Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 10:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 244 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 25.01.2013 10:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.03.2006 11:19
Postitusi: 1292
Asukoht: Harjumaa
DevilDeVille kirjutas:
Üllar Jörgerg - Armastuse laul

Preili Kivimaa poolt üllatavalt ladusalt ja inimlikult kirja saanud. Väike tsitaat ka:

" Poissmehena Supilinnas elades tuli külla kord üks ja siis jälle teine, nii et oli ikka korralik tinapanek. Juhtus sedagi, et tuttav miilits ajas kainestusmaja masinale hääled sisse ja sõitsime koos mõnest salaviinamonopolist jooki ostma."

+1 väga OK raamat, natuke lühike ainult. Jörbergi arvamus backstage'ist oli ka väga bro :hail

_________________
quote oopc /naljakas ka neid videoid näha kus mingi aeg tuntakse eest sõites end nagu mingis kosmose laevas kuid muis politsei auto kaamerast näeb välja nagu ajast räsitud silo käru kus lugematu hulk hingavaid organisme sees./


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 05.03.2013 09:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.09.2005 17:55
Postitusi: 919
Asukoht: Miami, FL
American Sniper. Reedel jõudis kohale jänkimaalt ja pühapäeval oli otsas :P Ühesõnaga hea! Lihtne lugemine.
Pilt

Egiptise hotellist leidsin paljuräägitud 50 shades of Grey, koju tulles lugesin ka teise läbi ja kolmas ootab riiulis. Kui see pidev tahakeeramine seal vahele jätta siis on omamoodi hea lugemine.

Tom Wood "Vaenlane" on kah hea krimka.

Samas olen ma selline inimene kes loeb kõik läbi mis näppude vahele satub.

EDIT: Oleks peaaegu unustanud Eric L. Haney "Inside Delta force"
Selle järgi on vändatud ka seriaal nimega The Unit.
Pilt

_________________
www.soolobuss.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 05.03.2013 09:41 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Lõpetasin hiljuti Paolini "Pärandi"-tetraloogia viimase raamatu. Tolkien meets Martin, aga suht loetav.

Edit: Ükspäev leidsin Apollost ühe raamatu, mille kohta juba kartsin, et sarja tõlkimine on pooleli jäänud:

Pilt

Vabandan pildikvaliteedi pärast...

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 19.03.2013 10:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Otsin 2008. a raamatut "Ma armastasin kiskjat" (autor Pille Hanni), veebipoodides kuskil pole. Raamat räägib nõuka ajal Nõmmel elanud inimsööjast ja tema naisest. Teab keegi, kus seda reaalselt müügil on või on kellelgi soov enda oma ära müüa? PS abiks.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 19.03.2013 12:29 

Liitunud: 15.09.2005 13:30
Postitusi: 63
MantaOwner kirjutas:
Otsin 2008. a raamatut "Ma armastasin kiskjat" (autor Pille Hanni), veebipoodides kuskil pole. Raamat räägib nõuka ajal Nõmmel elanud inimsööjast ja tema naisest. Teab keegi, kus seda reaalselt müügil on või on kellelgi soov enda oma ära müüa? PS abiks.

Tõnu


Peab mainima, et üsna loetav oli. Tegelikult ei tahtnud osta kuna polnud soovi toetada mõrvade kaasosalist, aga siis tuli see raamat lõpumüüki ja sai ostetud. Maksis alla euro. Kahjuks laenata ei saa, sest on edasi laenatud ja sealt omakorda edasi laenatud ja nüüd pean mina jälgi ajama kus raamat on. Eriti nõme, kui arvestada, et väikese trükiarvuga raamatud aja jooksul hinnalisemaks muutuvad 8)
Muideks, keegi oskab õelda millises Nõmme majas ta elas? See oli raamatus hästi varjatud saladus, ainus märk oli kas 60 või 600 sammu Glehni lossist. Mõrvakohad ise olid üles loetud. Valdeku sauna juures, Laagris, Tähetorni ristmikul ja veel mõni vist. Kuna naine väitis, et oli süütu kannataja, mis sest, et mõni tapmine tema nina all toimus ja koos tapma läksid, siis äkki kõik pole ka kirjas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 19.03.2013 12:36 

Liitunud: 15.09.2005 13:30
Postitusi: 63
killer666 kirjutas:
Noh keegi Savisaare raamatut juba loeb ?


Mulle kingiti see :) Aga olin pettunud, sest ootasin sujuvat siduvust, kronoloogiat, biograafiat, aga see koosneb põhiliselt artiklitest teemadest seinast-seina. Tõenäoliselt pole autor Savisaar vaid terve autorite kolleegium. Haltuura ühesõnaga


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 22.03.2013 02:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Kas keegi oskab öelda, kust saaks laenutada inglise keelseid raamatuid? Täpsemalt pakub huvi silence of the lambs. Kasutasin otsinguks ka URRAM'it, mis peaks olema üle-eestiline raamatukogude andmebaas, aga seal on ainult paaris kohas seda olemas ja need kohad kahjuks mulle ei sobi. Sobiks hästi näiteks mõni Tallinna raamatukogu, kuigi ma ei tea kuidas nende laenutamine käib kui ma linnakodanik ei ole. Eesti keelset väga ei taha, aga kui midagi üle ei jää, siis tuleb see võtta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 22.03.2013 10:33 

Liitunud: 15.09.2005 13:30
Postitusi: 63
mihkel-m kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kust saaks laenutada inglise keelseid raamatuid? Täpsemalt pakub huvi silence of the lambs. Kasutasin otsinguks ka URRAM'it, mis peaks olema üle-eestiline raamatukogude andmebaas, aga seal on ainult paaris kohas seda olemas ja need kohad kahjuks mulle ei sobi. Sobiks hästi näiteks mõni Tallinna raamatukogu, kuigi ma ei tea kuidas nende laenutamine käib kui ma linnakodanik ei ole. Eesti keelset väga ei taha, aga kui midagi üle ei jää, siis tuleb see võtta.


Soovitan veel samast Hannibalist raamatuid "Red Dragon" ja "Hannibal". Kõik nad on paremad kui filmid ise, mis on ka loogiline, sest kahte-kolme tundi ei saa mahutada kõike mis on raamatus. Väga palju põnevat puudub filmidest ja isegi lõpplahendused on teised. Siis on veel "Hannibal rising", kuid seda pole ma lugenud, aga see räägib noorpõlvest ja kuidas ta Leedust edasi rändas maailma.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 22.03.2013 10:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
keskus kirjutas:
MantaOwner kirjutas:
Otsin 2008. a raamatut "Ma armastasin kiskjat" (autor Pille Hanni), veebipoodides kuskil pole. Raamat räägib nõuka ajal Nõmmel elanud inimsööjast ja tema naisest. Teab keegi, kus seda reaalselt müügil on või on kellelgi soov enda oma ära müüa? PS abiks.

Tõnu


Peab mainima, et üsna loetav oli. ..
Muideks, keegi oskab õelda millises Nõmme majas ta elas? See oli raamatus hästi varjatud saladus, ainus märk oli kas 60 või 600 sammu Glehni lossist. Mõrvakohad ise olid üles loetud. Valdeku sauna juures, Laagris, Tähetorni ristmikul ja veel mõni vist. Kuna naine väitis, et oli süütu kannataja, mis sest, et mõni tapmine tema nina all toimus ja koos tapma läksid, siis äkki kõik pole ka kirjas.

Käisin üle pika aja (viimati ligi 25 aastat tagasi) jälle raamatukogus ja sain otsitud raamatu, nüüd 2 õhtuga 200lk ehk ca 2/3 läbi loetud, midagi ei ole öelda, tegemist on ühe parima raamatuga ever, mida kunagi lugenud (teist korda loen seda, a päris paljut ei mäleta, esimest korda sai loetud peale raamatu ilmumist). Autor siis ei ole elukutselt kirjanik, vaid tavaline naine, kes kogu selle loo ise läbi elas. Kirjutatud samas on ulme hästi ja haaravalt, midagi ilustamata ja moonutamata.
Glehni lossist elasid nad 300 sammu kaugusel ja see taksojuht vist jäi ellu üldse, niiet naine ise tapmisi pealt siiski ei näinud.
Raamat ei ole nõrganärvilistele, a seda vist ei pea mainimagi.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 22.03.2013 12:23 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
MantaOwner kirjutas:
keskus kirjutas:
MantaOwner kirjutas:
Otsin 2008. a raamatut "Ma armastasin kiskjat" (autor Pille Hanni), veebipoodides kuskil pole. Raamat räägib nõuka ajal Nõmmel elanud inimsööjast ja tema naisest. Teab keegi, kus seda reaalselt müügil on või on kellelgi soov enda oma ära müüa? PS abiks.

Tõnu


Peab mainima, et üsna loetav oli. ..
Muideks, keegi oskab õelda millises Nõmme majas ta elas? See oli raamatus hästi varjatud saladus, ainus märk oli kas 60 või 600 sammu Glehni lossist. Mõrvakohad ise olid üles loetud. Valdeku sauna juures, Laagris, Tähetorni ristmikul ja veel mõni vist. Kuna naine väitis, et oli süütu kannataja, mis sest, et mõni tapmine tema nina all toimus ja koos tapma läksid, siis äkki kõik pole ka kirjas.

Käisin üle pika aja (viimati ligi 25 aastat tagasi) jälle raamatukogus ja sain otsitud raamatu, nüüd 2 õhtuga 200lk ehk ca 2/3 läbi loetud, midagi ei ole öelda, tegemist on ühe parima raamatuga ever, mida kunagi lugenud (teist korda loen seda, a päris paljut ei mäleta, esimest korda sai loetud peale raamatu ilmumist). Autor siis ei ole elukutselt kirjanik, vaid tavaline naine, kes kogu selle loo ise läbi elas. Kirjutatud samas on ulme hästi ja haaravalt, midagi ilustamata ja moonutamata.
Glehni lossist elasid nad 300 sammu kaugusel ja see taksojuht vist jäi ellu üldse, niiet naine ise tapmisi pealt siiski ei näinud.
Raamat ei ole nõrganärvilistele, a seda vist ei pea mainimagi.

Tõnu


Taksojuht jäi ellu ja sai autost põgenema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 22.03.2013 16:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2007 13:55
Postitusi: 297
Asukoht: Tallinn
Jätkan oma koduse raamatukogu puistamist. Mika Waltari "Mikael Hakim I" on minu arvates päris hüva ajaviide. :) Samuti lugesin esimest korda elus läbi A.Dumas´e "Kolm Musketäri". Ei teagi kohe, Monte-Cristo meeldib igati rohkem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 22.03.2013 22:26 

Liitunud: 28.04.2009 18:43
Postitusi: 259
Asukoht: Tln
Mul on minemas Stephen Kingi "Tumeda torni" raamatud. 8tk neid on ja mul on 5. näpuvahel. Igati mõnus lugemine, seega aitäh neile, kes siin seda soovitasid. Kui 8tk läbi saan, on plaan võtta Dante "Põrgu" tekkis huvi selle vastu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 22.03.2013 23:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2006 00:48
Postitusi: 911
Heigo_K kirjutas:
Sai mingi päev ette võetud Paulo Coelho Alkeemik.
Väga mõnus ja lihtne lugemine. Sai sama jutiga kogu raamat läbi lastud.

Täna võtsin ette "Sitsiillane" aga peale 20lk tundub et tegu pole just parima raamatuga.



Map seedi seda Coelhot kuskilt otsast...ideaalsed raamatud kui tahad lõpukirjandi jaoks tsitaate otsida, aga muud midagi...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 23.03.2013 02:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
keskus kirjutas:
mihkel-m kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kust saaks laenutada inglise keelseid raamatuid? Täpsemalt pakub huvi silence of the lambs. Kasutasin otsinguks ka URRAM'it, mis peaks olema üle-eestiline raamatukogude andmebaas, aga seal on ainult paaris kohas seda olemas ja need kohad kahjuks mulle ei sobi. Sobiks hästi näiteks mõni Tallinna raamatukogu, kuigi ma ei tea kuidas nende laenutamine käib kui ma linnakodanik ei ole. Eesti keelset väga ei taha, aga kui midagi üle ei jää, siis tuleb see võtta.


Soovitan veel samast Hannibalist raamatuid "Red Dragon" ja "Hannibal". Kõik nad on paremad kui filmid ise, mis on ka loogiline, sest kahte-kolme tundi ei saa mahutada kõike mis on raamatus. Väga palju põnevat puudub filmidest ja isegi lõpplahendused on teised. Siis on veel "Hannibal rising", kuid seda pole ma lugenud, aga see räägib noorpõlvest ja kuidas ta Leedust edasi rändas maailma.



Olen need filmid kõik korduvalt läbi vaadanud. Filmide koha pealt oli too hannibal rising minu arvates kõige lahjem. Red Dragon ja Hannibal on ka head, aga no esimese osa vastu ei saa miski. Eks tegelikult oli plaanis nad kõik ette võtta, aga esialgu alustaks esimesega.


DevilDeVille kirjutas:
mihkel-m kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kust saaks laenutada inglise keelseid raamatuid? Täpsemalt pakub huvi silence of the lambs. Kasutasin otsinguks ka URRAM'it, mis peaks olema üle-eestiline raamatukogude andmebaas, aga seal on ainult paaris kohas seda olemas ja need kohad kahjuks mulle ei sobi. Sobiks hästi näiteks mõni Tallinna raamatukogu, kuigi ma ei tea kuidas nende laenutamine käib kui ma linnakodanik ei ole. Eesti keelset väga ei taha, aga kui midagi üle ei jää, siis tuleb see võtta.


Amazonist saad kasutatuna mingi naela ringi pluss saatmiskulu. Headel juhtudel saab ka 1 penniga koos punase draakoniga :)


Aitäh, selle postitusega seoses tuli mul meelde, et mul sõbranna tellib välismaalt raamatuid. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Raamatud, ehk mida te loete?
PostitusPostitatud: 24.03.2013 19:57 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Kiyosaki Rikas isa vaene isa - lugesin peale mitmete tuttavate soovitust läbi. Emotsioon on selline, et tegu oleks nagu miski eneseabiõpikuga. Samas kui nn soovitusi analüüsida, siis on needki täiesti kasutud.

Ei oskagi seisukohta võtta - lugeda tasub, aga väga skeptilise suhtumisega.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 244 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 148 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7