Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 14:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 12898 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 860  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 11.02.2011 12:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Viimane kord Tartu sõites külastasin Adavere tuulikut ja no praed olid küll väga suured ja head seal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 11.02.2011 14:10 
Tarkoni söökla kus asub?


Üles
  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 11.02.2011 14:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.09.2008 12:26
Postitusi: 117
Asukoht: Tartu
VOC kirjutas:
Tarkoni söökla kus asub?

Jõgeva poole linnast välja sõita, surnuaia vastas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 11.02.2011 22:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.07.2004 00:17
Postitusi: 264
Asukoht: Tartu
ryblik1 kirjutas:
EElpool manitud Ülejõe kohvik on ka tegelt hea, kuid seal juures parkimine on jama. Pigem tasub sealt ntx firmasse lõunad kohale tellida termokarbis. Hind peaks ätkuvalt hea olema. Kohale tuuakse ja arveldus oli ennevanasti sulas. Menüü teab nädala jagu ette.


Söögid enamjaolt hea maitsega. Kuivanud keedukartul tasuks välistada.
Paar korda seljanka sees juuksekarv ujunud. Paar korda supp ülepipardatud.

_________________
BMW E28 528iA / E28 520i


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 19:01 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Täna jagatakse räägus tasuliselt hiigel toppelt rääguburkse.Ei tea kas hinda hakkab tõusma või mis asja ,äkki mulle ainult sattus.Polnud ammu nõnda koletuslikult suurt burksi saanud.ütlesin toppelt aga ehk sai aru ,et kolme põhhiga topppelt.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 19:34 

Liitunud: 27.12.2004 00:41
Postitusi: 2489
Asukoht: Tallinn
oopc kirjutas:
Täna jagatakse räägus tasuliselt hiigel toppelt rääguburkse.Ei tea kas hinda hakkab tõusma või mis asja ,äkki mulle ainult sattus.Polnud ammu nõnda koletuslikult suurt burksi saanud.ütlesin toppelt aga ehk sai aru ,et kolme põhhiga topppelt.


Mida kuradit sa seletad? :?
Esiteks mainid tasuliselt ja siis küsid ei tea kas hinda tõstetakse? Et siis maksid rohkem aga aru ei saanud või siis ei tee sa sõnal tasuta ja tasuline vahet. Nojah, las ta olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 20:11 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Põhjendan,et enne hinnatõusu ehk püütakse burgerid teha atraktiivsemad.
Mis kurat see sinu asi üldse on mida mina seletan ,hoia eemale ja ära tegele minu asjadega ja eluga ,mina ei ela sinu elu ,kurat võtaks.Ela oma elu kurat võtaks ma ütlen.
Suvaline vend hakkab kräunuma mida kuradit ma ütlen.Kuradikurat ma ütlen .Mis kurat sul viga on .Pane kuradi ingno peale aga ära mind kurat paina.
Kurat aina selgita ja ma ei tea mida tee ,seda kõike muidugi omast vastutulekust aga no kui kurat ei mõika siis mine edasi eluga.Iga asja selgita ja ehita puust ja punaselt ,kurat ma ütlen.Ja nii kuradi tuusalt veel kargab ja käunub ka kuradi foorumikasutaja.
Burksi putkast ka kindalasti hei eided andke nüüd see kuradi minu enda oma burger nüüd siia mida kuradit tee nõnda kaua keevitate seda.Kuradi boss selline.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 12.02.2011 20:20, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 20:16 

Liitunud: 12.02.2005 16:59
Postitusi: 286
Nädalavahetus kätte jõudnud ja oopci jutt ''koletuslikult'' segaseks muutunud, ju on ennast liimist või ei tea millest segi kamminud.
Pizzade kohapealt soovitan http://www.pizzakiosk.ee, Türil ja Paides üli head pizzad, nüüd saadaval ka Tallinnas ja Jüris.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 20:22 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Võibolla oled ise segi kamminud ja seda endale ei tunnista kunagi sa ehk .Vaid kohe teisi süüdistama ja ei tea mida veel ,et joovad ,jobud ja mida kõike veel.Sul võibolla muutub midagi nädalavahetustel.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 12.02.2011 20:23, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 20:23 

Liitunud: 27.12.2004 00:41
Postitusi: 2489
Asukoht: Tallinn
Huvitav kas sa oled ainuke kasutaja selle IP-ga või mis fenomen sinu taga peitub? Kuna kord kirjutad sa enam-vähem perfektselt ja haritud inimese juttu ilma kirjavigadeta ja seda mitte "läbuteemades", teine kord aga tundub nagu sa ajaksid meelega soga ja tekitad kirjavigasid, et mitte enda tõelist palet paljastada.
See kõik on muidugi vaid spekulatsioon, tõde tead vaid sina.

Ja muideks, sinu tekstis on vastuolud seepärast ka küsisin mida sa seletad.

Aga Räägu burgerid on head küll, seda peab tõdema :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 20:27 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
No ütle milles asi jumal küll.Ma olen foorumi kasutaja lihtne nagi iga teinegi aga no miks kottida nõnda.
Kirjutasin oma loo no mida hädaldada minuga.Ma ei hakka sinu maitset ja söömis harjumusi jne sõima,keelama ja pärima ,et miks sa nõnda.
Asi kurat põhimõtetes juba ,et ilgutakse isiklikel teemadel ja värkidel.No kui ei saa aru siis ei saa ja lugu lõppeb ära aga no milleks hädaldad ,et oh ei saa aru ,et ehk jään nüüd istuma ehk .
Ma ei hakka omale 100at kasutaja kontot tegema eri asjade jaoks nagu ehk osad teevad .
ei maksa selliste asjade vastu muretseda ,et mingi oma pale teema,paljastustega jne
Lihtne foorumi kasutaja ja kasutan foorumit vastavalt viitsimisele ,tujule jne ja nii ka kirjapilt jne.Palju soovin kribada siis lasen lõdva randmega ehk teinekord jne jne.
On mulle silma jäänud teiste vigu jne ,pole ehk aru saanud aga seda pole palju juhtunud ,vähemalt nendes olukordades mida olen uudistanud.
Ma pole ägisenud kellegagi suuremaltjaolt ,põhjuseta ja ise alustades ning kuidagi asjad laabunud ja pole brobleeme nagu kogenud võrreldes see mis vigumine minule silma jääb ,minu suunal.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 12.02.2011 20:34, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 20:34 

Liitunud: 27.12.2004 00:41
Postitusi: 2489
Asukoht: Tallinn
Sinuga on võimatu argumenteerida kuna sa muudad pidevalt oma postitusi ning tsiteerida ma ei taha kuna siis kõik liiga kirju lõpuks.

Muideks ma ei solvanud sind ega muutunud isiklikuks, vaid edastasin küsimuse. Paistab et see sõna "kurat" hirmutas sind seal, mille peale muutusid ise äkiliseks ja toppisid neid igale poole. Sinu postitus on nimelt keeruline ja sellest saab kaheti aru.
Ära tunne end solvatuna, see postitus ei olnud solvang. Chill!

Pitsa poole pealt kiidan ka pizzapoiste loomingut, järgmise nädala jooksul katsun ka pizzakioski teenused ära proovida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 12.02.2011 20:39 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Üldiselt ma ei viitis kribada ja vahutada väga aga viisakamalt võiks ikka kaasfoorumlastega kirjutada.Päris elus ka ikka väga lahmima ja ebaviiskalt ehk ei käitu.
Kui ei mõista inimest ei maksa sellest välja teha ja argumenteerida pole vaja ega saagi kui see pole võimalik.ma ei tegele ka asjadega millega pole võimalik tegeleda või aru ei saa ja siin väga kooliharidusele sarnast puudujääki ei tohiks ka tekkida arusaamatustel ehk.
Solvav või mitte aga no tõesti pöörduda võiks viisakamalt ja ükskõik kelle suunas.
Mõni ütleb naljatades ,et igast autost saab opel ja ,et bmw on rullnokkade auto jne.Mõni ütleb naljatades ,et kuradi tainas oled ikka jne.
Mul pole kõiki huumorisooni ja osad asjad võivad minna südamesse ja põhimõtteid hakkavad häirima isegi kui mingite teiste kasutajate vahel miski kisa lahti kus juba kutsutakse teist venda suguelundiks inetumal viisil jne.Minust ärge tehke välja või pange ignod aga enda pihta roppusi ja mingit jamat ei taha ja nõnda ei saa ka keegi minu värki ja asi lill.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 13.02.2011 22:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2006 00:48
Postitusi: 911
oopc kuule, ma panen sulle needuse peale. Kuradimärgi needus. see ei hakka kohe mõjuma, aga küll sa varsti seda tundma hakkad, kui asjad hakkavad allamäge minema. olen okultismiga tegelenud juba 12 aastat, nii et ei tasu kahelda.
ma loodan et see piirab natuke sinu ülbust ja pahatahtlikkust teiste kasutajate suhtes

Btw ehitajate tee lukoili juures pidi miskit olema, kas keegi oskab öelda kas see sama lukoil, mis seal majade vahel on, õismäel, kui enne rocca ringi ära keerata vasakule?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Söögikohad
PostitusPostitatud: 13.02.2011 23:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
ma pakuks ttü lukoili


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12898 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 860  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 119 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7