Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 30.04.2024 07:00

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 03:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
kas ta 10 aastat peab ma küll öelda ei oska, aga sellised robustseks kasutamiseks mõeldud instrumendid on täitsa olemas. hinnaklass muidugi hoopis erinev lingitud samsungi omast.

http://www.gsmarena.com/sonim_xp5300_force_3g-4255.php

kah karmidesse oludesse. kannatab ka kurja linnu mängu :)

http://www.gsmarena.com/motorola_defy+-4098.php

leidub taolisi veel kui otsida, aga need kaks võib-olla ühed paremad mis praegu on ja ka euroopas töötavad.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 03:46 

Liitunud: 20.02.2006 00:02
Postitusi: 739
Asukoht: Tallinn, Laagri
Mul naine töötab ühes mobiilsideoperaatori esinduses ja kui ma ise omale telefoni valisin, siis ei soovitanud ta mul HTC'd võtta, kuna selles telefonis pidid inimesed rohkem pettuma. Esiteks pidavat nendega rohkem tehnilisi probleeme olema ja teiseks neid Eestis ei remondita, mistõttu on nende remondiaeg ca 2x pikem. Lisana märgin ära, et sideoperaatorid ei ole kohustatud andma tasuta asendus telefoni isegi kui tegu garantii remondiga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 09:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.01.2009 00:54
Postitusi: 1518
Asukoht: Tallinn
remain kirjutas:
Htc hd7 olen näppinud poes ja meeldib väga kuna kõik on tip top kiire ja sujuv aga tahaks teada kas peab vastu ka normaalselt :P



Kirjutasin ju sulle ühte teemasse HD7 kohta pikalt ükskord juba.
Mälukaarti otseselt lisada ei saa, kuid vahetada on võimalik 32gb vastu, netis how-to õpetusi küll.
Üleüldse, hea kiire telefon, kõik liigub sujuvalt, mängud, filmid jne.
Probleeme pole esinenud.
Ebamugav on alguses Zune kasutamine - sarnane iTunes'ile.
Ekraanil polnud 3 kuud kile peal, ühtki kriimu ei tekkinud.
Tagant selle kaamera jalal on lakk natuke koorunud, aga see pole mingi kala..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 11:35 

Liitunud: 01.07.2011 22:19
Postitusi: 32
Lxc kirjutas:
allud1 kirjutas:
Lxc kirjutas:
oopc kirjutas:
To Allud:See on üks kõige kangemaid mobiile või.


ei ole.
Meie turul on mitut paremat varianti.


Ja ma kuulaks ka huviga mis need paremad on. Annad ka äkki kerge põhjenduse?


http://oliver.tele2.ee/eisa-2011-aasta- ... telefonid/

kui ma võrdlesin note ja seda htc'd siis leidsin, et ainult protsessor on 0.1GHz võimsam sellel htc'l, samas aga ei saa temaga teha videokõnesid, aku kestvus on poole väiksem, operatiiv mälu on vähem, telefoni põhimälu on mitu korda vähem, 3,5g kiirus on nõrgem. Note'l on super amoled ekraan, htc'l lcd. Note'l pixleid rohkem ja 1080p HD aga noh sel ekraan suurem kah.



Sa ei saa võrrelda NOTE ega sensationit. Note on juba pigem pihuarvuti. Vaata suurutst. Sinna saaks kõrvale panna juba galaxy tabi mis samamoodi helistab. Tasku sa seda ei pane ja kaela ei riputa!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 12:13 

Liitunud: 26.10.2005 17:21
Postitusi: 321
Asukoht: lõuna-eesti
kaabakaz kirjutas:
Mis telefon see eluaegse garantiiga on?
Ükskõik, mis juhtub ja saad uue.
Ühel sõbral käib see riietega koos pesumasinas, haamriga pekstud ja loobitud, vee- ja peksmiskindel. Mitte põrutus ja niiskuskindel.

http://www.sonimtech.com/
Vaga kova asi on. Kahju, et ara kadus aga varsti osan uue sellise


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 12:33 

Liitunud: 15.03.2009 16:50
Postitusi: 837
HD7 korpus on pask vs suuremas osas sama tehnikaga HD2 v Desire HD. Ei tea miks see nii on, aga on.

Vahepeal läks telefonidega ralliks ja kohati isegi kahetsen seda, et olemasoleva Nokia E90 peal pidama ei jäänud.

Nokia E90 oli pikalt, aga 2010 kevadel hakkas sügelema uuem ja väiksem Nokia E52 ning nagu öeldakse: annad sõrme, võtab jala.
Natuke aega kasutasin E52, aga siis tuli välja Nokia N8. Sebisin selle kiirelt omale Soomest (Eestis veel polnud) ja korralik feil minu jaoks. Müüsin suhteliselt kiirelt maha ja ostsin HTC Desire, mis oli SUPER telefon, seni Androididest kindlalt parim!
Sõber ostis samal ajal HD7, aga ei saanud selle WM7 platvormiga hakkama ja käis nagu uni pinda: vahetame ära, vahetame ära. No olgu, vahetasime. HD7 korpus oli aga s*tt (ekraani ümber raam muutus lambist sakiliseks jms), muidu telefon meeldis - kiire ja lihtne, kuigi Mobiil-ID ei töötanud siis + appe oli vähe saada. Mingil hetkel andsin selle naisele ja ostsin omale uuesti E52 ja väikeste kõrvalpõigetega kasutan seda siiani.

Konkreetselt kiireloomulisi tööasju mul ühegi puutetundliku telefoniga teha ei olnud võimalik, sest kõigil oli mingi oma jama, mis minu tegevustega kokku ei sobinud (Android n*ssis internetibrauseritega, nii et kõik lehed ei avanenud täielikult jne). Nii ostsingi kõrvale Samsung Galaxy Tab-i ja vahetasin selle veel hiljuti iPad2 vastu välja selle sama brauserikala pärast.

E52 aku kestab minu käes 2-3 päeva, N8 oma kestis 1-2 ja Android/WM7 kobadega päeva. Kõik telefonid olid ja on alati öösel väljas.

E52 + iPad koos kannatab juba elada ja tööd teha :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 12:43 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Milline siis on telefon sony ercson xperia x10 kogemuste põhjal ja kokkuvõtvalt mis ütleksite kes oskab.Ja ANDROID tähendas ?
http://www.sonyericsson.com/cws/product ... c=en&cc=gb

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 12:52 

Liitunud: 15.03.2009 16:50
Postitusi: 837
oopc kirjutas:
Milline siis on telefon sony ercson xperia x10 kogemuste põhjal ja kokkuvõtvalt mis ütleksite kes oskab.Ja ANDROID tähendas ?
http://www.sonyericsson.com/cws/product ... c=en&cc=gb


Mul on kogemus selle analoogiga (Xperia Active), mis on vist kiirema protsessoriga ja veekindel.


Miinused: ekraan on liiga väike, SonyEricssoni enda kiht Androidi peal on läbimõtlemata ja konarlik (erinevalt HTC Sense'st) ning üleüldse on minu seisukoht selline, et autoroolis on puutetundliku telefoniga paras kepp opereerida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 13:01 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Täitsa puuks ,vot sellien peab telefon olema nagu videos.Käisin nüüd vaataams hinnavaatluse prtaalis ,et kuidas seal elu käib ja mida pakutakse aga jube koht ja tulin tulema.Ukse unustasin ka lahti

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 19:32 

Liitunud: 26.10.2005 17:21
Postitusi: 321
Asukoht: lõuna-eesti
Eii saa mina aru, mis koik neis puutetundlikes käkkides leiavad. Praktiline pool neil täiesti puudub. Kui sonimist "lahti sain" kasutasin ca nadalakese tüdruku mingit vana htc-d. Telefoni, kui töövahendina, on see täiesti kasutu. Kui õhtul laadima panna unustad, on hommikul jama majas. Ärge tulge mulle autolaadijatest ja jumal teab mis kaablitest rääkima. Esiteks ma ei viibi järjest ei autos ega kuskil siseruumis nii kaua, arvestatav kogus voolu telefoni salvestuda jõuakas. Teiseks kasutusmugavu, autos või kinnastega on telefoni kasutamine pea võimatu.
Iphone kohta on hea naide, kus ca aasta tagasi sober eelmainitud telefoni kappi seisma jattis ja SE Elmi ostis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 19:51 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Ega nad ehk muidu jah aga lihtsalt kui saad taskusse mahtuva kompktse esemega netti kasutada,gpsi-i ja pilti ka teha peale helistamise see on lihtsalt päris hea.Aga eks inimeste lerinevad kasutussoovid.Nätuek oleks ehk põnev näppida ka edevat telefoni.Ku iaga midgi sellega juhtub või kunag ilahti tahad saada või mida iganes.
Huvitav kas tänapäeval ostetakse telefone rohkem või võetaske järelamaksuga,eriti neid tipp telefone.
Kunag iehk ostisd tip ptelefoni ja see oli ka tipus veel mõndaaega ja veel peale seda pikka aega .

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 20:02 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=523937 on ikka keskkond seal .Hullud pakkumised lendavad ja siis pean loobuma ja mida iganes.Lapsena uurisin ka seal kui midagi vaja oli ja siis käis seal sama värk.Hullud alg ja ostakohe hinnad ,jummala mõttetu värk minu arvates.Kui ka jääks alghind siis tuleks ehk müüjalt postitus ,et kahjuks pean taganema müügist jen jne .Aga seal asju liigub jah.
Ja kas sellise tyelefon ieest o nselline hind näiteks normaalne ja huvitav kus t kohast tulevad sinna siis päris uued telefonid ja kirja pandud näiliselt heade pakkumsitega ehk.Kusagilt välismaalt tuuakse või ...

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 20:24 

Liitunud: 26.10.2005 17:21
Postitusi: 321
Asukoht: lõuna-eesti
AntiL kirjutas:
Tsiteeri:
Eii saa mina aru, mis koik neis puutetundlikes käkkides ja muu taoline jutt
Ma ka ei saa paljudest asjadest aru :waah

Kasutusel iphone 3GS. Navi ja fotoaparaat on töövahendid. Eraldi navi ja fotokas oleks tülikad ja lihtsalt lisavidinad, mida kaasas vedada.

telefoni viskan iga õhtu arvutikülge laadima, olenemata sellest palju akut järel on. Ei ole minu jaoks eriline kunsttükk.

Ja sa väidad, et sa kasutad navi ja kaamerat töövahendina, siis sul veab alati aku õhtuni välja? Enmus nutikatel on aku juba paari h navi jooksutamisega kottis
Ahjaa, tuli meelde ühe norrakast tuttava ütlus, kui üks ta alluvatest endale tutika g mesa ligi võttis. "eks need ilusad autod ja vidinad olegi sellejaoks, et lollidelt raha ära võtta"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 20:31 

Liitunud: 27.12.2009 20:47
Postitusi: 2884
Asukoht: Põhja-Läti
k2 kirjutas:
AntiL kirjutas:
Tsiteeri:
Eii saa mina aru, mis koik neis puutetundlikes käkkides ja muu taoline jutt
Ma ka ei saa paljudest asjadest aru :waah

Kasutusel iphone 3GS. Navi ja fotoaparaat on töövahendid. Eraldi navi ja fotokas oleks tülikad ja lihtsalt lisavidinad, mida kaasas vedada.

telefoni viskan iga õhtu arvutikülge laadima, olenemata sellest palju akut järel on. Ei ole minu jaoks eriline kunsttükk.

Ja sa väidad, et sa kasutad navi ja kaamerat töövahendina, siis sul veab alati aku õhtuni välja? Enmus nutikatel on aku juba paari h navi jooksutamisega kottis
Ahjaa, tuli meelde ühe norrakast tuttava ütlus, kui üks ta alluvatest endale tutika g mesa ligi võttis. "eks need ilusad autod ja vidinad olegi sellejaoks, et lollidelt raha ära võtta"

Kurat ostke siis telefonid millel aku peab kah, kui mant taga on.
Endal pmst 24/7 internett lahti telefonis, + mõned programmid. 2 päeva pole probleem..

_________________
BMW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 22.02.2012 21:21 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kust kohast on kõige kasulikum mobiilile neti ühendus võtta ja palju maksab ehk mis on kasulikum diil hetkel.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 99 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7