Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 02.05.2024 10:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 64 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 03.03.2009 23:32 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Põhimõtteliselt ei tule sellest siis arvatavasti midagi välja suure tõenosusega.Üritada maksab aga kas see mõtekas on arvestades eri asjaolusi.Pole ka asja vastu aga ikkagi see asja suurus juba paneb asjale küsi märgi.See asi jääb ära .Andke andeks

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 03.03.2009 23:48 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Tsiteeri:
ca 2 miljonit inimest oli 89. aastal.


Ja siis oli sellel üritusel ka eesmärk. Hetkel ei näe selleks erilist põhjust olevat.
Oodakem, halvimal juhul võib seda ühtsustunnet veel kunagi vaja minna, ehk ka samadel põhjustel nagu esimenegi kord.
Minumeelest ei ole vaja sellisest ilusast asjast nagu oli balti kett, teha lihtsalt mingit "suvist massiüritust".

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 03.03.2009 23:56 

Liitunud: 02.03.2005 23:11
Postitusi: 92
tuleb arvestada ka seda orkutis kommuuniga liitujaid tekib kindlasti tõesti palju aga kui kohale minemiseks läheb siis reaalsus on nii hea pole ma arvan. Liituda on lihtne ühe "klõpsuga" .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 01:49 

Liitunud: 07.09.2007 14:14
Postitusi: 437
Asukoht: Tallinn
-Marta Focker- kirjutas:
Minumeelest ei ole vaja sellisest ilusast asjast nagu oli balti kett, teha lihtsalt mingit "suvist massiüritust".

Mina arvan täpselt sama. Minu silmis ei näita see küll mingisugust austust eelmise balti keti lülidele? Nagu postimehes kirjutas, noored plaanivad... Ehk ongi ainult noored kes tahaks midagi suurt teha lihtsalt selle tegemise eesmärgil. Aga mis vanemad inimesed sellest arvavad? Ainult noored seda ketti teha ei suuda, jääb puudu nagu :)

_________________
Minu videod


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 03:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.09.2007 21:07
Postitusi: 1085
Asukoht: Tallinn
Kuramus, mul hakkab juba pessimism tekkima... :uhoh

_________________
https://www.facebook.com/estoniancarimport // http://www.eci.ee
http://www.gazland.ee - parima kvaliteedi ja hinnaga gaasikütuselahendused Sinu autole! Tule külla ja ära maksa üle kütuse eest!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 17:06 

Liitunud: 25.12.2008 12:15
Postitusi: 74
Te, lapsed, ei saa vist üleüldse aru mis asi see Balti kett oli? Igatahes selgituseks nii palju, et seda üritust pole mõtet võrrelda mingi a la Madonna kontserdiga, et teeme, lahe, fun, oleme änksid. Sellel üritusel oli sisu ja mõte hoopis midagi muud. Balti keti aastapäeva võib tähistada igaüks oma kodus, selleks pole vaja tänavale tulla.
Balti keti sisu polnud niivõrd näitamine kui uhke asja oleme suutnud korraldada vaid SISU, et balti riigid ja nende elanikud tahavad ÜHTSELT vabaks saada. Mina ei usu, et rahvas praegu nii kokku hoiaks, et sinna üle mõne tuhande fanati tulla viitsiks ja sellest tulenevalt kujuneks see üritus mitte austuse avaldamiseks vaid algse keti arusaamatuks mõnitamiseks. Oleks üsna nõme vaadata purjus rullnokki rivis seismas ning end eestlasteks nimetamas. Ja ärge õelge, et purjus kodanikke rivis ei leiduks. Kultuur täna ja 20 aastat tagasi on nii erinev. Siis olid mõned asjad pühad, nüüd juuakse end vabariigi aastapäeval täis, pannakse lipp välja ning nimetakse seda tähistamiseks.
Mina, kes lippu majal välja ei pannud olen hoopis rohkem eestlane kui mõni omast arust patrioot.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 17:45 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
C4V6 kirjutas:
Pole ka siin sõna võtnud aga kohati eelkõnelejaga nõus. Samas kui see ikkagi aset leiab inimlikul moel siis võtan osa. Kui mingi üleaisa orgunn kõigil pead laiali siis võin kodus ka olla, mis kuradi öölaulupidu see oli see aasta ? ma ei läinud sinna ka, no milleks ? tuttavad käisid ja jutust jäi mulje et suureti oli see ka joomapidu lihtsalt....

Kui ei käinud siis mokk kinni. Öölaulupidu oli väga võimas üritus, ning alkoholi seal ei müüdud absoluutselt :!:

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 18:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Kuigi mul yldiselt sellistest yritustest sooja ega kylma ei ole, aga kunagi tatist peale eelmisel ketil olin olnud (Ise kyll ei m2leta) aga eks tuleks siis ka selleks korraks kohale kuskile..
Kuid kuna meil piirid on lahti , siis v6iks juba kuskile mujale riiki minna, l2tti v leetu.. :P

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 19:26 

Liitunud: 11.02.2008 21:45
Postitusi: 1706
Asukoht: Viimsi/Tln
Ragnar74 kirjutas:
Kui ei käinud siis mokk kinni. Öölaulupidu oli väga võimas üritus, ning alkoholi seal ei müüdud absoluutselt :!:


Mina käisin ja mina nägin piisavalt lakku täis inimesi.Seal jah ei müüdud aga inimesed oskavad enne ka juua ja kaasa võtta alkoholi

Ja täiesti nõus koputaja jutuga


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 21:12 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Autodes tümm käib ja tarbitakse uimastavaid tooteid

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 22:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Ise loodan siiski, et Balti Kett toimuks.
Igaljuhul ise tahaks küll platsis olla. :)

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 04.03.2009 23:24 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Z!ssu kirjutas:
Ragnar74 kirjutas:
Kui ei käinud siis mokk kinni. Öölaulupidu oli väga võimas üritus, ning alkoholi seal ei müüdud absoluutselt :!:


Mina käisin ja mina nägin piisavalt lakku täis inimesi.Seal jah ei müüdud aga inimesed oskavad enne ka juua ja kaasa võtta alkoholi

Ja täiesti nõus koputaja jutuga

Väga täpselt oskasid siis need purjus inimesed üles leida. Ma kõndisin vast terve väljaku läbi ning nägin vaid kahte purjus punkarit kes lava ees olid. Rohkem silma küll ei hakanud.

Minule ja minu tutvusringkonnale jäi küll väga positiivne mulje üritusest.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 05.03.2009 00:24 

Liitunud: 11.02.2008 21:45
Postitusi: 1706
Asukoht: Viimsi/Tln
Ma ei öelnud et mul ei jäänud positiivset muljet :!:
Ja tõesti ma ei käinud tervet lauluväljakut läbi, et purjus inimesi otsida.paari seltskonda purjus noori sai silmatud, raske sellised mitte märgata ja minnes oli seltskond ca 40 aastasi inimesi "meeldivalt vindised", üks naine igatahes pidi tuge otsima postidest, teistest inimestest ja korra ka maapinnast.Ja hiljem vana klassiõde kurtis, et muidu oli tore aga nad võtsid vähe viina kaasa.
Nii, et neid ikka oli.Õnneks vähe aga ei maksa ajada, et kõik olid 100% kained


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 05.03.2009 00:31 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Z!ssu kirjutas:
Ma ei öelnud et mul ei jäänud positiivset muljet :!:
Ja tõesti ma ei käinud tervet lauluväljakut läbi, et purjus inimesi otsida.paari seltskonda purjus noori sai silmatud, raske sellised mitte märgata ja minnes oli seltskond ca 40 aastasi inimesi "meeldivalt vindised", üks naine igatahes pidi tuge otsima postidest, teistest inimestest ja korra ka maapinnast.Ja hiljem vana klassiõde kurtis, et muidu oli tore aga nad võtsid vähe viina kaasa.
Nii, et neid ikka oli.Õnneks vähe aga ei maksa ajada, et kõik olid 100% kained

Ei püüdnudki väita, et 100% kõik kained olid. Aga ole nüüd enda vastu kah aus. Kas üritust andis võrrelda miski õllesummeriga kus igale teisele vastutulijale sirge trajektoor täielik ulme on?

Muidugi on paar musta lammast. Ega see nüüd tõrvatilk meepotis pole antud juhul :)

p.s mu jutt on ajendatud kasutaja "C4V6" väitest, et Öölaulupeo puhul oli tegu lihtlabase joomaüritusega.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 05.03.2009 00:45 

Liitunud: 11.02.2008 21:45
Postitusi: 1706
Asukoht: Viimsi/Tln
Ma ei käi õllesummeril kuna see ongi ju pm välja kuulutatud joomaüritus :D Pole nagu võrreldavadki üritused

ps! olen nõus et öölaulupidu ei olnud kuskilt otsast joomapidu, on grupp inimesi kes käib igal üritusel joomas, paratamatu.Aus olles, siis rikkus ära küll lällav seltskond kõrval tolle ürituse veidi.Aga üldjuhul ei kurda :)

Aga mis sinna Balti ketti puudub, siis andke andeks aga süda läheb pahaks kui loed sealt kommuunist osade inimeste postitusi, a'la pohui miks ja värki, lähen sest lahe on :kill


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 64 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 165 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7