Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 10.05.2024 14:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 19:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2007 15:39
Postitusi: 294
Asukoht: Saue vald või Keila
On ka Eestlasi ja veel hulemaid, ei ole see idanaabri rahvas midagi nii hull. Ütleme nii et ühesuguseid murakaid leidub kõigis rahvuste esindajates

_________________
Seat Club Estonia Ants 5149890


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 19:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2005 20:59
Postitusi: 83
Asukoht: Põltsamaa
Tartus olles proovisin järgi- parkisin oma auto suhteliselt kaugele teistest autodes, et keegi küljealla aelema ei tuleks. Tulen poest tagasi ja mida ma näen- minu auto ümber on mitu autot parkinud, kuigi poele lähemal oli kohti küll. Aga see Paks Ivan polnud ilmselt õigete inimeste otsa sattunud. Ise olen kuulnud, kuidas "ebaõige" käitumise eest on foori taga küljeklaas puruks löödud ja jalaga näkku antud. Aga no antud tegelane oli suhteliselt nõrga närvikavaga :D

_________________
Kõnnib Stirliz mööda tänavat. Näeb meest aiale soditud roppusi valge värviga üle võõpamas- MODERAATOR, mõtleb Stirliz


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 19:38 

Liitunud: 04.01.2006 03:05
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
No sorry, aga mina oleks selle venna sealsamas oma kätega ära lõiganud/maatasa teinud.

Asjale annab veel jumet see ka, et tegemist oli vandiga.

Okay, see selleks.

Aga loo moraal on see et alati ei pea parkima kõige lähimasse kohta (st. loe otse letti), ma valin alati kõige kõrvalisema parkimis koha. Kuna meil on väga palju selliseid PRO parkijaid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 19:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.12.2006 15:10
Postitusi: 196
Kuskil eespool jooksis läbi minu jaoks täiesti uus ning erakordselt naljakas sõna-"klaviatuurigängster", mida võiks igale kolmandale streetrace.org foorumi kasutajale külge riputada :D

Aga teemasse ka natuke, alati saab mõistlikult RÄÄKIDA, mitte ei hakka haukuma, et "vaata, t..a, sa julgesid mu autole vastu minna?!?" Selliseid asju lihtsalt juhtub, kui igaühele nendest hakkata võmmi kutsuma, või pasunasse väänama, oleks kell 17.00 poes käimine üsnagi raske, sest parklad oleksid kraaksuvaid nolke täis.
Ühesõnaga, üritame olla mõistvad kaasliiklejate suhtes.

:)

_________________
Autos palav? Konditsioneeride täitmine parima hinnaga- Sinu valitud kohas. Tel: 55651753


Viimati muutis Son, 28.12.2008 01:38, muudetud 1 kord kokku.
Roppused on pähh!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 19:58 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
sonex kirjutas:
No sorry, aga mina oleks selle venna sealsamas oma kätega ära lõiganud/maatasa teinud.

Asjale annab veel jumet see ka, et tegemist oli vandiga.

Okay, see selleks.

Aga loo moraal on see et alati ei pea parkima kõige lähimasse kohta (st. loe otse letti), ma valin alati kõige kõrvalisema parkimis koha. Kuna meil on väga palju selliseid PRO parkijaid.


...Ja siis lähebv vend menti ja helbid seda pasaari kuid tagantjärele veel...

Ma isiklikult pargin juba kuid niimoodi, et parkimisjoon on täpselt auto kõhu all ja mul on jumalast kama 2, mida teised sellest arvavad. Muidugi naljakad on need vennad, kes pargivad mulle samamoodi kõrvale, aga see selleks. Neid olen kohanud tervelt 2e poole aasta jooksul. Aga üldiselt on see valus teema jah, ja muidugi parkmiskohad on ka joonistatud mingite minimobiilide järgi ja eeldusel, et inimene pargib auto täpselt joontest võrdsele kaugusele ja täiesti otse. Siis käib ehk 4 ust lahti, nii et harju keskmine inimene neist sisse mahub hea tahtmise korral....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 20:03 

Liitunud: 13.10.2007 10:45
Postitusi: 11
Põhimõtteliselt kui ta ukse täiesti lahti lükkas siis sai mulle pihta...oleks ta ütleme 10 cm kaugele parkinud siis poleks tema uks minu autoni välja ulatunudki. Võtan vist InterFace meetodi kasutusele. Kui suur paks lumi tuli siis olid kõik inimesed sõbralikud, aitasid üksteist välja lükata lumest ja kaevata, nüüd kui porine ja lörtsine siis on kuidagi masendus jälle peale tulnud inimestele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 20:04 

Liitunud: 04.01.2006 03:05
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
tomcraft kirjutas:
sonex kirjutas:
No sorry, aga mina oleks selle venna sealsamas oma kätega ära lõiganud/maatasa teinud.

Asjale annab veel jumet see ka, et tegemist oli vandiga.

Okay, see selleks.

Aga loo moraal on see et alati ei pea parkima kõige lähimasse kohta (st. loe otse letti), ma valin alati kõige kõrvalisema parkimis koha. Kuna meil on väga palju selliseid PRO parkijaid.


...Ja siis lähebv vend menti ja helbid seda pasaari kuid tagantjärele veel...

Ma isiklikult pargin juba kuid niimoodi, et parkimisjoon on täpselt auto kõhu all ja mul on jumalast kama 2, mida teised sellest arvavad. Muidugi naljakad on need vennad, kes pargivad mulle samamoodi kõrvale, aga see selleks. Neid olen kohanud tervelt 2e poole aasta jooksul. Aga üldiselt on see valus teema jah, ja muidugi parkmiskohad on ka joonistatud mingite minimobiilide järgi ja eeldusel, et inimene pargib auto täpselt joontest võrdsele kaugusele ja täiesti otse. Siis käib ehk 4 ust lahti, nii et harju keskmine inimene neist sisse mahub hea tahtmise korral....



No ja, aga kes ründas füüsiliselt esimesena ?

Vanja ju ründas, seega sellele järgnev tegevus on puhas enesekaitse

...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 20:24 

Liitunud: 12.02.2005 16:59
Postitusi: 286
r0ma kirjutas:
Aga teemasse ka natuke, alati saab mõistlikult RÄÄKIDA, mitte ei hakka haukuma, et "vaata, türa, sa julgesid mu autole vastu minna?!?" Selliseid asju lihtsalt juhtub, kui igaühele nendest hakkata võmmi kutsuma, või pasunasse väänama, oleks kell 17.00 poes käimine üsnagi raske, sest parklad oleksid kraaksuvaid nolke täis.
Ühesõnaga, üritame olla mõistvad kaasliiklejate suhtes.


Aga vaata ei saa mõistlikult rääkida alati. Mis moodi sa räägid mõistlikult sellise tondiga kellel teemaalgatajal tegemist oli? Mind ajaks küll väga närvi kui keegi mu autot mõlgib ja siis veel näkku irvitab. Sellistele peabki vastu astuma ega muidu see karistamatuse tunne ära ei kao. Inimesed on aga liiga ükskõiksed või arad et midagi ette võtta selliste ülbikutega ja siis alatakse et miks pätte ja tiblasi nii palju on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 20:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2004 21:22
Postitusi: 841
Asukoht: Tallinn
Mul üks tuttav kunagi oli ka ilgelt närvis selliste peale. siis hakkas grand cherokeega sõitma, millel päris astmelauad.

Üks tont lõi ukse täiega lahti piki astmelauda, no siis võttis uksest kinni, tõmbas veel kõvemini (äärelt värv ikka läheb kui mõlki ei tule) ja ütles, näe ära nii tee, rikud mu astmelaua ära. Kusjuures kapp oli olnud teises autos, aga jäi lihtsalt hämmingusse ning korras. :lol
Üldiselt jah netis tahaks kõigile **** keerata aga muidu ei julge midagi teha @ tavaline eestlasest kusik olen ise....aga ehk ühel hetkel aitab ka, kannatus ongi katkemiseks mõeldud! :wink: Tulge taguge mu autot ja oodake jackpoti. Kui ikka piisavalt paljud selle saavad (kunagi viskab kõigil üle) siis ehk mõistus ka tuleb. Aga üldine soovitus on odav liisinguauto ja head autod jätke pühapäevaseks naudingukruisiks!

_________________
Lameda maa klubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 21:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
Minu arvamus asjast on selline: on lihtsalt mitut tüüpi inimesi- ühed, kellel autodest savi ja nad kasutavad neid ainult sihtkohta jõudmiseks ning teised, kellele autod meeldivad ka- lisaks praktilisele väärtusele. Kahjuks on vahepeal nii hästi läinud, et need inimesed, keda autod absoluutselt ei huvita- on ka saanud võimaluse soetada mittemillegi eest autod ja seetõttu neid lihtsalt ei huvitagi, kas tema enda autoga või kellegi teise autoga peaks midagi juhtuma.

Ühel töökaaslasel on uuem ja korralikum e39, millele andis suvel veel viimase lihvi korraliku poleerimisega ja puhastamisega- ilus musta värvi auto ka. Ning peale tööd koju minnes avastas, et parklas oli keegi debiil võtmega tervele küljele mõnusa jälje jätnud. Üks näide, mis tuttava autoga tehtud, kuid kevadel->suvel oli see siin ikka väga popp tegevus. Vihast võib näost roheliseks ajada küll, kuid kui kätte ei saa, ei tee ka midagi...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 22:49 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
aivo28 kirjutas:
Tsiteeri:
Ühel töökaaslasel on uuem ja korralikum e39, millele andis suvel veel viimase lihvi korraliku poleerimisega ja puhastamisega- ilus musta värvi auto ka. Ning peale tööd koju minnes avastas, et parklas oli keegi debiil võtmega tervele küljele mõnusa jälje jätnud. Üks näide, mis tuttava autoga tehtud, kuid kevadel->suvel oli see siin ikka väga popp tegevus. Vihast võib näost roheliseks ajada küll, kuid kui kätte ei saa, ei tee ka midagi...




värvali vend rääkis,et se pidi ikka VÄÄGA popp tegevus olema. et nad ei jõua ega viitsi neid enam üle värvida. mõnda korduvalt....


No kindlasti on osadel halb õnn, samas tuleb mõelda, ega ohver ise pole eriline dickhead ja keegi nyyd "karistab" tema autot tema tegude pärast....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 23:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2008 22:27
Postitusi: 168
Asukoht: Lääne-Virumaa
Mul on ka auto "parklamõlke" täis, paaril korral on poest tulles alarm 3 piiksu teinud, mis tähendab et vahepeal on alarm tööle hakanud. Põrutusandur on mul üsna tundlik, kuid tahab siiski küllaltki tugevat lööki saada et huilgama hakkaks. Kõige hullem on uute autodega, millel pole ustel ühtegi liistu ega reljeefi, neilt on iga väiksemgi mõlk näha.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 23:25 

Liitunud: 07.01.2007 18:32
Postitusi: 130
Auto on küll tarbeese ja iga kivitäkke pärast ma öösel padja sisse ei nuta, kuid mulle meeldib, kui see ilus ja sile välja näeb. Sellist juttu pole mõtet ajada, et tarbeese ja mis siis, et mõlki löödi. Krt riided on ka tarbeesemed ja vaevalt kellelegi meeldib närakates dressides ringi käia. Maja aknad on ka vineeriga paigatavad, mis sellest, kui sisse löödi. Sellite inimeste auto näebki raibe välja ja kodu on nagu prügimägi.
Ma ise vägivaldne inimene pole ja rusikatega just kallale poleks läinud, kuid sellise olukorra puhul oleks küll tou ära and, paar ventiili välja keerand ja ukse jalaga sisse löönd. Vähemalt on omalgi pärast hea tunne. Muide sellise 150 kg kaaluva tondi eest pole küll mingi probleem ära liikuda :D
Ise pargin alati tagusmisse otsa ja ei trügigi ette poole just selliste probleemide vältimiseks. Arusaamatuks jääb näiteks see, et ükskord autos naist oodates nägin veel kaugemal taga otsas ühte tutikat kia ceedi, mis seisis täiesti tühjas vahes ja hetk hiljem sõitis selle kõrvale mingi vana passati ront ja nii külge, et vend vaevu mahtus välja. Ei lasknud ust vastu matakaga, aga miks ikka külge sõita, kui sul kõik kohad tühjad on :? Ise olen seda meelt, ei taha, et minu autot rikutakse ja ei riku ka teiste. Keegi pani ka hea kommentaai, et käige poes odava liisinguautoga. No krt, kui inimene näiteks teenib 6000 eeki kuus ja ta ostab omale uue daci liisinguga, maksab märkimisväärse osa palgast liisingusse ja on õnnelik, et sellisegi sai, siis vaevalt see tema jaoks odav on. Austagem ikka üksteist rohkem :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 23:29 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
no see pole anyway lahendus. Ma ei hakka elusees asconniga ringi põletama, et Selveris mingi 150kilone raibe võiks mu auto poole kitsamaks tampida, et omale makarone minna ostma. Võtaks asja ikka mõistusega....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 27.12.2008 23:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.10.2008 04:01
Postitusi: 8
Asukoht: Lasnamägi City
Mina oleks sellised olukorras lasknud ahvil minna ja siis kruvikaga näiteks talle kapotile 'tibla' kirjutanud. Môttetu on vaielda nendega, nad nii kui nii aru ei saa. Hiljem kui oma autot näevad siis saavad küll aru mille eest. Pole erilist môtet iga sajoobiga kaklema hakata ja autos kurikaid ja muud sellist hoida. Endal väike spets kruvikas autos selleks puhuks, toimib alati. :twisted:


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 166 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7