Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 15:23

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 15309 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 1021  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 00:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2009 23:44
Postitusi: 1187
digilevi põrgusse.. võimatu midagi telekast vaadata.. peaks vist ka selle võimendi vahelt ära kiskuma.

_________________
4 2 0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2006 18:50
Postitusi: 3066
Asukoht: Viljandi/Kuopio
Et kui ma eestis ei käiks, asuks aint soomes siis oleks hoopis teine lugu, mismoodi? Jääb iga kuu 200-250 euri reisiraha yle, ei pea iga kuu eestis yyre ja makse maksma...Tõesti oleks elu siis palju raskem :D Kui ma maksan korteri eest, soomes, kahe peale 400euri nägu siis on see hea v halb, sinu teooria järgi? Kokkuvõttes ei saagi ma aru, mis sind nende välismaal tööötavate eestlaste jures häirib. Et nad elavad kahes riigis ja saavad palju paremini hakkama kui sina, et nad saavad klubis rohkem juua, kallimate ja uhkemate autodega sõita? Või on sinu probleem , et sa ei viitis /taha/kardad yritada oma elus edasi jõuda ja siis käib pinda kui teised seda teevad ja see ka õnnestub?

_________________
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Ford F-250 HDedition , Mitsubishi Eclipse GSX, Skoda Superb TSi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:00 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Elioni tigi värk pole jauranud mull mõndaaega.Mida sa kasutad.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:05 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Tigipoksiga seoses.. keegi miskit alternatiivi KÕU internetile oskab pakkuda ? Vanemate juures see KÕU on üks paras bullshit, kui kassetipealt modemi häält ka peale lasta on the old good times. Mis vahvad netid meil metsa levivad ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:06 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
No kui inimene saaks soomes olles soome kodanik hästi hakkama siis respect.
Ma saan aru võibolla ,et nii on lihtsam ja parem osadele kui elada eestis ja käija mujal tööl.
Eks soome ja muudesse riikidesse ole neid igasugu muulasi ,inimsööjaid jne sattunud ka selle pärast ,et omas riigis ei tulnud asjad välja aga need paljud ikka täitsa soome elanikud ja paberitega.Kusagilt indoneesiast vaevalt väga soomes käijakse nädala sees tööl ja siis 2 päeva kodus
Et kui elaksid perega soomes olles kodanikud ja sellises elamises mis on teil näiteks seal see 400 eurine mitme peale jne jne.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 03.01.2011 01:10, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:09 

Liitunud: 11.02.2008 21:45
Postitusi: 1706
Asukoht: Viimsi/Tln
Aitab küll sellest Oopciga jauramisest sellel teemal. Näete ise ka ju, et kuhugi ei vii. Sama jutt lihtsalt kordub koguaeg


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.06.2006 18:50
Postitusi: 3066
Asukoht: Viljandi/Kuopio
oopc kirjutas:
No kui inimene saaks soomes olles soome kodanik hästi hakkama siis respect.
Ma saan aru võibolla ,et nii on lihtsam ja parem osadele kui elada eestis ja käija mujal tööl.
Eks soome ja muudesse riikidesse ole neid igasugu muulasi ,inimsööjaid jne sattunud ka selle pärast ,et omas riigis ei tulnud asjad välja aga need paljud ikka täitsa soome elanikud ja paberitega.Kusagilt indoneesiast vaevalt väga soomes käijakse nädala sees tööl ja siis 2 päeva kodus
Et kui elaksid perega soomes olles kodanikud ja sellises elamises mis on teil näiteks seal see 400 eurine mitme peale jne jne.

:hail

_________________
"sülearvutite remont ja hooldus" Tartus(ka saatmisega yle eesti) 51 936 191
Ford F-250 HDedition , Mitsubishi Eclipse GSX, Skoda Superb TSi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:22 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Jah, Elisat proovin lähiajal.. Tele2 ei teinud piiksugi seal..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.03.2009 20:22
Postitusi: 794
Asukoht: Virumaa
Iff kirjutas:
Jah, Elisat proovin lähiajal.. Tele2 ei teinud piiksugi seal..

Usun, et Elisas ei pea sa pettuma :) Tele2-ga oli maal metsas nett väääääga aeglane.. proovisin huvi pärast elisa kaarti ja oh üllatust, 3g leviala! ja päris kiire oli nett...

_________________
AudioCity - Suurim audiotehnika valik


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.11.2008 22:56
Postitusi: 585
Asukoht: Far Far Away
Iff kirjutas:
Tigipoksiga seoses.. keegi miskit alternatiivi KÕU internetile oskab pakkuda ? Vanemate juures see KÕU on üks paras bullshit, kui kassetipealt modemi häält ka peale lasta on the old good times. Mis vahvad netid meil metsa levivad ?

Mul jällegi selline seis, et ükski mobiilioperaator mõistlikult minuni ei levi, kaabli majja saamise võimalust mõistliku raha eest ei ole, ainus lahendus KÕU. Väline lisaantenn, kompassi järgi korralikult suunatud ja asja ajab ära.

_________________
Nobody is perfect but I’m pretty f*cking close!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:32 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
No ajab asja ära jah aga iga kannatus ükskord katkeb :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:38 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kui ma tahan ja mul on rohkem asju kirjutada ning võimalus seda siin rohkem ka teha siis seljuhul mul selline lugu.
Krssil vähem siis see ta enda asi.Kui keegi suudab võib vabalt minu postituste arvu ära kustutada ,et see 0-llis oleks see täitsa sobiks ja võimalusel võin postituste kogused rahvale laiali jagada ,et kes tunneb ,et liiga väike postituste arv oma kontol ja midagi ei tule pähe ka kribada,pole vajadust või aega siis heameelega annaks oma postitsute numbrilise koguse kellegi teise kontole.
Mis õigusega keegi teine siin kes pole mode isegi ,isegi moderaatorid ei saa öelda mis on vajalik postitus või mitte ,seda eriti selles teemas ,elame ennast välja.Püüdke mõista ,et inimesed ühiskonnas erinevad ja kõik selle juurde kuuluv kui sulle on miski ebavajlik postitus,rumal,mõtetu jne siis minule või kellegile teisele see nii ei pea olema.Veel vähem sõimata kedagi inetult mida võid soovi korral sismas teha.
Postituste kohapeal siis jah keeruline lugu .sama nag uliikluses osad sõidavad 30kmh jne nemad sooviksidki kiiruse piirangut linnas 30kmh.Niiet mõelge.
To Krss kui ma hõiskaks enesekindlalt ja suure kindlusega et KRSS KOGUB FEIMI või ma ei tea mida kõike veel. Kas see oleks mõistlik siis nagugi see lause ,et OOPC KOGUB POSTITUSI .ma muidugi võiks koguda jne aga hetkel pole see kül plaan.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 03.01.2011 01:42, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:39 

Liitunud: 12.05.2004 22:34
Postitusi: 173
talon kirjutas:
Või on sinu probleem , et sa ei viitis /taha/kardad yritada oma elus edasi jõuda ja siis käib pinda kui teised seda teevad ja see ka õnnestub?


Soomes lihttöö tegemine on elus edasijõudmisega kuidas seotud? Tellingud/tänavakivid/lumelükkamine = win?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:44 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Miks soome ehitajad koguaeg paljudele ette jäävad ? Inimesed teevad seda tööd mis neile meeldib ja kus neile meeldib.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis siis täna juhtus? €lame €nnast välja 2011
PostitusPostitatud: 03.01.2011 01:46 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Toimetulemisel ja toimetulemisel on vahe ,vähemalt minujaoks.Kui antud mingi riigi kodanik suudab toime tulla vastavs riigis ,antud riigi värkidega kus ta on kodanik siis respect.
Zizzu kirjutab ,et see kordus ,tean siin kordub jah palju aga no mis teha.
Nii ka jah Iff aga lihtsalt osad olukorrad tulevad avalikuse ette ja osad võõrsil käivad räägivad lugusi kodustele ,muinasjutte ja kes panevad kunni.Mulle see ei meeldi.
Püüan seda väita ,et soome kodanikud kes elavad soomes on ehitajad näiteks nad eluga samuti rahul nagu eestiski samad töölised ,muidugi antud erialal on ka töölisi nii seal kui ka siin erinevaid.Lihtsalt soome elu teine kui siin.Saab seal toimida ja mitte ,sama ka eestis aga nii ,et ühes kohas ja teises kohas see jura.
Minu välja elamus.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 03.01.2011 01:50, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 15309 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 1021  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 158 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7