Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 16:41

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 18.03.2009 22:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
C20XE kirjutas:
OWNED kirjutas:
DJudr müüs mittetoimiva displeyga kondeka. :angry


Kirjuta siis lähemalt kah. Niisama tilka näppida pole nüüd ka mõtet. Minule kui kõrvaltvaatajale ei ütle see lause mittekuimidagi.

+1

tahaks ka teada loo käiku


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 00:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
Nimekirjast puudu: RAIGO VAHTRIK.

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 00:13 

Liitunud: 12.02.2008 16:01
Postitusi: 131
No mis siin ikka. Teema tal olemas, et Starsoundi 1 faradiline kondekas müüa. (viewtopic.php?f=25&t=6120&p=61865#p61865) Võtsin kohe pm teel ühendust, et 400 ok ju:) Sain kätte, siis kinnituskõrval ühel kruvi sissekeeratud ja katki, kurvipead teised ülekeeratud. Klemmikinnitus pead, neil kh kinnikeeramiseks sisemine 6 kant mahakeeratud, mõlemal + displey ei töötanud. Oleks võinud seda siis mainidagi enne :? Kui ühendust võtsin pm teel siis oli nagu ikka, et peab töötama, arvasin, et töötab + vabandas lõpuks. Tahaks just, et müüad ÜTLEKS mis asjal viga enne müüki ja annaks hinnangu seisukorrast jne. Eitea mis teiste asjade seisukord on mis tal müügis on?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 01:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
OWNED kirjutas:
No mis siin ikka. Teema tal olemas, et Starsoundi 1 faradiline kondekas müüa. (http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 865#p61865) Võtsin kohe pm teel ühendust, et 400 ok ju:) Sain kätte, siis kinnituskõrval ühel kruvi sissekeeratud ja katki, kurvipead teised ülekeeratud. Klemmikinnitus pead, neil kh kinnikeeramiseks sisemine 6 kant mahakeeratud, mõlemal + displey ei töötanud. Oleks võinud seda siis mainidagi enne :? Kui ühendust võtsin pm teel siis oli nagu ikka, et peab töötama, arvasin, et töötab + vabandas lõpuks. Tahaks just, et müüad ÜTLEKS mis asjal viga enne müüki ja annaks hinnangu seisukorrast jne. Eitea mis teiste asjade seisukord on mis tal müügis on?

tagasi ei osta?
BLACK-CIVIC kirjutas:
Nimekirjast puudu: RAIGO VAHTRIK.

räägi lugu ka ära


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 08:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.05.2006 19:26
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
BLACK-CIVIC kirjutas:
Nimekirjast puudu: RAIGO VAHTRIK.


Pilt

:rokib :rokib

jonathan kirjutas:
BLACK-CIVIC kirjutas:
Nimekirjast puudu: RAIGO VAHTRIK.

räägi lugu ka ära


see tüüp küll pikemat tutvustamist ei vaja :hail


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 10:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
madiskaru1 kirjutas:
noname kirjutas:
Selge on see, et pettur vms, kes oma mainep2rast natukenegi proovib muretseda, hakkab tagasi maksma (kasv6i lubab) kui kuskile tema nimi suure kellakylge riputatakse, ning tema tegemistest r22kma avalikult hakatakse.

kellele siis meeldib olla petis, kelle elukohad, nimed ning ka teised olulised andmed avalikult k6igile lugemiseks pannakse? :P


aga saab poisid maksma vast ka kerge omakohtuga panna, esimesele kahele korralikult vitsa anda, j2rgmised v6tavad vitsasaamis hirmus juba ise yhendust.


nomh...ja kui riputatakse lihtsalt lampi sinu nimi näiteksa siia ylesse ometigi sa ei ole kedagi petnud mida siis teha...lähen sellele vanale kahh vitsa andma w ?


Sulle ju varem juba tehti selgeks, et kui sina lasid oma kontot kasutada, siis sina ka vastutad. Teoreetiliselt ju tehti tehing sinuga ja sina vastutad selle eest. Kui asi oleks politseisse läinud on sinu ülesanne ära tõestada, et sina asjast midagi ei tea ja kannatajale hüvitada. See kuidas sa pärast oma sõprade käest raha tagasi saad on juba sinu mure. Päris lammas peab ikkagi olema, et lasta endale raha kanda ja siis seda teistele anda (või siis inimest tõesti väga hästi usaldama). Arvestades, et praegu oli siin ka auto järelmaksuga ostu teema madiskaru1 nimele, siis las see nimi olla siin sees. Väga tõenäoliselt võib ka see tehing samas kohas lõppeda.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 12:29 

Liitunud: 12.02.2008 16:01
Postitusi: 131
Ei ole uurinud, kas tahab tagasi osta. Aga no mul see displey ei mängi rolli, asi ise toimib vähemalt. Lihtsalt võiks enne kauba seisukorda mainida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 12:52 

Liitunud: 02.01.2009 14:20
Postitusi: 229
jahh raha tuli minu kontole..kuid mina seda sealt ei saanud...mina andsin selle ära...
pean võtma konto välja võtte viima politseisse ja sada imet veel enne kui nime puhtaks saan..
kui se pettur koik omaks võtab et nii nagu asi oli siis on koik korras...
siiani mis ärisid ma läbi streetrace teinud olen..olen saatnud bussiga rehve nii et mulle on raha ette kantud...koik on rahul olnud asjadega mitte kellegil pole olnud muret et ma neil perse lohku olen tõmmanud...

_________________
Reegel 1: BLACK-CIVICUL on alati õigus
Reegel 2: Kui BLACK-CIVICUL ei ole õigus, vaata reeglit nr. 1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 13:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
madiskaru1 kirjutas:
pean võtma konto välja võtte viima politseisse ja sada imet veel enne kui nime puhtaks saan..
kui se pettur koik omaks võtab et nii nagu asi oli siis on koik korras...

aga miks sa seda siis veel teinud ei ole? Kui ise ei ole huvitatud oma nime puhtaks pesemisest, siis ma järeldan, et ega sa ikka ise ka päris puhas poiss ei ole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 13:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
madiskaru1 kirjutas:
jahh raha tuli minu kontole..kuid mina seda sealt ei saanud...mina andsin selle ära...
pean võtma konto välja võtte viima politseisse ja sada imet veel enne kui nime puhtaks saan..
kui se pettur koik omaks võtab et nii nagu asi oli siis on koik korras...
siiani mis ärisid ma läbi streetrace teinud olen..olen saatnud bussiga rehve nii et mulle on raha ette kantud...koik on rahul olnud asjadega mitte kellegil pole olnud muret et ma neil perse lohku olen tõmmanud...

Kuidas sa seda tõestad, et sina raha ei saanud. Oleks sa selle kellegi edasi kandnud, siis jah, aga sa võtsid selle sulas välja. Kui sul tunnistajaid ka pole, et selle edasi andsid ja "saaja" ei tunnista, siis oledki sina süüdi politsei silmis ja rohkem pole siin midagi rääkida. Tegelikult võis see olla kuidas iganes, aga seaduse järgi oled sina petnud teist inimest. Päris nii see ikka ei käi, et lasen kellelgi endale raha kanda, võtan sulas välja ja ütlen pärast, et andsin raha edasi. Teinekord võiks ikka enne mõelda vähe ratsionaalsemalt, miks on vaja kellelgi sinu kontole raha kanda.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 16:41 

Liitunud: 02.01.2009 14:20
Postitusi: 229
täna kaisingi asja uurimas ja esmaspäeval pean konto väljavõttega minema uuria juurde ;)

_________________
Reegel 1: BLACK-CIVICUL on alati õigus
Reegel 2: Kui BLACK-CIVICUL ei ole õigus, vaata reeglit nr. 1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 16:44 

Liitunud: 02.01.2009 14:20
Postitusi: 229
dellu kirjutas:
madiskaru1 kirjutas:
jahh raha tuli minu kontole..kuid mina seda sealt ei saanud...mina andsin selle ära...
pean võtma konto välja võtte viima politseisse ja sada imet veel enne kui nime puhtaks saan..
kui se pettur koik omaks võtab et nii nagu asi oli siis on koik korras...
siiani mis ärisid ma läbi streetrace teinud olen..olen saatnud bussiga rehve nii et mulle on raha ette kantud...koik on rahul olnud asjadega mitte kellegil pole olnud muret et ma neil perse lohku olen tõmmanud...

Kuidas sa seda tõestad, et sina raha ei saanud. Oleks sa selle kellegi edasi kandnud, siis jah, aga sa võtsid selle sulas välja. Kui sul tunnistajaid ka pole, et selle edasi andsid ja "saaja" ei tunnista, siis oledki sina süüdi politsei silmis ja rohkem pole siin midagi rääkida. Tegelikult võis see olla kuidas iganes, aga seaduse järgi oled sina petnud teist inimest. Päris nii see ikka ei käi, et lasen kellelgi endale raha kanda, võtan sulas välja ja ütlen pärast, et andsin raha edasi. Teinekord võiks ikka enne mõelda vähe ratsionaalsemalt, miks on vaja kellelgi sinu kontole raha kanda.


nii tõestangi et see kes lasi kanda raha minu arvele võtab selle asja omaks..ristoga n juba räägitud ja ytles et jahh teab et kui peab minema siis räägib nagu asi oli..ja ei usu eriti et ta hakkab valetama :=)

_________________
Reegel 1: BLACK-CIVICUL on alati õigus
Reegel 2: Kui BLACK-CIVICUL ei ole õigus, vaata reeglit nr. 1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 16:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 14:45
Postitusi: 1619
Asukoht: PTLN
senikaua oled ikka sina patune..., ootame Risto sõna ja politsei ootab samuti...
seniks oled sina see patune.. kuna sa niigi võid olla temaga mestis, siis ei ole tark tegu sinu väiteid eriti ju uskuda.
ei tasu selliste inimestega lihtsalt tegemist teha..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 17:04 

Liitunud: 02.01.2009 14:20
Postitusi: 229
RoomstaRaida kirjutas:
senikaua oled ikka sina patune..., ootame Risto sõna ja politsei ootab samuti...
seniks oled sina see patune.. kuna sa niigi võid olla temaga mestis, siis ei ole tark tegu sinu väiteid eriti ju uskuda.
ei tasu selliste inimestega lihtsalt tegemist teha..

mõtetu teema minuarust :d

_________________
Reegel 1: BLACK-CIVICUL on alati õigus
Reegel 2: Kui BLACK-CIVICUL ei ole õigus, vaata reeglit nr. 1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 19.03.2009 18:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2009 16:55
Postitusi: 2200
Asukoht: Tartu
madiskaru1 kirjutas:
mõtetu teema minuarust :d

Ikka sa ei sa aru.

Olid loll (juhul kui ikka olid)laenasid kaarti,nüüd oled seaduslikult petis.Ei ole mõttetu teema.Ausaltüeldes on see sulle paras,kuna sa soodustasid petmist!Järgmine kord vast mõtled ka enne kui jaa ütled!

_________________
oopc ütles:Streetracerile oleks load nagu kõrghariduspaber ehk.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7