Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 17:08

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Pettus: Autovaruosad.ee
PostitusPostitatud: 09.10.2009 21:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
kui sellised andmed, siis saab ... ma lähtusin teemaalgataja jutust


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pettus: Autovaruosad.ee
PostitusPostitatud: 09.10.2009 22:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Oot aga miks edasimüüja on vastutav kvaliteedi ehk tootja poolse praagi eest? Kvaliteedi eest vastutab tootja. Kuna tootja asub kaugel siis käib asjaajamine läbi maaletooja elik antud juhul läbi BAA. Kurele see edasimüüja, pöördu maaletooja poole.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pettus: Autovaruosad.ee
PostitusPostitatud: 09.10.2009 23:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.12.2008 20:00
Postitusi: 138
.Alar. kirjutas:
Oot aga miks edasimüüja on vastutav kvaliteedi ehk tootja poolse praagi eest? Kvaliteedi eest vastutab tootja. Kuna tootja asub kaugel siis käib asjaajamine läbi maaletooja elik antud juhul läbi BAA. Kurele see edasimüüja, pöördu maaletooja poole.

Garantiid lubas "madmaxile" kirutud firma. Seega on maxil õigus mad olla kuna nende poolt pakutud teenus oli poolik.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pettus: Autovaruosad.ee
PostitusPostitatud: 10.10.2009 13:02 

Liitunud: 05.04.2003 11:38
Postitusi: 120
Tere,

Garantiikohustus tekib VÕS-ist ning soovitan teil tutvuda enda õiguste ja kohustustega :


http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=751880




§ 230. Müügigarantii

(1) Müügigarantiiks käesoleva peatüki tähenduses on müüja, varasema müüja või tootja (müügigarantii andja) lubadus müüdud asi garantiis ettenähtud tingimustel tasuta või tasu eest välja vahetada, parandada või tagada muul viisil asja vastavus garantiis ettenähtud tingimustele, millega antakse ostjale seaduses sätestatust soodsam seisund.

(2) Garantiitähtaeg algab asja ostjale üleandmisest, kui lepingus või garantiikirjas ei ole ette nähtud garantiitähtaja hilisemat algust. Kui müüjal on kohustus asi ostjale saata, ei hakka garantiitähtaeg kulgema enne asja ostjale üleandmist. Garantiitähtaja kulg peatub ajal, mil ostja ei saa asja kasutada lepingutingimustele mittevastavuse tõttu, mille eest vastutab müügigarantii andja.

(3) Eeldatakse, et müügigarantiiga on hõlmatud kõik asjal garantiitähtaja jooksul ilmnenud puudused.

(4) Müügigarantiist tulenevate õiguste teostamiseks ettenähtud kord ei tohi olla ostjale ebamõistlikult koormav.

(5) Müügigarantii ei välista ega piira ostja õigust kasutada muid seadusest või lepingust tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

§ 231. Müügigarantii erisused tarbijalemüügi puhul

(1) Tarbijalemüügi puhul peab müügigarantii sisaldama tarbija jaoks arusaadavalt esitatud andmeid garantii põhisisu ja sellest tulenevate õiguste kasutamise korra kohta. Muu hulgas tuleb garantiis märkida:
1) müügigarantii andja nimi ja aadress;
2) isik, kelle poole garantiist tulenevate õiguste kasutamiseks tuleb pöörduda;
3) millised õigused garantii tarbijale annab;
4) garantiist tulenevate õiguste kasutamise kord;
5) garantii tähtaeg;
6) garantii kehtivusala;
7) selgitus, et lisaks garantiist tulenevatele õigustele on tarbijal ka muud seadusest tulenevad õigused.

(2) Tarbijale tuleb anda võimalus vabalt tutvuda müügigarantii tingimustega enne müügilepingu sõlmimist. Tarbija nõudmisel tuleb garantii esitada talle kirjalikult või muul püsival andmekandjal, mida tarbija saab kasutada.

(3) Kui müügigarantii andja on jätnud käesoleva paragrahvi lõigetes 1 ja 2 nimetatud andmed esitamata, ei välista ega piira see garantii kehtivust.

(4) Tarbijalemüügi puhul eeldatakse, et:

1) müügigarantii annab ostjale garantiitähtajal õiguse nõuda asja tasuta parandamist või asendamist;

2) garantiitähtajal asendatud asjale antakse algse müügigarantiiga sama kestusega uus garantii;

3) asja parandamise puhul garantiitähtajal pikeneb müügigarantii parandamise aja kestuse võrra.

_________________
(Varuosad & Tuuning) CARSHOP.EE -tel 6 701 222 tel 5282031
E-R 10-18 | www.carshop.ee 24H | päringud ja hinnasoovid info@carshop.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Pettus: Autovaruosad.ee
PostitusPostitatud: 10.10.2009 13:07 

Liitunud: 05.04.2003 11:38
Postitusi: 120
PS.

http://autovaruosad.ee/main/index.php

Kuna ma siit kodulehelt garantiitingimusi ei leidnud, siis ma loodan, et sa ikka enne kauba ostmist tutvusid nende pakutavate toodete garantiitingimustega :)


Kiire õpetus kuidas käituda!

1) Vormistad koos juristiga või õiguslikult pädeva inimesega pretensiooni kauba kohta, millele peaks kehtima garantiitingimused
2) Ootad vastust, kas siis pos. või neg.
3) Kui neg. vastus,st ei hüvitata või ei vahetata välja, siis on sul õigus esitada kohtusse hagi ning vaielda kohtus asjad selgeks.



Sinu foorumihalina peale ei hakka keegi liigutama ning kui sa ise ette midaig ei võta, jäädki lõpuks ise lolliks.


Olavi

_________________
(Varuosad & Tuuning) CARSHOP.EE -tel 6 701 222 tel 5282031
E-R 10-18 | www.carshop.ee 24H | päringud ja hinnasoovid info@carshop.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: ettevaatust kasutaja tegija001-ga
PostitusPostitatud: 26.11.2009 18:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.01.2009 22:44
Postitusi: 141
Asukoht: viljandimaa
Selline asi siis mees müüs velgi, kinnitas alguses,et kõik on jumalast korras, veljed sirged mõrasid asju pole, ainult kummid olid nats kehvas seisus peal. Pakusin talle siis vahetus enda velgede vastu. Minu veljed olid täiesti korras. Mees oli vahetusega nõus. Lasin siis velgedele talve kummid peale panna ja kummiboxis selgus,et 3 velge olid kõverad ja ühes väike pragu sees...
Seega oli mul juba mingi 2500.- eeku raisatud juba ( kummid ja siis kummide mahavõtmine ja peale panek) Helistasin siis mehele,et tahaks mingit rahalist hüvitist selle jama eest saada aga tüüp rääkis,et tal mingid vülad värgid kaelas,et tal raha pole. Minul oleks olnud velgedele järgi minemine ka suht kulukas olnud. Elan ise viljandis ja tema põlvas... Oleks pidanud nagu sinna oma vanadele velgedele järgi minema, nendelt tema vanadelt need kummid uuesti maha võtma, enda omadele uued kummid muretsema jne... põhimõtteliselt oleks ma omadega veel rohkem miinustes...
Seega soovitan soojalt teistel selle mehega ettevaatlik olla. Ostetud kaup laske kohe ülevaadata.
Kasutja oli siis tegija001

NB! kui teema siia alla ei sobi paigutage sinna kuhu sobib.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele
PostitusPostitatud: 07.12.2009 18:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.09.2004 19:20
Postitusi: 31
Asukoht: Tartu
Kellel on infot Mati Karu tegemiste kohta siis saatke PS mulle. Sooviks ta telefoni numbrit. Kohus sai küll läbi ja tsiviilhagi käigus mõisteti summa mulle välja kuid tähtaega seal kirjas ei olnud ja loomulikult pole Mati ise ka midagi selleks teinud et raha tagasi maksta mulle.

Enne kohtutäituri poole pöördumist sooviks temaga isiklikult vestelda, ehk on tal huvi see asi ära klaarida siiski.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele
PostitusPostitatud: 08.01.2010 21:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.05.2009 21:42
Postitusi: 1055
Asukoht: ...Finland...
http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopi ... &start=285

Nii tundub et see aeg ja raha on kõik raisku läind selle mondeo juures,täna hommikul tuli politseist kutse tunnistajana,kuna pühapäev lähen tagasi soome siis muutsin aja ümber tänase peale,välja tuli siis see et see mondeo on ebaseaduslikult mulle müüdud ja politsei oli valmis kohapeal mu auto konfiskeerima :cry:
õnneks uurija oli siiski mõistlik ja sõlmisime kirjaliku lepingu auto kasutamise kohta,pandi vead kirja ja pildistati,nimelt see inimene kes mulle selle müüs ei olnud raha auto eest ära maksnud firmale nimega estopro ehitus oü,ja firma nõuab autot tagasi,mina sellisest asjast teadlik ei olnud ja kuna olen samamoodi kannataja siis autost olen ilmselt varsti ilma,kuigi ma ei ole kindel et neil on õigus minult enam see auto ära võtta kui ma olen selle eest maksnud teise auto näol.
Kokku läks pea 2h uurija juures seletuste ja muude kirjutamisel,kui mul auto ära võetakse on mul õigus oma sierra tagasi saada kohtule avaldus esitades,ütleme nii et kui sellest autost ilma jään siis kahju ca 35k,seal sees siis sierra hind ja raha mis ma olen auto alla pand aja jooksul.

Petturi nimi kes alkirju ja muud võltsis on Marek Lass.

Siinkohal olekski abi vaja,kui keegi neid seadusi täpsemalt tunneb võib julgelt teada anda kas siis ps,56718222 v6i meilile tanelvaynaätthot.ee

_________________
Ford Scorpio 93a 2.9 Ghia. O:Varuosadeks Acer Aspire 1360, mudeli nr MS2159
Ford Mondeo 96a 1.8td.
+358468921301, +37256718222 http://estfordclub.pri.ee/index.php


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele
PostitusPostitatud: 10.01.2010 21:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
Selline tegelane siis: ERMO KOKK ik:38111020220 elukoht: Taebla v. Nigula 68-7 Läänemaa, tel:56755973.

Lugu selles, et vahetasin selle tegelasega autod ja nüüd võõrandamiskeeld peal. Enne aastavahetust ütles, et trahv makstud-kõik korras. Nüüd aga selgus, et ta pole miskit maksnud, ega ka ilmselt niipea ei plaani.

Ja kuna ta pidevalt ostab/müüb/vahetab autosid, siis peaks teisedki ettevaatlikud olema ja hea, kui me siin saame hoiatada kedagi.

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele
PostitusPostitatud: 12.01.2010 10:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 11:26
Postitusi: 74
Asukoht: Järvamaa
Kellelt: urki
Saadetud: 11.01.2010 18:35

Kuna ise olen aumees ja seda hindan ka teistelt, siis olen sunnitud petiste peale kaebama ja teisi hoiatama.
Nimelt sõber teatas, et ostis "www.okidoki.ee" portaalist ettemaksuga "Apple iPhone 8 GB" makstes ette 1000.- krooni.
Isik, kellele raha üle kanti MAKSIM SEMJONOV

Ootab tulutult oma "vigurit"'
Leidsin teema ja ära märkimist sama kelmi kohta ka hinnavaatluse foorumist http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=438088
Sealne tekst ei ole antud juhtumiga seotud.

Muidugi on naiivne kanda sedasi raha üle ja loll olla kergeusklik, kuid suurem kuritegu on teiste naiivsust ära kasutada.
Kena kui keegi loeb seda hoiatust enne tehingu sõlmimist.

Kõike paremat!
Urmas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele
PostitusPostitatud: 25.01.2010 21:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
ccve kirjutas:
Kõigepealt kallitele modedele - ei teinud teemat oma mure kurtmiseks vaid pigem teiste kasutajate hoiatamiseks.

Daniel Rebbas ehk kasutaja dann9000 - ilusa renoo omanik.
Võib öelda ,et tema puhul siis tegu lihtsalt tankistiga. Põhimõte võtan vähe võlgu ja homme kohe maksan tagasi, minul sellest kujunenud juba üle kuu aja h*iamist ja raha taga ajamist, lollide valede ja haigete vabanduste kuulmist.
Asi sai alguse nii, et Daniel tuli küsima 800.- võlgu. Järgmisel päeval pidi tagasi maksma. Mina kui temaga varem paar aastat suhelnud, väheke tema tausta teadsin ning mingeid probleeme ega põhjuseid ei näinud miks mitte tema juttu uskuda ning talle see raha võlgu anda. Kopeerin msn vestluse temaga sellest päevast:

(23:45) Dann: Hei!
(23:46) Tom.: Õhtu
(23:46) Dann: kle kas sul on seb v swd pank?
(23:46) Tom.: swd
(23:46) Dann: vabsjee, 8 inimesest ÜHEL on swd
(23:47) Tom.: üritati küll SEB'i pähe määrida aga ei langenud ohvriks
(23:47) Dann: no mul on sampo, swd, seb
(23:48) Dann: aga praegu point selles et mul täna veel vaja swdi kontole raha, aga ma tegin sebist ülekande aga jäin hiljaks sellega
tuleb alles homme hommik üle
(23:48) Dann: kuna need käivad läbi Eesti Panga
(23:49) Dann: point selles kas, sul 800.- on swedi mul teha? ma teen homme selle tagasi mis mul hommikul üle tuleb ja siis teen 850-.
viskan 50 eeku "teenustasu" peale.
(23:50) Tom.: kohe tsekkan. Eile sai paak täis löödud ning tel arve ära makstud. Vaatan mis summa jäi.
(23:51) Tom.: 699.99 . See vist ei aita kuidagi
(23:51) Dann: oot ma vaatan, mul on endal ka midagi seal peal- aga tean et mitte nii palju kui mul vaja läheks
(23:52) Tom.: no.
(23:53) Dann: kui saad 650.- kanda siis tuleb välja!
(23:53) Tom.: No teeme nii.
(23:54) Dann: 221046774027 Daniel Rebbas
(23:54) Dann: tänud ette!
(23:56) Tom.: Tehtud, aga palun
(23:56) Dann: tänud!!!
ma sauna hetkel!

Kuna ma raha õnneks eriti pangas ei hoiusta siis tema küsitud summat anda polnud.
Asi toimus siis 21.dets ning sellest ajast peale on olnud ainult üks suur h*iamine ja lolli möla kuulmine. Ala kuidas pank jookseb kokku kui ülekannet proovib teha jne jne. On ta kusagil ära ja tuleb alles paari päeva pärast jne jne.
Telefoni teel suht võimatu teda kätte saada, ainult sõnumi teel suhtleb.

Üks foorumi kasutaja on veel koos minuga samas seisus, temale on küll Daniel võlgu üle 10x rohkem. Kirjutab ise pikemalt.

Kui kellegil siin kasutajatest on veel sama probleem siis võib ühendust võtta, saame ehk koos võitu :)

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Palun Abi
PostitusPostitatud: 13.02.2010 02:06 

Liitunud: 05.02.2010 10:12
Postitusi: 26
Asukoht: Harjumaa
Head inimesed kui keegi teab Hannes Terasmaa(hanter23)Tabasalust siis olge head ja pange talle mõistus pähe et ta võla ära maksaks Moonikale.
Võite ka minuga isiklikult kontakti võtta telefonil 56789828 või msn:kerda1@hotmail.com
Seda võlga maxab ta juba kolm nädalat ja iga päev lubab kohe ülekannet teha.

Hannese numbrid:
kodune :6714113
zen :56776290
emt :53782434

Kert

_________________
Elu on lill kui püksis on till :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele
PostitusPostitatud: 05.03.2010 10:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.05.2004 13:37
Postitusi: 554
Asukoht: tallinn-kohila
Selle kodaniku kohta info:
Lugupeetud foorumi külastajad. Hoiatan Teid ühe kasutaja eest, kes müüs mulle juppe nii, et ma jäin rahast ilma ja samuti ka juppidest. Kasutajanimeks on JunZuu1991. Ta on lubanud raha tagasi maksta juba üle kuu aja. Kuigi olen ma andnud talle mitmeid võimalusi ja uskunud teda igatepidi, viskas ka minul lõpuks üle ning tahan, et teised kasutajad samasse auku ei astuks, kuhu mina astusin. Järgnevalt kirjeldan, mis siis tegelikult juhtus:

Nimelt siis, otsisin ma jaanuari lõpus oma Opel Calibrale tungraua aukude katteid just Eesti Opel Calibra Klubi foorumis, kui mu otsingutele vastas privaatsõnumiga kasutaja nimega JunZuu1991. Saime kokkuleppele hinnas, et ühe tungraua aukude katte hinnaks tuleb 25.- millele juurde veel postikulu. Kasutaja JunZuu1991 palus mul raha kanda Rasmus Peet arvelduskontole – arvatavasti on see tema ise. Enne raha kandmist otsustasin ma pakkuda võimalust saata see kate bussiga Kuresaarest Tartusse, siis ehk ei peaks postikulu maksma. Kasutaja Junzuu1991 keeldus sellest väites, et bussijuhid ei võta vastu niimoodi.

Ootamatult hakkas mul Calibral tõrkuma bensiinipumba relee, mille küsisin samalt kasutajalt. Vastuseks tuli, et tal on selline relee olemas, mille lubas ta pakile juurde panna ja leppisime hinnas kokku, et relee läheb maksma 125.-. Kokku siis jõudsime kokkuleppele, et maksan talle 25 + 125 + 50 (postikulu), mis kõik kokku teeb 200 krooni.
Siis aga palus kasutaja Junzuu1991 saata raha hoopis oma sõbra arvele, kuna tema enda arve mikskipärast ei tööta. Kuna tööalaselt on mul autot väga vaja, oli ka ruttu bensiinipumba releed vaja, mistõttu ka ei olnud maksmises mingit küsimustki. Uskusin, et foorumis ei tegele petiseid ja kasutaja tundus olevat usaldusväärne. Sõber, kelle arvele paluti raha saata oli Karli Lember. Nagu kokkulepitud, saatsin ma lubatult raha Karli Lemberi arvele ja jäin asjade ootele. Pakk pidi tulema Smartpostiga järgmisel päeval.

Kuid järgmisel päeval pakki ei tulnud. Saatsin kirja, millele sain vastuse, et paki mittesaatmise põhjuseks oli see, et keegi tahtis veel mingisugust juppi Tartus ja ta otsustas nad koos saata, kui viimane loobus ikkagi sellest jupist ja kasutaja JunZuu1991 läheb ja paneb minu asjad kindlasti järgmine päev teele.
Läks jälle mööda päev, kuid pakki ei olnud. Kell 13.43 tuli kiri, kus oli järjekordne tõrke põhjus. Väidetavalt käis kasutaja JunZuu1991 elektriku juures releed kontrollimas, kus selgus, et relee ei tööta. Sellepeale, palusin ma tal kogu oma raha tagasi kanda, mille lubas ta ka teha.

Reedel , 5 veebruaril kell 14:13 saatis ta mulle kirja, et on tunnike tagasi ülekande ära teinud. Jäin ootele ja kuna nädalavahetus ka ees oli, siis ootasin kuni esmaspäevani, et äkki rahad ei liigu nädalavahetusel. Aga raha ei tulnud. Tema ei osanud muud teha kui “käsi laiutada” ja väitis, et pole oma sõbraga suhelnud(sõbra arvele tegin ju ülekande), et helistab ja uurib asja. Uuris päeva, uuris kaks, kolm, kuni lubas mõnelt teiselt arvelt raha tagasi mulle maksta. Ootasin kaua ma ootan.
Andsin talle aega kuni esmaspäevani (15. Veebruar) maksta tagasi. Esmaspäeval kella 17.00 ajal, lubas ta õhtul makse ära teha, öeldes, et hetkel pole pin kalkulaatorit kaasas. See oligi tema viimane kontakt minuga. Saatsin talle veel viimaseid hoiatuskirju nii esmaspäeval, kui teisipäeval. Kuid tulutult. Enam ma temalt vastest ei saanud.
Läks paar päeva mööda ja hoiatasin teda, et kirjutan tema kohta kaebekirja, mille peale leppisime kokku, et pühapäevaks (21.veeb) on raha makstud. Kahjuks ei olnud ta ka selleks ajaks maksnud maksnud.

Viimasteks lubadusteks olid need, et kui tulumaksust tuleb raha tagasi siis saan ka mina oma raha. Andsin talle aega kuni 1.märtsini (kella18.00) aega, vastasel juhul avalikustan selle teema.

Kahjuks ei saanud vist kasuaja minu tõsidusest aru ja pole siiamaani oma võlga tasunud. Tekib juba tunne, et jäängi niimodi rahast ilma. Vähemalt hoiatan teid, kallid foorumi ausad külastajad ja loodan, et teil ei teki kunagi selliseid probleeme.

Siinkohal tahaks veel tänada foorumi administraatoreid GörelCCE, andrus, DanCCE, kes olid väga appitulelikud minu murele.

Lugupidamisega,
Jüri Tuvik(klikkx)
http://www.calibraclub.ee/foorum/viewto ... =1&t=10737

_________________
BMW 535d e61 M-pakett 200kw+
2007a R1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele
PostitusPostitatud: 02.04.2010 12:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
Vahetasin siis selle tilliga autod. Tema käest saadud autol puudus passi A-pool, lubas selle paari päeva jooksul mulle koju tuua.
Vahetus toimus:17-19.veebruar.

PS-id, mis siis saanud "noname" Kalver Jaasmakäest.

25.02.2010a.

Jah, sain ta kätte ja kolmapäev v neljapäev pidi ära saatma. siis toon otse sinule, a ja ostumüügi lepingu saadab ka, endapoolse.
02.03.2010a.
Hei, ole hea saada mulle oma kodu aadress kuhu sulle ostumüügi leping ja auto dokid saada.
Tulevad sulle need siis postiga.
06.03.2010a.
Dokid on posti pandud tartust, peaks tulema homme v ülehomme.
13.03.2010a.
taga ei pea mind ajama, ma pole kuskile kadunudki, olin tööasjus eestist eemal mõned päevad ja juba on paanika ja poleemika, kus ma olen ja miks mind pole.

Igatahes, mis ma öelda tahtsin, jah, just helistasin üle, kiri sai temapoolt pandud postkasti hiljem, ehk siis Eile alles , tõesti, sellega ei arvestanud ka ise, et ta võib selline uim olla, ning seega esmaspäeval peaks see olema sinu käes? ma usun?

Numbreid ja nimesid pole elusees jaganud kolmandatele isikutele ja ei hakka jagama ka.
Sina suhtled minuga, mina suhtlen temaga.

kõike paremat, ning esmaspäeval õhtul saan vb netitaha, siis vaatan, mis sa saatnud oled mulle (ehk siis saada kas käes dokid v mitte.) .
17.03.2010a.
eh, esiteks ei leia sa mind ei kiisalt praegu ega ka mitte tedrest. Tagatipuks, on tedre hoopistükis vale tänavki, ning kiisal pole minujuures käinud kindlasti mitte ükski inimene, keda sa võiksid vähemal määralgi teada, niiet, pole mõtet tühja infoga kelkida :) Samuti ei karda ma sinuga kokkusaamist, võime selle igal võimalikul ajal kokku leppida, kui tallinnas peaksin olema.
Ning samuti ei olnud mina otsene lammas, kelletaga asi seisis, olen samuti päris palju oma ajast kulutanud nende dokkide sinule toimetamisega, ning täna tahtsin sulle helistada, kuid numbrit polnud võtta.
Igatahes, tuttav sai tartus selle selliga kokku, võttis dokid ära ning pani postiga täna teele sulle tartu mnt aadressile. Tahtsime küll panna bussipeale, et oleks täna saanud, kuid mul poleks olnud võimalik kuidagi järgi neile minna.
Helista mulle, kuid saad kätte dokid, loodan et juba homme, tõsimeeli, äärmisel juhul ülehomme.
Minu numbrit sul ka vist ei ole, seega 52 555 98
Juhul kui ei vasta, siis ei ole mõtet 10x järgi helistada, järelikult ei kuule tööl telefoni, aga helistan sulle kohe tagasi, kui näen vastamatta kõne.

Samuti, seda numbrit sooviks, et ei hakka sa kuskil avalikes kohtades jagama vms, ning saame selle nõmeda olukorra siiski viisakalt lõpetada ära.
Kõike paremat, Kalver.
20.03.2010a.
no fuck ma ütlen, ei viitsi kedagi kottida, aga praegu asi minutaga ei ole, aga ikka olen mina see paha.
uurin kaugel dokid on omadega, igatahes nii nagu öeldi, pandi need..(vist üleeile, millal me sulle ka kirjutasin) postkasti ..või mis need on, kus postiljon ära viib jne.

Aga kaua võib tartust kiri tulla? mul pole nendest postide teemast halli aimugi. Kas tõesti võib see sedasi venida et alles esmaspäeval on sinujuures? :S

Helistas mingi number jah mulle, ei saanud vastata, siis helistasin tagasi ja ei võetud minu kõne enam vastu ja siis õhtul olin jälle hõivatud, ning ei olnud enam telefoniga üldse mitte kooski.
24.03.2010a.
Tra mis ei ole, lubati teele panna, öeldi juba ammu, et ON TEELE pandud..fuck, mul ka tra närv punane juba selle sita pärast, mul muudki teha kui mingite jobikate käest dokke taga ajada.
Homme päeval millalgi helistan sulle, uurin mis kepp nendega on kui vaba aja leian

KÕNEDELE SEE TOTU ENAM EI VASTA, SAMA KA PS-ga.
Plaanis siis see tatikas kätte saada, olemas mul aadressid ja veel igasugu infot.
KÕIK kellel on selle "noname" suhtes mingeid pretensioone-pange mulle PS.

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele
PostitusPostitatud: 18.05.2010 21:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
erx1111 kirjutas:
Tere, palun lisage mu kogemused kasutaja GTO-ga antud teemasse

Eelmisel teisipäeval(11.05.10) leppisin kasutaja GTO-ga kokku, et ta saadab mulle postiga cosworthi süütepooli. Rääkisime telefonis ilusti asjad selgeks, kandsin talle 500.- üle, andsin täpse adressi ja leppisime kokku et saadab ELS-i kulleriga. ELSiga just sellepärast, et juppi oli vaja sõbra autole ja võimalikult kiiresti. Seletasin nagu väiksele lapsele mida ta seal kuhu kirjutama peab jne. Järgmisel päeval helistasin üle ja pakk olevat postis. Praeguseks on möödas 6 päeva ja pakki pole. Uurisin postkontorist järgi, et minu nime ei ole ELSi andmebaasis ja ühtegi pakki minu nimele ei ole postitatud. GTO ei vasta ei telefonile(3-4 päeva ainult kutsub), MSNis ega ka foorumis. Üleeile veel kinnitas privas et tema poolt on pakk saadetud ja annab saadetise koodi, kuid mida pole seda pole.

Pärast samateemalise postituse tegemist scorpio ja FFE foorumisse, sain kodanikelt mitu privaatsõnumit ja selgus et ma pole ainus kes petta on saanud.
http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopi ... =6&t=14329

Ja ainus kommentaar, mis pärast seda tuli:

GTO kirjutas:
kannatage nüüd vahepeal natuke vb ma tegelesin oma sünnipäevaga ja ei ole lihtsalt 24/7 tööl. 56394180 on siiski ainult töö tlf.


Mees lihtsalt konkreetselt valetas mulle näkku, ei ole ta 3-4 päeva ühelegi kõnele ega sõnumile vastanud. Ja nädal aega tagasi, kui ta paki saatma pidi, ei olnud tal mingit sünnipäeva. Põhiline oli ainult see, et "kanna siis kohe raha üle".

Raha pidin kandma üle kellegi JANAR KUBILUS nimele. Tuli välja, et see pidi mingi suvaline vend olema, läbi kelle GTO lihtsalt raha kandib.
Täna(18.05.10) saatis telefonile sõnumi, et pakk olevat postkontoris ja ta tegi midagi valesti ja pakk ei olnudki ära läinud. Kullerpaki puhul, kus on andmebaasi sisestatud nii saaja kui saatja tel. nrid ja nimed, on see välistatud keiss. Ootan juba huviga, mis ta järgmiseks välja mõtleb.

Igatahes, kellel on andmeid GTO kohta või samamoodi probleemid temaga, siis võiks mulle privasse teada anda.




C4V6 kirjutas:

Gto on ka minule võlgu. Nimelt kunagi sai temaga msnis suheldud pisut ja ükskord kirjutas ta mulle, et tal hädasti 200.- vaja kõneaja jaoks. no ta põhjendas nii ja naa miks. Saatsin siis 150.- teele kuna konto peal hetkel raha rohkem polnud. Lubas ta mulle selle eest 17" rehve ühe jooksu.

Muidugi siinkohal olen ma ise süüdi, et pole neile veel pärnuse järgi läinud aga asi tundub natuke kahtlane tegelikult ikkagi kuna ühekorra kui ma neid tahtsin siis ta telefoni vastu ei võtnud ja samas msnis räägib ka kord nii ja kord naa... Lubas need tallinnase saata ja siis väitis, et sai bussi ja toob tallinnase jne. Mulle on täpselt selline tunne jäänud ,et kui ma peakski sinna pärnuse nendele järgi minema siis ma neid ei saa. Just äsja suhtlesin veel ühe kasutajaga kellel on kasutajaga GTO ikka minu tühisest summast palju palju suurem dela.



_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7