Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 04:20

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 17.09.2009 01:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.07.2009 16:41
Postitusi: 221
Asukoht: Tallinn
jonathan kirjutas:
ei hakka siia pilte panema(äkki on nimekaim), aga selliste nimedega meestel on orkutis kontod. Las ämm vaatab need pildid üle ja ehk isegi on samad näod.

vähemalt kuskiltki alustada tagaajamist :auto

Kuna tean neid tüüpe ja otsin ise ka neid taga, siis vaatasin orkutist ning paraku ei ole nendega tegemist. Nimekaimud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 17.09.2009 10:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Jep, tegu nimekaimudega. Vinge oli see, et ämm sai politseist teada, et tegu juba mitmenda samalaadse juhtumiga. Samuti on samad tüübid välja petnud ühe päevinäinud Ford Orioni. Mitteametlikke kanaleid pidi sain teada kaks aadressi, 7(!!!) telefoni numbrit ja seda, et tegu saripetturi/vargaga, kel hingel nii ühte kui teist. Numbrid loomulikult kõnekaardid, mis väljas või juba uuele ringile läinud. Üks aadress oli Rahumäel vaiksel kõrvaltänaval olev vana korterelamu, kuid ega sealtki midagi leida ei olnud.
Kuigi kahju on tegelikult olematu, kipub asi natuke põhimõtteliseks, olen vägivalla vastane, kuid selliste vendadega tahaks näost näkku kokku küll saada, et enne politseile üle andmist mõned asjad viipekeeles selgeks teha.
Hetkel mõlgutan mõtteid, et võiks teema Reporteri kätte anda, et teisi mu ämma suguseid sinisilmi hoiatada.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 17.09.2009 17:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.06.2009 15:02
Postitusi: 427
Alar, viimane mõte on vist kõige õigem, siis tavaliselt hakkavad asjad liikuma, sest Reporter on ju enim vaadatud saade eestis ja mõnigi inimene teab mõnda vihjet anda ma usun.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 12:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.02.2009 13:21
Postitusi: 294
Kas kellelgi on kokkupuudet olnud sellise inimesega, kes kasutab msni koreapeer@hotmail.com
Ma ei tea ta nime, elukohta, kontakt nr. ega mitte midagi. Ühesõnaga vend pakub väikse summa eest tehnikat ( Iphone, N95, ML laptop ) ja tahab saata kas cargoga või siis väike ettemaks ja siis müüb. Ühe vestluse ajal ta elas Tallinnas ning siis ütlesin, et vend tuleb järgi ja ostab ära. Sellepeale ütles, et tal kiire ja et ta annab varsti kontakt numbri. Nüüd täna rääkisin ja oli ilmselt me vestluse unustanud ning ütles, et tal ei ole kõnekaarti ja et saadab cargoga või ettemaks ja siis toob kohale. Ja nüüd väitis, et on põline Valga mees kui ütlesin, et vend elab Tallinnas. Veelütlesin, et tuleks Valka ise järgi ja sellepeale ilmus kena offline. Ühesõnaga kellelgi infot on, siis andke teada, et ehk mõni nimi vms. Vestleks selle mehega, kuna peale seda kui ma talle ära seletasin, et vähe kahtlast juttu ja bisnissit ajad, siis tuli päris kena sõim sealt vastu. Tahaks kohe näha sellist isikut. Kui keegi viitsib temaga diili ajada nii, et räägib, et tahab Iphone mobiili osta ja küsib pangakonto numbri - saaks vähemalt nime teada sellel paugul ja siis saab edasi uurida juba.

_________________
Korteriühistute haldus (ka ühistu loomine), heakorrateenus, muru niitmine, lumetõrje. Lõuna-Eestis. Kokkuleppel ka mujal. http://www.kinnistuhaldus.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 13:15 

Liitunud: 06.01.2009 18:48
Postitusi: 1450
Asukoht: Saaremaa
ReneK kirjutas:
Kas kellelgi on kokkupuudet olnud sellise inimesega, kes kasutab msni koreapeer@hotmail.com
Ma ei tea ta nime, elukohta, kontakt nr. ega mitte midagi. Ühesõnaga vend pakub väikse summa eest tehnikat ( Iphone, N95, ML laptop ) ja tahab saata kas cargoga või siis väike ettemaks ja siis müüb. Ühe vestluse ajal ta elas Tallinnas ning siis ütlesin, et vend tuleb järgi ja ostab ära. Sellepeale ütles, et tal kiire ja et ta annab varsti kontakt numbri. Nüüd täna rääkisin ja oli ilmselt me vestluse unustanud ning ütles, et tal ei ole kõnekaarti ja et saadab cargoga või ettemaks ja siis toob kohale. Ja nüüd väitis, et on põline Valga mees kui ütlesin, et vend elab Tallinnas. Veelütlesin, et tuleks Valka ise järgi ja sellepeale ilmus kena offline. Ühesõnaga kellelgi infot on, siis andke teada, et ehk mõni nimi vms. Vestleks selle mehega, kuna peale seda kui ma talle ära seletasin, et vähe kahtlast juttu ja bisnissit ajad, siis tuli päris kena sõim sealt vastu. Tahaks kohe näha sellist isikut. Kui keegi viitsib temaga diili ajada nii, et räägib, et tahab Iphone mobiili osta ja küsib pangakonto numbri - saaks vähemalt nime teada sellel paugul ja siis saab edasi uurida juba.

mina ütleb (13:05):
tere
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:05):
Tervist
mina ütleb (13:05):
kas teil on iphone müügiks?
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:05):
On ikka jah
mina ütleb (13:06):
mis hind sel on?
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:06):
iphonel ?
mina ütleb (13:06):
jh
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:07):
iPhone , 3GS , 32GB , poe hind üle 10 000kr , mina müün 2500kr , ühtegi kriimu pole midagi pole viga , ostetud EMT-ist , kõik töötab pole mingi fake iphone , müün sest on hödasti raha vaja
mina ütleb (13:07):
ja kuidas kohaletoomisega on?
tuleksin ise järgi viskan pilgu peale?
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:07):
Saan saata gargobussiga , postiga vms
mina ütleb (13:08):
järgi tulemis võimalust pole?
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:08):
kus te elate ?
mina ütleb (13:08):
muidu kuressaares aga liigun koguaeg iglpool
mina ütleb (13:09):
saaksin saata ka mõne tuttava vms.. et ikka ise üle vaadata ennem
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:09):
ei kõik on korras , pole vaja muretseda selle pärast , ma sitta ei müü
olen üle 20 tehingu müünud okidokis
mina ütleb (13:09):
ahah
kuidas maksmine on?
mina ütleb (13:10):
maksan 500 ette kaup käes saad ülejäänud? diil??
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:10):
sobib
aga
kuidas tean et ei peta mind ?
mina ütleb (13:11):
no ega kindlat midagi polegi aga samas kuidas ma tean et sa ei peta?
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:11):
mina pole pettur , sest tahan lahti saada telefonist ja olen nõus iga asjaga .
mis pank teil on ?
mina ütleb (13:11):
swed
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:11):
väga hea , annan konto nr ja nime ?
mina ütleb (13:11):
jah
panen siis otse panka
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:11):
1sec
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! ütleb (13:12):
221025557485
Reimo Rebane

Palun ütle kui ära tegid makse , siis anna enda andmed kuhu saadan telefoni
mina ütleb (13:12):
teeme nii
lähen praegu panka


see on minu vestulus temaga igatahes väga kahtlane äri

_________________
http://www.remondiweb.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 13:17 

Liitunud: 04.01.2009 21:23
Postitusi: 351
n95 tal isegi reaalselt eksisteerib -
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! says:
okei kohe saadan pildid
http://www.osta.ee/i/objects/resized/y0 ... 422019.jpg
http://www.osta.ee/i/objects/resized/y0 ... 422022.jpg
http://www.osta.ee/i/objects/resized/y0 ... 422023.jpg
http://www.osta.ee/i/objects/resized/y0 ... 422026.jpg

Kaspar says:
no piltide pealt tundub vähemalt suht korralik...poe hind ka mingi paar kilo..kiirelt ostan, siis pakun 800
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! says:
sobib , aga teeks diili ära , siis saaksin posti ära panna :/
kuule mis panka sa kasutad ?
swedbank , seb ?
Kaspar says:
einoh..kes sul selle siis pühapäeval posti paneb? seb
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! says:
gargobussiga
saab
Kaspar says:
aga sa oled kindel, et petuvärki ei tee?
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! says:
ei tee
ma pole mingi pettur tõsiselt
Kaspar says:
ok
aga anna siis käbe oma pangaandmed, teen siis diili ära
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! says:
ok , aga pane kiir makse ka
Kaspar says:
ok, aga siis hind 750, sest kiirmakse on 100
Müün iPhone , Nokia n95 ja ML läpakat ! says:
Konto nr : 221025557485
Nimi : Reimo Rebane
jah tean
ütle kui tehtud , siis anna enda kõik andmed ka

Rääkis veel igast põnevaid seiku, kuidas tal pakuti just 700, et kui kohe kiiresti ära ei maksa, siis müüb ära :lol
Tükk aega veel mõtlesin, et küsin kus raip elab, aga unustasin ära ja nüüd juba block/delete peal. Pull oleks vaadata siis, et kui mitmes eestimaa asulas tal kinnisvara on sellisel raskel ajal :devil

_________________
Ei häbemest saa parukat,ei nokust kodulooma,ei vene autost masinat - ah p**sse, lähme jooma


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 14:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.02.2009 13:21
Postitusi: 294
Suht levinud nimi selline, et ei oska konkreetse isikuga seostada neid. Google annab kah päris mitme isiku kohta sama nime. Aga jah hetkel muidugi veel närv sees, sest vennal oli jultumust ikka päris häid suguelundite nimesid kasutada, kui ütlesin, et natukene nagu jama juttu ajab. EKs uurin asja veel. Kui ta ehk tõesti Valga inimene, siis lasen sealsetel kohalikel uurida, et ehk keegi teab. Muidugi siin eespool lisatud vestlused on ikka väga head - isegi sõber ei saa vaatama tulla ainult ettemaks võimalik :rokib

_________________
Korteriühistute haldus (ka ühistu loomine), heakorrateenus, muru niitmine, lumetõrje. Lõuna-Eestis. Kokkuleppel ka mujal. http://www.kinnistuhaldus.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 14:22 

Liitunud: 06.01.2009 18:48
Postitusi: 1450
Asukoht: Saaremaa
ReneK kirjutas:
Suht levinud nimi selline, et ei oska konkreetse isikuga seostada neid. Google annab kah päris mitme isiku kohta sama nime. Aga jah hetkel muidugi veel närv sees, sest vennal oli jultumust ikka päris häid suguelundite nimesid kasutada, kui ütlesin, et natukene nagu jama juttu ajab. EKs uurin asja veel. Kui ta ehk tõesti Valga inimene, siis lasen sealsetel kohalikel uurida, et ehk keegi teab. Muidugi siin eespool lisatud vestlused on ikka väga head - isegi sõber ei saa vaatama tulla ainult ettemaks võimalik :rokib

igatahes väga kahtlane tüüp sellist tahaks isegi näost-näkku näha :lol

_________________
http://www.remondiweb.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 15:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
Eesti postil on olemas mingi lunamakse.
Et inimene paned asja teele ja ennem ei saa teine asja kätte, kui tasub raha selle eest ja siis EP kannab raha sellele inimesele, kes paki saatis. Väga turvaline asi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 15:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Huvitav, et kõik ikka näeost näkku tahavad kokku saada, aga keegi ei saa..? Ei usu, et nüüd siin eestis need sitapoti ärikad nii peidus suudaksid olla, et neid kuskilt ülesse ei leia, ning minumeelest muu ei aitakski, kui neil, kellel kõrvad üle pea on tõmmatud, ükspäev lihtsalt nende tillide uksetaha minna ning korralikult vitsa anda, justnimelt vitsa! (Lihtsalt natuke jämedama vitsaga).


See, et mind keegi nüüd pettis räigelt ja üle lasi, ning mina solvunult politseisse avalduse teen, on küll iseenda petmine, eesti ment on siinkohal üks saamatumaid üksusi selliseid asju lahendama.. :kill

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 15:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.05.2006 19:26
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
jonathan kirjutas:
Eesti postil on olemas mingi lunamakse.
Et inimene paned asja teele ja ennem ei saa teine asja kätte, kui tasub raha selle eest ja siis EP kannab raha sellele inimesele, kes paki saatis. Väga turvaline asi.

aga sisuliselt ostad IKKAGI põrsa kotis, sest lunapakiga pead paki kinni maksma ja siis näed sisse. Seda on varemgi kuuldud, et telliskive jms on saadetud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 21:39 

Liitunud: 26.10.2008 17:47
Postitusi: 18
Reimo Rebane VARAS msn tal on koerapeer@hotmail.com proovis sõbra üle lasta kui keegi teab kui too vend elab siis paluks pmdia kontakt andmeid. :help


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 21:57 

Liitunud: 06.01.2009 18:48
Postitusi: 1450
Asukoht: Saaremaa
ReneK kirjutas:
Kas kellelgi on kokkupuudet olnud sellise inimesega, kes kasutab msni koreapeer@hotmail.com
Ma ei tea ta nime, elukohta, kontakt nr. ega mitte midagi. Ühesõnaga vend pakub väikse summa eest tehnikat ( Iphone, N95, ML laptop ) ja tahab saata kas cargoga või siis väike ettemaks ja siis müüb. Ühe vestluse ajal ta elas Tallinnas ning siis ütlesin, et vend tuleb järgi ja ostab ära. Sellepeale ütles, et tal kiire ja et ta annab varsti kontakt numbri. Nüüd täna rääkisin ja oli ilmselt me vestluse unustanud ning ütles, et tal ei ole kõnekaarti ja et saadab cargoga või ettemaks ja siis toob kohale. Ja nüüd väitis, et on põline Valga mees kui ütlesin, et vend elab Tallinnas. Veelütlesin, et tuleks Valka ise järgi ja sellepeale ilmus kena offline. Ühesõnaga kellelgi infot on, siis andke teada, et ehk mõni nimi vms. Vestleks selle mehega, kuna peale seda kui ma talle ära seletasin, et vähe kahtlast juttu ja bisnissit ajad, siis tuli päris kena sõim sealt vastu. Tahaks kohe näha sellist isikut. Kui keegi viitsib temaga diili ajada nii, et räägib, et tahab Iphone mobiili osta ja küsib pangakonto numbri - saaks vähemalt nime teada sellel paugul ja siis saab edasi uurida juba.

peale seda kui talle msnis lingi saatsin sain ka suure sõimu osaliseks ja sealt järgnes samuti offline :)

_________________
http://www.remondiweb.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 20.09.2009 23:28 

Liitunud: 26.10.2008 17:47
Postitusi: 18
JunZuu1991 kirjutas:
ReneK kirjutas:
Kas kellelgi on kokkupuudet olnud sellise inimesega, kes kasutab msni koreapeer@hotmail.com
Ma ei tea ta nime, elukohta, kontakt nr. ega mitte midagi. Ühesõnaga vend pakub väikse summa eest tehnikat ( Iphone, N95, ML laptop ) ja tahab saata kas cargoga või siis väike ettemaks ja siis müüb. Ühe vestluse ajal ta elas Tallinnas ning siis ütlesin, et vend tuleb järgi ja ostab ära. Sellepeale ütles, et tal kiire ja et ta annab varsti kontakt numbri. Nüüd täna rääkisin ja oli ilmselt me vestluse unustanud ning ütles, et tal ei ole kõnekaarti ja et saadab cargoga või ettemaks ja siis toob kohale. Ja nüüd väitis, et on põline Valga mees kui ütlesin, et vend elab Tallinnas. Veelütlesin, et tuleks Valka ise järgi ja sellepeale ilmus kena offline. Ühesõnaga kellelgi infot on, siis andke teada, et ehk mõni nimi vms. Vestleks selle mehega, kuna peale seda kui ma talle ära seletasin, et vähe kahtlast juttu ja bisnissit ajad, siis tuli päris kena sõim sealt vastu. Tahaks kohe näha sellist isikut. Kui keegi viitsib temaga diili ajada nii, et räägib, et tahab Iphone mobiili osta ja küsib pangakonto numbri - saaks vähemalt nime teada sellel paugul ja siis saab edasi uurida juba.

peale seda kui talle msnis lingi saatsin sain ka suure sõimu osaliseks ja sealt järgnes samuti offline :)

heh paistab ,et too varas näitab igakord erinevaid pilte ka :) aga jah hetkel küll kui midagi osta tahad siis tuleb ikka ise kohale minna liiga palju vargaid on. Ja kahjuks eesti riigi politsei ei oska ja ei taha ka abistada inimesi. Sellepärast tuleb sellistele inimesele teha omakohust,nii et kui keegi saab temaga kokku siis pange mõnuga kõigipoolt:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 21.09.2009 13:24 

Liitunud: 09.03.2005 18:20
Postitusi: 4
Asukoht: tallinn
keegi soovis vahepeal mbtrucki kohta infot? Nimeks on tal Indrek Hiisjärv ja elab Sauel,ta on paljudes foorumites inimesi ülelasknud. Kui vaja rohkem andmeid siis küsige


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 181 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7