Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 13:08

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:16 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
To Allud:See on üks kõige kangemaid mobiile või.
To MDB see häälkäskluste värk võib ka ehk jamaks osutuda mingites tingimustes.Hirmsa pakasega ei toim iekraan ja häälkäsklused + kohas kus on müra või ma ei tea mis.
Isegi topgearis on korralikult pulli saanud küll autodega aga ...
varsti on mobiilid ka sellised ,et ei pea kaasas kandma.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 21.02.2012 23:19, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
oopc kirjutas:
MDB mobiilide pildil on areng nagi afist sai inimene või :D

Kipub nii olema jah aga tahaks vahel ahvi kombel jälle mobiili kasutada. Ma ei mäleta mis aastal ma 6670 ostsin, aga toimib siiani. Akut olen vahetanud ühe korra, esimene kestis 5-6 aastat. Tegelikult peale uue aku ostmist jäigi seisma. Kõikidel isegi karbid veel alles.

Häälkäsud just kasulikud on. Tüütu otsida numbrit mis näiteks, siis läbi käed-vaba annad käsu ja võid helistada.
Näiteks: "helista oopc" ja kõne tuleb:D Üks nupuvajutus, üks lause ja ei mingit otsimist ega tählepanu kõrvalehajumist.


Viimati muutis MDB, 21.02.2012 23:22, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:21 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Jha mul ka teinekord tuleb see näppimise isu aga ehk on mõistliku sellest üle olla.tegelikult ei sest mugav ja tore oleks neti,fotoka ,gps ja helistamsi võimalus ühes ,mingil lihtsal visiil ja ilusas kestas ,inimliku raha eest.Ää
Ei huvita mitu kigapatja on mingis asjas ja ma usun ,et minu jaoks sellsit telefon ivõi üldse tänapäeva lsellsi ttelefon i ei teha ,et tunneks ,et see e i suuda lihtsalt pakkuda seda mdia ta loogiliselt peaks pakkuma ,et kas on nii aeglane et ma tõesti tunnen seda ja ma pean vaheepealse aja sisustamseks midag imuud välja mõtlema jne.
tänapäeval peaks kõik tehnika olema suuresti asjalik.Minule võib olal kõige odavam nutikas parem kui mingi kõige kallim.
kasvõ iautod no nahka väga eristab mingite asjade puhul.E ihakak marke nimetama aga ei pea vahet olma muffigi kuigi kapotil erinevad embleemid ja üks pekjas justkui olema ühes klassis t ja margis tehk kangem , teine odavama ja nigelam aga vahet pole.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 21.02.2012 23:25, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2007 17:31
Postitusi: 1072
Asukoht: tallinn - stockholm
Oman htc wildfiret. Ilus - kena-tore aga külmaga ekraan hakkas hanguma, kinnastega kasutada ei saa jne. Nii , et lasen rõõmsalt edasi oma SonyEricsson T700ga ja leian , et parim telefon mu listis. Kõik mis eluks vajalik on olemas kuna neti asjad teen ikka läppariga. Eks pidupäevadel kaevan ka oma nutika välja :D

_________________
crx- 1,6@91kw
325tds@ 105kw


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
oopc kirjutas:
Jha mul ka teinekord tuleb see näppimise isu aga ehk on mõistliku sellest üle olla.tegelikult ei sest mugav ja tore oleks neti,fotoka ,gps ja helistamsi võimalus ühes ,mingil lihtsal visiil ja ilusas kestas ,inimliku raha eest.Ää

Just, mobiilis on need võimalused olemas aga peale helistamise sa ikka midagi muud sellega ei tee, kui sul on olemas eraldisesisev fotokas, GPS ja arvuti. GPS telefonis on muidugi väga mugav asi, ise kasutan pidevalt. Vanduma paneb vahel aga kohale viib:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:27 

Liitunud: 10.08.2011 18:11
Postitusi: 201
Olen tähele pannud, et üsna paljudel inimestel, kelle tööst suure osa moodustab rääkimine, kasutavad e52/e55. Endal sama, akut laen iga nädal.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:30 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
oopc kirjutas:
To Allud:See on üks kõige kangemaid mobiile või.


ei ole.
Meie turul on mitut paremat varianti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:49 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
HP on/oli samasugune arvuti, aga tehnoloogiline areng tundub ikkagi nagu logaritmilisel skaalal liikuvat, seega igaüks teeb ise enda jaoks valiku, kui palju ta seda "viimast sõna" vajab.
Ühesõnaga, ei näe nagu eriti põhjust, miks peaks enda valikut teiste omast paremaks pidama. Igalühel omad valikud.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:58 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
LG ptimus p350 ehk keegi kirjeldab
http://www.kuldnebors.ee/search/telefon ... uage_id=et
nokia 5230
http://www.kuldnebors.ee/search/telefon ... uage_id=et
nokia 5800
http://www.kuldnebors.ee/search/telefon ... uage_id=et
nokia 5530
http://www.kuldnebors.ee/search/telefon ... et#image_2
Läheb jälle jamaks kätte ,sest valik on metsik ,mulje jääb ,et nendega peaks kõik netid,gpsi-fotokad toimima.Kas välisatad selliseid ja miks näitkes.Odavamad paistavad ja kui need asjad töötavad kõik gps,nett ja fotokas.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Viimati muutis oopc, 22.02.2012 00:05, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 00:06 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Mina lihtsalt näiteks ei suudaks mingit ulme raha panna telefoni alla.Ootan järelturgu vajadusel.Ja seni ,et mingi nutikas järelturgu jõuab seni peaks toiem tulema ka eelmise telfoniga.
Mõnel automargil tuleb teatud mudeleid ka peaaegu iga kuu uus ,et no krt kuidas nii saab üldse sammu pidads.ostad uhek auto mis alles tuli ja kpohe peale ostu tuel uus mudel ,väikeste uuendustega kuid siiski.Ku iseda uut ei tuleks siis oelks see vana ka asjalik vee ltük kaega.Mõned tootjad lihtsalt ei tooda iga julla pärast uut mudelit.
10 a tagasi ostetud 13kilone nutikas on eh kkasulikum kui neid koguaeg uuendada :D

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 00:15 

Liitunud: 01.07.2011 22:19
Postitusi: 32
Lxc kirjutas:
oopc kirjutas:
To Allud:See on üks kõige kangemaid mobiile või.


ei ole.
Meie turul on mitut paremat varianti.


Ja ma kuulaks ka huviga mis need paremad on. Annad ka äkki kerge põhjenduse?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 00:35 

Liitunud: 12.05.2004 22:34
Postitusi: 173
krss kirjutas:
mkb kirjutas:
Ma samas ei saa krss-i jutust aru nüüd. Kas kõik oleks pidanud 2003 aastal 13,5k krooni eest omale nutika soetama?
Oh ei. Praegu maksab ju tippklassi telefon sisuliselt sama palju. .


Keskmine palk aastal 2003 umbes 6500 eeki, aastal 2011 umbes 12500 eeki.

EDIT: Bruto muidugi. Ehk sa ostsid 2x keskmise palga eest mobla, netos pisut enam. Tahaks näha, kes ca 25keeki eest täna nutika ostab, eeldusel et kõik saavad 12,5 keeki brutos palka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 00:43 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Mingi 1995 maksid nokia 1610 vist 12000 vist.1995 aasta loli 12000 kilo raha samas mis praegu kõvasti rohkem.Ma ei julgegi võrdlus ttuua.!995a 12000 oli sama mis praegu 100000 krooni ennem võibolla

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 00:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
oopc kirjutas:
LG ptimus p350 ehk keegi kirjeldab
http://www.kuldnebors.ee
Läheb jälle jamaks kätte ,sest valik on metsik ,mulje jääb ,et nendega peaks kõik netid,gpsi-fotokad toimima.Kas välisatad selliseid ja miks näitkes.Odavamad paistavad ja kui need asjad töötavad kõik gps,nett ja fotokas.

Mobiili fotokad kaotavad teravust sagedase kasutamisega. Mitte küll palju aga siiski.
LG mina ei julgeks soovitada, vähemalt neid odavaid. Neil oli ekraaniga mingid jamad.
Nokiast ma tean 5800- vanem mudel, natuke suur käes aga töökindel. Samas ma soovitaks alati võimalikult uut mudelit. Ei jää ajale nii kiiresti jalgu.

Krsss-ile ütleks, et paraku enam ei tehta euroopas nii töökindlaid mudeleid. Rõhk on ikka suunatud kiirele tarbimisele, sama nagu autodega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 00:55 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Soni eerikson experia x10nel 5 megapixline fotokas.
http://www.soov.ee/tallinn/Sony_Ericsso ... 2.htm?ca=1

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7