Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.04.2024 01:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 04.01.2017 20:24 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
See iPhone aku tühjaksvajumise teema on suuresti mingi äratrööbatud kasutatud räime teema, millel aku teeb viimaseid hingetõmbeid.
Poeuutel on see ikkagi pigem harva esinev nähtus.

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 04.01.2017 21:31 

Liitunud: 05.03.2006 00:19
Postitusi: 733
kj kirjutas:
Iphone omanikud lähevad millegipärast eriti käima, kui akudest juttu tuleb :D Ja see peaks vist fakt olema juba, et sellega probleeme on, sõber ostis just uuena mingi 6, ja käib laadija taskus ringi ja aku tühi koguaeg, õige külmaga läheb veel põnevamaks vist :D
Ega ei tahetagi tunnistada vist, et selline halb üllatus selle raha eest võib tekkida.

Samsungil ei jõua aku kiiresti tühjenemise probleem tekkida ju, lendavad enne õhku

_________________
Suurim valik lisatulesid - www.lisatuled.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 04.01.2017 21:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Võib küll olla, endal pole ühtegi olnud õnneks, kuna enamus näevad välja nagu seebialused. See õhkulendamise viga oli vist ühel mudelil mäletamist mõõda olnud jah.

No kui harvaesinev aku viga, siis peab vist jah soovitama garantiisse minekut osadele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 04.01.2017 21:50 

Liitunud: 05.03.2006 00:19
Postitusi: 733
Mul on 2a ja 2 kuud vana iPhone 6 ja nüüd viimased paar kuud samamoodi viskab pildi kotti kui aku jõuab kusagil 10%-14% vahele.
Muus osas probleeme pole olnud, mahtu ainult jääb puudu sellest 16GB'st. Kukkunud on oi oi kui palju ning küljed ja nurgad näevad päris koledad välja, aga ekraan siiani terve. Mingeid kilesid või korpuseid pole ka kasutanud kunagi. Kõver on ka juba poolteist aastat, see tüüpviga mis neil 6'l oli.

Sellele aku teemale on lahendus ka olemas? Või uut akut vaja. Telefoni välja ei plaani veel vahetada lähima aasta jooksul, kui just vägisi katki ei lähe :)

_________________
Suurim valik lisatulesid - www.lisatuled.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 04.01.2017 22:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2016 21:42
Postitusi: 199
Asukoht: Tallinn
Uus aku ja elu läheb edasi.

_________________
E34 520


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 07:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
6S-il oli tagasikutsumine. 6-l pead ilmselt laskma ise vahetada

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 09:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 17:53
Postitusi: 367
Asukoht: Tallinn
Mul ka see akujama olemas (iPhone 6s) - külma ilmaga viskab aku kotti isegi siis, kui 70% akut on olemas :D :D

Telefonil saab aku jah tasuta ära vahetada aga ilmselt see probleemi täielikult ära ei likvideeri (vähemalt nii mulle Valge Klaar ütles). Apple'i enda ametlik seisukoht on, et nende telefonid pole mõeldud külma ilmaga kasutamiseks :D :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 10:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Huvitav, et millest tuleneb see, et Eestis vahetatakse akusid, Rootsis vahetatakse telefone. Küsisin Rootsis hoolduskohast, kuhu naise telefoni viisin, et kas nad vahetavad akusid ka ning vastus oli, et kui tegu ametliku tagasikutsumisega siis antakse uus.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 12:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.03.2013 18:09
Postitusi: 214
Rootsi on parem riik, seal hakkavad pagulased laamendama kui uut telo ei saa.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 13:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Pagulased pidid Androidi fännama sest neile ei meeldi kinnised süsteemid ja nad tahavad bluetoothi kaudu pilte saata

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 13:23 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Jaanus kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ostad kalli androidi oled sama rahul ja rohkemgi kui iphonega. Funktsionaalsust on kamaluga rohkem aint.

Palun konkreetseid näiteid, kamaluga.

1. Täpitähed kohe klaviatuuril. Iphone kasutades oli ebamugav kirjutada.
2. Ekraanile vidinate lisamine (oluline kiired märkmed ja kell koos ilusa ilmateate äpiga nt mulle.)
3. Miracast, selleks appletv olemas aga no milleks kui smarttvl kõik appletv funktsioonid nagunii olemas
4. NFC - enamus ei kasuta aga mul nt oluline et autosse hoidikusse pannes läheks gps, waze jne automaagikiselt käima sest iga kord ise ebamugav klõpsida
5. Tagasi nupp - ausõna ebamugavam on klõpsida äpisisest nuppu üleval vasakul kui all näpuulatuses olevat nuppu.
6. Arvuti ja telefoni vahel failivahetus - jah dropbox on variant aga kogu see failihalduse süsteem on iosil paras ikaldus. Mul on tõesti igasugu pdfe ja muid asju vaja telosse toppida ja alati ei ole pilveteenuses hoidmine variant.

Praegu peast rohkem ei tulnud. Kindlasti on neid veel. Kõik välja tulnud isiklikust kasutusest kui üritasin siin iphonei kasutada mingi hetk.

Paljud asjad on sõltuvalt kasutajast, kellel on vaja kellel mitte. Fakt on see, et minu väide oli, et android annab rohkem võimalusi mitte see et kas keegi kasutab ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 13:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2016 12:44
Postitusi: 66
RustyZ kirjutas:
Jaanus kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ostad kalli androidi oled sama rahul ja rohkemgi kui iphonega. Funktsionaalsust on kamaluga rohkem aint.

Palun konkreetseid näiteid, kamaluga.

1. Täpitähed kohe klaviatuuril. Iphone kasutades oli ebamugav kirjutada.
2. Ekraanile vidinate lisamine (oluline kiired märkmed ja kell koos ilusa ilmateate äpiga nt mulle.)
3. Miracast, selleks appletv olemas aga no milleks kui smarttvl kõik appletv funktsioonid nagunii olemas
4. NFC - enamus ei kasuta aga mul nt oluline et autosse hoidikusse pannes läheks gps, waze jne automaagikiselt käima sest iga kord ise ebamugav klõpsida
5. Tagasi nupp - ausõna ebamugavam on klõpsida äpisisest nuppu üleval vasakul kui all näpuulatuses olevat nuppu.
6. Arvuti ja telefoni vahel failivahetus - jah dropbox on variant aga kogu see failihalduse süsteem on iosil paras ikaldus. Mul on tõesti igasugu pdfe ja muid asju vaja telosse toppida ja alati ei ole pilveteenuses hoidmine variant.

Praegu peast rohkem ei tulnud. Kindlasti on neid veel. Kõik välja tulnud isiklikust kasutusest kui üritasin siin iphonei kasutada mingi hetk.

Paljud asjad on sõltuvalt kasutajast, kellel on vaja kellel mitte. Fakt on see, et minu väide oli, et android annab rohkem võimalusi mitte see et kas keegi kasutab ka.


Kukkusid väga kõvasti? :kill

_________________
3 protsenti elavad ülejäänud on orjakari


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 13:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2008 14:39
Postitusi: 859
Asukoht: Tallinn
terrormachine kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Jaanus kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ostad kalli androidi oled sama rahul ja rohkemgi kui iphonega. Funktsionaalsust on kamaluga rohkem aint.

Palun konkreetseid näiteid, kamaluga.

1. Täpitähed kohe klaviatuuril. Iphone kasutades oli ebamugav kirjutada.
2. Ekraanile vidinate lisamine (oluline kiired märkmed ja kell koos ilusa ilmateate äpiga nt mulle.)
3. Miracast, selleks appletv olemas aga no milleks kui smarttvl kõik appletv funktsioonid nagunii olemas
4. NFC - enamus ei kasuta aga mul nt oluline et autosse hoidikusse pannes läheks gps, waze jne automaagikiselt käima sest iga kord ise ebamugav klõpsida
5. Tagasi nupp - ausõna ebamugavam on klõpsida äpisisest nuppu üleval vasakul kui all näpuulatuses olevat nuppu.
6. Arvuti ja telefoni vahel failivahetus - jah dropbox on variant aga kogu see failihalduse süsteem on iosil paras ikaldus. Mul on tõesti igasugu pdfe ja muid asju vaja telosse toppida ja alati ei ole pilveteenuses hoidmine variant.

Praegu peast rohkem ei tulnud. Kindlasti on neid veel. Kõik välja tulnud isiklikust kasutusest kui üritasin siin iphonei kasutada mingi hetk.

Paljud asjad on sõltuvalt kasutajast, kellel on vaja kellel mitte. Fakt on see, et minu väide oli, et android annab rohkem võimalusi mitte see et kas keegi kasutab ka.


Kukkusid väga kõvasti? :kill


Kusjuures kõik on väga õiged asjad, mul samad probleemid.Ja ma pole androidi fanboy, telefoniks on iPhone 6S Plus ja suht tihti kirun. :uhoh
Aga hetkel androidile tagasi ei liigu veel...

_________________
E38, E36 Cabrio


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 13:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2008 22:18
Postitusi: 1192
Asukoht: Pärnu
RustyZ kirjutas:
Jaanus kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ostad kalli androidi oled sama rahul ja rohkemgi kui iphonega. Funktsionaalsust on kamaluga rohkem aint.

Palun konkreetseid näiteid, kamaluga.

blabla

Pilt
31. detsembril panin pea seitsesada eurot lauale ning ostsin endale Samsung Galaxy S7 Edge. Peale esimest keskpärast android telefoni omamist, kui need müügile tulid, pole ma eriti heal arvamusel odavatest androididest - kipuvadki just need kokku jooksma ja muid trikke tegema. Androidi tippudelt seda ei ootaks ning asetaks nad töökindluse ja sujuvuse poolest just iPhone`de kõrvale. On nii?

Võta näpust...

Pea nädalake S7 Edge`i ehk üht hetke androidi tipptelefoni omanuna, võin öelda südame rahuga kõigile, et ka see telefon jooksis juba kokku korra. Palm face emoticon`st jäi väheks tol hetkel...Telefon muidu igati asjalik ja hea väljanägemisega, kaamera samuti üks parimatest, kui mitte parim turul olev, mis oli ka üks ostuargument. Multitasking ei valmista sellele telefonile absoluutselt probleeme, st hüppamine ühest aknast teise või kolmandast rakendusest neljandasse - kõik käib kiirelt ja sujuvalt...kuid sa ei või iial teada, mil ta kokku jookseb. Sest ta on ikka android...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 05.01.2017 14:49 

Liitunud: 15.05.2015 02:08
Postitusi: 6
El Presidente kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Jaanus kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ostad kalli androidi oled sama rahul ja rohkemgi kui iphonega. Funktsionaalsust on kamaluga rohkem aint.

Palun konkreetseid näiteid, kamaluga.

blabla

Pilt
31. detsembril panin pea seitsesada eurot lauale ning ostsin endale Samsung Galaxy S7 Edge. Peale esimest keskpärast android telefoni omamist, kui need müügile tulid, pole ma eriti heal arvamusel odavatest androididest - kipuvadki just need kokku jooksma ja muid trikke tegema. Androidi tippudelt seda ei ootaks ning asetaks nad töökindluse ja sujuvuse poolest just iPhone`de kõrvale. On nii?

Võta näpust...

Pea nädalake S7 Edge`i ehk üht hetke androidi tipptelefoni omanuna, võin öelda südame rahuga kõigile, et ka see telefon jooksis juba kokku korra. Palm face emoticon`st jäi väheks tol hetkel...Telefon muidu igati asjalik ja hea väljanägemisega, kaamera samuti üks parimatest, kui mitte parim turul olev, mis oli ka üks ostuargument. Multitasking ei valmista sellele telefonile absoluutselt probleeme, st hüppamine ühest aknast teise või kolmandast rakendusest neljandasse - kõik käib kiirelt ja sujuvalt...kuid sa ei või iial teada, mil ta kokku jookseb. Sest ta on ikka android...

Endal sama telefon, varsti juba aasta. Ülejäänud jutuga nõustun, aga mul pole ta veel siiamaani kokku jooksnud :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 142 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7