Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.03.2024 14:15

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:14 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
Kuna inimestele tundub see teema suuresti huvipakkuvat, siis tegin aruteluks eraldi teema. Siia teemasse siis kõiksugune arutelu, mis hõlmab endaga mobiiltelefone. :)

NB!

- Siin teemas mobiiltelefone ei müü!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 14:45
Postitusi: 1619
Asukoht: PTLN
tõenäoliselt lendab siia hunnikuga huumoripilte 3310 VS iphone..
aga mida ma arutan... mul on nutikas telefon ja tean öelda, et nutitel ja loll inimene ei käi kokku:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:24 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
Mis sa oled sellega puid lõhkunud va !? :D
Mul endal on galaxy S +
Ütleme nii, et minujaoks on telefoni liiga palju, aga vähemalt kõik vajalik on olemas + 100 erinevat vidinat.
Ning minujaoks imestuseks, olin kanalis ja telefon oli pagasniku peal, ning kukkus sealt maha, aind paar üksikut kriimu tuli ;)
Nii et, mina soovitan seda telefoni.
Pilt

_________________
BMW


Viimati muutis nrgchris, 21.02.2012 19:45, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:27 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
N9'sal on market täitsa tühi võrreldes androidiga ja mulle see ilma nuppudeta värk ei sobind.

ise kasutan Lg Optimus P-920 Optimus 3D, 4 kuud vana ja tõrkeid pole olnud.
Pilt

aga peaks maha müüma ja selle parempoolse soetama :D
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
Nokiatel on see Ovi market ikkagi üpriski kesise valikuga. Androidi market on see-eest tavaari täis. :)

Ise kasutan hetkel Samsung Galaxy S2:
Pilt

Lxc kirjutas:
N9'sal on market täitsa tühi võrreldes androidiga ja mulle see ilma nuppudeta värk ei sobind.

aga peaks maha müüma ja selle parempoolse soetama :D
http://demo.idg.com.au/pcw/inlineimages ... Note_1.jpg


Galaxy Note jääb juba liiga suureks, Galaxy S2 on 4,3" ja see on tõesti nagu viimane suurus, millega veel telefoni võtta. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.02.2011 22:43
Postitusi: 296
Asukoht: Tallinn
mul, ja kui ma õigesti mäletan, siis vist corbe'l ka, on SE xperia arc s:
Pilt

_________________
preilisid on tegelt niisama ka vaadata hea


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Kus te neid telefone hoiate, kui vaja kaasas kanda?

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:41 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Nojah ise ka omanud viimasena just niiöelda töötelefoni mis helisatmiseks mõeldud ja on kestnud mingi 7 a korralikult ,läbi elades absoluutselt põhimõtteliselt kõike mis võimalik ,tegu siis 6020ga ja põhimõtteliselt kui ta tuli ei mäletagi seda aastat aj kestab ka siian aga sai nsarnase uue mis nätuke jälle huvitavam nag uikka uued asjad ja vahepeal lihtsalt olen ka soetanud miski põnevama telefoni puht ses mõttes ,et nätuke vaheldus tja siis 6020 edas ilasknud ja hetkel sahtilis. :D
Lihtsalt nüüd on jälle tulnud näppimis isu ,tegelikult juba ennemg itekkinud aga poel viitsinud tegeleda ,et nätuke näpid siis ammendab ennast jälle ja isu täis aga asjalik telefon poleks paha jah kui oleks selles gps -mida ma pole ka viitisnud hankida,oleks nett ,sest poel läpakat viitsinud hankida ja tore oleks ka fotokas kuigi fotokas mul on aga mobla oma kompaktsem ja siinsete kasutajate poolt tehtud mõningad pildid panevad imestama ,et krdi korralik tulemus tuleb mobiilist võrreldes selelga et ise kasutad näiteks siiski eraldi fotokat.
Siin siis saab asjaga kursis olla ja lugedes midagi kõrvataha panna ja ehk tekib siis mõtteid mida vaadata tasub.
Kuhugi esimesse postitusse võiks panna mingid selgitused näiteks et mis asi on android ja mis on iphone jne .Muidu siin käib mobiilne tekst ja ei jaga ikka midagi.
Nagu siit lugeda võib juba ,et mul on android ,eelistasin seda iphonele ja need teised üldse mõtetud ,tegelikult läheb see värk ka siin üle mõistuse.ma püüa nõppida elust enesest.Ega mehhannikuks e iõpi väga aga sünnid ja eks ni ika mobiilinduse ja arvuti värgiga.Mõni tuunib arvuteid ja teeb ei tea midaja seda võib ainult pealt vaadata noogutades.Abiks ehk süvenemine aga ma ei tea nagu ei suudaks vist või ei taha.Meeldib et asjad oileks lihtsad ja selged ,järleikult kirjuta npaberil kirju ka pensionipõlves edasi ja loen paberist raamatuid.Golff imängin niitäljal mitte mingis sedmes nagu eestlased mingid virtuaalsed mänguasjad välja mõtlesid.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 21.02.2012 19:49, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2006 00:48
Postitusi: 911
pussiiid

härral on siuke jupstükk, mida olen isegi õlleklaasi uputanud..



Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 19:51 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Päris hull ma ütlen :D 6020 on käinud tsemendis ,5ndalt korruselt mööda treppe ja vahekorrusseid alla kukkunud,vee ämbritesse ,polegi kõik meeles mis kõik on juhtunud.
Nutitelefone tuleb ikka hoolikalt hoida vist -no rahaline kahju ka suurem.Niiöelda töötelfoni ekraani tuli mõra, kuna mingit asja tõstes surusin vastu taskut ei tekitanud tundeid.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 20:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.01.2005 22:01
Postitusi: 318
Samsung galaxy s2, ülihea ekraan, aku on kudagi lahja, kui wifi ja mingi app rügab on max 2 päeva. Naisel galaxy s+ vms, ekraan sama hea, prose tiba kiirem 1,4ghz aga eriti vahet pole. s2'l rohkem pahna peal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 20:12 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Galaxy s2 on ka turul ikka päris krõbeda hinnaga.Valik on ikka väga suur.
Soni ercson xperia x10 mini kuidas on
http://www.soov.ee/tallinn/Sony_Ericsso ... 2.htm?ca=1
ja selline iphone
http://www.soov.ee/tallinn/Iphone_3GS_8 ... 7.htm?ca=1
Kuidas neid võltsinguid eristada.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 20:21 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
oopc kirjutas:
Galaxy s2 on ka turul ikka päris krõbeda hinnaga.Valik on ikka väga suur.
Soni ercson xperia x10 mini kuidas on
http://www.soov.ee/tallinn/Sony_Ericsso ... 2.htm?ca=1
ja selline iphone
http://www.soov.ee/tallinn/Iphone_3GS_8 ... 7.htm?ca=1
Kuidas neid võltsinguid eristada.


Kui otsida, siis leiab ka soodsamalt. Sõbrale sai HV foorumi kaudu 350€ ostetud, tutikad, pakendis ja EMT garantiiga. :)

Võltsingud on üldiselt hoopist teistsuguste menüüdega, korpused on erinevad. Originaalidel pole enamasti ka 2 SIM kaardi tuge.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 20:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Mulle endale meeldib väga Arc S-i välimus, aasta alguses saigi ostetud selline ja.... 2 tundi hiljem poodi tagasi viidud, kuna uhiuus telefon tegi omaalgatuslike restarte iga 3-10minuti tagant. Peale seda jäid tühjad pihud ning samal õhtul avastasin, et tulemas on Sony Xperia S:
Pilt
Kuna aga see telefon on tulemas alles mais siis kiirelt sai soetatud Nokia C7:
Pilt
Mis mulle Nokia juures meeldib on see, et on kasutatud metalli ega ei tundu nii odavailmeline kui nt S2. Teine pluss Nokia juures ongi Nokia Maps, muus osas kõlbab ta minu jaoks vaid asendustelefoniks - ekraan on tundetu, paras lag on iga appi avamisel jne....

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 20:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Arvatavasti küll, kuna müüjal polnud teist asemele anda siis sinna see jäigi.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7