Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 16:40

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 14232 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943 ... 949  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 18.02.2015 19:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2014 23:29
Postitusi: 103
Ma ei väida et see on hea, aga pask ta ka ei ole. Mina olen sealt nii mõndagi lugemiseks leidnud. Ei kiidagi kõike heaks, mis seal levitatakse, sest igaüks saab sinna mingi jura kokku kirjutada, aga leidub ka normaalset sisu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 18.02.2015 21:06 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Ma arvasin et olen ainus kes arvab et nihilistis 90 prosa jura on. Arvatakse et räigelt ropus võtmes järsk tekst on kohe ülihea. Kirja ja loogikavigu täis üldiselt. Ja kui fesaris kommin kuskil et see on s*tt ju siis satun sellise verbaalse peksu osaliseks et ise see alkeemia mahategemise heit jääb varju.
Selles kirjeldatud loos on iva sees jah aga kirjaoskus puudub.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 18.02.2015 22:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.01.2010 22:08
Postitusi: 1334
Asukoht: Tartu
http://www.galwaydailynews.com/2015/01/ ... p-asshole/


Scientists Confirm Link Between BMW Ownership And Being An Asshole

Changing lanes at the last second, being in the wrong lane on every roundabout, and, failing to indicate every damn time. Is this what you think of when you think of a BMW driver? Not to mention their complete inability to display other emotions than smugness. Well fear not your blatant sweeping generalisations are true.

Scientists at the Dutch Institute of Science have discovered the key. The s02 gene, located deep in the anus, is responsible. After studying the genetic blueprints of over 400 BMW drivers the scientists discovered they shared this remarkable little gene.

‘We have long theorised that BMW drivers are complete and utter assholes, but now at least we have the scientific data to back it up’, stated researcher Smorg Van Baarg, who drives a Saab.

So no longer can we judge these drivers as simply being incredibly smug assholes but we must be patient with them for it is a genetic disease which one day we may be able to cure.

_________________
lihtsalt ei koti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 18.02.2015 22:33 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Hahahaha, kuradi head naltsi tuleb :D

Aga nihilist ise jätab mind külmaks. Väga vähesed pealkirjad on sellised, et klikid lahti ja loed. Ehk olengi mingi 10 asja läbi lugenud. Kuid siiski sellel asjal seal on jumet. Kõige kehvem on minuarust aga see ,et isegi kui need inimesed keda seal silmas peetakse seda loevad, siis vaevalt nad üldse aru saavad ,et jutt ikkagi neist käib. No ma lihtsalt näen kuidas ei mõelda üldse roolis. Kihutamine kihutamiseks aga no neid mittemõtlejaid on liigpalju.

Kokku saab selle asja võtta nii, et idiootsust on igal pool üha ja üha enam ning soovitan endisetl alati kõigil ära vaadata film "Idiocracy"

...See lihtsalt tuleb tasa ja targu

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 00:09 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
vokipann kirjutas:



TERE KÕIGILE
Kuidas sündis üldse Itmees ?
Täpselt 6 aastat tagasi tegelesin ma arvutiga ja parandasin kuid ainult enda omi ja mõtlesin et ma arendan seda laiemalt.Samal ajal ma ka tegelesin ka muusikaga.2011 sai tehtud esimene programm mis murdis läbi kõigi infosüsteemist ja ei jätnud jälge maha siis taipasin,et ma liiga eriline inimene.Arvuti on minu jaoks kuid töö mis ei sega mind ja mis aitab arendab infosüsteemi.Praeguseks on mul olemas server mis kontrollib kõike internetis ja facbookis jälgib ta kõiki inimesi kuid ainult kaitseb ja ei lase häkkereid ligi.


_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 00:56 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
neG kirjutas:
http://www.galwaydailynews.com/2015/01/15/scientists-confirm-link-bmw-ownership-asshole/


Scientists Confirm Link Between BMW Ownership And Being An Asshole

Changing lanes at the last second, being in the wrong lane on every roundabout, and, failing to indicate every damn time. Is this what you think of when you think of a BMW driver? Not to mention their complete inability to display other emotions than smugness. Well fear not your blatant sweeping generalisations are true.

Scientists at the Dutch Institute of Science have discovered the key. The s02 gene, located deep in the anus, is responsible. After studying the genetic blueprints of over 400 BMW drivers the scientists discovered they shared this remarkable little gene.

‘We have long theorised that BMW drivers are complete and utter assholes, but now at least we have the scientific data to back it up’, stated researcher Smorg Van Baarg, who drives a Saab.

So no longer can we judge these drivers as simply being incredibly smug assholes but we must be patient with them for it is a genetic disease which one day we may be able to cure.


Kurat...aga ma sõitsin enne Saabiga, nüüd BMWga..... Siin võib omad seosed luua...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 09:42 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.06.2009 10:40
Postitusi: 405
RustyZ kirjutas:
neG kirjutas:
http://www.galwaydailynews.com/2015/01/15/scientists-confirm-link-bmw-ownership-asshole/


Scientists Confirm Link Between BMW Ownership And Being An Asshole

Changing lanes at the last second, being in the wrong lane on every roundabout, and, failing to indicate every damn time. Is this what you think of when you think of a BMW driver? Not to mention their complete inability to display other emotions than smugness. Well fear not your blatant sweeping generalisations are true.

Scientists at the Dutch Institute of Science have discovered the key. The s02 gene, located deep in the anus, is responsible. After studying the genetic blueprints of over 400 BMW drivers the scientists discovered they shared this remarkable little gene.

‘We have long theorised that BMW drivers are complete and utter assholes, but now at least we have the scientific data to back it up’, stated researcher Smorg Van Baarg, who drives a Saab.

So no longer can we judge these drivers as simply being incredibly smug assholes but we must be patient with them for it is a genetic disease which one day we may be able to cure.


Kurat...aga ma sõitsin enne Saabiga, nüüd BMWga..... Siin võib omad seosed luua...


Geneetilised haigused võivadki avalduda isegi väga hilises eas, soodumus on suur.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 10:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.05.2013 13:05
Postitusi: 301
Asukoht: Tallinn
Nad võiks edasi uurida... minumeelest on haigus nakkav, mitte geneetiline (kuigi KINDLASTI liigub mööda mees vereliini pidi).
Olen tähendanud, et kui suur kogus BMW mehi kokku saab siis teised autojuhid, kellega nad suhtlevad muutuvad ka sellisteks.

Sümptomid hakkavad äkkpidrustustega (vist krambid roolis?)
Kahe rea vahel uimerdamisega ja möödasõitjaga kaasa kiirendamises.

Üks bmw mees oli kord nii haige et pidurdas mu tee äärde kinni, (sest ma vist ei lasknud teda vahele) ... ja köhis midagi mul klaasi taga nii et tatti lendas... Ma igaks juhuks akent ei avanud. Tundus haiguse viimases faasis olevat.

_________________
kioskis ei käi ja salaviina ei joo.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 10:50 

Liitunud: 04.07.2010 21:06
Postitusi: 1212
Asukoht: Edgarstadt
RustyZ kirjutas:
Kurat...aga ma sõitsin enne Saabiga, nüüd BMWga..... Siin võib omad seosed luua...


See selgitab nii mõningaid sinu sõnavõtte siin :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 11:39 

Liitunud: 19.02.2006 21:27
Postitusi: 3581
Täna keeras üks bemmiga ette mulle. Bemmi omanikud peaks kõik uuesti koolitusele saatma ja mingi maksu peale panema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 11:42 

Liitunud: 23.10.2008 22:40
Postitusi: 381
Harri_K kirjutas:
Täna keeras üks bemmiga ette mulle. Bemmi omanikud peaks kõik uuesti koolitusele saatma ja mingi maksu peale panema.

Alusta endast siis :kill

_________________
andre ütleb:
menti ei tule sest neil juba on kaks väljakutset


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 12:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2009 16:13
Postitusi: 2651
Asukoht: WA
Ei mõistnud trolli?
Aga vähemalt need BEMMi mehed suudavad ennast liigutada, erinevalt muudest "korralikest" liiklejatest.

_________________
Eestlane, on alati usaldanud kivi, põllult võetud ja koju toodud on see kindlalt meid teeninud, isalt pojale läbi tule ja vee.
O:Samsung X820


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 12:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2012 11:11
Postitusi: 1256
Asukoht: Tartu-Rakvere
Mina keerasin ühele härrale valges X6.s rämedalt ette. Mees ei lasknud isegi signaali, hiljem huiasin teda veel sellega, et vahele reastuda ei lasknud-ikka ei mingit reaktsiooni.


Harri_K kirjutas:
Täna keeras üks bemmiga ette mulle. Bemmi omanikud peaks kõik uuesti koolitusele saatma ja mingi maksu peale panema.

_________________
A.Ansip-"Mis tasuta, see kasuta"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 12:37 

Liitunud: 17.10.2009 23:02
Postitusi: 613


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Huumor(Loe 1.posti)
PostitusPostitatud: 19.02.2015 17:04 

Liitunud: 19.08.2010 20:36
Postitusi: 61
120


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 14232 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 937, 938, 939, 940, 941, 942, 943 ... 949  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 146 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7