Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 20.04.2018 01:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 484 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 11.07.2012 17:10 
Moderator
Kasutaja avatar

4wd kirjutas:
Sooviks tead anda petturist nimega Enriko Pajunurm aka pioneer . Pakkus mulle golfile el.akende mootoreid kuid vahepeal selgusid tal ,et mootoritest üks ei tööta ja seejärel soovisin oma raha tagasi kuid raha pole siiani ning samuti ei vastata mu PS´idele ning möödas umbes 2 nädalat.

Kahju on ~28 eur. Raha palus kanda Jaanika Hiiemäe kontole.

http://www.rate.ee/users/audiophile Pilti saab siit.

Nüüdseks on kasutajal rahad kätte saadud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 21.07.2012 13:43 
Moderator
Kasutaja avatar

X5ZU6Y1 kirjutas:
Lisaks ka ühe petise kasutaja Endlaess0 ja raha kandsin Hannes Hernits arvele. Raha kantud kaubast pole juba tükkaega haisugi ja raha ka pole.

MD kirjutas:
Kandsin samale kasutajale raha Tiit Järv nimele, kaupa pole siiani ega ei vasta ka kirjadele.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 24.07.2012 12:14 
Moderator
Kasutaja avatar

kristo2106 kirjutas:
Subject: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele

Alwayslate kirjutas:
X5ZU6Y1 kirjutas:
Lisaks ka ühe petise kasutaja Endlaess0 ja raha kandsin Hannes Hernits arvele. Raha kantud kaubast pole juba tükkaega haisugi ja raha ka pole.

MD kirjutas:
Kandsin samale kasutajale raha Tiit Järv nimele, kaupa pole siiani ega ei vasta ka kirjadele.

Langesin ka sama tegelase ohvriks. Kandsin raha Hannes Hernits nimele. Pole raha ega kaupa. Kas tõesti suudab siin üks tegelane nii mitmetelt raha lihtsalt välja petta ja lihtsalt kaduda. Ehk oleks võimaliks midagi üheskoos ette võtta?

Kuna summad on väikesed siis ükshaaval politsei neid asju ei viitsi eriti ajada. Võtke kõik kannatanud kokku ja tehke ühis avaldus. Siis nad peavad ennast liigutama hakkama.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03.08.2012 01:13 
Moderator
Kasutaja avatar

Saabus veel üks teade sama kasutaja kohta.

allan_D kirjutas:
Et tahaks siis ka teisi inimesi hoiatada kasutaja endless0 eest. Kandsin raha üle pidi jupid saatama ja ei teinud seda. Tiit Järv on see inimene.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 03.08.2012 15:44 
Moderator
Kasutaja avatar

K_ kirjutas:
Tere, sooviks alljärgneva jutu petiste teemasse lisada.

Õpetuseks, et ei tasu sõpradele raha laenata, eelmine suvi pärnus sai sellise inimesega nagu Indrek Lehtsaar, Reldori boksides natuke autovärvimist tehtud nö niisama abiks ja rumala peaga sai raha laenatud, et maksta ära garaazi üür. Jutt oli mudugi kõik ilus ja raha pidi ta ka samuti esimesel võimalusel tagasi maksma, samuti lubas maksta natuke tehtud töö eest aga suve lõpus oli poiss kui ka raha kadunud. Mõnda aega kyll lubas, et maksab ja maksab aga lubadusteks need jäidki. Hetkel peaks see tüüp töötama Pärnus Härma keskuses Cartecis. Igatahes tegu on paraja petisega ja ei soovita sellise mehega nagu Indrek Lehtsaar tegemist teha

Pilt ka sellest petisest.

Pilt

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19.10.2012 08:31 
Moderator
Kasutaja avatar

promo kirjutas:
Helistas mingi tegelane SR kuulutuse peale ,et tal pakkuda audi a6 xenonid.Philipsi pirnid ja plokid.Hind 25.-.Ise asub Järvamaal.Pikalt mõtlemata kandsin klounile raha ära .Täna tahtsin üle küsida ,et kas pani paki teele aga väljas juba telefon :D Kerge googeldus nimele ja oligi asi selge.
Enda 25.- kusjuures üldse taga ei nuta,lihtsalt naljakas on ,et selliste summade nimel veel mingeid huiamisi korraldatakse.Tõsised tegelased ikka :kill Kärjääriredel on päris mäda

KRISTJAN KOITU
221022453854

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26.10.2012 13:35 
Moderator
Kasutaja avatar

r0b3rt17 kirjutas:
Tervist annaks siis tead ka ilmselt ühest petturist. Soetasin 14.10 kasutajalt Outsider celicale klaasipesumootori, hind ei olnud just suur 15+smartpost, aga asi on põhimõttes. Papi kandsin Timo Kera nimelisele kontole 10010625172018. Telfi numbrit mul pole, pidavat Valgas elama, googeldades annab miskise piljardiässa välja.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 29.10.2012 17:57 
Kasutaja avatar

lost88 kirjutas:
Edastan sõbra mure
agage, sest muidu need varganäod saavad veel varastada ! Ja varganäod on järgmised isikud:

Jaanus Peenema, tankist, tema tegi lepingu
Mihkel Karu (hüüdnimega Mõmmar), tema käes on hetkel ka tehnika, põhimölakas.

Esimene elab Väätsas, Paide tee 7-4 ja teine elab Paides, Karja 12 (kahjuks ei tea korterit, kuid politsei teab). Kui keegi lugejatest teab, võiks ka meile teada anda.

Neil on veel vähemalt 3 kaasosalist.

Autonumber millega kuritegu toime pandi on 422BFZ (BMW), kui keegi teab selle auto omanikku, siis palun teada anda. Politsei teab, aga meie tahaks ka teada.

Politsei ütles, et neil pole midagi selle vastu kui me need nimed siia paneme, äkki hoiame ära mõne varguse.

Kahjuks ei õnnestunud ka politseil koheselt tehnika asukohta määrata, kuid minu usk Eesti Politseisse on hetkel suur.

Jalutama läinud tehnika on siin pildil. 2 x db technologies subbareid ja 2 korda mackie srv 450v2 pluss pioneeri mängijad. Ei toodud õigeks ajaks tagasi, asi on antud ka ka politseisse.

Kui keegi näeb ja kuuleb et sellised on kuskil pakkuda, siis võtke kohe ühendust virgo@helitehnikarent.ee või 5044561.

Vaevatasu toimivate vihjete eest on garanteeritud - puhtas sularahas maksame selle eest et vargad kinni pandaks !

Jagage seda palun, sest muidu need raisad varastavad veel ! Juba on teada vähemalt 1 samasugune juhtum oktoobri algusest.

Pilt

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14.12.2012 15:08 
Moderator
Kasutaja avatar

torms kirjutas:
Pidi mulle selline kasutaja nagu Juhan.G saatma rattarummu volvole. Kuna kasutaja tundus kahtlane ja jube napisõnaline siis tegime kokkuleppe, et poole raha kannan alguses ja teise poole siis kui asi käes on. Tegin ülekande ära ja pidi õhtul asja posti panema. Mõni päev hiljem tuli kiri, et raha pole üle tulnud kuigi minu arvelt on raha ära läinud siis ei saa olla võimalust, et raha jääb kuskile õhku. Rohkem ta mu kirju lugenud pole. Enda telefoni numbrit ei andnud, aga ütles et elab valgas pikk 25. Sai ühe foorumlasega vesteldud kes valgas elab ja tema ütles et ei tea küll sellist inimest siit ning kedagi kes peaks volvo juppe müüma. Enda nimeks väitis Juhan Grigonejva ning raha palus kanda Katre Kaseväli kontole. Kerge uurimine internetis ja raha läks arvatavasti sellisele: Pilt

Kasutajaid uurides on kõige lähemalt selle Katrega seotud Jaan Kruuda, kellel netist uurides on olnud varem probleeme politseiga ning on ka kardinate taga puhkusel käinud.

Jaani pilte ma siia otse riputama ei hakka kuna pole otseselt tõendeid, et tema on foorumis figureeriv juhan.

Rahaline kahju on väike ja sellest savi (8eur). Põhimõtted lihtsalt.

Ja üks veidike vanem juhus,mis ootas lahendit,mis ei saabunudki.

metslane17 kirjutas:
Jutt siis selline,et oli vaja varuosi oma autole ja tuli pakkumine.Ütlesin,et sobib ja küsisin tema andmed,et saaksin ülekande teha.Tegin ülekande ära ja saatsin veel nö makse kviitungi talle.Lubas kauba cargo peale panna juba reedel aga siiani ei midagi.Olen talle kirju saatnud ja politseiga ähvardanud aga ei midagi,kirjad on ta kätte saanud aga vastu pole midagi kirjutanud.
Petise nimi on Juhan Grigorjev ja konto nr. on 221021913573. Summa mis maksin oli 30 euri ja nüüd olen sellest rahast ilma ja samuti ka auto juppidest.Lähen täna politseisse avaldust tegema igaljuhul.
Olge ettevaatlikud selliste petiste eest.

jalamees kirjutas:
Sama lugu oli ka mul,audi peatugesid oli vaja.Kasutaja "Juhan G."ütles,et tal need olemas,kandsime raha üle,mida ei tulnud smartpostiga olid peatoed,peale seda oli juku telefon väljas ja nii jäädavalt.SR-is sõnumitele ei vasta nagu argpüksile omane. Mis Katresse puutub, siis tema ema helistas kusjuures tagasi.Väitis,et tüdruk oli üldse kadunud,täna rääkis,et tüdruk olevat Rootsis ega pole teadlik,et mingi tolgus ta pangaandmetele ligi on pääsenud.Tagasi raha ilmselt ei kanta aga kui huvi siis võin tüdruku ema tel. numbri anda,kuigi kahtlen, et sellest kasu on.
Olge ettevaatlikud!
Jalamees.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25.01.2013 12:07 
Moderator
Kasutaja avatar

ants88 kirjutas:
Tean seda tüdrukut ja arvan kes see petis ka on.Kas saaks äkki ülekande kuupäevad kannatanute käest või las naad helistavad mulle 56748050.Ma arvan et saan abiks olla selle inimese kätte saamisel.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 12.02.2013 14:11 
Kasutaja avatar

Ricky kirjutas:
Ricky
Tere.

CHEM BROKERS EESTI OÜ

Tegu siis ettevõttega mis omasõnadega müüb varuosasi kuigi tegelikult kasseerivad raha sisse ja toodet ei edasta.

Antud lingil ka petta saanud isikud võtavad sõna https://www.inforegister.ee/12367028-CH ... ort#visual

Koduleheks neil : http://cbeosad.ee/

Seotud isikud mis kodulehele riputatud koos numbritega ( Nimed ei pruugi olla õiged)

Mart Aas mart@cbeosad.ee (00 372) 5 821 7597
Marek Petrov marek@cbeosad.ee (00 372) 5 897 2577
Paul Tomingas arved@cbeosad.ee (00 372) 5 555 5232
Denis Presnetsov denis@cbeosad.ee (00 372) 5 301 3452

Nimed mis võivad antud ettevõtte taga figureerida:

Caspar Seitam 38702040285
Caspar Kask 38908140283

Need kodanikud on arvatavasti ülaltoodud nimede taga.

Petta saanuid on palju ja on ka avaldused politseisse esitatud (sh ka minu poolt)
Telefonid on kõik väljas/suunatud.

Kellel veel kokkupuuteid antud isikutega või teab kus neid kätte saada/leida võib kirjutada: allyng651@gmail.com

Viimati muutis Ricky, 28.01.2013 13:40, muudetud 3245 korda kokku.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25.07.2013 14:13 
Moderator
Kasutaja avatar

paul10 kirjutas:
Tere! Tahaks teatada veel ühest petisest! siin foorumis kasutaja " Karljuuh"
Lugu selline, et sai kodanikuga autod vahetatud ja pidi maksma kompesnatsiooni 150.- maksis ära 100.- kohapeal hakkas halama, et läks ni kiireks jne, kuna ligdal automaati ei olnud, siis pidi tegema ül. ei andnud talle ostumüügi lepingut ega midagi. Algul sai poisiga suheldud, siis vabandas, et on maal vanema juures ja et seal ei ole internetti, et teeb õhtul. Õhtul ei olnud mingit ükekannet, telefonile ei vasta!
Politseisse avaldus ka tehtud!

Auto omanik on keegi Mairi Jõgeda(Viljandimaa)

Kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi kellel oleks selle Mairi tek nr oleks super tänulik, ehk saab nii selle petturi kätte!

paul10 kirjutas:
Jätkuks eelmisele postitusele.

Sain ühendust Pr Mairiga, ja ka tema olla petta saanud sama isiku käest, auto lihtsalt tema nimel.
Petturiks on siis Karl Kabanen, elab ta viljandimaal, Vastsemõisas.
Plaanis poissi külastada mõnipäev, ning õpetada kuidas tuleb oma asju ajada.
Kui antud noormees on kellegile veel tekitanud mingit kahju, siis palun kontakteeruda minuga PS.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 22.10.2013 18:17 
Kasutaja avatar

..hp.. kirjutas:

Tere, lisaks siia sellise kasutaja nagu Thunder, mitte just heade tegude poolest.
Profiil:
http://www.streetrace.org/foorum/member ... le&u=11464

Pikka teksti ei viitsi kirjutada, aga ca 6 kuud (Võin eksida, kuna ei mäleta täpselt enam aega) tagasi sai minu käest oma Sierrale kasutatud varuosasid, mille eest ei ole suutnud siiani raha ära maksta, on küll igatpidi lubanud kohe-kohe maksta ja seda mitmed kuud.Alguses nagu kiiret polnud ja usaldasin, nüüd viimaste päevadega on noormees eriti lamedaks läinud.
Pidi mulle teada andma, kohe kui ta eesti tuleb ja teeme asja selgeks rahaliselt. Aga eelmine nv Haapsalu statoili juures kohtasin jube tuttavat autot, tema enda Sierra, kuigi vana lubas mulle teada anda, mida ilmselgelt ta ei teinud ! Lubas siis järgmine päev minu juurest läbi tulla kohe esimese asjana, mida ta ka ei teinud ja telefonile ei vastanud !!

Viimaste päevade sündmused, kus on lubanud vist juba 3x ylekande ära teha, et temal pole aega läbi tulla jne, sain ka telefonis yhendust, kus ainult lubas. Raha ei ole siiani arvele tulnud.

Kasutaja on minu silmis pettur, seni kuni ta ei ole asju korda ajanud. Edaspidi tean, kellest eemale hoida !
Kasutaja foorumi nime taga peitub Steimo Tsõba.
Tannu väidab, et asi korras!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05.12.2013 17:46 
Moderator
Kasutaja avatar

Saxondale kirjutas:
Tere!
Minul siis teatada ka petisest või inmesest kes jäi mulle bemmi peegli eest võlgu. Nimelt on see inimene Rene Lukk(kasutaja fedja.) võttis peegli et vaatab kas saab enda ja minu peegli peale 1 peeglit kokku. Lubasin et vaata ja proovi ja nüüd tema tahab ainult 5€ maksta kuna peegel katki(algselt oli jutt et hind 10€ ja punkt.) kuid ei taha kuidagi ära maksta raha. Seega äkki paneb see tema lolli aju liikuma ja maksaks asja ära. Muidugi pole see suur summa kuid ikkagi võlg on võõra oma ja võiks ära maksta.

Loodan et said aru mis mu mure oli.

Rommi

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 02.02.2014 22:02 
Moderator
Kasutaja avatar

madis132 kirjutas:
Pealkiri: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele

MD kirjutas:

Tere! Teavitan ka teisi ,et antud tegelane Tiit Järv on uuesti tegutsema hakanud , nagu ikka helistas Tiit järv ühe minu ostu kuulutuse peale , pakkus mulle mõistliku hinnaga varuosa .
Peale raha kandmist 10.30 eur pole ma antud tegelast enam kätte saanud varuosast rääkimata . Loo moraal : Enne kui maksad siis googelda ![/quote]

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 484 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis