Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 26.04.2024 10:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:19 

Liitunud: 13.10.2007 10:45
Postitusi: 11
Käisin just prismas poes, leidsin parklas omale vaba koha ja pöörasin sisse. Kõrvale sõitis just üks auto minema ja sinna kõrvale tuli samal ajal üks audi 100 valget värvi. Astusin autost välja ja jäin kõrvalistujat ootama kes ettevaatlikult oma ukse lahti tegi, et mitte teisele autole pihta lüüa kes just kõrvale oli sõitnud. Kohe kui ta välja sai, avanes ka audi juhiuks ja käis prõmmdi vastu minu auto ust. Sealt astus välja üks 50ndates paks prillidega vene vanamees. Selline ehitaja tüüpi. Tema kõrvalt tuli välja arvatavasti tema tütar.
Kuna ma nägin seda kõike pealt kuidas uks vastu minu autot laksatas ja vend muheledes välja ronis, siis suu jäi ammuli. Rahumeeli hakkasid nad tütrega poe poole astuma. Ma küsisin vanamehelt selges eesti keeles : "Kas oli vaja?", mille peale ei teinud tema teist nägugi. Hüüdsin talle "Kuuled vä?" ja mees pööras ümber hakates midagi vene keeles sonima. Ma läksin oma auto ukse juurde ja näitasin kuhu ta oma uksega mu autot ramminud oli. Vanamehel oli uhkust ülegi ja hakkas midagi, mis kõlas nagu "Tõ tšo bljat" ütlema. Tütar ütles kõrvalt, et He nada. Kuna ma sain aru, et vend tahab mulle kätega kallale tulla, siis ütlesin, et las ta jääb siis. Pole kakleja tüüp ja arvatavasti oleks ise peksa saanud kuna ta oli ikka 150 kilo ja väike jässakas jurakas. Pöörasin ümber ja hakkasin oma asjadega tegelema kui vend mul rinnust kinni võttis ja raputas. Siis rahunes maha ja läks poe poole. Numbrimärki üles ei kirjutanud ja see pole oluline ka. Tekkis lihtsalt küsimus, et mis kuradi riigis me elame kus üksteisega ei arvestata, lõhutakse teiste vara kuidas juhtub ja siis on veel õigust ülegi, et kallale tulla kaaskodanikule?

On veel kellelgi midagi sellist juhtunud mis kõik karvad turri ajab ja vägisi kurika soetamise mõtted pähe tekitab?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:30 

Liitunud: 13.10.2007 10:45
Postitusi: 11
See ajas veel kõige rohkem närvi, et ma nägin kuidas ta vaatas minu poole oma autost ja siis lõi laksti ukse lahti. Tütar sõneluse käigus veel ütles mulle eesti keeles, et kuidas ta välja muidu saab? Tra võta alla paks ahv, siis saad oma autost välja ka mitte meelega ei otsi tüli.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
aga kusenud talle kapoti peale või löönud jalaga uks mõlki kui onu minema läks :D
ma olen muide invaliidi koha peale parkijale märkust tehes rattavõtmega saanud.

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Ma oleks jäänud sinna ootama millal ta poodi läheb ja siis tal jalaga ukse sisse löönud ja minema sõitnud :auto

Kui ei saa heaga siis saab halvaga ikka


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:46 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
kapotivahelt sisse kusta, eriti veel talvel :lol aga jah kui kakelda ei taha siis oota, na**ui ta niisama peaks pääsema


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Reimers66 kirjutas:
Ma oleks jäänud sinna ootama millal ta poodi läheb ja siis tal jalaga ukse sisse löönud ja minema sõitnud :auto

Kui ei saa heaga siis saab halvaga ikka

+1

Kui mehest jõud üle ei käi, ta sulle veel näkku irvitab siis just nii oleks ka mina tenud!

Või siis sellises olukorras kapoti peale võtmega LOX kirjutanud... :lol

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Viimati muutis noname, 27.12.2008 15:56, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:54 

Liitunud: 06.04.2006 22:41
Postitusi: 125
Meerkat kirjutas:
pikk pikk jutt


mis autoga sa siis olid?
liiste pole ukse külje peal mis lööke pehmendab?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:55 

Liitunud: 23.12.2008 14:59
Postitusi: 1075
Asukoht: Tartu
Lxc kirjutas:
kapotivahelt sisse kusta, eriti veel talvel :lol


ole normaalne :D

ja teemaalgatajale

Eestis ei arvesta eestlased ka teiste eestlastega mis sa loodad ,et mingi umbkeelne vene vanamees sinust lugu veel peab :(

Jalaga pauk vastu ust ja las nutab pärast :auto


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
noname kirjutas:
Reimers66 kirjutas:
Ma oleks jäänud sinna ootama millal ta poodi läheb ja siis tal jalaga ukse sisse löönud ja minema sõitnud :auto

Kui ei saa heaga siis saab halvaga ikka

+1

Kui mehest jõud üle ei käi, ta sulle veel näkku irvitab siis just nii oleks ka mina tenud!



No ega see tglt ilus variant ei ole kuid sellises olukorras muud üle ei jää

Vähemalt mees teab mille eest uks mõlkis on 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.01.2005 09:16
Postitusi: 119
Asukoht: Tallinn
Jõhker.
Aga tegelikult 50a. 150kg väike jässakas jurakas ei kõla ka nagu eriline kakleja tüüp, miski aeglane pekimauk pigem. Ilus lahendus oleks olnud peale seda kui ta sind raputas, et väänad raisa maoli maha pori sisse ja kutsud mendi. Kui ära suudad tõestada enda vastu suunatud rünnaku, saab trahvi avaliku korra raske rikkumise eest + rämeda moraalse kahju parklas tütre ja teiste poekülastajate silme all koerana vedelemise eest.
Samas mendi oleks võinud ikkagi kutsuda, kui ka endal polnud isu käsi määrida. Kirjeldatud raputamine on karistatav tegu.
Pärast auto peal ennast välja elada, nagu siin soovitati, oleks veidi odav ja argpükslik lahendus nagu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 15:59 

Liitunud: 13.10.2007 10:45
Postitusi: 11
perfectenemy kirjutas:
Meerkat kirjutas:
pikk pikk jutt


mis autoga sa siis olid?
liiste pole ukse külje peal mis lööke pehmendab?


Liistud on aga uks kumer ja sinna lingi kõrvale tavaliselt tuleb täke umbes.

Irooniline on see, et poodi läksin mobiiltelefonile laadijat ostma sest aku sai tühjaks ja vana laadija läks katki. Mõtlesin küll politsei kutsumise peale kuna muidu tekib neil karistamatuse tunne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 16:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Nagu karta olid siis nö "klaviatuurigängstad" hakkavad endale ettekujutama, kuidas nad auto mõlki taovad, omaniku betoonlestadega Männikule viivad jne.
Sellistega pole midagi muud teha, kui ähvardada, et kutsud politsei, kui kuidagi muud moodi vend aru saada ei taha. Muuseas mainid, et sellise mõlgi väljatõmbamine maksab ca 1000 krooni. Olen isegi mitu laksu saanud, teine pool on vabandanud ja see on peamine, et ta arusaaks oma veast.
Ja kui sa tõesti nii väga kardad oma auto pärast siis krt küll, pargi ta 50m eemale. Auto on tarbeese ning ikka kulumisjälgi tekib. Või lööd enda naisel ka lambid kinni, kui ta näiteks, su telefoni maha pillab.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 16:03 

Liitunud: 13.10.2007 10:45
Postitusi: 11
S4TQ kirjutas:
Nagu karta olid siis nö "klaviatuurigängstad" hakkavad endale ettekujutama, kuidas nad auto mõlki taovad, omaniku betoonlestadega Männikule viivad jne.
Sellistega pole midagi muud teha, kui ähvardada, et kutsud politsei, kui kuidagi muud moodi vend aru saada ei taha. Muuseas mainid, et sellise mõlgi väljatõmbamine maksab ca 1000 krooni. Olen isegi mitu laksu saanud, teine pool on vabandanud ja see on peamine, et ta arusaaks oma veast.
Ja kui sa tõesti nii väga kardad oma auto pärast siis krt küll, pargi ta 50m eemale. Auto on tarbeese ning ikka kulumisjälgi tekib. Või lööd enda naisel ka lambid kinni, kui ta näiteks, su telefoni maha pillab.


Ma oletan, et see naiste löömine oli suunatud nende pihta kes kapoti peale kusevad või pori sisse maha väänavad teise.

Üldiselt kui kogemata lüüakse ja vabandatakse siis on mul ükskõik aga vanamees vaatas minu poole, naeratas ja lükkas jõuga. Kui tahtlikult sinu vara kahjustatakse siis ajab närvi ikka. Võibolla oli vihahoos tehtud teema aga tundub, et see on suhteliselt tavaline. Pole ise muidu varem peale sattunud sedasi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 16:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
See on küll vale suhtumine et auto on tarbeese (tundub et paljudel on see suhtumine sellepärast autod sellised raiped ongi)

Tglt hea nali oleks veel olnud numbrimärgid ära võtta :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 16:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.01.2005 09:16
Postitusi: 119
Asukoht: Tallinn
Reimers66 kirjutas:
Tglt hea nali oleks veel olnud numbrimärgid ära võtta :lol

Ja pärast varguse eest krimka saada?


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7