Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 26.04.2024 04:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 13.02.2017 16:27 

Liitunud: 03.01.2011 19:35
Postitusi: 164
Nii spetsialistid, küsiks natuke nõu.

Kuna õuna ja droidi saagimise vahele on sattunud siia aeg-ajalt ka täitsa asjalikku telefonijuttu, siis vahest veab tahvlitega ka.
Kuigi minu senine kokkupuude tahvlitega on nullilähedane ja varasemalt ei ole ka nende otstarbele pihta saanud, siis nüüd olen silmitsi olukorraga, kus oleks täpselt tahvlilaadsed toodet vaja .

Netikauplusi natuke sirvides jäi mulje, et liigituvad enam-vähem kaheks:
1. Väikseks tehtud puutetundlikud arvutid (Windowsi baasil ja tihtipeale eemaldatavate klaviatuuridega)
2. Suuremaks tehtud telefonid (Androidi baasil ja 3-4G toega).
Kuna kasutama hakkaks teda meilide lugemiseks, internetis surfamiseks, vb ka filmide vaatamiseks, siis vastavalt kasutusvajadusele kaldun hetkel pigem arvama, et sobiks see 2. sordi tahvelarvuti.

Siinkohal ootan vastuväiteid/kommentaare, et kas oleks ikkagi see klaveriga variant mugavam ja windows ikkagi parem op süsteem antud juhul kui android?

Kriteeriumid on järgnevad:
*Hind <3XX€
*4G võimalus
*10" ekraan
*Aku võiks kesta probleemideta tööpäeva (8h)

Esimese hooga jäi selline asi:
http://www.1a.ee/telefonid_tahvelarvutid/tahvelarvutid_elugerid_tarvikud/tahvelarvutid/lenovo_tab3_10_3x70l_business_32gb_lte_black

Kiitke, laitke või soovitage midagi asjalikumat.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 13.02.2017 22:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Tanel kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Ehk siis parim kuni 5" ekraaniga telo praegu turul, kuni 200€, andke puid.


Ma "toorest huumorist" prooviks selle ära https://www.klick.ee/just5-freedom-x1

Jõudlus kaob ära ja vajab taaskäivitamist.



Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 13.02.2017 23:08 

Liitunud: 28.04.2008 23:14
Postitusi: 53
S!!M kirjutas:
Nii spetsialistid, küsiks natuke nõu.

Kuna õuna ja droidi saagimise vahele on sattunud siia aeg-ajalt ka täitsa asjalikku telefonijuttu, siis vahest veab tahvlitega ka.
Kuigi minu senine kokkupuude tahvlitega on nullilähedane ja varasemalt ei ole ka nende otstarbele pihta saanud, siis nüüd olen silmitsi olukorraga, kus oleks täpselt tahvlilaadsed toodet vaja .

Netikauplusi natuke sirvides jäi mulje, et liigituvad enam-vähem kaheks:
1. Väikseks tehtud puutetundlikud arvutid (Windowsi baasil ja tihtipeale eemaldatavate klaviatuuridega)
2. Suuremaks tehtud telefonid (Androidi baasil ja 3-4G toega).
Kuna kasutama hakkaks teda meilide lugemiseks, internetis surfamiseks, vb ka filmide vaatamiseks, siis vastavalt kasutusvajadusele kaldun hetkel pigem arvama, et sobiks see 2. sordi tahvelarvuti.

Siinkohal ootan vastuväiteid/kommentaare, et kas oleks ikkagi see klaveriga variant mugavam ja windows ikkagi parem op süsteem antud juhul kui android?

Kriteeriumid on järgnevad:
*Hind <3XX€
*4G võimalus
*10" ekraan
*Aku võiks kesta probleemideta tööpäeva (8h)

Esimese hooga jäi selline asi:
http://www.1a.ee/telefonid_tahvelarvutid/tahvelarvutid_elugerid_tarvikud/tahvelarvutid/lenovo_tab3_10_3x70l_business_32gb_lte_black

Kiitke, laitke või soovitage midagi asjalikumat.


Endal kasutuses Galaxy Tab A (2016). Väga rahul. Toimetab kiirelt ning aku peab kaua.
http://www.1a.ee/telefonid_tahvelarvuti ... _lte_black


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 14.02.2017 10:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
S!!M kirjutas:
Netikauplusi natuke sirvides jäi mulje, et liigituvad enam-vähem kaheks:
1. Väikseks tehtud puutetundlikud arvutid (Windowsi baasil ja tihtipeale eemaldatavate klaviatuuridega)
2. Suuremaks tehtud telefonid (Androidi baasil ja 3-4G toega).
Kuna kasutama hakkaks teda meilide lugemiseks, internetis surfamiseks, vb ka filmide vaatamiseks, siis vastavalt kasutusvajadusele kaldun hetkel pigem arvama, et sobiks see 2. sordi tahvelarvuti.

Siinkohal ootan vastuväiteid/kommentaare, et kas oleks ikkagi see klaveriga variant mugavam ja windows ikkagi parem op süsteem antud juhul kui android?
Panid nende kahe punktiga täiesti kümnesse. Täpselt nii ongi ning tee otsus selle põhjal, kas sa ootad pigem väikest sülearvutit või sobib suur telefon.
Kui selle välja mõtled, jäta valikusse ainult tingimustele vastavad tooted ning võta kõige kallim, mida rahakott lubab. Ei saa eriti puusse panna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 14.02.2017 14:37 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Samsung tab a on tõesti asjalik, lihtne ja soodne.
AGA seriaalide ja filmide vaatamiseks ei sobi ekraaniformaadi tõttu. 16:9 oleks parem. Vaatan et nüüd välja tuld ka 10,1 versioon, mitte 9,7. See juba okei
Ehk siis see: https://pood.elisa.ee/webshop/private/d ... gb/SAMT585

1a jms elektroonikapoodides tuleb ettevaatlik olla, ei oruugi meie regiooni seadet saada seega uuendused, sisu jms võivad erinevad olla. Lisaks kontrollida et 4g 800mhz oleks olemas. Mobiiliopekate juurest ok osta.

Kui see home nupu asukoht ei meeldi siis see lenovo a10-70 business vms oleks vast järgmine valik sellesse hinnaklassi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 15.02.2017 08:27 

Liitunud: 19.01.2009 22:23
Postitusi: 89
Otsin eelkõige hea kaameraga telefoni, see siis kõike tähtsam kriteerium.

Millise neist valida:

1.LG G4
2.Galaxy S6
3.Asus Zenfone 3
4.Huawei P8/P9 Lite


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 15.02.2017 12:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
rainerros kirjutas:
Otsin eelkõige hea kaameraga telefoni, see siis kõike tähtsam kriteerium.

Millise neist valida:

1.LG G4
2.Galaxy S6
3.Asus Zenfone 3
4.Huawei P8/P9 Lite

LG G4
Galaxy S6
Asus Zenfone 3
Huawei P9 Lite

P8 kaamera on kehvem kui P9.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 15.02.2017 14:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Raghza kirjutas:
rainerros kirjutas:
Otsin eelkõige hea kaameraga telefoni, see siis kõike tähtsam kriteerium.

Millise neist valida:

1.LG G4
2.Galaxy S6
3.Asus Zenfone 3
4.Huawei P8/P9 Lite

LG G4
Galaxy S6
Asus Zenfone 3
Huawei P9 Lite

P8 kaamera on kehvem kui P9.


Ma ei tea kas LG G4 müüakse enam üldse? Aga minu september 2015 ostetud telefon jooksis kokku ja jäi restarte tegema, õnneks oli garantii alles ja vahetati emaplaat ära - nüüd funkab.

Tasub ettevaatlik olla. Muidu väga hea telefon.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 15.02.2017 17:37 

Liitunud: 29.12.2014 22:30
Postitusi: 36
Martin.V kirjutas:

Ma ei tea kas LG G4 müüakse enam üldse? Aga minu september 2015 ostetud telefon jooksis kokku ja jäi restarte tegema, õnneks oli garantii alles ja vahetati emaplaat ära - nüüd funkab.

Tasub ettevaatlik olla. Muidu väga hea telefon.


See on LG-del tüüpviga. Googeldades "LG G4 bootloop" leiab palju lugemist sellest.
Tegu suht tiksuva pommiga.

Muidu on väga hea telefon super kaameraga. Ekraan võib-olla natukene liiga külm. Aga see on juba natukene "nitpicking".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 15.02.2017 19:02 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Raghza kirjutas:
rainerros kirjutas:
Otsin eelkõige hea kaameraga telefoni, see siis kõike tähtsam kriteerium.

Millise neist valida:

1.LG G4
2.Galaxy S6
3.Asus Zenfone 3
4.Huawei P8/P9 Lite

LG G4
Galaxy S6
Asus Zenfone 3
Huawei P9 Lite

P8 kaamera on kehvem kui P9.

P8 kaamera ei ole kehvem kui P9 lite. Lite versioonil ei ole RGBW sensorit mis on P8l.
Edit: kui võrreldo mõlemat lite versiooni siis on tegu jah tõese infoga.ma mõtlesin et p8 puhul räägiti tava

Parimate kaameratega telefonid on hetkel (peale reaalset kasutamist/testimist minu kui hobifotograafi poolt):

Pm sama kaamera (megahea ka tarkvaralt) on
Honor 8
P9 (tava mitte lite)

Ning Samsa S7 seeria.

Kui tahta tõesti parimat kaamerat just pildistamiseks siis nende kopme vahel valida. Siinjuures Honor ja P9 on pm identsed, mõningase tarkvaralise eelisega P9 kasuks (tarkvarabokeh parem ja raw võimalus)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 17.02.2017 22:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 00:22
Postitusi: 1923
Asukoht: Edgarlandia
sviss kirjutas:
Martin.V kirjutas:

Ma ei tea kas LG G4 müüakse enam üldse? Aga minu september 2015 ostetud telefon jooksis kokku ja jäi restarte tegema, õnneks oli garantii alles ja vahetati emaplaat ära - nüüd funkab.

Tasub ettevaatlik olla. Muidu väga hea telefon.


See on LG-del tüüpviga. Googeldades "LG G4 bootloop" leiab palju lugemist sellest.
Tegu suht tiksuva pommiga.

Muidu on väga hea telefon super kaameraga. Ekraan võib-olla natukene liiga külm. Aga see on juba natukene "nitpicking".
Peres juba aasta aega 2 LG G4ja kasutuses. Ei vähimatki probleemi peale selle et naisel miski Polar Flowga ühilduvuse probleemid. A väidetavalt ei viitsita tarkvarasid ühildada lihtsalt. Muidu telefon igatepidi 5+. Naisele kingiti iPhone 7 nüüd ja sai üks LG müüki pandud.

_________________
-=Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.=-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2017 16:24 

Liitunud: 03.01.2011 19:35
Postitusi: 164
lampisjalg kirjutas:
S!!M kirjutas:
Nii spetsialistid, küsiks natuke nõu.
Kuna õuna ja droidi saagimise vahele on sattunud siia aeg-ajalt ka täitsa asjalikku telefonijuttu, siis vahest veab tahvlitega ka.
...

Endal kasutuses Galaxy Tab A (2016). Väga rahul. Toimetab kiirelt ning aku peab kaua.
http://www.1a.ee/telefonid_tahvelarvuti ... _lte_black

RustyZ kirjutas:
Samsung tab a on tõesti asjalik, lihtne ja soodne.
AGA seriaalide ja filmide vaatamiseks ei sobi ekraaniformaadi tõttu. 16:9 oleks parem. Vaatan et nüüd välja tuld ka 10,1 versioon, mitte 9,7. See juba okei
Ehk siis see: https://pood.elisa.ee/webshop/private/d ... gb/SAMT585

1a jms elektroonikapoodides tuleb ettevaatlik olla, ei oruugi meie regiooni seadet saada seega uuendused, sisu jms võivad erinevad olla. Lisaks kontrollida et 4g 800mhz oleks olemas. Mobiiliopekate juurest ok osta.

Kui see home nupu asukoht ei meeldi siis see lenovo a10-70 business vms oleks vast järgmine valik sellesse hinnaklassi.

Eelneva tahvlijutu kokkuvõtteks.

Kammisin veel viimased poed ja reviewd läbi ja paistis, et selles hinnaklassis väga Galaxy Tab A'le konkurente polnud ning nii ta loosi läks.
Algul tundus harjumatult suur ja see sama home nupu asukoht ka veits häiris, aga sellega harjub kiirelt.
Muus osa tipp-topp, ekraan ja reageerimiskiirus täitsa adekvaatsed.

Teliast ostes kujunes kliendi hinnaks 229€ (Võtsin ühe kaardi juurde 4G tarbeks). Nii, et hind tuli ligi 100€ soodsam, kui 1A pakutav.

Igatahes tänud info eest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 01.04.2017 20:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Mis uuest Samsung S8 ja S8+ arvame. Käes on S8 pigem mugavam, mille suurus on peaaegu sama mis S7 Edge-l. S8+ jällegi pikem ja tunduks parem valik, suuruselt pigem võrreldav S6 Edge Plus-iga. Youtube-is on teema käima tõmmatud sellest, mis on valesti tehtud.
Väidetakse, et sõrmejäljelugejat on ebamugav selle asukoha tõttu kasutada. Liiga kõrgel.
Huvitav, mina selles küll ühtegi probleemi ei näinud. Loomulikult kui alt servast näppude vahel hoiad, siis ei ulatu aga korralikult kätte võttes, probleemi nagu ei ole.
See on tõsi, käes on võrreldes S7 edge-ga parem. Ei tundu, et tahab käest ära libiseda. S7 edge-ga seda probleemi ikka esines.

Kui peaks valima nende kahe telefoni vahel, siis ostsus lihtne ei ole. Väiksem on mugavam käes, samas suurem oleks parem valik ekraani valiku suhtes.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 02.04.2017 11:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
Telefoniks võtaks mina ikka pigem midagi väiksemat. Olin ise ka valiku ees, kas s7 edge või tavaline. Valisin tavalise, sest telefonina kasutamiseks on väiksem mugavam. Mahub taskusse, pöial ulatub peaaegu igale poole jne.

S7 Edge tundus juba üüratult suur, et pidada mugavaks. Kui s8 tavaline on juba s7 edge suurune, siis vist ei hakka mõtlemagi selle telefoni peale. Muidugi, pole veel saanud käes hoida seda viimast mudelit, seega midagi paikapanevat ei julge veel väita.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 02.04.2017 12:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
S7 Edge mahub pükste taskusse küll. Enamasti küll jope taskus või asetseb laual. Probleem on tegelikult ainult istudes ja S8+ paistab just selline telefon, millega võib probleeme tekkida. Kitsas ja pikk. Peab ootama, kas tehakse paindumisteste. iPhone sai palju negatiivset tagasisidet sellega.
Mul neid suuremaid telefone veel olnud ja lahenduse leiab alti, lihtsalt istudes tuleb vähe taskuid kohendada. Paraku lõpetavad pikemajalisel kooslusel ka teksapüksid aukudega taskus.
Mulle tundub, et Samsung oleks võinud piirduda seniste suurustega. Hetkel tekib arvamus, et S8+ omamoodi asendab Note-i seeriat. Mõelda vaid, mis suuruses saab uus Note olema.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7