Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 18.04.2024 23:17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 27.09.2009 22:20 

Liitunud: 21.03.2007 21:32
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Summa oli 500. Asi on põhimõttes. Number on teada. Viisakas inimene helistab ise ja teavitab viivitusest. Isiklikult käituksin nii,et tooksin uue asja petetud kliendile koju kätte ja vabandaksin kordades,aga..... Vähe sellest,et masin seisab,pomo ees ka silmad häbi täis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 27.09.2009 22:21 

Liitunud: 29.07.2004 14:25
Postitusi: 109
No ega kogu mu jutt ka sinu kohta käinud Tuia, lihtsalt on lahe lugeda mismoodi inimesed kotti saavad.
Kui firma auto, siis mispärast sa rabeled üldse mingi s*tase aku pärast. Aku läbi, uut ei tooda, siis masin seisab.
Aga katsuge ikka asju ajada läbi poodide ja tsekkidega. Kui see kuu ei jõua osta, siis korja veel natuke. Muidu hiljem nagunii maksad pätile ja lähed ikka poodi uue asja järgi.
Ja nüüd sa pead hakkama veel Tartusse petist otsima sõitma. Selle rahaga oleks uus aku peal juba masinal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 27.09.2009 23:01 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
Tuia kirjutas:
Summa oli 500. Asi on põhimõttes. Number on teada. Viisakas inimene helistab ise ja teavitab viivitusest. Isiklikult käituksin nii,et tooksin uue asja petetud kliendile koju kätte ja vabandaksin kordades,aga..... Vähe sellest,et masin seisab,pomo ees ka silmad häbi täis.


pidid helistama hommiku 10 ne aeg aga ei peale seda juba olin hõivatud olin täitsa olemas kella 10 aeg sina aga olid helistanud peale kella 12.00 siis ma enam polnud kätte saadav ja kui sa juba nii kõva mees oled miks psi ei suuda kirjutada ?

ja see jutt mis aku kohta rääkisid ei ole ka reaalne !

et panin laadima poole ampriga ja kohe hakkas keema ja hape haisu ajama ja valge toss voi suits oli üleval

kas nalja teed 85ah aku poole ampiga hakkab kohe keema ? ja siis hakkasid kohe mingist xado õlist hämama ?

ühesõnaga miks peaks mina lubadustest kinni pidama kui ise sa seda ei suuda teha ?

Pidime ju hommikul vara vahetuse tegema olin seal täiesti olemas!

Ühesõnaga lepime uue aja kokku ja loodan ,et pead sellest ajast ka kinni! ja keegi pole õelnud,et sind üle lastakse!

Aga no kui ajast ikka kinni pidada ei oska siis ei ole midagi teha

Külla võid ju tulla ja ka kallale mida iganes aga sul see läheb kallimaks kui 500 eek tahad tõesti krimmi omale ?
Mina ei tahaks

_________________
Digital Designs


Viimati muutis Shadowz, 27.09.2009 23:09, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 27.09.2009 23:14 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
Tuia kirjutas:
Summa oli 500. Asi on põhimõttes. Number on teada. Viisakas inimene helistab ise ja teavitab viivitusest. Isiklikult käituksin nii,et tooksin uue asja petetud kliendile koju kätte ja vabandaksin kordades,aga..... Vähe sellest,et masin seisab,pomo ees ka silmad häbi täis.



ühesõnaga saada oma konto nr mulle postkasti homme õhtul ehk esmaspäeval peale 19.00 kannan sulle see 500.- tagasi ja asi ants!

Ja oma aku soovin ka tagasi saada !

Keegi ei ole sind üle lasnud ! mida sa närvitsed ültse. olin eemal ja nüüd täiesti kätte saadav

ja seda ähvardamist me veel vaatame !

_________________
Digital Designs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 07:43 

Liitunud: 21.03.2007 21:32
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Olen 2x kauem autodega tegelenud,kui sul üldse vanust on ja täiesti surnud aku tunnen ikke ära küll... Sai veel teise laadijaga proovitud,mis näitas "täis" ja teisel autol proovitud..... Peale starterirelee lõgistamise ei suuda see asi midagi. Tagasi saad ta kindlasti,ainult millal?. Lootus,et sõber nädala pärast uuesti l-eestisse või liigub mõni sinu tuttav tallinna vahet. Helista siis. Konto nr. panen privasse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 07:46 

Liitunud: 21.03.2007 21:32
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
PS. Kui raha käes siis pesen nime puhtaks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 08:39 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
Tuia kirjutas:
Olen 2x kauem autodega tegelenud,kui sul üldse vanust on ja täiesti surnud aku tunnen ikke ära küll... Sai veel teise laadijaga proovitud,mis näitas "täis" ja teisel autol proovitud..... Peale starterirelee lõgistamise ei suuda see asi midagi. Tagasi saad ta kindlasti,ainult millal?. Lootus,et sõber nädala pärast uuesti l-eestisse või liigub mõni sinu tuttav tallinna vahet. Helista siis. Konto nr. panen privasse.


Tead kui sa oleks 2x kauem tegelenud siis sa sellist paska telefonis ikka kokku ei ajaks nii,et ära seleta !

_________________
Digital Designs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 09:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.09.2009 23:41
Postitusi: 33
Siim525i kirjutas:
Tuia kirjutas:
Külla võid ju tulla ja ka kallale mida iganes aga sul see läheb kallimaks kui 500 eek tahad tõesti krimmi omale ?
Mina ei tahaks

OLETAME, et sa tõesti petsid teda. Ära hakka siin kisendama, rõhutan veelkord OLETAME!!

Kas tõesti petised poevad selle taha, et müüvad praak asja ja siis kui lubatakse kolakat anda, siis lubad politseile kaebama minna, et sain peksa, tehke kriminaalasi??
Järgnev jutt pole konkreetselt sulle suunatud aga mind selline politseiga ähvardus küll tagasi ei tõmbaks. Palju parem on see, kui petis teab, et ühel hetkel saab ta korraliku kolaka ja selle hirmus peab käima mööda nurgataguseid ja oma nägu varjama teadmata, kuna ja kes selle eest hea keretäie annab... Ja kui sedasi paar kuud lasta praadida, siis on närvid krussis, ning lõpuks unustad, et peksa pidid saama ja kogu tehing ununenud. SIIS aga pekstakse petis vaeseomaks ja keegi kurat ei tea, kes petisele peksa andis- eriti, kui petetud on mitut inimest. Samas see, kes petta sai, hea meel, et ühe petise elu kibedaks teinud ja ennast välja elanud. S**ta see 500.- eek.

Mina ei ole ka pika vihaga- maksan kätte ja unustan. Samas ei unusta ma kunagi ühtegi heategu, mis mulle tehtud- ei unusta ka ülelaskmisi ja s**akeeramisi :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 10:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.09.2006 10:58
Postitusi: 72
LeGraanzh kirjutas:
Siim525i kirjutas:
Tuia kirjutas:
Külla võid ju tulla ja ka kallale mida iganes aga sul see läheb kallimaks kui 500 eek tahad tõesti krimmi omale ?
Mina ei tahaks

....
Kas tõesti petised poevad selle taha, et müüvad praak asja ja siis kui lubatakse kolakat anda, siis lubad politseile kaebama minna, et sain peksa, tehke kriminaalasi??


.....r




jsut selline provotseerimine ajakski isu suureks päti kallal toimetamiseks...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 11:13 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
LeGraanzh kirjutas:
Siim525i kirjutas:
Tuia kirjutas:
Külla võid ju tulla ja ka kallale mida iganes aga sul see läheb kallimaks kui 500 eek tahad tõesti krimmi omale ?
Mina ei tahaks

OLETAME, et sa tõesti petsid teda. Ära hakka siin kisendama, rõhutan veelkord OLETAME!!

Kas tõesti petised poevad selle taha, et müüvad praak asja ja siis kui lubatakse kolakat anda, siis lubad politseile kaebama minna, et sain peksa, tehke kriminaalasi??
Järgnev jutt pole konkreetselt sulle suunatud aga mind selline politseiga ähvardus küll tagasi ei tõmbaks. Palju parem on see, kui petis teab, et ühel hetkel saab ta korraliku kolaka ja selle hirmus peab käima mööda nurgataguseid ja oma nägu varjama teadmata, kuna ja kes selle eest hea keretäie annab... Ja kui sedasi paar kuud lasta praadida, siis on närvid krussis, ning lõpuks unustad, et peksa pidid saama ja kogu tehing ununenud. SIIS aga pekstakse petis vaeseomaks ja keegi kurat ei tea, kes petisele peksa andis- eriti, kui petetud on mitut inimest. Samas see, kes petta sai, hea meel, et ühe petise elu kibedaks teinud ja ennast välja elanud. S**ta see 500.- eek.

Mina ei ole ka pika vihaga- maksan kätte ja unustan. Samas ei unusta ma kunagi ühtegi heategu, mis mulle tehtud- ei unusta ka ülelaskmisi ja s**akeeramisi :beer



Keegi ei ole kedagi petnud ega üle lasknud mina müüsin enda teada korrallikku aku see aku oli ennem kasutaja M:K golfi peal seal töötas ja ka käivitas minu bmw-d siis ta seisis paar nädalat laadisin aeg ajalt ja siis müüsin ta kasutajale tuia maha aga ,et miks ta enam voolu sisse ei võtnud seda ei oska paraku öelda võibolla tõesti tema aeg sai läbi see 500.- nüüd küll mind rikkamaks ei tee ,et ma peaks hakkama mingi akuga petma sellisel asjal ei ole mõtet lihtsalt
pidime vahetuse tegema laupäeva hommikul aga ei midagi tuia ei helistanud ja peale seda olin kuni eilse õhtuni eemal. ja kui ma tahaks petta ja üle lasta siis ma ei kannaks rahagi tagasi! ja ei kirjutaks siin foorumiski ühtegi sõna

Ma olen siin foorumis piisavalt palju asju müünud ! (autod,makid,võimud,subakad jne) ja pole keegi petta saanud

LIHTSALT MA OLIN EEMAL JA EI SAANUD VASTU KÕNESI VÕTTA !


Ja suured suu pruukijad kes on siis petis ? ah ? petiseks saaks siis nimetada kui ma täielikult eiraks kõike ei kirjutaks siin ega midagi nii,et heaga hoidke oma suu koomal kui asjast midagi ei tea ! :kill

_________________
Digital Designs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 11:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
No bljaaaa millest nüüd probleemi 3lk jagu :angry
Aku ongi ju selline kahtlase olemisega asjandus, et töötab kenasti ja mingil hetkel ütleb lepingu üles. Kedagi nagu süüdistada selles, et tahtlikult müüs pe....s aku on nagu liiast. Kunagi ei teagi seda, mismoodi see sõber transportis akut-ehk külili/tagurpidi....
Omalgi autodel nagu akud lambist vait jäänud, egas midagi-poodi ja uus aku peale.

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 11:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.09.2009 23:41
Postitusi: 33
Siim525i kirjutas:
LeGraanzh kirjutas:
Siim525i kirjutas:
Tuia kirjutas:
Külla võid ju tulla ja ka kallale mida iganes aga sul see läheb kallimaks kui 500 eek tahad tõesti krimmi omale ?
Mina ei tahaks

OLETAME, et sa tõesti petsid teda. Ära hakka siin kisendama, rõhutan veelkord OLETAME!!

Kas tõesti petised poevad selle taha, et müüvad praak asja ja siis kui lubatakse kolakat anda, siis lubad politseile kaebama minna, et sain peksa, tehke kriminaalasi??
Järgnev jutt pole konkreetselt sulle suunatud aga mind selline politseiga ähvardus küll tagasi ei tõmbaks. Palju parem on see, kui petis teab, et ühel hetkel saab ta korraliku kolaka ja selle hirmus peab käima mööda nurgataguseid ja oma nägu varjama teadmata, kuna ja kes selle eest hea keretäie annab... Ja kui sedasi paar kuud lasta praadida, siis on närvid krussis, ning lõpuks unustad, et peksa pidid saama ja kogu tehing ununenud. SIIS aga pekstakse petis vaeseomaks ja keegi kurat ei tea, kes petisele peksa andis- eriti, kui petetud on mitut inimest. Samas see, kes petta sai, hea meel, et ühe petise elu kibedaks teinud ja ennast välja elanud. S**ta see 500.- eek.

Mina ei ole ka pika vihaga- maksan kätte ja unustan. Samas ei unusta ma kunagi ühtegi heategu, mis mulle tehtud- ei unusta ka ülelaskmisi ja s**akeeramisi :beer



Keegi ei ole kedagi petnud ega üle lasknud

.....

Ja suured suu pruukijad kes on siis petis ? ah ? petiseks saaks siis nimetada kui ma täielikult eiraks kõike ei kirjutaks siin ega midagi nii,et heaga hoidke oma suu koomal kui asjast midagi ei tea ! :kill

rõhutan veel boldis kirjutatud juttu :think


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 11:58 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
LeGraanzh kirjutas:
Siim525i kirjutas:
LeGraanzh kirjutas:
Siim525i kirjutas:
Tuia kirjutas:
Külla võid ju tulla ja ka kallale mida iganes aga sul see läheb kallimaks kui 500 eek tahad tõesti krimmi omale ?
Mina ei tahaks

OLETAME, et sa tõesti petsid teda. Ära hakka siin kisendama, rõhutan veelkord OLETAME!!

Kas tõesti petised poevad selle taha, et müüvad praak asja ja siis kui lubatakse kolakat anda, siis lubad politseile kaebama minna, et sain peksa, tehke kriminaalasi??
Järgnev jutt pole konkreetselt sulle suunatud aga mind selline politseiga ähvardus küll tagasi ei tõmbaks. Palju parem on see, kui petis teab, et ühel hetkel saab ta korraliku kolaka ja selle hirmus peab käima mööda nurgataguseid ja oma nägu varjama teadmata, kuna ja kes selle eest hea keretäie annab... Ja kui sedasi paar kuud lasta praadida, siis on närvid krussis, ning lõpuks unustad, et peksa pidid saama ja kogu tehing ununenud. SIIS aga pekstakse petis vaeseomaks ja keegi kurat ei tea, kes petisele peksa andis- eriti, kui petetud on mitut inimest. Samas see, kes petta sai, hea meel, et ühe petise elu kibedaks teinud ja ennast välja elanud. S**ta see 500.- eek.

Mina ei ole ka pika vihaga- maksan kätte ja unustan. Samas ei unusta ma kunagi ühtegi heategu, mis mulle tehtud- ei unusta ka ülelaskmisi ja s**akeeramisi :beer



Keegi ei ole kedagi petnud ega üle lasknud

.....

Ja suured suu pruukijad kes on siis petis ? ah ? petiseks saaks siis nimetada kui ma täielikult eiraks kõike ei kirjutaks siin ega midagi nii,et heaga hoidke oma suu koomal kui asjast midagi ei tea ! :kill

rõhutan veel boldis kirjutatud juttu :think


Mida siin oletada ? keegi pole kedagi petnud ma ei olnud teadlik ,et aku ära suri lamppi

Ja kui ma oleks tõesti petnud teda siis ma eiraks kõikke teeks siia endale uue konto võtaks uue numbri jne

Ja kui sa tõesti midagi ei tea siis ei ole ka mõtet midagi oletada !

Ma võiks ka suvalist asja oletama hakkata aga ei

Kui ei tea ära räägi !

_________________
Digital Designs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 12:54 

Liitunud: 16.04.2008 16:42
Postitusi: 119
Mida siin edasi kembelda....Siim on ju nõus tagasi selle aku ostma ja väga hea seletus on välja toodud Black-Civicul ju :beer

_________________
Terve perele tegevust :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 13:45 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
bjorli kirjutas:
Mida siin edasi kembelda....Siim on ju nõus tagasi selle aku ostma ja väga hea seletus on välja toodud Black-Civicul ju :beer



Kahjuks enamik inimesi ei saa aru või ei taha saada sellest jutust mis black civic rääkis

Noh legraanz enam sa ei oska midagi kirjutada ?

_________________
Digital Designs


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7