Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 22.05.2024 17:06

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 20:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Eks kindad olid märjad ja terve ekraan oli kohati veega kaetud. Aga töötas probleemidetta. Pakun , et siiski r6hutundlik.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 20:34 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kuidas see tavaliselt telefoni kuulutuses sõnastatud on ,et kumma tundlik kas mahu või rõhu .

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 20:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
kuulutustes seda enamasti ei mainita. löö otsitav mudel gsmarena.com lehel otsingusse ja vaata display type realt kas capacitive või resistive- vastavalt, siis mahu- või rõhutundlik.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 20:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2012 21:27
Postitusi: 152
Lisaks veel omalt poolt et sellel U8500'l (minu omal) on imelik jampss sees. Vahel peaaegu et ei peagi puudutama, vahel pead päris korralikult toksima et saaks midagi käivitada vms. Kuigi asi võib ka lihtsalt läägist olla. Lisaks veel oma telefonida ajaloo, mis mul selle 8aasta jooksul olnud on. telefonid ei erine, panen siis need ajad mil mul mingi telefon (jälle) oli.

Algab 2004, esimene telefon Nokia 5110. Tollega ajasin üle aasta ära.
Sain umbes 2005 aastal Sony Ericsson J200I oli vist. Siis käisin 2.klassis. Ja olin siis parima telefoniga seal. Selle telefoniga tegin ka meeletu arve- 1100 eek oli vist. :rokib
Siis tuli mingi Samsa X450 vms. Klapiga oli, ei kaamerat ega midagi. See pidas siis ka mingi aastakese vastu.
Peale toda sain endale eriti ässa telefoni, aasta oli siis 2008? Noki 3110c. Seal oli kõik mis teistel vel polnud (maakoolile kohane). MP3 pleier, mälukaart, kaamera. Eriti hea oli. Pidas 2aastat vastu.
Siis tuli mingi eriliselt hull telefon, Nokia 6680. Mega suur oli, aga telefoni nagu õieti polnudki. 2005 aasta oma, ehk siis oli oma ajast maas. Põhimõttelt sama nagu 3110c oli, aind et "nutikam".
Siis kasutasin asendusena isa vana Nokiat, 3100 oli vist. Kuna 6680 sai korraliku kukkumise tagajärjel surma(juppideks, pidas kolmveerand aastat) siis kasutasin seda asendusena mingi 3kuud, kuni sain eriti rõveda ja halva Samsung C3300K champ. No eriti p*sk asi. Enamus neist olid praagid. Sõber sai sama telefoni pool aastat hiljem vist. Ja ka tema kurtis. Mul oli juhus selline, et võtsin laadija tagant ära, näitas et aku ikka laeb. Ja nii terve nädal. KUSJUURES, aku lasi ka nädal aega jutti. Kuulasin koguaeg muusikat, pildistasin jne. Aga selle vahetasin meeleheites mingi Nokia klapika vastu, see naisteversiooni vastu. Mingi 6-seeria oli. Päris hea oli, kaamera oli igati korralik ja klapil oli muusikanupud ka. See lendas ka poole aasta pärast juppideks täiesti. Siis sain jälle vana vaenlast Champi kasutada. Kuni ostsin hea telefoni. Xperia X2. Windows peal, digika sarnane kaamera ja küljelt klaviatuur ka. Sellega oli eriti õnnetu juhus see et lendas klassist taskust välja ja otse ekraaniga maha. Kuna juba ostes olit mingid imelikud mikromõrad sees(olid nähtavad, aga puuteklaasi all) siis ei teind väljagi. Võtsin telefoni maast ära ja vaatan ekraani, segi omadega. Parim telefon oli ka lõpuks katki. Ja siis sain 3110c kasutada, algul oli hea tunne. Veidi nostalgiline isegi. Ja nüüd läheb 3kuu Huiwei kasutamist :)

Pikk post aga kellel huvi, see loeb. Lõpetuseks, ma ei tohi vist enam kalleid nutikaid osta, halb oskus neid lõhkuda :( Aga praegu olen üsnagi rahul ja loodan suveni ära ajada. Siis näeb edasi mis saab.

_________________
I live for Hardstyle baby!
Opel Omega B 2.0 16V 100kW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 20:58 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
AudiArmastus14 kirjutas:
Selle telefoniga tegin ka meeletu arve- 1100 eek oli vist. :rokib

Tellisid helinaid ja logosid? :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 21:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2012 21:27
Postitusi: 152
Blacku kirjutas:
AudiArmastus14 kirjutas:
Selle telefoniga tegin ka meeletu arve- 1100 eek oli vist. :rokib

Tellisid helinaid ja logosid? :D


Logosi polnd vajagi, too oli värviline :rokib Suht nfs mänge telefonile, helinaid ja igast autovideosi :P Mul auto pisik juba sellest ajast, kui autodega mängima hakkasin :D :D

_________________
I live for Hardstyle baby!
Opel Omega B 2.0 16V 100kW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 23:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2012 21:27
Postitusi: 152
mkb kirjutas:
AudiArmastus14 kirjutas:
Ja nüüd läheb 3kuu Huiwei kasutamist :)

Kellegi telefoni ajalugu väga ei koti.
Aga räägi kuidas seda Huiweid kasutada on? Läägab, jookseb kokku, on muidu nõme vms ka? :D


Kuidas kasuatada? No kui sa nõudlik pole, ehk mänge väga ei mängi ja asju väga ei tõmba siis on norm. Ja netti kasutab koguaeg, arvesta ka sellega. Ja ära esipildile palju asju pane, muidu läägab õudsalt. ise tõmbasin muidugi mingi GOLauncheri, asi sujuvam ja ilusam ka. Pm, telefoni on raha eest (u 90€ uuena). Aga nagu ka Germandias öeldi ostmisel, et sellise hinnaga tuleb arvestada, et telefon pole parim.

_________________
I live for Hardstyle baby!
Opel Omega B 2.0 16V 100kW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 27.02.2012 00:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.06.2009 23:27
Postitusi: 430
Asukoht: sinna kuhu jalad viivad
Vb keegi teab või oskab aidata . Mul on suht vana juba samsung galaxi i5700 . Aga ma ei saa midagi uuendada ega alla tõmmata . iga kord tahab mingit gmaili kontoga sisse logimist jne . Konto olemas aga sisse ikkagi ei logi , näitab ühenduse viga vms . Nett töötab jne .

_________________
Tsiteeri:
.. Ilusad tüdrukud on nagu parkimiskohad- Paremad on alati kinni ja üle jäävad invalidid ja halvad..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 27.02.2012 09:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.05.2006 18:04
Postitusi: 37
old-timer kirjutas:
Vb keegi teab või oskab aidata . Mul on suht vana juba samsung galaxi i5700 . Aga ma ei saa midagi uuendada ega alla tõmmata . iga kord tahab mingit gmaili kontoga sisse logimist jne . Konto olemas aga sisse ikkagi ei logi , näitab ühenduse viga vms . Nett töötab jne .


Veendu, et ühenduseseadete all oleks nt "emt internet" mitte "emt wap". Kehtib ka teiste operaatorite puhul. Sel juhul töötab brauseriga internet kenasti, aga kõik muu ( market, wifi hotspot, email) ei tööta.

_________________
Vectra 2000 4x4 & Omega MV6


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 27.02.2012 16:08 

Liitunud: 11.03.2005 19:25
Postitusi: 27
Asukoht: idablokk
Ise olen täheldanud ka seda, et kui ka on aktiivnse internet pöörduspunkt, siis gmaili konto ikka ei toimeta. Rohuks oli kodune WiFi, esimene logimine sealt ja hetkel toimetavad asjad ilusti. Endal HTC EVO 3D, 3d rohkem nagu naljanumber, kuid määravaks sai üldine speclist selle raha eest. Ise olen igati rahul, jookseb GO Launcher, lag puudub.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 27.02.2012 20:30 

Liitunud: 24.07.2005 20:38
Postitusi: 199
zte blade, ei kurda, android jookseb ilusasti, hunnikutes appe, täiesti toimiv gps. ainuke sitt asi on kaamera, kirjade järgi 5 megapixlit, kuigi mu vana se w810 tegi oma 2 mp kaameraga kordades paremaid pilte. hind oli a'la 120 euri, selle eest telefoni küll.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 27.02.2012 20:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.10.2009 16:42
Postitusi: 1032
Asukoht: Tartu/Otepää
mkb kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9kAw14tA4uE


Nokia 808 Pureview - 41 megapiksline kaameratelefon
Üks testpilt

http://allthingsd.com/files/2012/02/2012-02-22-411.png

_________________
S4 B5


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 19:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.09.2009 12:37
Postitusi: 522
huinavei kohta siis ütlesks niipalju et ükspäev ostsin ja teine päev viisin juba tagasi emt-se,kuna sellist saasta pole küll ammu kohanud :uhoh


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 20:46 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Krdi nutikad telefonid ,hirmus kopp ees ja täielik huinjaa.Minuarvates ei kõlba need kuhugi.Mis asi on üldse WLAN.Netti olen peaegu saanud aga see on täielik piiks .Ebamugav,raske jne jne jne.
Fakk off nuti telefonid.See on täielik kräpp.Fotosid teevad fotoaparaadid,telefonid helistavad ja arvutid teevad oma toiminguid .
Krdi mul on nutitelefon lalla lalla ,vähe tuus krd vastik.Heameelega viskaks täie jõuga mööda seina tükkideks

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 29.02.2012 21:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2012 21:27
Postitusi: 152
oopc kirjutas:
Krdi nutikad telefonid ,hirmus kopp ees ja täielik huinjaa.Minuarvates ei kõlba need kuhugi.Mis asi on üldse WLAN.Netti olen peaegu saanud aga see on täielik piiks .Ebamugav,raske jne jne jne.
Fakk off nuti telefonid.See on täielik kräpp.Fotosid teevad fotoaparaadid,telefonid helistavad ja arvutid teevad oma toiminguid .
Krdi mul on nutitelefon lalla lalla ,vähe tuus krd vastik.Heameelega viskaks täie jõuga mööda seina tükkideks


Haha :D ära nii kuri ka ole. Aga jah, eks endalgi juba tunne et varsti viskan telefoni sodi. Aga see peab mul suveni vastu pidama. Muidu muud telefoni ei saa, enda varud ka kõik kas sodi peksnud (vanad cräpid olid) või siis on maha kukkunud ja katki läinud lõpuks. Muidu oleks see huiwei jummala viks kui oleks kiirem. Ja tuusavad need kes millegi muuga lahedad ei ole ;) Mina tuusan pigem oma atuopede nakkusega :D Mis klassikaaslastele peale ei lähe :P

_________________
I live for Hardstyle baby!
Opel Omega B 2.0 16V 100kW


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 73 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7