll nagu olin, nõustusin tegema ka kuna siis sain minema ja oma dokumendi kätte. Kahjuks jätsin lolli peaga seda asja suure kella külge riputamata. Aga päris vihaseks ajas. No ikka nii ennasttäis.

Ahjaa, minu 2 sõpra võeti ka kaasa, pandi neid KAINERISSE ootama selleksajaks (kuigi nad oli kained), et peale mind nad saaksid uurijaga minust 10-15minutit rääkida.

_________________
Pildistan erinevaid liikurvahendeid, üritusi jms.
http://www.allarifoto.eu


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 13.02.2009 20:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.09.2004 10:28
Postitusi: 96
Asukoht: L.A.G. (laagri)
juhtumisi on mitmeid olnud :D

kunagi lendas kukenvalt (pilgeni abipolitseinike täistuubitud buss) kohalikutähtsusega Laagri jaama... niisiis leppad raginal sealt 20-30 venda putku pani .. siis üks patsiga ven kukkus õhku paugutama ja pärast kiitis et kurat järgminekord lasen teil lojustl oma musikesega peeru välja :D

aega tagasi järvel kasutaja tammekas senaatoriga... peetakse kinni ,et nii kus sumps on???
tammekas: no et jah halb lugu,seda et teie kolleeg konfiskeeris ära selle :D
politseihärra: ei saa midagi aru
tammekas:no kurat lamav ment oli ja sinna ta jäi
politseihärra:eks me pea siin kõik võimete piiril töötama

võeti haapsalus maha, tagatuli ei põle
ütlesin et halb kotermann kuskil
politseihärra võlus kuskilt 30A kaitsme mis sirtsti kohe läbiläks ja siis nentis ,et jah opeli elektrisüsteemist kõlbab ainult vaske välja põletada :D


pärnus peale jaanipäeva hommik, peetakse kinni -puhuma... politseinik: nii suminas jah!
mina: oi t****
politseinik: hea nali kas polnud :D
mina:mitte eriti
politseinik: nii ülevaatus?
mina: on jah natuke kasinalt sellega
politseinik: nojah toores vaev ega sellel ei antaksi... head teed!


miski kunagine aeg , enne romukat . ruiutasime mosset konditsiooni järsku politseihärra kohal.
mõtlesime et oi halvasti aga ei tulipakkus välja et ta eskordib meid vana sõjaväeosa vahele et ruiaku me seal edasi mossega.
suu jäi lahti :D

õhtul linnavahel
peetakse kinni... uuriti mis teoksil , no et lohakaid nillisime linnavahel,politseihärra vaatab taga ühte hägust sõpra ja nentis : sitt saak :D

vabaduse väljak, sapakas külili asendis-käiguhoovastiku remont
laekus politseihärra, küsimus: olete ikka kained :D

_________________
www.kummivilin.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 00:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.06.2005 21:31
Postitusi: 3
Asukoht: tallinn
mersumees kirjutas:
ma olen koguaeg peale traffi ütelnud et Aitähh head aega :D

samad sõnad alati :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 01:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.06.2005 21:31
Postitusi: 3
Asukoht: tallinn
Allar kirjutas:
Mainimiseks et see tekst on laulu "Cool D feat. G-Enka - Kuidas ma politseiga jõin" üks osadest.

Endalgi juhtunud üks asi. Mitte küll liikluspolitseist. Lugu siis järgmine:
Alaealisena olime kahe sõbraga Pärnus Samiburgeri putka juures. Tulid siis politseinikud meie juurde igaltpoolt (täitsa haarangu moodi, jalgsi üheltpoolt, autoga teiseltpoolt). Dokumendid võeti ära ja topiti bussi, midagi meile ei öeldud et miks nii. Viidi politseimajja, tehti minust igalt küljelt reidipildid ja pandi puhuma jne. Siis sain mingisuguse uurijaga kokku, kes mind enda kabinetti viis. Liftis siis uurisin et mis ma tegin, vastuseks sain et tegin nn. "kotijooksu". Karp jäi lahti sellepeale, ütlesin et pole ju midagi teinud (ei teinud ka). Kahtlustati mind siis sellepärast et minu kirjeldus vastas nn. kotijooksja omale.Kabinetis kuulati 3 tundi üle + ähvardati puuri panna. Igasugu jaburad küsimused a la "ütle enda sõprade nimed", "kas sa käid Port Artur kahes pinkide peal istumas?" jne. Lõpuks pidin ma härrale KOHVI tegema. Loll nagu olin, nõustusin tegema ka kuna siis sain minema ja oma dokumendi kätte. Kahjuks jätsin lolli peaga seda asja suure kella külge riputamata. Aga päris vihaseks ajas. No ikka nii ennasttäis.

Ahjaa, minu 2 sõpra võeti ka kaasa, pandi neid KAINERISSE ootama selleksajaks (kuigi nad oli kained), et peale mind nad saaksid uurijaga minust 10-15minutit rääkida.


kusjuures kui üks tuttav oli veel niiöelda kooliposs siis tal juhtus õikal selline asi et tahtis salaviina kuskilt osta oli juba tuttav sellele müüale ning seekord soovis võlgu saada aga ei antud oli jalaga vastu ust löönud aga peale seda minema läinud (ise oli u. 15 aastat vana) siis läx mingi burgsi sööma ja seal härrased mendid lendasid ette ning väänasid käed selja taha ning viisid kaasa ta oli koos sõbraga kes oli vabsee mingi 13 peaaegu neliteist keda seaduse järgi poleks tohtinud ülekuulata ilma vanemate koosolekuga aha tüüpidel juhtus sõle jaoskonnas siis nii et mingi nahk mantlis "hull matrixi" tüüp astus siise ja ajas neile alguses jura siis öeldi et võta sahtlist pastakas ja hakka kirjutama aga näpud löödi sahtli vahele nägin isegi neid sõrmi ja see vanem tüüp sai niimoodi lahtise käega et ütleski et üritas mingit pensokat röövida jne, käis küll mustamäe haiglas oma niiäelda jälgi näitamas aga talle niiäelda kaitsja ütles et pole mõtet edasi selle asjaga minna et midagi erilist ei juhtunud kuna pensokast salaalko müüja võttis süüdistuse tagasi :D '
ok erit naljakas asi ei olnud mul oli endal juba sitt seda venda peale seda jura vaadata, kuna lahtise käega löödi siis näost polnud midagi näha aga ikka, ainult see mõtte et mingi vend kellele on võim kätte antud teeb sinuga mis tahab kuigi sa süüdi ei ole :angry


ma igax juhux ütlen et see oli umbes 9 kuni 10 aastat tagasi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 02:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
See 4 lugu minuarust tobe, arusaadav ju, et mõeldakse alkoholi...
Hea, et tüüp mingit trahvi ei saanud, kui oleks karmim kutt vastas olnud :D


Viimati muutis kj, 14.02.2009 02:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 02:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.01.2005 00:24
Postitusi: 711
Asukoht: Tallinn-Keila kiirliin
OT: Kui keegi tahab politseile vägisi "tagasi teha" ja neid kiusata, siis oleks kõige õigem sõita vist praegu ideaalkorras autoga ja kõiksuguste nõutavate ohtusvarustustega.

_________________
Firebird '83, AZLK 412IE '72, WJ 4,7 '01, Q7 4,2TDI '07, Stella ja Bauhausi aiakäru


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 05:13 

Liitunud: 08.04.2006 21:18
Postitusi: 235
Asukoht: Pärnu
ergo, eks ta ole jah. Meil ületas ta konkreetselt piire (14 aastane kainena kaineris jne). Tõsiselt kahetsen et nii loll olin ja seda asja edasi ei ajanud. Omad vitsad peksavad.

_________________
Pildistan erinevaid liikurvahendeid, üritusi jms.
http://www.allarifoto.eu


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 11:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.03.2004 14:58
Postitusi: 109
Asukoht: Tartu
Suvel pärnus käies läksin politsei juurde ja küsisin puhkuda, et siis saan teada mis aja pärast umbes sõita võib.
Vastus tuli selline, et tule autoga siis saad teada :angry Arumaieivõi kelleks kuked ennast peavad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 12:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.04.2006 11:12
Postitusi: 1021
Asukoht: Harq vld
ken1 kirjutas:
Suvel pärnus käies läksin politsei juurde ja küsisin puhkuda, et siis saan teada mis aja pärast umbes sõita võib.
Vastus tuli selline, et tule autoga siis saad teada :angry Arumaieivõi kelleks kuked ennast peavad.

SA oleks pidanud mingi kaine sõbra otsima ja olekski autoga läinud ja vaadand mis naad siis ütlevad :wink:

_________________
oeh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
M:LG KP500 datakaabel 125 eek/M:2kg pulberkustuti 150 eeki.O:KATKISE NOKIA N95


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 14.02.2009 12:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2005 20:59
Postitusi: 83
Asukoht: Põltsamaa
rutsik kirjutas:
minu kogemused:
kurvis, nähes politsei autot keeras nimelt hästi ootamatult ära. ja algas disko.
herr P: tere
sõber: tere
herr P: joonud olete?
sõber: ikka, hommikul jõin kohvi ja morssi, lõuna ajal piima ja morssi, enne sõitma tulemist jälle kohvi.
herr P: ma mõtlen alkoholi!
sõber: ikka olen joonud, aastavahetusel jõin viimati, aga praegu on raha nii vähe et ei ole millegi eest juua.
herr P: puhume
sõber: sobib

kõik oli korras, ning ei hakatud nokkima kah. sõbral vedas, et rahuliku vennikese sai.
ennast kah häirib, kui nad küsivad, kas olen midagi joonud. dõõõõõ! muidugi olen.
tsiteerin klassikut: eesti keel on väga täpne keel!
võiks ikka täpselt rääkida asjast, kuigi aru on saada, mis ta mõtleb.


Sama lugu juhtus ühel tuttaval. Ühesõnaga, peet kinni ja läks lahti:
P: Tervist, kas oleme joonud ka?
T: Ikka oleme
P: Noo aga siis puhume kohe!
T: Vot ei puhu!
P: Mis tähendab, et ei puhu, siis läheme anname haiglas vereproovi.
T: Davai, teeme ära

Siis mindi tehti see analüüs ära ja tuli välja, et kaine oli. Kõigepealt sõimas arst politseiniku, et miks see raiskab tema aega kui inimene on kaine.

P: Kurat, sa ütlesid, et olid joonud ju!
T: No jah, paar kuud tagasi sai joodud natukene :D

Siis järgnes kerge sõimamine, mis päädis sellega, et tuttav tegi kaebuse antud politseiniku peale. Ja oh imet, politseinik saigi kõrgemalt pähe

_________________
Kõnnib Stirliz mööda tänavat. Näeb meest aiale soditud roppusi valge värviga üle võõpamas- MODERAATOR, mõtleb Stirliz


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7