Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 05:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 00:44 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
mõnedel inimestel on lausa probleem selline et ei suudeta ühe autoga kaua ringi sõita kas Teil on sellist probleemi olnud??? Ja kui on siis kas vahetate välja või läheb mõni tuunig julla külge???


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 00:54 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
kahjuks mul ei ole ükski auto niikaua et üksluiseks muutuks :S

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 00:55 
Eliit

Liitunud: 04.07.2003 11:21
Postitusi: 1328
Asukoht: Tln
Millegi pärast ennustan selle teema lukku minekut. Aimdus selline :D
Aga jah. Oleneb autost. Eelmisel autol,calibral peletas üksluisust see,et ei näinud mõtet parandada seda,sest teadsin,et ei sõida kaua sellega ja no siis lagunes veits rutiinivabalt :D
Praegusest 944-jast ei saa vist never kõrini,liiga kena auto selle jaoks :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 00:55 

Liitunud: 28.11.2005 22:50
Postitusi: 574
Asukoht: Tartumaa
Minul on krooniline probleem, et ei suuda ühesuguse autoga kaua sõita :D Kui läheb üksluiseks, siis midagi suurejooneliselt ei muuda, pigem vahetan autos kuulatavat muusika stiili, sätin istet teise asendisse ja vahetan auto parfüümi välja :D Minupuhul aitab see suhtkoht alati.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 00:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2008 02:46
Postitusi: 4718
Asukoht: Helsinki/Pärnu
Ma ka siiani pole suutnud autosid üle 3 kuu omada, kohe maha müünd ja midagi teist ostnud. Nüüdsest igastahes muudan seda lolli harjumust.:)

_________________
BMW E39 520iA FL 2,2 125kw.´03, Mazda 6 1,8 88kw. ´02, MB Vito 2,2CDI 75kw.´03


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:01 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
see poel veel midagi :D viimati käisin arkis,siis küsiti et kas vahetamisest juba küll ei saa!eelmise aasta suvest-siiamaani olen arki matnud 12 000 eeki! ehk siis selle raha eest autosid oma nimele teinud!
see pigem loll harjumus et niikui ostan teen kohe oma nimele! selle peaks parem maha jätma ja sõitma siis kas ost/müük lepingu alusel või volitusega!

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:03 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
sellepärast ma küsisingi et mul on väike aimdus selle kohapealt et ei hinnata väga autot mis on!! mul oli situatsioon kui mul oli vääga tore auto millel ratast omal kohal hoidvate julladega alalõpmata midagi juhtus ja tahtis tegemist saada!!! sai kopa ette ja vahetasin ära!! ja sai veel lagunevamate julladega auto ja nüüd ma siin olen ja pole üldse autot:D!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:05 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
Aga on siin inimest kelle auto on neil sama kaua olnud kui ülikond mida ainult matustel kantakse???


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:05 

Liitunud: 10.08.2008 13:46
Postitusi: 109
Asukoht: j6gevamaa
miks ei ole mul neid koguni 2 :D

_________________
M:küttepuid -lepp 40cm 400eeki ruum!
rentile anda transit pikk ja täiskõrge! kellel huvi siis ps!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Auto, millega ma hetkel liiklen, on minu esimene auto, alates sellest, kui load käes olid.
Mäletan kui auto enda valdusse sain, siis oli igati tore tunne, et nohh auto ja puha. Sai siis igasuguseid juppe sellel alguses vahetatud, sest eelmine omanik oli väheke hooletu olnud. Kui auto oli juba aasta olnud, hakkasin mõtlema, et krt, peaks auto millegi uue vastu vahetama, sest jälle mõni jupp oli lendama hakkamas. Siis viskas auto ca nädalaks üle, et tahtsin kohe auto enamvähem müüki panna. Kuid kui jälle autosse sai tagasi istututud ning ka suure hurraaga uued jupid ostetud ning need külge poogitud, siis oli vaimustus autost jälle tagasi. Kui auto ca 2nädalat remondis oli, siis sõitsin busside ning trammidega ja kui auto kätte sain, siis olin jälle nii õnnelik, et krdi hea auto on ikka. Vahetevahel on samamoodi, et kui olen autost kuskil kaks nädalat eemal olnud(olen nt kuskil reisil vms), siis kui autosse tagasi istun, siis jälle selline rõõm, et silmad lähevad kohe särama. Meeldib lihtsalt mu enda auto, ise ka aru ei saa vahel, et miks.
Olen oma autoga nagu üks vana abielupaar, kes vahel omavahel tülitseb. :lol
Hetkel on see auto minu valduses olnud ca 2.5 aastat.

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:38 

Liitunud: 04.02.2007 21:08
Postitusi: 107
Olen ka pigem selline autovahetaja, kui kopp ette saab siis vahetan ja teinekord vahetan kahjumiga kiirustades kah, siis kirun ja katsun jamast lahti saada ja midagi uut leida.. kui natuke haavu lakutud siis põhjalikuma eeltöö ja uurimisega jälle korralikum osta....
Muidu mitu kw tuleb kohe juurde kui autol mingid jupid vahetatud saab, mingi asi mis pikka aega töödanud pole vms või kui ise oma käega mingi suurema remonditööga edukalt hakkama saadud ja konkreetse auto mingi asja ehitus pulkandeni selge, siis ka hakkab teinekord auto nii meeldima, et hetkeks mõtlen et järgmised 10 aastat tahan samasuguse mudeliga sõita.... ostaks või tagavaraks mõne sellsie veel, nii hea on :D


Viimati muutis markus_m, 13.02.2009 01:39, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:39 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
Krt kui hea see ikka on et õigel eesti mehel on ikka autodega selline huvitav suhe!!! Huvitav kas saab seda auto hoidmise ja vahetamise teemat kuidagi samastada ka naistesse suhtumisega:D:D
võta näpust!!! :bs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:40 

Liitunud: 04.02.2007 21:08
Postitusi: 107
Ei saa samastada, või kuidas kellegil, enda puhul nii see ei kehti, aga lihtsalt on selline krooniline haigus vahetada autosid või siis koguneb neid õue peale terve autopark.....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 01:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
daimler000 kirjutas:
Krt kui hea see ikka on et õigel eesti mehel on ikka autodega selline huvitav suhe!!! Huvitav kas saab seda auto hoidmise ja vahetamise teemat kuidagi samastada ka naistesse suhtumisega:D:D
võta näpust!!! :bs

Eks ma ole siis oma ÕIGE auto leidnud.

Sellist ÕIGET naist pole veel leidnud, ehk näkkab veel. :)
Üldiselt ei ole ka selline vahetaja tüüp, kui auto või keegi on seda väärt, siis välja seda/teda ei vaheta. :lol

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mida sina teed et oma autoga et ei muutuks üksluiseks??
PostitusPostitatud: 13.02.2009 02:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:07
Postitusi: 1085
Asukoht: Tallinn
Eks kui pikalt saab ringi sõidetud, siis hakkab natukene igav, kuid kui ükskord näeb oma autot järjekordselt kaugelt parklas seismas, siis on jälle emotsioon laes, et kui ilus ta ikka on :D Ka on hüva vahel öö kanti vaikselt muss tööle panna, iste taha lasta ja lihtsalt mugavust nautida (vahelduseks päevasele tümistamisele...) :).
Või siis võimalus, nagu Sillerilgi, et paar päeva puhkust võtta ning uuesti trallitama minna.
Ma võtan olude sunnil -3 kuiseid puhkusi praegu, kahenädalaste vahedega. Oi kui vinge on pärast neid vaheaegu autosse istuda ja tümmi peale keerata :waah Ja sõit....oehh.

_________________
https://www.facebook.com/estoniancarimport // http://www.eci.ee
http://www.gazland.ee - parima kvaliteedi ja hinnaga gaasikütuselahendused Sinu autole! Tule külla ja ära maksa üle kütuse eest!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 157 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7