Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 05:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 64 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 05.03.2009 01:02 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
C4V6 kirjutas:
Ragnar74 kirjutas:
p.s mu jutt on ajendatud kasutaja "C4V6" väitest, et Öölaulupeo puhul oli tegu lihtlabase joomaüritusega.


Sa nüüd võtsid natuke karmilt sõnasabast kinni ja ma väljendasin ka ennast valesti pisut, ma ei tahtnudki öelda et see lihtlabane "õllesummer" seal oli, lihtslat ma tean, et väga paljud noored läksid sinna lällama lihtsalt :) nemad on patrioodid :wink:
Saame nüüd ilusti läbi :wink: :beer

Eks muidugi leidus ka selliseid inimesi. Leidub igal üritusel paraku ning nende "patriootluse" vastu ei ole kahjuks leiutatud ka ühtegi tõrjevahendit.

Mina tahtsin aga öelda seda, et enamus siiski olid üritusel selleks, et laulda vanu süda soojendavaid laule ning nautida kaaseestlaste seltskonda. Minul näiteks olid küll külmavärinad üle keha kui kõik need tuhanded inimesed koos laulsid laule nagu "Koit" ja "Ei ole üksi ükski maa".

Z!ssu kirjutas:
Ma ei käi õllesummeril kuna see ongi ju pm välja kuulutatud joomaüritus :D Pole nagu võrreldavadki üritused

ps! olen nõus et öölaulupidu ei olnud kuskilt otsast joomapidu, on grupp inimesi kes käib igal üritusel joomas, paratamatu.Aus olles, siis rikkus ära küll lällav seltskond kõrval tolle ürituse veidi.Aga üldjuhul ei kurda :)

No täpselt. Sinna ma tahtsingi jõuda ju oma jutuga :D

Alati annab ennast nihutada eemale. Eriti veel sellisel suurel alal nagu seda on Lauluväljak :)

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 05.03.2009 01:49 

Liitunud: 11.02.2008 21:45
Postitusi: 1706
Asukoht: Viimsi/Tln
No ma olin piisavalt andekas, et end nihutada järgmiste kõrvale :D Selline jackpoti päev

Minul käisid ka külmavärinad läbi ja jube hea tunne oli neid laule kuulates ja igati 5 üritus oli.Aga selle baltic way vastu ma nii positiivne ei ole.Ei ole see üritus ka mingeid emotsioone mu suguvõsas tekitanud, ometigi olid pea kõik aastal 1989 kohal


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 05.03.2009 09:39 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Njaa, Baltic Way üritus tekitab minus veidi kahtlust just rahvahulga pärast. Kui esimeses ketis oli üle kahe miljoni inimese. Praegu vaevalt tuleb miljongi kokku minu arvamuse kohaselt.

Samas ei saa öelda, et see nüüd mälestuse rüvetamine oleks kui kahekümnenda juubeli puhul üritust korratakse just nimelt mälestamise eesmärgiga. Laulupeol laulsime ju kah endid ükskord "vabaks". See, et nüüd koguneme ja laulame iga nelja aasta tagant ei tundu ju rüvetamisena või mis?

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Baltic Way 2009
PostitusPostitatud: 05.03.2009 13:16 

Liitunud: 27.03.2004 22:46
Postitusi: 390
Asukoht: Haapsalu/Tallinn
No laulupidu ja Balti ketti ei anna võrrelda. Laulupidu ongi traditsiooniline pidu, mis toimus ja toimub siiani iga nelja aasta tagant. Ja see, et me ennast vabaks laulsime ja siis ongi kõik - see natukene vale arusaam, 7 esimest laulupidu võitlesid eestlased enda niiöelda tunnustamise eest ja seega on see traditsioon juba natukene pikem, ei olnud päris nii, et tuldi kohale, lauldi ära ja tehtud, enam mõtet teha.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 64 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 151 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7