Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 03:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 14.02.2009 22:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.05.2004 14:39
Postitusi: 692
endal ka autod vahetuvad kogu aeg, üxki auto pole selline et see peab jääma. Ainus auto millest millegipärast puudust tunnen on minu teine auto bmw 730 -88, sellest tundsin puudust kohe kui auto minema sõitis ja ma tagatulesid vaatasin..võibolla see oli kõige ilusam auto mis ma olen omand alati saan vihaseks, kui keegi mingi e32 ära lammutab, siinkohal võin paari kolme selle foorumi kasutajat nimetada kes on kokku ära hävitanud vähemalt 7, e32te krdi **** :) . Üldiselt autoga ei anna eriti midagi teha kui ikka ei meeldi siis ta ei meeldi ja kõik ainus variant on müük. Vähemalt teab siis et enam sellist autot ise ei osta kuna ei sobi mu profiiliga kokku.

_________________
google sakib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 14.02.2009 23:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
Eks see autode vahetamine ja kiirelt tüdimine ole ka rohkem auto omamise algaastate asi. Minul esimesed autod omatud veel viljaka nõukogudeaja tingimustes. Eks siis oli neid variante ka vähem, mida kättesaadavuse piires vahetada sai. Eks tahtmisi oli erinevaid, aga aeg oli ka pisut teine.
Poisikesepõlves olen ka mina üüratu koguse erinevaid autosid pidanud, elujärje paranedes jäid need kas tara äärde seisma või tehti juba hoo pealt hea müügipakkumine.
Esimese "korraliku" auto omamine muidugi natuke muutis seda maailmapilti, tol hetkel ei kujutanudki ma ette, et mulle võiks peale mu enda soetatud auto miski veel nõndapalju meeldida. Ja esinduses tehtud hooldused olid ka nii regulaarsed, et endal midagi vaja lisaks lumehanges putitada või pimeduses vandudes nõiduda ei olnud. Elu läks edasi, auto ei olnud enam kõige olulisem ja kogu olemise keskpunkt.
Eks siis kadus see viitsimine ka ära, et otsiks uue, parema ja ilusama, kiirema ja kobedama.
Eks see ole naisevalikul ka nii, et täkueas kargad kõike, mis liigub. Mida rohkem, seda uhkem. Ja siis kiiresti uut otsima. Pärast nagu enam ei viitsi, eks ole nagu valitud ka. Ning leitud. Ja uue sõiduki leidmine on pigem nagu kõrvalhüpe. Et omalgi eit kodus pliidiees, aga vahel ju tahaks...
Eks siis peab hakkama mõnd edevamat eset endale otsima, et päris meelest ära ei läheks.
Oodatava keskeakriisi lähenedes pidid mehed jälle poisikesteks muutuma, kui Harley-t osta hakkan, siis on see mul ka käes vist...

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 15.02.2009 04:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Ei tea pole seda vahetamis probleemi olnud ja ega vist ei tule kah :D
siiani olnud mull 7 autot ja alles nendest on 3 komplektset ja yks varuosadeks,yks läks emexi ja kaks müüsin maha.
Siiani ei ole koppa nagu ette visand,alati saab teha midagi paremaks ja mugavamaks :beer

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 15.02.2009 10:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.10.2003 19:18
Postitusi: 538
Asukoht: Pärnu
kuna mu e30 pole kunagi veel selle 1a jooksul erilisi üksluisuse märke andnud, siis sellega probleeme pole, aga seda ma juba ennetan, ehk siis vana mootori vahetan uue ja võimsama vastu :)

_________________
Puksiiri ehk Konna rent Pärnus! 20.- 55 63 43 29
Veakoodide lugemine ja kustutamine arvutiga! :)
Hobiks E30 335T, ökoks A6 C7 ja E30 327


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 17.02.2009 10:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.02.2009 16:51
Postitusi: 33
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Ära pesta ja jälle vaatad, et vaivai kui kena :D

_________________
318iS
If it's not scrapin', it ain't low enough .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 17.02.2009 22:40 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.01.2005 22:02
Postitusi: 2505
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Sõidan natuke aega mõne teise autoga.

_________________
MB 200 W123 ´77 -> Saab 9000 2.0T ´93 -> Rover Mini 1.0 ´92 -> VW Passat Variant Syncro 2.8 ´99 -> BMW M535i '86 / Chrysler '05 -> Audi A4 3.0Q '05


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 17.02.2009 23:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.04.2005 21:18
Postitusi: 269
Asukoht: Tartu
Mõtlesin et võtaks kah sõna natukene.

Üks sellistest inimestest, kes autot valib pikalt ja hoolega ning siis ostab selle pikaks ajaks on minu isa. Audi B4jaga oli küll teine asi, müüdi aasta peale ostmist aga temaarvates oli see ikka tõsine õudukas kah, mida see auto tõesti oli.

Isa sõitis Sierraga igapäevaselt 95a juunist mil ta selle ostis, kuni 2005a kevadeni. Peamiseks põhjuseks oli see, et mõtles küll et sõidab seni kuni ära laguneb, aga lagunemist polnud veel niipea loota. Samuti oli vajadus universaal kerega masina järgi ja Sierrast sai kergelt siiber. Kere oli samuti väga läbi. Seejärel anti Sierra minukätte. Palju ma temaga sõitnud olen, seda ei oska öelda, aga remonditud, ehitatud, keevitatud ning nüüd julgen väita, et seda autot küll niipea maha ei müü. Juunis saab 14a meie peres sellel Sierrakesel siis. See auto ei muutu igavaks. Kui peaks muutuma siis kaugemas tulevikus tahaks punast nahksisu sinna sisse musta asemel ja eks veel arenguruumi küllaga.
Transit osteti 4a tagasi, ning plaanitakse sellega küll vist miljon ära sõita, kuna kere õlitatakse enne talve ning kõik hooldatakse kenasti ja korralikult kuna odavam& lihtsam seda teha kui tulevikus keevitada-pahteldada-värvida-möllata.
Mondeo... Ohh jahh... Otsiti üle poole aasta sobivat isendit, taheti kindlasti nahksisuga Ghiat ja diislit manuaal kastiga. Nüüd siis 2,5a olnud ning lootus on et 25a sünnipäevaks äkki antakse mulle see :D

Ise olen ostnud kokku projektikaid ning erinevad autod on ´´sülle sadanud´´. Miskipärast diisel XR4 püsis üle poole aasta ainult, ning Mondeo mk1 nõks üle 2 kuu. Võibolla lihtsalt mõnda autot ei raatsigi müüa.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 18.02.2009 07:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Pilt
M6ni teeb nii;)

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 18.02.2009 23:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.11.2007 20:11
Postitusi: 1769
Asukoht: vantaa
killer666 kirjutas:
Pilt
M6ni teeb nii;)



ee...reload garage ? :lol

_________________
1 tekiila, 2 tekiila, 3 tekiila, 4 tekiila, 5 ketila, 6 kilate, ... , 10 telika


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 19.02.2009 23:46 

Liitunud: 22.01.2009 12:18
Postitusi: 39
Pole küll sellist tunnet olnud, et mul üksluine auto. Ma ise mingi tuunija tüüp pole. Originaalsus on parem, aga noh tihti pesen auto puhtaks, vahetan ehk lõhnakuuse, korrastan salongi, vahetan plaati automakis. Mis seal muud ikka teha. Ja jälle võib sõita.

Minu jaoks on tähtis mugavus ja BMW pakub mulle seda piisavalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 21.02.2009 11:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
hmm ..kui tyytab ära , sis vahetan/myyn/ärin maha ja v6tan järgmise ligi. Praegune on järjenumbrilt kuskil 84-86(täpselt ei suuda enam järge hoida)=)

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 21.02.2009 16:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.09.2005 17:55
Postitusi: 919
Asukoht: Miami, FL
Nädal aega autost yldse eemal ja jällegi on oma auto kõiksee parem :D
Detsembris olin nädalake Sharmis ja tagasi tulles oli lausa lust sõita :P

Muidugi tsiklist ei saa kunagi villand...ainult kalla ja keera.

_________________
www.soolobuss.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 21.02.2009 17:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Ostan auto teen normalseks välimuse,läheb nata kraavi ja alustan uuesti algusest :D

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 25.02.2009 01:09 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
Täna vahetasin lõpuks tagaluugi ära,kuna eelmisel oli klaas tihendist lahti. Nii müstika,kui see ka ei ole,auto on hoopis teine :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 25.02.2009 08:38 

Liitunud: 24.07.2005 20:38
Postitusi: 199
kui galandist mingil määral siiber, siis sõidan nädal aega sigulliga, peale seda on mitsu maailma mugavaim ja kiireim auto.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7