Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 02.05.2024 01:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: 5 parimat omatud autot, nende plussid ja miinused.
PostitusPostitatud: 20.12.2011 00:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2004 21:22
Postitusi: 841
Asukoht: Tallinn
1.gen Ford Focus 2001
superhea juhitavus, mõningaid vigu tekkis aga ei midagi hullu (mõned elektrivead kummitasid vahepeal ja tänu seismisele läks osa siduri hüdraulikast ca 30 000km läbisõidu pealt vahetusse). Mahutas okeilt ja parkida oli okei, erinevalt enamus konkurentidest istus rool enam vähem kätte (oleks võinud veel lähemale tulla), aga hea fun igapäevasõidupill.

Volvo s60 T5 2000
Manuaalkast, liigu väga hästi, kui ei paaruta siis küttekulu normis. Midagi imehead ei ole aga veidi lõbusam kui saab 9-5 aero, iste on isegi parem, juhikoht kindel 5+, ei mingeid seljavalusid ega midagi. Konditsioneer ja küte piisavalt võimsad, vaikne. Kahjuks tahab vahepeal veel vanale autole kohaselt mõne veaga üllatada. Veermik pole ka päris 250hj jaoks mõeldud.

Nissan micra 1989 1.2
Totaalne peldik aga ca 4000 eegi eest ei saanud paremat tahta, liikus edasi küll, genekas jaksas keskmisest võimsama stereo ära toita ja kütusekulu naljalt üle 7 sajale ei läinud.

Mitsubishi Colt 2004
Pole küll tunnetuselt ja juhikohalt päris focusega võrreldav aga 1.5 mootor on ökonoomne ja 100hj/tonni kohta kannatab väga hästi möödasõite teha, suurepärane gabariiditunnetus ja hea parkida. 6käiguline kast on ka abiks. Reedeõhtul TLN-TRT igal juhul kiirem kui volvo - vägagi sõidetav. Kütusekulu väga madal ja pole mitte mingeid juppe nõudnud peale esimeste stabikaotste.

Viiendat nagu valida ei oskagi, kas on liiga erilised auod, et mingeid plusse peale isikliku meeldimise välja tuua või tavalised.

_________________
Lameda maa klubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 5 parimat omatud autot, nende plussid ja miinused.
PostitusPostitatud: 20.12.2011 17:34 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et ryblik1 naise nimi on Kadi?

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 5 parimat omatud autot, nende plussid ja miinused.
PostitusPostitatud: 20.12.2011 19:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
Umx kirjutas:
Mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et ryblik1 naise nimi on Kadi?

Ei ole mitte.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 5 parimat omatud autot, nende plussid ja miinused.
PostitusPostitatud: 20.12.2011 20:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2010 15:51
Postitusi: 859
1.
e28 520i, sain kursakaaslaselt selle peale kutsekat omale esimeseks autoks. tagumised pidurid olid kyll surnud, esimesi kettaid korra sai vahetatud, muidu minusuguse lolli elas edukalt yle, ainult talla ja kalla, poolteist aastat polnud isegi juhilube vaja :rokib :D
vanakooli 2 liitrine oli sel hetkel minu jaoks piisava minekuga ja suhtkoht ökonoomne, benaseieri ja´´nunnumeetri´´ abiga suutsin välja arvutada isegi selle mitu kilti liitriga sõita saab.
ainus asi millele tol ajal jaole ei saanud oli rooste... see oli ja jäi. '
antud pildil konditsioonimuutuses esines ainult esi ja tagastange lisa välimuselt, järgmine omanik putitas veidi ka mootorit.

Pilt

2.e28 525i
se auto tekkis mu vaatevälja suht juhuslikult kuna vahetult peale lubade saamist sai paar kuud diisel scorpaga sõidetud, paraku ühe maapoe ees üks papi ostis selle mult ära ja järgnev pilk auto24 näitas mulle et nüüd mine võta see auto.
Suur pluss oli tehnika mis oli suht korras kui välja arvata mõne detaili vahetus esisillas, lihtsalt see niiöelda esimene armastus eelnevast autost andis veidi tunda... paraku yhel talvehommikul see ei tahtnud käima minna ja kuna aega samuti polnud laenas kolleeg töölt oma autot...
tolle bemmi ma kere pärast pidin maha myyma kuna ajanappuse t6ttu ei leidnud ma kobedamat kere kuhu tehnika vahetada ja nii see läkski...
samuti ökonoomne ja talutava minekuga...
Pilt

3. mitsubishi sigma 3,0 91 automaat, kolleeg laenas kui .2 mainitud auto streikis ja nyyd läheb viies aasta selle auto seljas... :?
ma ei tea noh, normaalne auto on... sõidab,,,

jään ikka täiega alla siin :D

_________________
mitsubishi sigma 3.0 , 95, at .sneguurotska. http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=48&t=112374&p=1224466#p1224466


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: 5 parimat omatud autot, nende plussid ja miinused.
PostitusPostitatud: 21.12.2011 08:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2005 19:12
Postitusi: 81
1. BMW 318iS E36 1992

Esimene isiklik auto, tundub kõige vastupidavama tehnikaga masin olevat üldse, mis mul oli. Odav ja lihtne remontida, kütusekulu ok, juhitavus super. Roostet väga vähe, miinuseid ei oskagi tuua peale maine, kuluosade vahetus oli ainult, muud midagi :) .

Pilt

2. BMW 728i E38 1997

Mugav, vaikne, töökindel, 7-seeria valikust kõige ilusam (minu arust)
Miinuseks siis varuosade hinnad võibolla, võrreldes E36-ga, kuid ei midagi hullu. Igapäevaliikur.

Pilt

3. Lancia Delta HF 2.0 Turbo

Kõige võimsam siiamaani olnud, tütarlapsed on ka kiljuma hakanud :) . Miinuseks on see, et juppe väga vähe saada.

Pilt

4. Audi 100 C3 1.9 R5

Suur ja mugav masin oli, igal pinnasel oli mõnus sõita, talvistes oludes oli maanteel lausa lust. Kahjuks hakkas karpa minuga suguühet looma ning loobusin temast saiaraha eest. Kütusekulu keskmine 11L/100km

Pilt

5. Ford Fiesta MK3 1.1

Väike, kuid ökonoomne, mootoritiksu oli 2 kilomeetri kaugusele kuulda, edasi ei läinud ÜLDSE, 10 kilti põhjagaasiga alates kiirusest 90 km/h ülespoole suutis see relv spidoseieri 120 ligidale nihutada. Aga mulle meeldis :)

Pilt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 35 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 121 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7