Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 01.05.2024 02:20

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 07.01.2009 03:22 

Liitunud: 09.03.2007 21:22
Postitusi: 12
Meerkat kirjutas:
Käisin just prismas poes, leidsin parklas omale vaba koha ja pöörasin sisse. Kõrvale sõitis just üks auto minema ja sinna kõrvale tuli samal ajal üks audi 100 valget värvi. Astusin autost välja ja jäin kõrvalistujat ootama kes ettevaatlikult oma ukse lahti tegi, et mitte teisele autole pihta lüüa kes just kõrvale oli sõitnud. Kohe kui ta välja sai, avanes ka audi juhiuks ja käis prõmmdi vastu minu auto ust. Sealt astus välja üks 50ndates paks prillidega vene vanamees. Selline ehitaja tüüpi. Tema kõrvalt tuli välja arvatavasti tema blablablablablablablablablablaaaaaaaaaaaaaa....

On veel kellelgi midagi sellist juhtunud mis kõik karvad turri ajab ja vägisi kurika soetamise mõtted pähe tekitab?


tomcraft kirjutas:
No tubli oled. Ma viimased 5 aastat pysikiirusehoidjat kasutanud ja praegu ei kujuta ettegi, et peaks 200km tripi tegema ilma selleta.... :err


1 Lehekülg algab sellisena ja 17 lehekülg algab sellisena. Hmmmmmm :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 07.01.2009 20:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Just, teeoludele tuleb vastav kiirus valida, need lumega ja musta jääga 90 kihutajad on parajad surmakutsarid.
Üldiselt jah, minu arust ka sõitku nii nagu sõidab, seadu ei keela 70 sõita, üleülse algaja juht alati ei suudagi üle sõita, sellest tuleb aru saada, tänavad ja autod on siiski inimestele transpordiks, mitte piirkiiruse täissõitmiseks või tänavalk võidusõitmiseks.
ja palju sa võidad, kui sõidad 70 asemel 100-ga? 30km jooksul mõne üksiku minuti, eriti pead arvestama seda, et pidevalt 100 kindlasti sõita ei õnnestu, keskmine kiirus tuleb ikka väiksem, mitte venijate pärast, vaid vaheletrügijate ja ära keerajate pärast. See tõmblemine meie liikluses on täiesti mõttetu.
Ma sõidan oma tööautoga juba pikemat aega 70-80, väike veokas on ja ei ole küll mingit probleemi.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 00:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
lisan viimase posti vastuse.
sõida aga ära mölise!
sõita tuleb liiklusvooluga ühes tempos. mitte nii nagu :mina ise arvab:, siis takistad teisi kodanike, mis siis et sinu arvamus nende omaga ei kattu. kas on raske teistega koos ühiselt liigelda ja sujuvalt ,või on vaja eeskujulikku troppi mängida ja pidada kinni kõigest mis ette kirjutatud.
kui rahvas laseb tallinnas 60ga kahel real ja kõik saavad hakkama sis on jube piider küll kui keegi seal ukerdab 45ga. eeskuju? pigem takistaja.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 01:03 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
part1 kirjutas:
Just, teeoludele tuleb vastav kiirus valida, need lumega ja musta jääga 90 kihutajad on parajad surmakutsarid.


Nüüd on juba liikluseeskirjadest kinni pidajad kah kihutajad ja surmakutsarid? Kui sa ei suuda 90'ga autot teel hoida, pole auto roolis sinu õige koht. Oled juba korduvalt solvanud pea tervet foorumit sõimates mõrtsukateks. Kui nii jätkad on ban garanteeritud. Tänan tähelepanu eest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 02:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
kaabakaz kirjutas:
:hail minupoolt 4back, kui see mõistusevastane kodanik vait jääb

Ignor pole lihtsam ?
Sa ei pea ju ta poste lugema ega ärrituma :D
Ma ei loe ammu enam ... las ta parandab foorumi ära :lol

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 02:28 

Liitunud: 27.09.2004 21:36
Postitusi: 857
Blacku kirjutas:
part1 kirjutas:
Just, teeoludele tuleb vastav kiirus valida, need lumega ja musta jääga 90 kihutajad on parajad surmakutsarid.


Nüüd on juba liikluseeskirjadest kinni pidajad kah kihutajad ja surmakutsarid? Kui sa ei suuda 90'ga autot teel hoida, pole auto roolis sinu õige koht. Oled juba korduvalt solvanud pea tervet foorumit sõimates mõrtsukateks. Kui nii jätkad on ban garanteeritud. Tänan tähelepanu eest.


Sõidukiirus tuleb valida vastavalt teeoludele, kahjuks on tihti "ei lase kiirust alla 90 kunagi" esimese libedaga kraavis vms. Tõesto kui teeolud on head, siis ma ei mõista, miks peaks venima, kuid kui mingi lörtsisegusel teel mõni algaja 70-80-ga sõidab, siis ei ole küll mõtet mölisema hakata.

_________________
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 04:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
trykmann kirjutas:
Blacku kirjutas:
part1 kirjutas:
Just, teeoludele tuleb vastav kiirus valida, need lumega ja musta jääga 90 kihutajad on parajad surmakutsarid.


Nüüd on juba liikluseeskirjadest kinni pidajad kah kihutajad ja surmakutsarid? Kui sa ei suuda 90'ga autot teel hoida, pole auto roolis sinu õige koht. Oled juba korduvalt solvanud pea tervet foorumit sõimates mõrtsukateks. Kui nii jätkad on ban garanteeritud. Tänan tähelepanu eest.


Sõidukiirus tuleb valida vastavalt teeoludele, kahjuks on tihti "ei lase kiirust alla 90 kunagi" esimese libedaga kraavis vms. Tõesto kui teeolud on head, siis ma ei mõista, miks peaks venima, kuid kui mingi lörtsisegusel teel mõni algaja 70-80-ga sõidab, siis ei ole küll mõtet mölisema hakata.


Ja mis uuringutele see tugineb, et sellised esimeste libedatega kohe kraavis on? Teeoludele vastav kiirus ei ole ka see ju, kui mustal jääl sõidetakse 80km/h ja lumisel maanteel 50km/h?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 04:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.12.2008 23:19
Postitusi: 242
Asukoht: Helsinki
Lugesin 17 lk jahu läbi :help
Olen autot juhtinud 12 aastat millest ca 6 aastat omasin samalaatset suhtumist nagu siin foorumis omavad 98% .
Politseiga suhtlesin tihetalt just need esimesed 6 aastat ja trahve maksan veel siiani , mis mul koguda õnnestus :angry
Paraku on postitaja Part1 yks vähestest kes siin vähegi normaalset juttu ajab .....enamus tundub mulle olevat lihtsalt tilganäppijad :angry
Ma ei oska muud öelda , et arenege ja arvestage liikluses teiste liiklejatega :rokib

....Ja nüüd antke minu pihta tuld :kill

_________________
Mees, kuidas sa sõidad nii, et ainult üks ratas veab ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 05:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
arsi kirjutas:
Lugesin 17 lk jahu läbi :help
Olen autot juhtinud 12 aastat millest ca 6 aastat omasin samalaatset suhtumist nagu siin foorumis omavad 98% .
Politseiga suhtlesin tihetalt just need esimesed 6 aastat ja trahve maksan veel siiani , mis mul koguda õnnestus :angry
Paraku on postitaja Part1 yks vähestest kes siin vähegi normaalset juttu ajab .....enamus tundub mulle olevat lihtsalt tilganäppijad :angry
Ma ei oska muud öelda , et arenege ja arvestage liikluses teiste liiklejatega :rokib

....Ja nüüd antke minu pihta tuld :kill


Minu meelest käib siin jutt küll pigem sellest, et on nõme- kui sellised vennad nagu esimeses postis- peksavad ustega teisi autosid ja peavad ennast maailma nabaks, samas kui part1 tahaks lihtsalt kõigile ära panna, kui saaks politsei paberid juba kätte. Sinu posti kohta- a´la teie sakite, mina ka sakkisin, aga enam ei saki... :hail ei oska küll mitte midagi öelda...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 08:23 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
arsi kirjutas:
Lugesin 17 lk jahu läbi :help
Olen autot juhtinud 12 aastat millest ca 6 aastat omasin samalaatset suhtumist nagu siin foorumis omavad 98% .
Politseiga suhtlesin tihetalt just need esimesed 6 aastat ja trahve maksan veel siiani , mis mul koguda õnnestus :angry
Paraku on postitaja Part1 yks vähestest kes siin vähegi normaalset juttu ajab .....enamus tundub mulle olevat lihtsalt tilganäppijad :angry
Ma ei oska muud öelda , et arenege ja arvestage liikluses teiste liiklejatega :rokib

....Ja nüüd antke minu pihta tuld :kill


Minupärast levitagu Part siin oma sõidustiili, kus sõidab lihtsalt lambist 70-80km/h. Aga ta ei ole mingi kohtumõistja, et normaalselt liikuivaid inimesi kihutajateks ja surmakutsariteks sõimata.

PS: Olen 3a 100% teistsuguse suhtumisega sõitnud kui Part ning trahvid olen saanud vaid hajameelsusest. Niiet, see pole küll mingi näitaja. Kas sina nimetad arvestamiseks seda, et mingi Part venib ees ja kirub igajumala ühte, kes temast mööda sõidab. Pealegi temal on pohhui, et mõnel on kiirem kui temal. Tõesti arvestav käitumine. Arvestab see, kes tõmbab tee serva, laseb mööda ja ei tule siia halama kui perses kõik liikluses on.


trykmann kirjutas:
Sõidukiirus tuleb valida vastavalt teeoludele, kahjuks on tihti "ei lase kiirust alla 90 kunagi" esimese libedaga kraavis vms. Tõesto kui teeolud on head, siis ma ei mõista, miks peaks venima, kuid kui mingi lörtsisegusel teel mõni algaja 70-80-ga sõidab, siis ei ole küll mõtet mölisema hakata.


Mulle räägiti autokoolis suht esimestel tundidel, et kui maanteel tekib meie taha rivi autosid, tuleb jääda tee serva seisma, lasta kogunenud rivi mööda ja jätkata sõitu. Kui piisavalt aeglaselt sõita, tuleb toimingut mõne aja pärast korrata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 16:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.12.2008 23:19
Postitusi: 242
Asukoht: Helsinki
Täiesti õige on , et aeglasem sõiduk peab kiiremad mööda laskma , aga alati pole kõik nii mus-valge . Tean juhust kui veoauto sõitis 75-80 km/h tunnis (valis teeoludele vastava kiiruse ) ja mingil hetkel otsustas taga oleva kolonni (kes sõitsid kõik stange stanges tal järgi ja vahelduva eduga antsid signaali / vilgutasid tulesid )mööda lasta . Tulem oli see , et tagasõitvad , nähes paremat suunda ja pidurituld , olid sunnitud ka pidurdama kui veoauto hoo maha saab ja piisavalt paremale tõmbab ....AGA siis selgus kurb tõsiasi , et tee oli ikka sigalibe ja ainult paar autot said hiljem norm oma teekonda jätkata . 5 autot jäid aga ootama , kes järgi tuleks või kraavist välja tõmbaks .
Tean Eesti üsna mitut teelõiku , mida talvel pole võimalik läbida ka suurima lubatud kiirusega ( 70 km/h ) ....kui siis veeren seal 45-50 km/h , on see siis põhjentamatult aeglane sõit !?
Part1 juttu ei pea võtma sõna-sõnalt vaid tema point on see , et liikluseeskirja järgides ei teki teil endil ja teistel jamasid .
Nii olen mina vähemalt aru saanud :)
Ei maksa ka ära unustada , et füüsikaseadused on alati kehtivad , olenemata sellest palju olete respekti kogunud Selveri parklas autosse pagaltadud neoonvalguse ja suppari eest :hail

_________________
Mees, kuidas sa sõidad nii, et ainult üks ratas veab ?


Viimati muutis arsi, 09.01.2009 16:25, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 19:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
arsi kirjutas:
Lugesin 17 lk jahu läbi :help
Olen autot juhtinud 12 aastat millest ca 6 aastat omasin samalaatset suhtumist nagu siin foorumis omavad 98% .
Politseiga suhtlesin tihetalt just need esimesed 6 aastat ja trahve maksan veel siiani , mis mul koguda õnnestus :angry
Paraku on postitaja Part1 yks vähestest kes siin vähegi normaalset juttu ajab .....enamus tundub mulle olevat lihtsalt tilganäppijad :angry
Ma ei oska muud öelda , et arenege ja arvestage liikluses teiste liiklejatega :rokib

....Ja nüüd antke minu pihta tuld :kill


kui sa siin foorumis esimestes postitustes 98% inimkonnast enesest lollimaks nimetad, siis mis mulje see sinust endast jätab? õnnitlen sind sinu 12 -st sõiduaastast kuuel korjatud trahvide tasumise jätkuva edenemise puhul. ma pole teist nii ägedat pässi siin trehvanudki, kes teistele näppu vibutades ise aastakümnete taha ulatuvaid trahve maksma peaks. eks see ikka suurest teistest hoolimisest, ma arvan.
arenemine ongi siis seesama kärbsenäoga mentidele muudkui radarisse lendamine ja trahvirahade ebaproportsionaalselt suur tassimine riigi rahakotti? põnev lähenemine, teistele ma seda siiski eeskujuks ei seaks.
mina olen autorooli keeranud 20 aastat. eks trahve ole ka saadud. ära ka makstud. ma ei usu, et nende summade või põhjuste üleslugemine siin mind kuidagi mehemaks teeb.
kui endale hakkab tunne peale tulema, et tahaks tervet maailma õpetada, siis oleks viimane aeg vait jääda ja järgi mõelda. äkki ei olegi enese ülimaks upitatud "lai maailmavaade" muud kui peldiku uksevahelt välja piilumine?

teistega arvestamine ei tähenda siiski suurema osa inimeste jaoks mitte isehakanud miilitsatega jagelemist. vaid ka seda, et nähakse endast erinevaid ja ei tikuta kõigi elu korraldama. mulle ka ei meeldi kihutajad, vahelesurujad, suunatuleta liiklejad jne. samas lubatud piirkiirusega sõitjaid surmakutsariteks nimetanud ei ole minu silmis ka justkui mingi autoriteet, kiuslik jahupea pigem, kes omaenese eluga ise toime ei saa. eks sellisel puhul teki ikka soov ennast upitada teiste allakiskumise arvel. aga kuitahes palju sellise tegevusega tegelenu ei saa teiste repekti, nurutagu seda siis mil viisil iganes.
kui tahad teistest parem olla, siis ole. aga lase siis ka teistel seda märgata, ära ise ennast sellega upita.
kana ei kaaguta ka enne kui muneb.

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 21:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
traur kirjutas:
arsi kirjutas:
Lugesin 17 lk jahu läbi :help
Olen autot juhtinud 12 aastat millest ca 6 aastat omasin samalaatset suhtumist nagu siin foorumis omavad 98% .
Politseiga suhtlesin tihetalt just need esimesed 6 aastat ja trahve maksan veel siiani , mis mul koguda õnnestus :angry
Paraku on postitaja Part1 yks vähestest kes siin vähegi normaalset juttu ajab .....enamus tundub mulle olevat lihtsalt tilganäppijad :angry
Ma ei oska muud öelda , et arenege ja arvestage liikluses teiste liiklejatega :rokib

....Ja nüüd antke minu pihta tuld :kill


kui sa siin foorumis esimestes postitustes 98% inimkonnast enesest lollimaks nimetad, siis mis mulje see sinust endast jätab? õnnitlen sind sinu 12 -st sõiduaastast kuuel korjatud trahvide tasumise jätkuva edenemise puhul. ma pole teist nii ägedat pässi siin trehvanudki, kes teistele näppu vibutades ise aastakümnete taha ulatuvaid trahve maksma peaks. eks see ikka suurest teistest hoolimisest, ma arvan.
arenemine ongi siis seesama kärbsenäoga mentidele muudkui radarisse lendamine ja trahvirahade ebaproportsionaalselt suur tassimine riigi rahakotti? põnev lähenemine, teistele ma seda siiski eeskujuks ei seaks.
mina olen autorooli keeranud 20 aastat. eks trahve ole ka saadud. ära ka makstud. ma ei usu, et nende summade või põhjuste üleslugemine siin mind kuidagi mehemaks teeb.
kui endale hakkab tunne peale tulema, et tahaks tervet maailma õpetada, siis oleks viimane aeg vait jääda ja järgi mõelda. äkki ei olegi enese ülimaks upitatud "lai maailmavaade" muud kui peldiku uksevahelt välja piilumine?

teistega arvestamine ei tähenda siiski suurema osa inimeste jaoks mitte isehakanud miilitsatega jagelemist. vaid ka seda, et nähakse endast erinevaid ja ei tikuta kõigi elu korraldama. mulle ka ei meeldi kihutajad, vahelesurujad, suunatuleta liiklejad jne. samas lubatud piirkiirusega sõitjaid surmakutsariteks nimetanud ei ole minu silmis ka justkui mingi autoriteet, kiuslik jahupea pigem, kes omaenese eluga ise toime ei saa. eks sellisel puhul teki ikka soov ennast upitada teiste allakiskumise arvel. aga kuitahes palju sellise tegevusega tegelenu ei saa teiste repekti, nurutagu seda siis mil viisil iganes.
kui tahad teistest parem olla, siis ole. aga lase siis ka teistel seda märgata, ära ise ennast sellega upita.
kana ei kaaguta ka enne kui muneb.


20 aasta autorooli keeranud? Sa pole vist nii vanagi, või kui ka ületad selle vanuse, siis vaevalt, et eriti ,valeta vähem, sellises vanuses kogenud juht, ei ajaks sellist pläma nagu sina, ta jagaks liiklusohutusest rohkem ja teistega arvestamisest.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 08.01.2009 23:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
heh, mida oligi oodata.
kana küll ei kaaguta enne munemist, pardi kohta see ei käi.
teistega arvestamine on sulle, kodanik part, täiesti võõras mõiste, sellepärast ei soovitaks ma sel teemal pikemaid arvamuslugusid soperdama hakata. sinu arusaam sellest on suht lihtne: Ühe inimese vabadus peab piirama teise oma ning kui see kellegile ei meeldi, siis peab teda karistama.
mina nii ei arva.
eks sa heieta siin midagi kogenud juhtide nägemustest, sa ei tea ju nendest ka tegelikult midagi.
ka viletsavõitu psühhoanalüüs minu aadressil oli kehvapoolne, seetõttu valiksid ehk endale mingi jõukohase tegevuse - pesukataloogiga lukustatavas wc-s endal kiirete liigutustega tuju heaks tegemise?

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 09.01.2009 00:41 

Liitunud: 07.01.2007 18:32
Postitusi: 130
Blacku kirjutas:
arsi kirjutas:
Mulle räägiti autokoolis suht esimestel tundidel, et kui maanteel tekib meie taha rivi autosid, tuleb jääda tee serva seisma, lasta kogunenud rivi mööda ja jätkata sõitu. Kui piisavalt aeglaselt sõita, tuleb toimingut mõne aja pärast korrata.


Õige jutt, ise ka täiesti nõus, et aeglane sõiduk peaks laskma tema taha kogunenud rea mööda ja seejärel jätkama sõitu. See peaks isegi LE-s kirjas olema. Halbade teeolude korral on asi muidugi teine, kes tahab kihutagu. Üldiselt on palju ka selliseid inimesi, kes arvavad, et iga ilmaga peab just sõitma 90ga, kuna neil on kiire ja aeglane sõiduk neil jalus. Ise valin just selle kiiruse millega hetkel rivi kulgeb, kui on liiga aeglane sõidan mööda ja närv puhkab, kuna grupis sõitmine on tihtipeale paras peavalu.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 73 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7