Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 19.10.2012 08:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
promo kirjutas:
Helistas mingi tegelane SR kuulutuse peale ,et tal pakkuda audi a6 xenonid.Philipsi pirnid ja plokid.Hind 25.-.Ise asub Järvamaal.Pikalt mõtlemata kandsin klounile raha ära .Täna tahtsin üle küsida ,et kas pani paki teele aga väljas juba telefon :D Kerge googeldus nimele ja oligi asi selge.
Enda 25.- kusjuures üldse taga ei nuta,lihtsalt naljakas on ,et selliste summade nimel veel mingeid huiamisi korraldatakse.Tõsised tegelased ikka :kill Kärjääriredel on päris mäda

KRISTJAN KOITU
221022453854

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 26.10.2012 13:35 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
r0b3rt17 kirjutas:
Tervist annaks siis tead ka ilmselt ühest petturist. Soetasin 14.10 kasutajalt Outsider celicale klaasipesumootori, hind ei olnud just suur 15+smartpost, aga asi on põhimõttes. Papi kandsin Timo Kera nimelisele kontole 10010625172018. Telfi numbrit mul pole, pidavat Valgas elama, googeldades annab miskise piljardiässa välja.

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 14.12.2012 15:08 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
torms kirjutas:
Pidi mulle selline kasutaja nagu Juhan.G saatma rattarummu volvole. Kuna kasutaja tundus kahtlane ja jube napisõnaline siis tegime kokkuleppe, et poole raha kannan alguses ja teise poole siis kui asi käes on. Tegin ülekande ära ja pidi õhtul asja posti panema. Mõni päev hiljem tuli kiri, et raha pole üle tulnud kuigi minu arvelt on raha ära läinud siis ei saa olla võimalust, et raha jääb kuskile õhku. Rohkem ta mu kirju lugenud pole. Enda telefoni numbrit ei andnud, aga ütles et elab valgas pikk 25. Sai ühe foorumlasega vesteldud kes valgas elab ja tema ütles et ei tea küll sellist inimest siit ning kedagi kes peaks volvo juppe müüma. Enda nimeks väitis Juhan Grigonejva ning raha palus kanda Katre Kaseväli kontole. Kerge uurimine internetis ja raha läks arvatavasti sellisele: Pilt


Kasutajaid uurides on kõige lähemalt selle Katrega seotud Jaan Kruuda, kellel netist uurides on olnud varem probleeme politseiga ning on ka kardinate taga puhkusel käinud.

Jaani pilte ma siia otse riputama ei hakka kuna pole otseselt tõendeid, et tema on foorumis figureeriv juhan.

Rahaline kahju on väike ja sellest savi (8eur). Põhimõtted lihtsalt.


Ja üks veidike vanem juhus,mis ootas lahendit,mis ei saabunudki.

metslane17 kirjutas:
Jutt siis selline,et oli vaja varuosi oma autole ja tuli pakkumine.Ütlesin,et sobib ja küsisin tema andmed,et saaksin ülekande teha.Tegin ülekande ära ja saatsin veel nö makse kviitungi talle.Lubas kauba cargo peale panna juba reedel aga siiani ei midagi.Olen talle kirju saatnud ja politseiga ähvardanud aga ei midagi,kirjad on ta kätte saanud aga vastu pole midagi kirjutanud.
Petise nimi on Juhan Grigorjev ja konto nr. on 221021913573. Summa mis maksin oli 30 euri ja nüüd olen sellest rahast ilma ja samuti ka auto juppidest.Lähen täna politseisse avaldust tegema igaljuhul.
Olge ettevaatlikud selliste petiste eest.




jalamees kirjutas:
Sama lugu oli ka mul,audi peatugesid oli vaja.Kasutaja "Juhan G."ütles,et tal need olemas,kandsime raha üle,mida ei tulnud smartpostiga olid peatoed,peale seda oli juku telefon väljas ja nii jäädavalt.SR-is sõnumitele ei vasta nagu argpüksile omane. Mis Katresse puutub, siis tema ema helistas kusjuures tagasi.Väitis,et tüdruk oli üldse kadunud,täna rääkis,et tüdruk olevat Rootsis ega pole teadlik,et mingi tolgus ta pangaandmetele ligi on pääsenud.Tagasi raha ilmselt ei kanta aga kui huvi siis võin tüdruku ema tel. numbri anda,kuigi kahtlen, et sellest kasu on.
Olge ettevaatlikud!
Jalamees.

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 25.01.2013 12:07 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
ants88 kirjutas:
Tean seda tüdrukut ja arvan kes see petis ka on.Kas saaks äkki ülekande kuupäevad kannatanute käest või las naad helistavad mulle 56748050.Ma arvan et saan abiks olla selle inimese kätte saamisel.

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 12.02.2013 14:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.04.2009 20:19
Postitusi: 507
Asukoht: Tallinn
Ricky kirjutas:
Ricky
Tere.

CHEM BROKERS EESTI OÜ

Tegu siis ettevõttega mis omasõnadega müüb varuosasi kuigi tegelikult kasseerivad raha sisse ja toodet ei edasta.

Antud lingil ka petta saanud isikud võtavad sõna https://www.inforegister.ee/12367028-CH ... ort#visual

Koduleheks neil : http://cbeosad.ee/

Seotud isikud mis kodulehele riputatud koos numbritega ( Nimed ei pruugi olla õiged)

Mart Aas mart@cbeosad.ee (00 372) 5 821 7597
Marek Petrov marek@cbeosad.ee (00 372) 5 897 2577
Paul Tomingas arved@cbeosad.ee (00 372) 5 555 5232
Denis Presnetsov denis@cbeosad.ee (00 372) 5 301 3452

Nimed mis võivad antud ettevõtte taga figureerida:

Caspar Seitam 38702040285
Caspar Kask 38908140283

Need kodanikud on arvatavasti ülaltoodud nimede taga.

Petta saanuid on palju ja on ka avaldused politseisse esitatud (sh ka minu poolt)
Telefonid on kõik väljas/suunatud.

Kellel veel kokkupuuteid antud isikutega või teab kus neid kätte saada/leida võib kirjutada: allyng651@gmail.com

_________________
.
Viimati muutis Ricky, 28.01.2013 13:40, muudetud 3245 korda kokku.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 25.07.2013 14:13 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
paul10 kirjutas:
Tere! Tahaks teatada veel ühest petisest! siin foorumis kasutaja " Karljuuh"
Lugu selline, et sai kodanikuga autod vahetatud ja pidi maksma kompesnatsiooni 150.- maksis ära 100.- kohapeal hakkas halama, et läks ni kiireks jne, kuna ligdal automaati ei olnud, siis pidi tegema ül. ei andnud talle ostumüügi lepingut ega midagi. Algul sai poisiga suheldud, siis vabandas, et on maal vanema juures ja et seal ei ole internetti, et teeb õhtul. Õhtul ei olnud mingit ükekannet, telefonile ei vasta!
Politseisse avaldus ka tehtud!

Auto omanik on keegi Mairi Jõgeda(Viljandimaa)

Kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi kellel oleks selle Mairi tek nr oleks super tänulik, ehk saab nii selle petturi kätte!



paul10 kirjutas:
Jätkuks eelmisele postitusele.

Sain ühendust Pr Mairiga, ja ka tema olla petta saanud sama isiku käest, auto lihtsalt tema nimel.
Petturiks on siis Karl Kabanen, elab ta viljandimaal, Vastsemõisas.
Plaanis poissi külastada mõnipäev, ning õpetada kuidas tuleb oma asju ajada.
Kui antud noormees on kellegile veel tekitanud mingit kahju, siis palun kontakteeruda minuga PS.

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 22.10.2013 18:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
..hp.. kirjutas:

Tere, lisaks siia sellise kasutaja nagu Thunder, mitte just heade tegude poolest.
Profiil:
http://www.streetrace.org/foorum/member ... le&u=11464


Pikka teksti ei viitsi kirjutada, aga ca 6 kuud (Võin eksida, kuna ei mäleta täpselt enam aega) tagasi sai minu käest oma Sierrale kasutatud varuosasid, mille eest ei ole suutnud siiani raha ära maksta, on küll igatpidi lubanud kohe-kohe maksta ja seda mitmed kuud.Alguses nagu kiiret polnud ja usaldasin, nüüd viimaste päevadega on noormees eriti lamedaks läinud.
Pidi mulle teada andma, kohe kui ta eesti tuleb ja teeme asja selgeks rahaliselt. Aga eelmine nv Haapsalu statoili juures kohtasin jube tuttavat autot, tema enda Sierra, kuigi vana lubas mulle teada anda, mida ilmselgelt ta ei teinud ! Lubas siis järgmine päev minu juurest läbi tulla kohe esimese asjana, mida ta ka ei teinud ja telefonile ei vastanud !!

Viimaste päevade sündmused, kus on lubanud vist juba 3x ylekande ära teha, et temal pole aega läbi tulla jne, sain ka telefonis yhendust, kus ainult lubas. Raha ei ole siiani arvele tulnud.

Kasutaja on minu silmis pettur, seni kuni ta ei ole asju korda ajanud. Edaspidi tean, kellest eemale hoida !
Kasutaja foorumi nime taga peitub Steimo Tsõba.
Tannu väidab, et asi korras!

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 05.12.2013 17:46 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
Saxondale kirjutas:
Tere!
Minul siis teatada ka petisest või inmesest kes jäi mulle bemmi peegli eest võlgu. Nimelt on see inimene Rene Lukk(kasutaja fedja.) võttis peegli et vaatab kas saab enda ja minu peegli peale 1 peeglit kokku. Lubasin et vaata ja proovi ja nüüd tema tahab ainult 5€ maksta kuna peegel katki(algselt oli jutt et hind 10€ ja punkt.) kuid ei taha kuidagi ära maksta raha. Seega äkki paneb see tema lolli aju liikuma ja maksaks asja ära. Muidugi pole see suur summa kuid ikkagi võlg on võõra oma ja võiks ära maksta.

Loodan et said aru mis mu mure oli.

Rommi

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 02.02.2014 22:02 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
madis132 kirjutas:
Pealkiri: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnidele


MD kirjutas:
Kandsin samale kasutajale raha Tiit Järv nimele, kaupa pole siiani ega ei vasta ka kirjadele.


Tere! Teavitan ka teisi ,et antud tegelane Tiit Järv on uuesti tegutsema hakanud , nagu ikka helistas Tiit järv ühe minu ostu kuulutuse peale , pakkus mulle mõistliku hinnaga varuosa .
Peale raha kandmist 10.30 eur pole ma antud tegelast enam kätte saanud varuosast rääkimata . Loo moraal : Enne kui maksad siis googelda ![/quote]

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 01.07.2014 12:00 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
ReneK kirjutas:
Tere!

Meenus üks härra, kes siin nimekirjas võiks kindlasti olla - justnimelt meenus, sest müüb siin muudkui asju ja mulle mu raha ära maksta ei kavatse. Pole küll 100% kindel aga praegu temapoolt müüdav Saab 9-3 peaks olema nende samuste juppidega, mille eest ta siiani mulle võlgu on.

Sooviksin lisada siia PETISEKS kasutaja urps, kes väidetavalt ühe kirja järgi, mis ta kirjutas peaks olema RAUL URBANIK, kuid eks seda 100% väita ei saa, sest ega ma ju inimest näinud ei ole. Selline kord see interneti business on. Aga asume asja juurde.

Ligi aasta vanune saaga - müüsin talle Saab 9-3 juppe. Oli häda käes ja palus, et saadaksin asjad ja hiljem kannab raha. Miski sümboolse summa ( a la 50 EUR ) vms. sain ka tema käest kätte enne asjade saatmist.

Igaljuhul miski kogus juppe temani liikus ja ligi 150€ see härra mulle pidi kandma (niigi kauples veel väidetavalt liiga halvas seisukorras olnud detaili pealt alla miski summa, kui kätte oli asjad saanud - kuigi kirjeldasin, et roostes; kapott oli selleks konkreetseks detailiks ehk). Iga kuu paraku liikus see raha kandmine edasi. Nüüd peaks siis olema juba aastakene täis. Viimane kontakt temaga oli paar kuud tagasi. Eks igaüks teeb järeldused, millise "Kalevipojaga" on tegu. 150€ eest ennast nii maha teha on kah pisut ... no las ta jääda. Aga noh eks eneseväärikusel ole erinevatel inimestel erinev hind.

Allpoolt, siis püüan miski kirjavahetused, kah maha jätta siiapoole (nii Saabi klubist, kui ka SR foorumist), et teised saaks kah sümboolse ülevaate asjast.

Alguses, kui läbi Saabiklubi tehing käis, siis oli sellise jutuga mees
Tsiteeri:
Kellelt: urps
Kellele: ReneK
Kaust: Inbox
Saadetud: 03.07.2013 19:41
Postitus: kle asja lood sellised,konto seis ei luba,hetkel 260 välja k2ia,50 lagi,sorry.kuid neid asju on kindlalt vaja,palgapäev on 15 see kuu,töötan tallinnas ammeco autos olen maaler nimi mul raul urbanik isikukood 38506045238,lihtsalt rahaline seis hapu.ehk saame kuidagi kaubale et maksan 15 juuli 210 ja praegu 50.lugupidamisega raul


Ja mida aeg edasi, siis mehe jutt muutus selliseks (SR-is müüs miski autot vms. ja meenus jälle, et ta on võlgu ju mulle.).
Tsiteeri:
ReneK

Sõnumi pealkiri: Re: Võlg
Kaust: Saadetud sõnumid
urps kirjutas:
saan autost lahti siis klatib


Tere!

Kas nüüd saan ka enda võla kätte? Arve number olemas või annan uuesti?

Parimat
R.
Saadetud: 12.02.2014 23:49

ReneK
Sõnumi pealkiri: Re: Võlg
Kaust: Saadetud sõnumid
urps kirjutas:
situd mu müügi teemasid,seega olgu see iba sealt kustutatud või võid und sellest näha


Ära kaku kamandama siin, saab ka soliidselt rääkida aga ma arvan, et sa saad ise kah aru, et antud summa ja see aeg, mille jooksul sa ei ole seda kandnud paneb pisut mind, kui raha saajat, natukene kahtlema, kas sa üldse plaanid seda mulle anda või ei. Lubadusi on ka sinupoolt enne olnud. Pane ennast korraks minu olukorda ja mõtle, et kuidas sina reageeriks, kui näed, et võlgu olev isik muudkui müüb erinevaid asju ning võlga siiski ära ei maksa. Ehk siis chill ja loodan, et seekord pead sõna ja saame peagi selle teema unustada. 150€ ei ole ilmselt selline summa millepärast mõlemapoolselt närvirakke kulutada.

R.
Saadetud: 22.01.2014 22:40

urps
Sõnumi pealkiri: Re: Võlg
Kaust: Sissetulnud sõnumid
saan autost lahti siis klatib
Saadetud: 22.01.2014 21:48

ReneK
Sõnumi pealkiri: Võlg
Kaust: Saadetud sõnumid
Tere!

Kisub liiga hale-naljakaks su võlg juba. Kas kavatsed selle ära kah maksta või loodad lollile juhusele, et piisavalt väikse summa puhul asja sinnapaika jätan?

Jään lahendust ootama
R.
Saadetud: 22.01.2014 20:39


Kindlasti see teade püsib siin seni, kuni ma ei ole saanud kätte kasutaja urps käest, kes iganes ta siis ka reaalselt üldse on, oma 150€ võlga. Igasuguseid sõimukirju jms. pole mõtet hakata saatma. Ma kindlasti ei raiska aega nende peale.

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 17.03.2015 08:33 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
Lisan siia ka kodaniku nimega Martin Kuutok, sünd 10.01.1995, meie foorumis kasutajanimi MartinQ.
Seotud firmaga M.K-Profirent OÜ ja Oma Garaaž. https://www.facebook.com/martin.kuutok
Pilt

2013 aasta oktoobris müüsin talle ehitussoojaku. Leppisime kokku hinna 1600€, millest maksis korraga ära 1000, ning ülejäänu lubas 300+300€ kahe kuu jooksul, ehk 2013 aasta lõpuks. Allkirjastasime ka vastavalt lepingu. Novembris jõudis minuni 150€. Peale seda on olnud ainult katteta lubadused. Nüüdseks on juba üle aasta möödas. Oleks kasvõi iga kuu mingi ~35€ ülekanne tulnud, oleks asi tänaseks päevaks juba ammu klaar ning unustatud. Kuid tundub, et "ärimehel" pole sedagi raha. Mina teda isiklikult ei tunne, kuid kuna eesti on väike ja "autopeded" ikka "näevad", mis autodega ta viimase aasta jooksul ringi on sõitnud (S6, W220, Navigator, E65), tundub et mingit pappi ikka kusagilt pritsib. Võibolla trallitab poiss hoopis emme-issi rahakotil ringi, ei oska öelda.
Igatahes on mul hea meel, et Maksehäireregister võtab vastu ka eraisikute nõudeid, seega peale selle, et see praegune jutt läheb igalepoole foorumitesse ja võlgnike/petturite fb lehtedele, läheb kenasti ka ametlikku registrisse, mis aitab edaspidi finantsasutustel krediidikäitumist hinnata. Kõik, kes selle härraga rahaasju ajavad, soovitan enne mitu korda mõelda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 27.03.2015 22:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
siim789 kirjutas:
Lisaks ka siia teemasse ühe tegelase, kellega minul kehvad kogemused.

Nimeks siis Sven-Erik Anderson. Asus varem Järlepas, hetkel aga Kohilas. Kasutajanimi siin foorumis svenerik. Viimane tel number oli 53503288 (Hetkel on viimasel ajal väljas koguaeg olnud).

Tegeles kodus väikestviisi autode keretöödega. Sain siis minagi tema kontakti ja uurisin, kas saaks ühe mu projektika keretööd lõpule viia. Vaja olid siis teha veel mõned üksikud keevitused, eeltöö ja värv peale. Käis vaatas masina üle ja jutt oli muidugi ilus, et kõik saab vägev ja hea. Aega läheb umbes kolm nädalat. Ok, sellega arvestasin, et kodugaraazis tehes mingit väga head tulemust ei saa ja arvestasin igaks juhuks tegemisajale nädala lisaks. Lõpptulemusena sain auto kätte 3 kuu pärast. Muudkui lubab ja lubab, aga ei midagi. Vabandusi oli ka omajagu. Autot kätte saades oli muidugi juba suht õhtune hämar aeg. Aga oli näha, et jookse ja asju ikka oli. Kapott oli suht p_rs_s ja selle lubas uuesti teha lähipäevil ja mõne kuu pärast, enne, kui ma auto tänavale toon, pidi tulema üle poleerima. Tegelikkuses päevavalguses autot vaadates on näha, et eeltöö on ikka väga sit_sti tehtud, kõik väikesed parklamõlgid ja täkked on alles, ühesõnaga asi lainetab igalt poolt. Ei ole ilma jooksudeta detaile, Katus ja pagasiluuk on värvitolmust matid, tiival ja uksel kumab alusvärv läbi.
Niisiis, kapoti tõin ära eile. Möödunud on umbes aasta, asi oli endiselt tegemata ja kraapse ka veel lisaks täis. Algse telefoninumbri vahetas ta mingi aeg ära, siis lõpuks sain teada uue, mis ka eespool kirjas. Ja nüüd ei vastanud ka see enam. Vahepeal sain ta võõralt numbrilt helistades kätte, ikka lubab ja lubab. Kuna mul selle asjaga kiiret ei olnud ja auto ehitamine jäi vahepeal seisma, siis ma ka väga aktiivselt ei ajanud teda taga. Nüüd siis lõpuks sain teada, kus ta pesitseb ning tõin oma kapoti ära. Ei viitsi mina sellisega rohkem jännata, poleerimisest ei ole mõtet rääkidagi. Raha küsis ka järk-järgult tegemise ajal.

Eks ise olin ka loll ja omad vitsad nüüd peksavad :) Aga hoiatuseks teistele, mina ei soovita igatahes antud isikuga tegemist teha.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis - info lisamiseks PS modedele/adminnide
PostitusPostitatud: 28.04.2015 09:13 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
HenriV kirjutas:
Soovin hoiatada kõiki kodaniku eest nimega Raivo Tamme, sündinud 01.08.1993 , isikukood 39308010840
NB! Isikul on mitu nimekaimu, kes ei ole asjaga seotud. Juhin tähelepanu sünniajale ja isikukoodile!
Suhtles kasutades e-maili raivotamme93@gmail.com
Kõnekaardi numbreid ei ole mõtet lisada, kuna need vahetuvad koguaeg.
Isik esines firmana T&T United OÜ, reg nr 12778383

Pilt

Pilt

Kodaniku patunimekiri:
Võttis rendile Retke teel oleva garaaži, tegime lepingu jne. Renti ei maksnud, jäi võlgu.
Lisaks tungis omavoliliselt naabriboksi, luku puruks lõikamise teel. Lammutasid seal teadmata ajalooga autosid, jätsid maha vedelema kõik mitte väärtusliku prahi. Peale "renditava" garaaži luku vahetust tungis uuesti omavoliliselt sinna sisse. Temaga suheldes tuleb vaid hädiseid valesid - "olen Lätis, homme maksan" jne. Soovitan hoiduda tehingutest selle kodanikuga. Lisaks on tegu kriminaalse taustaga isikuga, seega kadus ka renditavast garaažist väärtuslikemaid esemeid. Kompensatsiooniks jäeti suurem kogus õlletaarat segamini auto istmete jms prahiga, mis tekib autode lammutamisest.

Lühidalt: jäi võlgu üüriraha, tungis omavoliliselt kahte garaaži, jättis maha hunniku prahti, tarbis elektrit, mille eest ei ole makstud, võttis kaasa esemeid, mis ei kuulunud talle + hunnik valesid ja katteta lubadusi.

Kanal2 link (viimane kodanik listis):
http://www.reporter.ee/2012/07/07/polts ... ategijaid/

Inforegistri profiil:
https://www.inforegister.ee/CRIZFUF-RAIVO-TAMME

Krediidiinfo:
https://www.e-krediidiinfo.ee/12778383-T&T%20UNITED%20OÜ

Google jaoks info:
Pettur Petis Varas Võlgnik Raivo Tamme 39308010840


Lisainfoks juurde: jah, ma googeldasin kodaniku tausta. Nägin, et on mitme aasta eest olnud probleeme. Tahtsin anda kodanikule teise võimaluse ja sellepärast eemalt jälgisin pidevalt, mis seal tehakse ja kas makstakse, sellepärast ei lasknud sellel jamal kauem kesta kui 2 kuud. Lisaks sain hunniku probleeme endale garaažiühistuga. Ütleme nii, et jälle sai tõestatud, et ükski heategu ei jää karistamata ning tegu on endiselt süüdimatu kodanikuga.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7