Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 02.05.2024 07:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 05.01.2009 01:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
lisan siia omamoodi parklateema.
elan kortermajas ja kuna ajad on olnud head siis on maja ees igal pässil ja tussil oma auto.
ise olen siin juba oma sõidukit juba ligi 9a parkinud ja näinud igasuguseid tahke. aga kuna on kitsamaks läinud siis on ka tekkinud teemad et rahvas pargib kuidas juhtub ja teinekord öösel koju laekudes avastad et mingid tropid on valesti parkinud ja ei arvesta auto koha laiusega. no ise ka suht ülbe ja ei viitsi nagu nurga taha pimedasse ja ebaturvalisse kohta parkida. siis olen teinud jumala naglalt, helistan menti ja ütlen auto numbri mis pargib üle kahe koha ja seletan olukorra ära. mis te arvate mitu korda olen siis räigelt sõimata saanud kui uniste silmadega omanik alla laekub ja arvab et tal on õiges et tema oli siin ennem. ma oma pika kasvu ja stoilise rahuga olen alati siis nad pikalt saatnud ja tuletanud meelde ühistu ettemääratud parkimiskorda ja teiste autoomanikega arvestamist. peale viimast suve on hakanud enamik neid troppe paremini parkima küll.

teisalt on nii et katsu sa uue hyunday maasturi juhti korale kutsuda või x5 omanikku et ei pargita üle kahe koha kui ruumi pole. siis tuleb väiksem auto osta. enamik on jumalast äktsiooni täis läinud ja omi õigusi seletama hakanud. selle hundai jeebi omanik on naisterahvas ja ma vaidlesin temaga ligi tund aega et arvestaks teistega. ja viimaks kui lubasin tema juhiukse alati kitsaks parkida ka suure 2m laia mercuriga siis hakkas ta teise trepikoja ette parkima suurest hirmust. noh mingigi tulemus jopakatelt. aga jube närvi läks teine kui ütlesin et ära osta nii suurt autot kui parkida ei mõista.

tunnistan ülesse et olen paar kena pudeliroosi paigaldanud tülikate jõmmide rehvide alla kes minuga ostukeskuste parklates on suuruse üle vaielnud. ja ka just uksetäkkimise tõttu. meeldiv on see et enamikul 18 või üle selle rehvid olnud:D

ühte kohtasin kaks päeva hiljem kuskil töökojas mingeid jube nässe rehve neile velgedele tõmbamas. pidin peaaegu kohvi läbi nina välja lurtsatama kui jagasin ära et tegu selle koomikuga.kusjuures ise oli vend nii juhm et mind ei mäletanudki,kuigi ma kurjajuur olin.

kuigi kõige aluseks oleks võinud olla et arvesta teistega ja teised arvestavad sinuga. aga neid madalalaubalisi kes ainult jõuga üritavad asju ajada on liiga palju veel.

kuigi harva olen ka ise tahtnud vastu hambaid anda kui rikutakse märki ja mootorratturit ei tunnistata.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 05.01.2009 01:21 

Liitunud: 27.10.2008 19:32
Postitusi: 24
Mis asi on niksima part?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 05.01.2009 01:59 

Liitunud: 27.09.2003 17:48
Postitusi: 452
Asukoht: West-Tallinn
niksima - (kellegi meelest) "näkku n*ssima".

Ehk siis ületad kiirust, jääd vahele, saad trahvi. Antud olukorras arvad sa, et sind niksiti. Tegelikult rikkusid kindlaksmääratud reegleid.

_________________
"Heleroheline Hunday kasaiai 002 SEB nähtud Vabakal."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 08:02 

Liitunud: 24.07.2004 09:39
Postitusi: 62
part1 kirjutas:
sellepärast neid seadusi karmistataksegi ,et nii on parem niksida neid 100-ga sõitjaid.
100-ga on ikka linna ilmselgelt liiga palju.
järvevana teel on kohati 70 kah, ning igati ok, rohkem pole vajagi, ohtlikumad kohad on 50 ja samuti ok.
50 ja 100 on ikka suur vahe, ega liiklusspetsialistid üle maailma ei ole lollid, siit hakkab tunduma, et streetrace.org jagab liiklusohutusest tugevalt ja peaks hakkama ise piirkiirusi kehtsetama, siis vist oleks küll piirkiirused kõik 500 km/h igal pool.
Üldiselt jah oma jutu järgi on kõik nii kõvad juhid, aga miks meil siis selline jube ja õnnetuste rohke liiklus on?
Üldiselt ärge ajage siin mulli.
Kui keegi tuleb rääkima, et 50 on liiga vähe linnas, siis no sry, aga tema ajud küll kodus ei ole.
liiga kitsalt mõeldakse, aga tuleks suuta mõelda natuke laiemalt.
Tänaval ei ole ralli jaoks, saage juba kord aru rahvas.
Kuni te sellest aru ei saa, seni niksib teid ka poltisei ja riik.

Kukkunud oled vms? Linnas on 50 piisavalt palju, et paljud ei suuda sellestki kinni pidada. Spidomeetriviga on ka olemas.
Ahja, välja arvatud paar üksikut überlaia teelõiku kus on nähtavus väga hea.
Fakt on see, et väga suur osa hoiab piirangutest kinni või sõidab alla selle. Ja kui keegi sõidab lubatu piires ja näiteks maantekolonn, mis jääb jalgu siis põhjagaasiga sellest möödasõitjat jälitavad kurjad kompleksides inimeste pilgud.
Ahjaa see tore argument, et "mis sulle ei kõlba 80-85'ga teiste sabas sõita vä?" Ei kõlba küll jah, tahaks enne õhtut kohale jõuda, stressivabalt.
Muidu see mees, kellel on raskusi Tallinnas ümberreastumisega. Kohanemisvõimet üldse pole?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 11:15 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Iga hommik sõidan 20km linna ja iga hommik on ühe Seat Leoni vms taga (sõidab 70km/h) räme saba. Huvitav, kui sellest politseile teatada, kas mingit abi on?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 12:21 

Liitunud: 14.03.2004 03:34
Postitusi: 169
Asukoht: Tallinn, mustamäe
Blacku kirjutas:
Iga hommik sõidan 20km linna ja iga hommik on ühe Seat Leoni vms taga (sõidab 70km/h) räme saba. Huvitav, kui sellest politseile teatada, kas mingit abi on?



JA politsei paneb ta kiiremini sõitma, ei usu :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 12:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.02.2004 11:58
Postitusi: 569
Blacku kirjutas:
Iga hommik sõidan 20km linna ja iga hommik on ühe Seat Leoni vms taga (sõidab 70km/h) räme saba. Huvitav, kui sellest politseile teatada, kas mingit abi on?



Soovitan 5 min varem liikuma kodust hakata :D

_________________
3D projekteerimine. Joonised & lõikefailid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 12:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
salome müüb dioodtablood kuhu saab kirjutada teksti. pane kirja et tigu kao teelt minema siis kui mööda saada siis vilguta seda kirja sellele teole :D

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 15:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2006 14:05
Postitusi: 847
Asukoht: Tallinn/Pärnu
jumal tänatud, et mu auto värvkate näeb niigi välja nagu oleks 200ga astelpaju istandusse sisse kütnud, võtmekriipsu ja uksepaugu bossidel pole vähemalt midagi lisada :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 20:24 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
yellowboost kirjutas:
Blacku kirjutas:
Iga hommik sõidan 20km linna ja iga hommik on ühe Seat Leoni vms taga (sõidab 70km/h) räme saba. Huvitav, kui sellest politseile teatada, kas mingit abi on?



Soovitan 5 min varem liikuma kodust hakata :D


Ma olen vahest teinud nii, et stardin 10 minutit hiljem. Siis jõuan ikkagi täpselt samaks ajaks linna, lihtsalt siis enamus teod juba liikvele saanud. Jõuab vast linnapiiril järgi neile.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 22:19 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
üts maha teie ees. Paar suve tagasi sai ajutiselt 2 kuud käidud ka 50e kmi kaugusel tööl mööda tln-trtu mnt. ja mul tõusid ihukarvad pysti peale kuu aega seda vahemaad kyttes. Kuigi tee oli hea, ilmad ilusad.... muidugi tööle oli veel norm sõita, aga töölt koju oli kyll ikka elukelt, yhekorar oleks peaaegu magama jäänd, õnneks kruus äratas ylesse, aga yxkord oli jube kiire võrru edasi minekuga, sis sai 160ega tartu tuhisetud ja kui koguaeg saaks nii tööl käia sis oleks vb OK, muidu ikka täissurm(minu jaoks vähemalt).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 22:57 

Liitunud: 18.12.2006 23:09
Postitusi: 409
aivo28 kirjutas:

ma sõidan 30km tööle.
igal hommikul sõidan mööda enamvähem 1/3 autodest, kui veel libe on,siis enamusest. ja seal juures kiirust oluliselt ületamata (10-20 üle). kogu nende aastate jooksul pole tekkinud ühtegi liiklusohtlikku olukorda ega pole ka auto kordagi selle meeletu ennasttapva mõrvarliku ja hoolimatu kiiruseületamise (+10-15 stabiilselt,kui keegi ees ei tõllerda ja mööda sõitma ei pea) peale "käest ära läinud".kogu se jant sellepärast,et kodanikud ei suuda isegi 90ga sõita. mis me sellest järeldame? krt ma üldse aru ei saa,milleks se talvekoolitus üldse on? jälle mingi rahakogumise üritus. läbi saavad sealt ju kõik. võiks siis ju olla nii,et kes seda ei läbi, on näiteks talverehvide kohustusliku aja jalamehed.

jummala OT jälle :D
aga teemasse ma ei oska midagi kirjutada. miks ikkagi me ei arvesta üksteisega? sest me oleme EESTLASED :lol


aga rahu :D .. Mõlte ka teiste peale. Äkki tal ei ole auto kõige paremas korras, siis ta ei näe välja aknast, siis tal on ebamugav, ja siis ta ei oska sättida enda auto soojendust/konti mida iganes,et tal akendelt udu ära läheks ? :D .
Tegelikult, tartu minnes sirgete peal sõidan mina ka mööda enamustest,kes 85-90km/h sõidavad, sest 1. ees on parem sõita, ja kui ma tulen 100km/h ja tee on vaba, siis on lihtsam juba mööda minna, kui pidurdada ning siis teisel perses sõita.
Aga ise olen veel seda tähele pand,et kui pikkaaega pole sõitnud( ntx. endapuhul - tatilubadega, ja igapäev ei liikle,aga kui on minek tartu siis sõidan kogaueg ise) siis maanteepeal automaatselt nagu kiirus väheneb, kiirendada ära 100km/h-ni , aga siis nagu jalg iseenesestannab järgi. Kui ära harjud, siis jälle hakkab vaikselt tõusma, ja lõpuks jääb stabiilselt õige kiiruse juurde ikka :D.
Eriti rõve on see, kui autol on esiklaas tiba pepus omadega. ja siis õhtuti mingid klemmid arvavad trassil,et ei nemad ei pea oma täistulesi ära laskama. ma mitukorda lumesjau ajal aint valget joont jälgind ja tuledega elueest vilgutanud :D .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 23:33 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
No tubli oled. Ma viimased 5 aastat pysikiirusehoidjat kasutanud ja praegu ei kujuta ettegi, et peaks 200km tripi tegema ilma selleta.... :err


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 06.01.2009 23:36 

Liitunud: 18.12.2006 23:09
Postitusi: 409
noh, see pole veel midagi. autoks on mazda, millel 2.0 diisel suudab arendada 55kw :D . Oleks, siis,et auto on ilgelt kerge, ja mingi tilluke präänik, aga ei. Ruumist puudus ei tule. aga loodame,et see suvi saab ikkka üle e39-sale, ja siis täis load, ja siis peab hea saama :D .
A, ja mis mõttes tubli ? =P


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 07.01.2009 00:16 

Liitunud: 07.01.2007 18:32
Postitusi: 130
aivo28 kirjutas:
yellowboost kirjutas:
Blacku kirjutas:
Iga hommik sõidan 20km linna ja iga hommik on ühe Seat Leoni vms taga (sõidab 70km/h) räme saba. Huvitav, kui sellest politseile teatada, kas mingit abi on?



Soovitan 5 min varem liikuma kodust hakata :D


ma sõidan 30km tööle.
igal hommikul sõidan mööda enamvähem 1/3 autodest, kui veel libe on,siis enamusest. ja seal juures kiirust oluliselt ületamata (10-20 üle). kogu nende aastate jooksul pole tekkinud ühtegi liiklusohtlikku olukorda ega pole ka auto kordagi selle meeletu ennasttapva mõrvarliku ja hoolimatu kiiruseületamise (+10-15 stabiilselt,kui keegi ees ei tõllerda ja mööda sõitma ei pea) peale "käest ära läinud".kogu se jant sellepärast,et kodanikud ei suuda isegi 90ga sõita. mis me sellest järeldame? krt ma üldse aru ei saa,milleks se talvekoolitus üldse on? jälle mingi rahakogumise üritus. läbi saavad sealt ju kõik. võiks siis ju olla nii,et kes seda ei läbi, on näiteks talverehvide kohustusliku aja jalamehed.

jummala OT jälle :D
aga teemasse ma ei oska midagi kirjutada. miks ikkagi me ei arvesta üksteisega? sest me oleme EESTLASED :lol


Ei tea milline seadus keelab inimesel sõita näiteks 70-ga? Kui tahan siis sõidan ja üldse ei koti, kui kiire kellelgi seal taga on, kui ei meeldi, siis mingu mööda. Kui on libe ja kodanik ei julge kiiremini sõita, siis miks ta peaks sinu pärast kiirustama :think Näha on selliseid "ala ma pole kordagi märkimisväärset matsu pand" esimese libedaga igal pool kraavis, või mõnda autot tagant võtmas :lol
Mulle ka see ummikus venimine ei meeldi, aga sellepärast kedagi ma nüüd sõimama küll ei hakka, sõidan mööda ja las töristab seal 70-ga. Kui teeolud on tõesti kehvad, siis töristan ka, kui ei meeldi sõitke mööda :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 139 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7