Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 11:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 21.03.2009 11:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.04.2003 12:31
Postitusi: 32
e38 foorumis pettis selline inimene Martin Meokas ,sai raha ette aga lubatud kaupa ei tulnud .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 21.03.2009 17:31 

Liitunud: 26.11.2008 15:05
Postitusi: 6
Raigo Vahtrik elas Raplamaal vahepeal nüüd pole tükkaega näinud, istub kinni vist! Aga ta vanemad on mul pm. naabrid, kui vaja võin vanemate numbri uurida saate nendelt küsida kus pesitseb või millega tegeleb!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 21.03.2009 20:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
belokon kirjutas:
Raigo Vahtrik elas Raplamaal vahepeal nüüd pole tükkaega näinud, istub kinni vist! Aga ta vanemad on mul pm. naabrid, kui vaja võin vanemate numbri uurida saate nendelt küsida kus pesitseb või millega tegeleb!


OLEKS VÄGA ABIKS. kinni ei istu, sest www.politsei.ee andmetel, on see jobu tagaotsitav.

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 22.03.2009 02:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.05.2008 17:25
Postitusi: 53
Asukoht: Harjumaa
Sellega oli mingi teema, et ei saand vist sedapidi ise täpselt ei tea kuna auto polnud ka minu oma. (vahendan ühesõnaga sõbra teemat sellega)
DevilDeVille kirjutas:
---enn--- kirjutas:
Tere
Sai siis otsitud rem venda leidsin läbi tuttavate ühe juttude järgi ok vend, käis vaatamas kuulamas miski aeg tuli autole järgi viis töökaotta ja sai mingi summa ka, alguses asi nagu liikus, kisti mootor lahti ja puha telliti juppe, isegi uut pokki nägin oma silmaga ja uusi tihendeid .... siis sai veel raha antud mitmeid kordi mis oli eelnevalt kokku lepitud ja mingi hetk asi jäi kuidagi soiku siis hakkas vend mind eirama ja lõpux kadus üldse silmapiirilt kui kuskil linnapeal kokku põrkasin ajas umbjuttu ...
ning lõpux kadus ka audi töökoja õuepealt jäljetult .. (tema väidetel viisiv ma ise ära (mida pole teinud ))
nimi Marko Kuning
elab laagris statoili vastas pärnu mntl.
sõidab 325 ix must
tel 55 956 426 oli viimati..
autoks oli siis audi 200 tq 134kw hall taga iste tume pruun nahk esi iste must pool nahk
555 AJG
vin kood WAUZZZ44ZFA045416


KUI KEEGI OSKAB SELLE AUTO VÕI MARKO KUNINGU KOHTA MIDAGI ÕELDA SIIS OLEKS VÄGA TÄNULIK...
Inimesele kes aitab auto leida vms võimalus vaevatasu anda.


nu kui ta su auto ära varastas, siis pole siin ju midagi heietada - avaldus politseisse ja asi mutt

_________________
BMW E30 2.5 Turbo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 22.03.2009 13:05 

Liitunud: 26.11.2008 15:05
Postitusi: 6
belokon wrote:
Raigo Vahtrik elas Raplamaal vahepeal nüüd pole tükkaega näinud, istub kinni vist! Aga ta vanemad on mul pm. naabrid, kui vaja võin vanemate numbri uurida saate nendelt küsida kus pesitseb või millega tegeleb!


OLEKS VÄGA ABIKS. kinni ei istu, sest www.politsei.ee andmetel, on see jobu tagaotsitav.

Numbrit ei saanud aga aadress on Rapla mk, Juuru v, lõiuse k, mustamäe!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 22.03.2009 13:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.05.2006 19:26
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
belokon kirjutas:
belokon wrote:
Raigo Vahtrik elas Raplamaal vahepeal nüüd pole tükkaega näinud, istub kinni vist! Aga ta vanemad on mul pm. naabrid, kui vaja võin vanemate numbri uurida saate nendelt küsida kus pesitseb või millega tegeleb!


OLEKS VÄGA ABIKS. kinni ei istu, sest http://www.politsei.ee andmetel, on see jobu tagaotsitav.

Numbrit ei saanud aga aadress on Rapla mk, Juuru v, lõiuse k, mustamäe!

See on mingi sisekirjutuse aadress?? Ja EI juuru v, rapla maakond ega ka lõiuse küla EI ASU mustamäel :D

Just kirjutati ju, kus hetkel pesitseb:
_siim_ kirjutas:
härglas peidab see tont ennast.... küll tuleb ka tema aeg....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 22.03.2009 13:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.09.2004 10:28
Postitusi: 96
Asukoht: L.A.G. (laagri)
ma sellest marku kuningu teemast aru ei saa... lihtsalt kaks venda kes elavad pool kilomeetrit üksteisest eemal ei suuda kokku saada :D

pealegi see on 5 aastat vana teema

ja nüüd kujutab 100 venda ette et marko on kõigile 100000.- sees :D

mul savi aga nagu lasteaed :kill

_________________
www.kummivilin.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 22.03.2009 23:11 

Liitunud: 26.11.2008 15:05
Postitusi: 6
mustamäe on valitud krundi nimeks!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.03.2009 22:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
KIVIKUJU kirjutas:
Just kirjutati ju, kus hetkel pesitseb:
_siim_ kirjutas:
härglas peidab see tont ennast.... küll tuleb ka tema aeg....

Ega sellel lõiusel ja härglal erilist vahet pole, mingi paar kilti...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 26.03.2009 12:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
lisan siia ka petise. KULDAR PIHU

see mees ostis mult kunagi järelmaksule opel omega 2,3tdi . koguhind oli 15000 eeki. sissemaks 3000 eeki. sai paberid kirjutatud võlale jne.
mida aga ei tulnud järgmisel kuul oli raha. vend ise peitis end, ei telefonile vastanud ega miskit. kuskilt leidsin tal ekstüdruku numbri.
see andis mulle ta ema numbri. sai helistatud ja see mutt ülbitses et müüsin peees auto neile.
lõpuks tuli välja et auto vedeleb kuskil tartus ja mootor on koos. läksin ja leidsin auto ja mis tehtud oli see oli see et nukkvõll oli pooleks ja kett üle lastud. see juhtub neil autodel kui lasta neid totaalselt peeneks ja piirajasse kõiki käike. siis on tulemus ühel hetkel selline.
vend pole siiani mu telefoni julgenud vastu võtta. elas kuskil ahjal.
eriline sitavares oli küll ei julgenud midagi öelda. ainult läbi emme anti võtmed ja paberid tagasi. kahju oli ligi 5000 eeki mootorist ja müümata auto raha pealeselle veel.
vaata ette kuldar et sa mu teele ei komberdaks.

täpselt sama s..tt keerati mulle ka senator a2 turbodiiselmootoriga. (ise sõitsin selle autoga ilma ühegi probleemita ligi 14000 km.)müüsin auto ja mingi nädal hiljem lasti samuti nukkvõll pilbasteks.(tegu oli mu vana senaga mitte sellega mis paregu olemas on.) õnneks oli raha siis käes ja kuna olin varem sellise petuskeemiga kokkupuutunud kus üritati mulle määrida kaela et mootor oli vigane ja raha tagasi nõuda siis saatsin kohe pikema jututa pe...se

peale selliseid pasarästaid ei müü enam nii järelmaksule et annan auto kätte. nyyd kui soovitakse järelmaksu siis auto seisab minu käes kuni asi on makstud.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 26.03.2009 13:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.05.2006 19:26
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
ryblik1 kirjutas:
ei müü enam nii järelmaksule et annan auto kätte. nyyd kui soovitakse järelmaksu siis auto seisab minu käes kuni asi on makstud.

Liisinguandjad võiks sama skeemi kasutada.. oi kuidas saaks nalja :D :D :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 29.03.2009 03:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.03.2006 01:36
Postitusi: 394
Asukoht: sindi
pakun ka natuke infot. nimelt mina tean sellisest faktist et pettur nimega RISTO NELIS käib taali põhikoolis 9klassis.

_________________
tel:58 377 214


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 29.03.2009 12:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
KIVIKUJU kirjutas:
ryblik1 kirjutas:
ei müü enam nii järelmaksule et annan auto kätte. nyyd kui soovitakse järelmaksu siis auto seisab minu käes kuni asi on makstud.

Liisinguandjad võiks sama skeemi kasutada.. oi kuidas saaks nalja :D :D :D

muidugi saaks..
samas kui firma tegeleb selle nö liisinguga siis eil ongi äri aluseks lasta inimesel võlgu elada ja tarbida seda mille ta hiljem protsendga kinnitambib.... seega nemad ei saa jätta autot omale raha maksmise lõpuni.
samas ise kui kaupled aegajalt mõne odavama autoga ala 10K-30K siis on jah jama kui sellegagi juba tünni teha tahetakse.
ise suhtun sellesse nii et mingu väiksemasse liisingufirmasse ja sõlmigu seal rahaline leping ja ostku siis ära. mina saaks autost lahti ja kodanik saab omale nö järelmaksu. tartus isegi pakkus mingi firma sellist teenust.
aga ise käia ja manguda oma raha taga. kuramus ei viitsi!
põhimõtteliselt tundub aegajalt nii et kui sul pole raha kohe osta odavat autot siis pole sul raha ka järgi maksta.
PETISEID liigub viimasel ajal aina rohkem ja rohkem.
ettevaatust kodanikud.!

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 29.03.2009 12:27 

Liitunud: 20.03.2009 16:24
Postitusi: 2
Minu arvamus sellistest petistest on ühene vaikselt kusagil rajalt maha et ei oleks tunnistajaid ja edasi saate aru küll on täiesti tõhus vahend järgi proovitud ja toimib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 30.03.2009 23:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.09.2004 19:20
Postitusi: 31
Asukoht: Tartu
Fordiosad kirjutas:
Minu arvamus sellistest petistest on ühene vaikselt kusagil rajalt maha et ei oleks tunnistajaid ja edasi saate aru küll on täiesti tõhus vahend järgi proovitud ja toimib


Aga seal kus midagi pole, pole ka midagi võtta. Või mis?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 142 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7