Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 09.05.2024 10:26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 22.04.2009 13:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.11.2004 13:06
Postitusi: 23
Asukoht: Kadriorg
Paneks kas siia siis ühe petturi kirja, nimeks tal Harri Vaher siinse nimega mr.dynabass ( memberlist.php?mode=viewprofile&u=8682 ), figureerib ka paljudes teistes foorumites ja pakub siis pildistamiss autodest, aga minu lugu siis siin:

Niisis olen küllalt kaua rahulikult oodanud et inimene normaalselt ehk võla ära maksaks kuid kuskil tuleb piir. Niisis kuskil 3 kuud tagas helistas tuttav kes rääkis et foorumites tegutseval fotograafil nimega Harri Vaher (ShadowP) on arvutiga mure ja et kas saan teda aidata. Noh kuna kõrvaltöödele ja lisarahateenimisele ei ole miskit vastu siis sai vastu tuldud ja inimest aidatud, nimelt oli kasutajal arvuti kõvaketas õhtul ja oli vaja sealt andmeid kätte saada, kuskil nädalaega siis töökõrvalt jändasin selle kettaga et talle neid asju kätte saada ja suurema osa saingi, aga kuna kasutajal oli kiiresti siiski arvutit vaja oma tegemiste jaoks ja mul oli üks 3500 kroonine läpakas just üle müügiks siis sai see talle ette valmistatud ja antud. Kuna inimene on üliõpilane ja täiskohaga tööl ei ole nagu ma aru sain ja oli ka niiöelda tuttava tuttav siis sai antud kiirkorras läpakas ja raha lubati siis kuskil nädal hiljem palgapäeval. Sai siis kokku lepitud et töö eest 300 kr plus 3500kr läpaka eest. Peale seda nädalat aga hakkas vassimine pihta, ei võetud enam kõnesi ega vastatud messidele. Kui siis lõpuks meilile vastus tuli oli igasugu vabandusi rohkem kui küll, küll siis raha kulus mujale ja kohtutäiturid võtsid ära ja muud probleemid, noh olgu mis seal ikka olin aruseedev inimene ja hetkelises seisus võib kõigil probleeme olla. Kui nüüdseks on asi veninud juba kuskil 3 kuupeale ja siiamaani ei ole kasutaja suvatsed ei kõnedele vastata ( millele üks paremaid vabandusi oli et tal pole krediiti seega ei saa kõnedele vastata) ega asjast rääkida, rääkimata siis summa tasumisest. Nüüd lõpuks eile sain teada kus inimene töötab ja läksin kohapeale, sai asju arutatud ja lepitud kokku et õhtul siis lähen temajuurest läbi ja võtan arvuti tagasi ja on kogumoos, kui tedamajaees ootasin hakkas aga uuesti pihta ja ei vastatud ei kõnedele ega ei tulnud teda koju sel ajal mis algul rääkis, ja pärast siis vaatasin et oli jälle meil saadetud et miskine toanaaber üldse nüüd selle läppariga kuskile ära sõitnud ja et ma ikka ootaks veel siin pool kuud. Ühesõnaga tahtsin hoiatada sellise süüdimatu ja vist väikse hälbega kasutaja eest. Mis minujaoks asja kõige hullemaks teeb ongi see et sai niipalju inimesele vastu tuldud ja läpakas varem antud ja proovitud tema andmeid päästa jne jne ja siis inimene huiab niimoodi, seega hoiatuseks kõigile!

Andmeid mis temast teada:

E-mail: harri.vaher.002@mail.ee
MSN: harri.vaher.002@mail.ee
Koduleht: http://shadowphotography.deviantart.com
Telefon: 53857073
Asukoht: Tallinn
Töökoht: Rocca prisma tehnika osakonnas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 09:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2006 11:06
Postitusi: 208
Asukoht: nõmme kant
mina siiski lisaks siia omapoolsed pretensioonid just MADIS KARU kohta! Nimelt käis siis ostis eelmine kolmapäev(15.04.09) meie õuelt audi 80ne, summa sai kokku lepitud 3000,- auto eest siis kuna ta väitis, et tal hetkel ainult 2000,- olemas siis sai antud talle auto kätte lepingu alusel ja sai ka sinna ära märgitud kõik vajalik info, et maksab puudu oleva summa hiljemalt esmaspäevaks(20.04.09). Veel ka mainis seda, et sõber palus tal sellele autole järgi tulla ja pidi selle summa mis puudu oli ise üle kandma. Teisipäeval lubas sõbrale helistada, peale seda ütles, et sõber oli lubanud õhtuks mingi ülekande! Kuna summaga oli kiire ja pole ka väga suur siis sai kokkulepitud, et hiljemalt kolmapäevaks kella 17.00 on raha olemas! Eile siis sai talle algul sõnum saadetud ja hiljem helistatud ühele nrle(see millelt ta varem helistanud oli üldse sõbra nr ja tema ei tea midagi, ja ta üldse rootsis kuigi eelmine päev sain madise ka sellelt nrlt kätte) ja teiselt nrlt sai siis ta kätte oli väga imestunud, et ülekannet pole ikka veel toimunud! Lubas uurida ja ise ühendust võtta, aga ei midagi! Ja kuna leping sai tehtud Madis Karuga siis peaks tema siiski muret tundma, et asi korda saaks! Hetke seisuga oma nrle ei vasta! Pikk ja segane jutt aga ehk arusaadav :)
Ning hoiatuseks ka teistele..

PS. polegi paikusel käinud :D


Viimati muutis jvc, 23.04.2009 10:13, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 09:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.05.2004 19:21
Postitusi: 1838
Asukoht: Tallinn/Harku vald
jvc kirjutas:
Ning hoiatuseks ka teistele..



Ometi sa ise ei võtnud kuulda teiste hoiatusi selle kodaniku suhtes, sellest jobust siin-seal tohutult juttu aga sa astusid ikka ämbrisse :D

_________________
Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb tulumaksu tagastus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 09:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.05.2006 19:26
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
heh. samas tekib küsimus, miks sa üldse sellise vennaga diili tegid?? Siin juba pikalt-laialt temst jahutud ja ikka astusid ämbrisse :? Oli ta lepinguga nõus või ei olnud. Isegi, kui selline mees teeb ka mingi paberi, on tal niikuinii jummala pohhui sellest võlast, kuna tegemist siiski petisega ja teda see paber ei koti. Läks trumm, mingu ka pulgad.

EDIT: DeLaBig jõudis ette...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 10:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2006 11:06
Postitusi: 208
Asukoht: nõmme kant
Kahjuks ennem ei uurinud siit nende vendade kohta :( Ja lepinguga oli Madis ise nõus ja ise ta ka selle kirjutas, tekst tsiteeriti talle ette. Ning mõlemale osapoolele said ka lepingud! Omanik läheb paneb ka täna audile peale võõrandamise keelu! Ja see, et Madis siin kurjustab ja väidab, et tema petis pole siis nii see vist siiski ei ole! :(


Viimati muutis jvc, 23.04.2009 10:28, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 10:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.05.2006 19:26
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
Kas siis kõnealune on Madis või Mait?? Siin tundub, et tegu erinevate inimestega? :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 10:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2006 11:06
Postitusi: 208
Asukoht: nõmme kant
KIVIKUJU kirjutas:
Kas siis kõnealune on Madis või Mait?? Siin tundub, et tegu erinevate inimestega? :?


Ost-müük sai tehtud Madis Karuga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 10:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
ma kujutan ette, et kuidas Madis praegu loeb seda teemat ja irnub pihku endale ...
kahju muidugi, et sul nii läks, aga ikkagi kui on foorumis juba teema, et siin tegutsevad petised, siis võiks selle raudselt läbi vaadata. Eriti veel siis, kui läbi selle foorumis äritsed. Polegi vaja petiste teemat kaugemale lugeda, kui esimese postituseni. Seal ilustu Madise nimi olemas.

Kui ilusti asjast jagu ei saa, siis võin sulle läbi PS-i anda Madise alalise elukoha aadressi Paikusel.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 12:29 

Liitunud: 23.04.2009 12:25
Postitusi: 2
Ega see Krahv007 on ise kahtlaste süsteemidega tegelane , Mingi aeg müüsin BMW , Tema seostas mind Madis Karuga ning ütlesin et saame kokku , Lubas lausa kallale tulla,aga kui ütlesin koha et kus võiks kokku saada siis oli nagu ni**u saanud orav,Siiamaani pole tagasisidet saanud.Küll politsei sellega tegeleb,Võib aega võtta aga asja saab.
Igastahes P.N teile kõigile :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 12:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.05.2006 19:26
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
KrahvOnHomo kirjutas:
Ega see Krahv007 on ise kahtlaste süsteemidega tegelane , Mingi aeg müüsin BMW , Tema seostas mind Madis Karuga ning ütlesin et saame kokku , Lubas lausa kallale tulla,aga kui ütlesin koha et kus võiks kokku saada siis oli nagu ni**u saanud orav,Siiamaani pole tagasisidet saanud.Küll politsei sellega tegeleb,Võib aega võtta aga asja saab.
Igastahes P.N teile kõigile :rokib

ei siin läheb karmiks andmiseks :D Me varsti kõik petised. Keegi võiks vaadata IP aadressite kokkulangevust nende petiste kontode ja KrahvOnHomo IP vahel. Ma arvan, et mõnega lapib. Kuna ainult 1 postitus ja see nii tuld ja tõrva täis :sex


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 12:34 

Liitunud: 23.04.2009 12:25
Postitusi: 2
Võiks öelda et vabalt võib kontrollida,Kokkulangemus on võimatu;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 12:39 

Liitunud: 02.01.2009 14:20
Postitusi: 229
täiesti vigane ikka..
minul on sellest audist jumala savi...
palju ma sulle reekima pidin et ma ei osta seda audit endale ???
ma ytlesin sulle kohapeal kahh et ma tulin sellele järgi ja et see vana kes raha andis see kannab sulle hiljemalt esmaspäevaks selle raha.
ja ytles et ei kandnud sulle praegu sellepärast raha et ei ole tehnilise passi teistpoolt...ja siis sinu poolt väidetud et auto on korras ja vinge et nii se ikka ei ole...
autol lambda andur persses see juba maksab 800.-
enne pärnust jäime sellega teeääde mingid lahtised juhtmed sul seal kapoti all hakkasid lühist peksma. jne...
minul isiklikukult ei ole sellest nagu mitte midagi...
aga tema on see kes ei ole praegu nõus maksma selle eest...
minugi poolest pane autole võõrandamis keeld peale ega mina sellega ei sõida.
ja kas sellel autol yldse on olemaski tehnilise passi teine pool taheti kahh teada...

_________________
Reegel 1: BLACK-CIVICUL on alati õigus
Reegel 2: Kui BLACK-CIVICUL ei ole õigus, vaata reeglit nr. 1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 12:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2006 11:06
Postitusi: 208
Asukoht: nõmme kant
madiskaru1 kirjutas:
täiesti vigane ikka..
minul on sellest audist jumala savi...
palju ma sulle reekima pidin et ma ei osta seda audit endale ???
ma ytlesin sulle kohapeal kahh et ma tulin sellele järgi ja et see vana kes raha andis see kannab sulle hiljemalt esmaspäevaks selle raha.
ja ytles et ei kandnud sulle praegu sellepärast raha et ei ole tehnilise passi teistpoolt...ja siis sinu poolt väidetud et auto on korras ja vinge et nii se ikka ei ole...
autol lambda andur persses see juba maksab 800.-
enne pärnust jäime sellega teeääde mingid lahtised juhtmed sul seal kapoti all hakkasid lühist peksma. jne...
minul isiklikukult ei ole sellest nagu mitte midagi...
aga tema on see kes ei ole praegu nõus maksma selle eest...
minugi poolest pane autole võõrandamis keeld peale ega mina sellega ei sõida.
ja kas sellel autol yldse on olemaski tehnilise passi teine pool taheti kahh teada...


Kuule esiteks tegime lepingu sinuga! teiseks kokkulepitud oli üks summa ja selle summa eest on seda autot küllaga! Ja ma ei ole väitnud, et auto 100% korras kuna meie käes oli see auto olnud ca 2,5nädalat ja probleeme polnud!! Niimoodi ikka asjad ei käi, et kokkulepitud üks hind ja kui leping tehtud siis hakatakse hoopis teist juttu ajama! Milleks siis sellised lubadused, et küll tegi eile ülekande ja siis õhtul pidi kindlasti tulema jne!!! Tehnilise passi teise poole kohta uurin täpsemalt teiseks kui ark`is vastav avaldus kirjutada pole seda ka vaja!
Ja kuidas mina saan kindel olla, et sina just seda audit omale ei ostnud? Ma võin ka tulla sulle sinna paikusele osta mingi masina sinu käest ja õelda, et toon kellegile kolmandale autot ja ta maksab lähipäevil mulle ülekandega kui usutav see sinu arust on? Ühesõnaga ära aja sellist jama!
Hetkel oled sina minu ja auto omaniku silmis PETTUR ja kõik!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 12:53 

Liitunud: 02.01.2009 14:20
Postitusi: 229
jvc kirjutas:
madiskaru1 kirjutas:
täiesti vigane ikka..
minul on sellest audist jumala savi...
palju ma sulle reekima pidin et ma ei osta seda audit endale ???
ma ytlesin sulle kohapeal kahh et ma tulin sellele järgi ja et see vana kes raha andis see kannab sulle hiljemalt esmaspäevaks selle raha.
ja ytles et ei kandnud sulle praegu sellepärast raha et ei ole tehnilise passi teistpoolt...ja siis sinu poolt väidetud et auto on korras ja vinge et nii se ikka ei ole...
autol lambda andur persses see juba maksab 800.-
enne pärnust jäime sellega teeääde mingid lahtised juhtmed sul seal kapoti all hakkasid lühist peksma. jne...
minul isiklikukult ei ole sellest nagu mitte midagi...
aga tema on see kes ei ole praegu nõus maksma selle eest...
minugi poolest pane autole võõrandamis keeld peale ega mina sellega ei sõida.
ja kas sellel autol yldse on olemaski tehnilise passi teine pool taheti kahh teada...


Kuule esiteks tegime lepingu sinuga! teiseks kokkulepitud oli üks summa ja selle summa eest on seda autot küllaga! Ja ma ei ole väitnud, et auto 100% korras kuna meie käes oli see auto olnud ca 2,5nädalat ja probleeme polnud!! Niimoodi ikka asjad ei käi, et kokkulepitud üks hind ja kui leping tehtud siis hakatakse hoopis teist juttu ajama! Milleks siis sellised lubadused, et küll tegi eile ülekande ja siis õhtul pidi kindlasti tulema jne!!! Tehnilise passi teise poole kohta uurin täpsemalt teiseks kui ark`is vastav avaldus kirjutada pole seda ka vaja!


jahh tegid minuga ja nagu ma juba ytlesin et minul ei ole sellest sooja ega külma...ega se audi minu käes ei ole !
mul savi mis tal on persses v mis ei ole..
mina ei kaeba...se vana kaebab kes sellega sõidab...
ja kui audile järgi tulin sa ytlesid jh et auto sinu käes nii palju olnud...kuid sa ytlesid seda kahh et sa ei ole sellega sittagi sõitnud...
kui sinu juurest minema läksime ja pärnu oole hakkasime sõitma..
tankisime 200.- eest ja enne pärnus natukene sai ka see otsa mis ei ole sugugi normaalne kütuse kulu :D:D
veelkord mainin ikkagi ära...
et mind se audi ei huvita...
ma lihtsalt reegin temale seda mis sina ytled ja sinule seda mis tema ytleb.

_________________
Reegel 1: BLACK-CIVICUL on alati õigus
Reegel 2: Kui BLACK-CIVICUL ei ole õigus, vaata reeglit nr. 1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 23.04.2009 12:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2006 11:06
Postitusi: 208
Asukoht: nõmme kant
Aga paberi alusel ja kohtu silmis oled sina ostja ja ka võlgnik! Seega mõistlik oleks asi kiiresti korda ajada!

Ja 3000,- eest ei saa uut ja laitmatult heas korras autot!!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 151 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7