Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 16:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 981 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 62, 63, 64, 65, 66
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Eravärvides politseiautod
PostitusPostitatud: 29.05.2018 21:59 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Tead, mina arvan, et see on ajaküsimus kui politsei ennast meil ära hukkab mõnel suurekiiruse jälitusel.
Olgu, et enamus eest ärasõitjad on kogenematud, mälus ja suvaliste roimedega tavaliselt- just selline pilt ju tavaliselt avaneb mõne uue tagaajamise videoga mis avaldatakse, siis võib juhtuda, et eest ärasõitja on kogenud ning oskab väga suurte kiirustega paremini toime tulla.

Muidugi on politseinikud kõik saanud vastava operatiivsõidu õppe kuid palju neil reaalselt kogemust on 200+ km/h sõitudega ? Ma arvan, et mitte eriti ning paraku pahalane võib selles olukorras omada eelist.
Ma tahan seda öelda, et tavaliselt on põgeneja see kes mõne sõiduvea teeb kuid nii suurtel kiirustel ma ei imesta kui varsti juhtub fataalne apsakas hoopis õigusorganitel.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eravärvides politseiautod
PostitusPostitatud: 29.05.2018 22:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.03.2011 20:25
Postitusi: 76
Tanel kirjutas:
Tead, mina arvan, et see on ajaküsimus kui politsei ennast meil ära hukkab mõnel suurekiiruse jälitusel.
Olgu, et enamus eest ärasõitjad on kogenematud, mälus ja suvaliste roimedega tavaliselt- just selline pilt ju tavaliselt avaneb mõne uue tagaajamise videoga mis avaldatakse, siis võib juhtuda, et eest ärasõitja on kogenud ning oskab väga suurte kiirustega paremini toime tulla.

Muidugi on politseinikud kõik saanud vastava operatiivsõidu õppe kuid palju neil reaalselt kogemust on 200+ km/h sõitudega ? Ma arvan, et mitte eriti ning paraku pahalane võib selles olukorras omada eelist.
Ma tahan seda öelda, et tavaliselt on põgeneja see kes mõne sõiduvea teeb kuid nii suurtel kiirustel ma ei imesta kui varsti juhtub fataalne apsakas hoopis õigusorganitel.


Politseinikud on meil üldiselt väga head juhid, olen neid tagaajamise videosid palju vaadanud ja 200+ kiirustega saadakse väga kenasti hakkama.
Avariioht on kõigil, kuid liiklushuligaanid ei oma tavaliselt mingit eelist politsei ees, nad ainult arvavad seda.
Loomulikult on suurel kiirusel tagaajamine ohtlik, aga midagi ei ole teha, seda peab tegema, see on lõppkokkuvõttes ennetav tegevus ja politsei tõsiseltvõetavuse hoidmine nagu ka korra hoidmine.
Kui ikka teatakse, et politsei sulle suurel kiirusel järgi tuleb, ei hakata nii kergelt eest ära sõitma.
Neid inimesi on käputäis, kes politseist paremini sõidavad.
Mina ei tea antud hetkel mitte ühtegi õnnetust, mis oleks politseil juhtunud 200+ kiirusega seoses.
Üldiselt on asi nii, et nad ikka tunnetavad oma piire ja sellest üle ei sõida või lõpetavad üldse tagaajamise ära.

Üleüldiselt ikka juhtub politseinikel vahel õnnetusi, sest kiired alarmsõidud ikkagi on ohtlikud, ükskõik, mis eesmärgil.
Kõik me oleme inimesed, kõigil juhtub, aga ei meenu, et ükski politseinik oleks kedagi surnuks sõitnud tagajamise käigus.
Igal juhul liiklushuligaanid põhjustavad politseist kordades rohkem õnnetusi.

Kui rääkida neist päris võimsatest politseiautodest, mis hiljuti olid 191kw Superbid, millest ma ühte tean hetkel alles olema, mis neist saab ma ei tea.
Igal juhul ilmselgelt nende rooli valiti väga hoolega juhte.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eravärvides politseiautod
PostitusPostitatud: 29.05.2018 22:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2011 16:48
Postitusi: 210
rukkirääk kirjutas:
-sharan- kirjutas:
rukkirääk kirjutas:
bla bla loll ila



Juurde renditi 1.6 diisel golfe :kill Keegi võiks selle pardi puhkama saata.

ila jätkub.


Vähemalt mina ei pidanud oma postitust 3x muutma!
Sina elutu olevus küll minukohta midagi ei tule ütlema. Tahaks proovida küll nende skodadega võidu sõita, minu suveliikuril on vaid veidi üle 360kw... :twisted: Aga kahjuks liiga kaugel sellest banaanivabariigist.

_________________
445CI V8 daily. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eravärvides politseiautod
PostitusPostitatud: 30.05.2018 01:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
võimsus ei oma nii suurt vahet tagaajamise käigus, nagu siin ka korduvalt välja toodi, on üldjuhul põgenejal joove millegi oma/kartus ja vead kerged ka tulema selles tulenevalt....

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eravärvides politseiautod
PostitusPostitatud: 30.05.2018 07:37 

Liitunud: 10.05.2008 12:06
Postitusi: 142
Asukoht: Tartu
Ja mõneljuhul pole reaktsiooniaeg oluline, määravaks saab teinekord erektsiooniaeg!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Eravärvides politseiautod
PostitusPostitatud: 30.05.2018 16:07 

Liitunud: 23.10.2009 20:42
Postitusi: 2327
Asukoht: Tallinn
Nii on


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 981 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 62, 63, 64, 65, 66

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7