Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 23:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 19:10 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
JunZuu1991 kirjutas:
dannuuu kirjutas:
Siim525i kirjutas:
DeLaBig kirjutas:
Siim525i kirjutas:
bjorli kirjutas:
Mida sa seal politseis teed? :D



Ja mind väga huvitab mis firma ostab kasutatud aku ilma tshekita?
Järelikult toimub riigi petmine raha kõrvale kantimine





:D

@ Riigi petmine...

Vii end vähe kurssi maksudega. Tuial oleks olnud tegelikult kasulikum tsekiga/arvega (uus) aku osta, siis saaks ta ka riigilt käibemaksu tagasi.

Ehk siis, sa oled valesti asjadest aru saanud.


Ühesõnaga mis vahet seal sõnastasin natuke valesti


Ja nüüd tuia on sinukord vabandada sest raha on tagasi kantud !
Edaspidi hoia oma keel suus ja näpud taskus kui sa ei tea midagi see,et sa minu nime sittusid see selleks sittun ka sinu nime !

Pilt




kas mul on kuradi pisike ekraan või kuradi sitt silmanägemine aga mina seda pilti loetavaks ei saa ;D

15" ... :D

ka mina sellelt midagi välja ei loe 19" laiekraan :D
Pilt parandatud !

Pilt

_________________
Digital Designs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 28.09.2009 19:47 

Liitunud: 21.03.2007 21:32
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Teen nüüd viimase postituse siia. U-net küll ei näita veel,aga loodan,et homseks tuleb üle. Ei pea küll põhjendama,aga riigipettust ei toimu. Sai lihtsalt vanarauda viidud,et aku osta.See,mitme tuhande eest ma oma masinale asju ostan,ei puutu teemasse.Kui aku tagasi saad,näed isegi,et hakkab aurama. Helista ja lepime kokku, kuda tagasi organiseerida. Luban,et ei kao selleks päevaks linnast ära ja telefonist eemale kaheks kokkulepitud päevaks ei lähe... Mees pressib ähvardades mingit vabandust välja. Jääb ära. Ei pea loomulikuks,et asju peab foorumi kaudu ajama ja takkatipuks veel vabandama,et p... lohku tõmmati. Õpin sellest geissist kindlasti. :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 30.09.2009 23:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
ma võin iga teise kasutatud jubina müüa siin teemas tahtmise korral petiseks tembeldada. piisab ainult võimalikult palju seakisa tõsta ja juba makstakse raha tagasi. ja teisest eesti otsast ei tule keegi oma nännile ka enam järgi. sellest annab isegi suisa pisikese äri püsti panna.
siim525i mõtle natuke järele. äkki oled hoopis sina see , kes praegu üle lasti.
ja väike tasuta õppetund kõigile , keda ähvardatakse füüsilise vägivallaga.valige kohe 110 ja rääkige lugu ära. mina tean , et nad reageerivad loetud minutite jooksul. põhimõtteliselt ei pea isegi avaldust tegema. piisab kui teavitada ähvardusest politseid ja veenda neid, et on otsene oht su elu ja tervisele. kui ähvardaja nimi teada siis võetakse temaga ühendust ka koheselt telefoni teel. antakse korraldus kohe või esimesel võimalusel ilmuda endale lähimasse jaoskonda. kui kõne katkestad siis ootab sind elukohta naasmisel tõenäolislet üllatus. kui oled loll ja jäärapäine edasi ja ei saavuta telefoni teel kompromissi siis sellest kõigest areneb lõpuks selline tants ja trall. käid ja annad seletusi nii et vähe ei ole. ja hea on kui pääsed vestlusega . edasine sõltub juba sellest , keda ähvardati. kui avalduse kirjutab siis võetakse asi menetusse jne. igaljuhul võtab juba politseilt kõne saamine neil kõvade munadega meestel s.ta vedelaks ma usun.
vägivallale õhutamine on muuseas samuti karistatav. kus on nüüd need agarad moderaatorid , kes kustutavad ja keelavad postitusi , mis promovad illegaalseid tänavatel kihutamise võistlusi.
eesti on nii väike , et pätidel saab tunduvalt lihtsamate vahenditega elu raskeks teha. antud teema on üks ehe näide sellest. füüsilise vägivalla postitused väljaarvatud. haukuv koer ei hammusta. tollele annad korra jalaga ja kaob kohe vingudes kuuti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 30.09.2009 23:20 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
siim ja tuia räägivad oma plaanidest jms PS vahendusel.

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 30.09.2009 23:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.01.2005 09:16
Postitusi: 119
Asukoht: Tallinn
Akulugu on õpetlik, aga üks küsimus tekkis ikkagi mul. Kuidas see Xado asjasse puutub? :?
(Uudishimu pole ju patt ja kui juba avalikkuse ees musta pesu pesemine käib, siis olgem detailsed).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 30.09.2009 23:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Sa võiks vahelduseks kirjutama õppida, paha on lugeda lausa .
edit: jutt käis eelviimasele


Viimati muutis kj, 01.10.2009 00:02, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 30.09.2009 23:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
ison.ts, liigselt tarbibud midagi?

Praeguse seisuga on mõlemad osapooled nullis ju, kuidas sa petmist siit välja loed.
Jutt käis siin täiesti korralikust akust, mis tegelikkuses ei võtnud voolugi sisse.

Ei näe küll loogikat selle osa kustutamisel. Mine tea, vb hakatakse sama akut taas korraliku pähe müüma.

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 30.09.2009 23:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
DeLaBig kirjutas:
ison.ts, liigselt tarbibud midagi?

Praeguse seisuga on mõlemad osapooled nullis ju, kuidas sa petmist siit välja loed.
Jutt käis siin täiesti korralikust akust, mis tegelikkuses ei võtnud voolugi sisse.

Ei näe küll loogikat selle osa kustutamisel. Mine tea, vb hakatakse sama akut taas korraliku pähe müüma.

laseme lihtsalt fataasial lennata..
Tuia läheb ühel heal päeval ülema juurde:" näe tegin hea diili lasin ENDA raha eest sugulasel firma autole kusagilt pärapõrgust vastu talve diisel masinale kasutatud aku tuua ole nüüd hea mees ja maksa mulle selle eest 700krooni (200 vahelt)!"
Mida teeksid sina firma omanikuna sellise jutu peale? mina saadaksin oma alluva selle akuga puu taha. ja ostaks korraliku asja poest. garantii jne.
mida peaks tuia selle akuga tegema peale seda kui ülemus ta metsa on saatnud. rahast ilma ja kedagi teist nii lolli ei leia , kes vastu talve diislile kasutatud akut ostma hakkaks .
lugege eestpoolt
lihtsalt fantaseerin....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Pettus: Autovaruosad.ee
PostitusPostitatud: 09.10.2009 19:46 

Liitunud: 04.04.2009 21:21
Postitusi: 32
Igatahes Kui peaksite kokku Puutuma sellise autovaruosi vahendava netileheküljega nagu seda on Autovaruosad.ee siis olge ettevaatlikud , Eriti toodetega mis omavad Garantiid...
Firmat kui sellist ei eksisteeri ja mingisugust poodi ei ole! see on Netikaubandus, mis tähendab ka seda et neil on mõned arvutid millega nad oma tooteid müüvad...Minu juhtum siis selline kus 5 kuud sõitnud amortisaator ükshetk lihtsalt oli tühi ja ühesõnaga perses . saatsin koheselt garantiisse seal hoiti teda 2 nädalat mõtetult kinni ja enda helistamisepeale reageeriti ja anti reede ka vastus, kus neil MINGISUGUNE "NN" EKSPERT OLI EKSPERTIISI TEINUD mis on Suure küsivuse all kas mees omab Pädevust sellisele asjale hinnangut andma vastus oli minu kahjuks et mina olen selles süüdi ja see ei lähe garantii alla. Amortisaatorile ei ole võimalik ligikipääseda et talle mõni vigastuski tekitada! asi on igati garantiivääriline ja asi on nüüd kuuaega veninud toode saadeti tagasi aga mina enda jonni ei jäta nagu eestlasel kombeks kaebasin asja edasi tarbijakaitsesse... kui see ka ei aita eks siis TELEVISIOONI ; SEST SIIS SAAVAD VÄHEMALT NEGATIIVSET REKLAAMI


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PETISTEST AUTOVARUOSADE MÜÜIJA
PostitusPostitatud: 09.10.2009 20:04 

Liitunud: 20.12.2005 16:45
Postitusi: 86
Asukoht: Tartu
ostsid mingi ime odava amordi ja nüüd halad?

_________________
http://pukseerimishaagis.webs.com/ Pukseerimishaagise rent tartus 55986002


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PETISTEST AUTOVARUOSADE MÜÜIJA
PostitusPostitatud: 09.10.2009 20:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
madmax kirjutas:
Firmat kui sellist ei eksisteeri

madmax kirjutas:
mina enda jonni ei jäta nagu eestlasel kombeks kaebasin asja edasi tarbijakaitsesse... kui see ka ei aita eks siis TELEVISIOONI ; SEST SIIS SAAVAD VÄHEMALT NEGATIIVSET REKLAAMI


tarbijakaitse ei saa midagi teha, kui firmat ei ole

kui ma nüüd ei eksi, siis halduskohus aitab sind selles valdkonnas

aht kirjutas:
ostsid mingi ime odava amordi ja nüüd halad?

aga miks ei peaks halama ja teistele sellest teada andma, et sellised petised meie seas on?
minumeelest igati positiivne, nüüd ise sealt midagi ei telli.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PETISTEST AUTOVARUOSADE MÜÜIJA
PostitusPostitatud: 09.10.2009 20:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Seenele see amordi hind ja firma käitumine, kirjuta palun korrektselt ning tee teema firmade alla.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PETISTEST AUTOVARUOSADE MÜÜIJA
PostitusPostitatud: 09.10.2009 20:26 

Liitunud: 04.04.2009 21:21
Postitusi: 32
Mis ta nii väga odav oli KYB amort!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: PETISTEST AUTOVARUOSADE MÜÜIJA
PostitusPostitatud: 09.10.2009 20:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2008 13:47
Postitusi: 869
Asukoht: E/T
:lol :lol :lol @ KYB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pettus: Autovaruosad.ee
PostitusPostitatud: 09.10.2009 20:58 

Liitunud: 09.12.2003 17:39
Postitusi: 418
Asukoht: Pärnumaa
Sa tahad öelda, et nende andmetega ei saa tarbija kaitsesse minna?
Ärinimi (nimi) OÜ MOBESTON AUTOVARUOSAD.EE
Kood 10092865
Staatus Registrisse kantud
Piirkond Harju
Osa-/aktsiakapital 40 000 EEK
Aadress Pae 21, Tallinn, 11415, ,
Esmakande aeg 11.10.1996

Või on see äriregistri kood ka siis lampi leiutadud ja need ka fiktiivsed andmed???


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7