Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 17.05.2024 22:37

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 13:50 

Liitunud: 14.06.2008 11:40
Postitusi: 67
bomsch kirjutas:
Aga su naine pigistab järgmisel korral sinuga seksimise ajal silmad kinni ja mõtleb selle karvase seljaga 50a jässaka pässi peale kes teda jõhkralt võiks võtta :sex .

See oli suht julm. :lol :lol

Igatahes ei poolda kohe tuutu viltu virutamist, aga samas ei tohi lasta endale pähe istuda, muidu muutubki meie elu siin põrguks. Lõuga niitmine ässtiab viha ainult ning lõpp kokkuvõttes peale hea tuju sa ei saa sealt midagi, sest teine osapool sai nagunii juba kodus naise käest peksa ja hommikul tööle minnes ka veel, sest võlg oli maksmata. Lihtsam anda asjale ametlik käik. Natuke paberimäärimist, aga umbkeelsele on see paberimäärimine oluliselt suurem peavalu kui üks kord piki hambaid saamine. Pärast seda söö kasvõi ära see karvane vanamees.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 15:53 

Liitunud: 04.01.2006 03:05
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
ArdoH kirjutas:
Selle postitusega tervitan neljapäeva õhtul Pärnust Tallinna suunas liigelnud 376 AZR tumeda E34 juhti - paras värdjas oled! ;)

Kui sina sõidad 90'ga ja minul on püsikas 110 peal, siis loomulikult asun ma möödasõidule ning mõistusega inimesed laseksid mu viisakalt mööda, mitte ei kiirendaks oma unelmate bemmiga 160'ni. Kui siia lisada veel see, kuidas sa järgnevad kilomeetrid mul seljas elasid ning seejärel möödasõidu sooritasid (et taas 90'ga ees venida), tulebki välja, et sa paras värd oled.

Patrull lubati välja saata, kuid tundub, et lubadusest kinni ei peetud.


irw

Võid oma sõpsile helistada :D

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pri ... yks_pilt=1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 18:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.11.2008 23:59
Postitusi: 487
Asukoht: Harjumaa
jah.. sellepärast sõitiski nii, tahtis silma jääda ja oma autot promoda.. aga näe, saigi lahti..

btw.. olen lugenud ka miks mõned pargivad risti kahele kohale, et rohkem ruumi oleks äärtes ja siis need kes ei tea, et ust avades auto kabariidid suurenevad, et neil ukse avamisruumi oleks..

siis keegi rääkis sind länd kruiserist, ega ise nii palju kui näind olen neid länd kruiseri vante, ega neil vist polegi mõistust.. vabandan normaalsete länd kruiseri omanike ees juba kohe ära ;) ärge lööge..

_________________
...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 19:32 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Tsiteeri:
siis keegi rääkis sind länd kruiserist, ega ise nii palju kui näind olen neid länd kruiseri vante, ega neil vist polegi mõistust.. vabandan normaalsete länd kruiseri omanike ees juba kohe ära ärge lööge..


kuidagi peab ju riista väikest pikkust kompentseerima :) Täna Tartu mnt.'l ühe uue S-klassi Mersu juht ei teinud möödasõidul olles vastutulijatest eriti väljagi,vaadaku ise kuidas mööda saavad :kill

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 19:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.02.2004 11:58
Postitusi: 569
Ega ainult liikluses pole see värk , eile näiteks vanalinnas ka , autost nägin kuidas lihtsalt kamp inimesi hakkab väiksemat seltskonda ähvardama ja siis mõnitama. Usun ,et sellised vähe pole ka. :help

_________________
3D projekteerimine. Joonised & lõikefailid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 19:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
confu kirjutas:

btw.. olen lugenud ka miks mõned pargivad risti kahele kohale, et rohkem ruumi oleks äärtes ja siis need kes ei tea, et ust avades auto kabariidid suurenevad, et neil ukse avamisruumi oleks..


Eks autokoolis ei õpitud parkima autot, või lihtsalt ei käi jõud üle oma autost, et see ilusti ära parkida. Või siis lihtsalt laiskusest.

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 20:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.12.2003 19:40
Postitusi: 41
Asukoht: Pärnu
Ise pargin ka joone peale, aga ainult siis kui olen kuskil parkla nurgas v lõpus kus kedagi pole. Kuskil ukse all kaks kohta hõivata on totaalne ülbus. Kunagi suvel olin sunnitud parkima KORRALIKULT boksi ja pärast oli uksel ilusti mõlk olemas. Peale seda pargin alati kuhugi kaugemale ja võtan kaks kohta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 20:12 

Liitunud: 09.04.2007 20:59
Postitusi: 19
ArdoH kirjutas:
Selle postitusega tervitan neljapäeva õhtul Pärnust Tallinna suunas liigelnud 376 AZR tumeda E34 juhti - paras värdjas oled! ;)

Kui sina sõidad 90'ga ja minul on püsikas 110 peal, siis loomulikult asun ma möödasõidule ning mõistusega inimesed laseksid mu viisakalt mööda, mitte ei kiirendaks oma unelmate bemmiga 160'ni. Kui siia lisada veel see, kuidas sa järgnevad kilomeetrid mul seljas elasid ning seejärel möödasõidu sooritasid (et taas 90'ga ees venida), tulebki välja, et sa paras värd oled.

Patrull lubati välja saata, kuid tundub, et lubadusest kinni ei peetud.


Olen samuti selliseid olukordi pidevalt üle elanud ja just BMW juhtide poolt, jalgu ei jää, aga mööda on vaja ikka minna. Ei ürita siin BMW juhte maha teha, aga on lihtsalt nii juhtunud.

Parklamõlke on ka meeldivalt: kõrvalistuja poolel oma 4 tükki jutti....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 21:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
No kelle jaoks on auto tarbeese, kelle jaoks mitte, pealegi ka tarbeese ei tohi kole olla, ega roosteta, mis nende müksudega just juhtubkui kui värv kahjustada saab, rooste võib minna.
kole on niisama ka mõlk ja kriim.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 22:04 

Liitunud: 25.07.2004 11:35
Postitusi: 19
Asukoht: kuressaare/tallinn
Kuna parklate peale jutt läks, tuli ka endal üks seik meelde.
Endal juhtus Järve Selveri parklas mõned kuud tagasi koomiline juhtum. Nimelt keerasin ühle parkimiskohtade vahelisele teele (antud vahes vabu kohti ei olnud), teisepoolt tuli vastu mingi väiksem punn, (roolis MILF, laps tagaistmel), sõitis keset teed, ise olin ilusti ääres. Eeldasin, et enne kohakuti jõudmist tema ka enda poole kõrvale tõmbab, et üksteisest mööda mahuksime. Seda siiski ei juhtunud, sõitis peaaegu mulle esiotsa sisse, siis peatus ja hakkas autos närviliselt käsi liigutama ja kisama. Tegin endal akna lahti, seejärel sõitis mulle kõrvale, tegi endal ka akna lahti ja lõugas edasi. Kuulasin veidi, naersin, saatsin viisakalt p**** ja sõitsin minema.

Igakord kui meelde tuleb, ajab naerma, et inimesed ikka leiavad kohti ja olukordi, kus oma viha välja elada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 23:44 

Liitunud: 05.05.2003 19:14
Postitusi: 22
Mulle taheti suure lumelabidaga kallale tulla, mis kaasnes vene sõimuga, süüdistuseks oli, et olen kedagi kinni parkinud, mida aga mina kindlalt teinud pole. Kuna ma eest ära ei jooksnud siis ilmselt ei jätkunud julgust mind labidaga tümitada, küll aga nädal hiljem autot pestes avastasin taga uksel ja taga tiival terava esemega tõmmatud kriimu. Pole küll näinud ega tea täpselt kes kriipis, aga mõttes seostan neid kahte asja (labida stseeni ja kriimustust). Et siis rääkimise asemel vandaalitsetakse auto kallal. Ma veel otsin selle pässa üles ja pärin aru kriimu kohta, auto on küll tarbe ese, aga sellele vaatamata pole kellegil õigust minu vara rikkuda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 23:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Vot selline teguviis ajab ikka närvi küll. Sellistele tolkustele virutaks heameelega mööda nägemist. :angry

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 28.12.2008 23:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.06.2004 21:25
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn
oli periood, kus üks pere autodest pidi seisma pea iga päev Järve Selveri parklas. Esimese kuu lõpuks lugesin autolt kokku 28 täket, teise kuu lõpuks juba 61... järgnevatel kuudel enam statistikat teha ei viitsinud.

enda autol olen tähele pannud seda, et kui auto on pestud, siis taotakse seda mõnuga või isegi riivatakse. Samas kui auto on must, ei ole mustusel ühtegi märki, et keegi oleks löönud. Tipp oli see, kui lükkasin oma autolt lausa teise auto pahtli ja värvi tükke maha. Tundub, et maakatel on oma laudaväravate opereerimisel ikka selgelt oskusi puudu.

Eriti stiilne juhus oli Ülemiste parklas. Panin ritta, kus lisaks minule oli veel kaks autot... lähima autoni oli umb 10 vaba kohta ja minust poepoole jäävas reas oli iga teine koht tühi. Poes käigu ajal oli mingi corolla näss end just minu kõrvale sättinud ja uksega paugu ära pannud... huvitav kas see on mingi omamoodi rahulduse saamise vorm või tunneb inimene end salendama ja paremana, kui peab end auto uksest välja pressima :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 29.12.2008 10:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.12.2004 00:48
Postitusi: 732
Kuus lk on mingit parkimis teemat. Ma ise küsiks seda, et mida paganat inimesed seal autoroolis teevad? Kui näevad vilkuritega autot taga siis selle asemel, et paremasse ritta võtta või teeäärde rohkem ning vaikselt edasi sõita hüpatakse kahejalaga piduripeale ja tõmmatakse sinna äärde, mis esimesena pähe tuleb!!!??? Vilkurikandja tuleb siiski sireenide saatel ning neid märkab ka kõige pimedam loom peeglist ning alati leiab selle aja reastumiseks, et tee vabaks teha.
Enamus ohmoone sellega hakkama ei saa juba niisamagi linnas liigeldes, ma olen tähele pannud. Ka ei mõelda ette kuhu minna tahetakse. Keeratakse viimastel hetkedel. Kas tõesti igapäeva liiklejal on roolis niipalju tegemist ja ei suudeta linna niipalju tundmaõppida, et reastuda õigesse ritta juba varakult, mis teda tema sihtkohta kõige mugavamalt viiks??? Mul on väga palju napilt läinud, et oleks otsa sõitnud sellistele tainastele. Ükskord sõimasin ühe näo täis, see vahtis jobu näoga ega saanud midagi aru.

Ma saan aru et autosid saab iga loll osta aga nüüd vist müüakse lube ka Hobby Hallis järelmaksuga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 29.12.2008 10:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
See on täpselt selle sama asja asja pärast, miks paljudele, paljudele inimestele tuleb esimene libe ka IGAL, IGAL aastal sellise hüpersuper üllatusena, et täitsa lõpp.. Ei räägi mingist mustast jääst, ega mingist üllatusest, vaid sellest, kui on esimene libe päev, kus kõndidagi libe. Looda ainult, et keegi selga ei lendaks... Sama teema siis lumega, mille peal sõitmine 2x ohtlikum, kui klaasjää peal, kus sõidetakse 2x kiiremini, kui paksu lume peal...

Mingi pikem ja põhjalikum libeda koolitus oleks selle raviks ma arvan. Ja IRL mingis autokoolis ei õpetata ju üldse, kuidas peaks käituma, kui sireenidega auto selja taga.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7