Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 14:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.10.2008 10:42
Postitusi: 70
Nimi peaks juba kõik ütlema. Arvan vähemalt mina :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Umx kirjutas:
Kärss, Su suhtumine on umbes: rohi oli vanasti rohelisem. Tegelikult ei huvitagi kedagi, kas ta telefon 2-3 aasta pärast veel töötab, sest selleks ajaks on juba uus ostetud. Tammsaare kirjutas kah aastakümneid sama kirjutusmasinaga, Kaur Kender tõenäoliselt on iga oma raamatu uue sülearvutiga kirjutanud.

Vaidleks vastu. Paaril väga edukal tuttaval on alles hiljuti soetatud uus telefon. Ennem seda omasid päris vanu aparaate:D
Mida vähem on sul raha, seda rohkem soovid kulutada. Mida rohkem on sul raha, seda rohkem väärtustad sa oma aega ja isiklikku elu, mitte ei vaata mis naabrimees teeb. Jah, buum eestis näitas, milliseks on inimeste iseloom aastate pikkuse vaesusega mutunud. Vaesed raha ja hariduse poolest.
Ma siiani ei jaga matsu, miks peab põhikooliharidusega inimene omama iPhone, kui kogu tema elu on nagunii järelmaksu peal!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:24 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Ainult nimele lootmist mina ei poolda.Igaüks ise teab muidugi.Minujaoks võib huiwei olla parem kui mõni rahavatelefon.Huiwei hinna ja toote suhe võib olla palju asjalikum kui rahvatelefon .

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:27 

Liitunud: 13.04.2007 18:34
Postitusi: 1329
Asukoht: Harjumaa
allan1 kirjutas:
Kellelgi HTC-ga ka kogemust on? Dezire HD vms..
Ise kaalun ka jupp aega samsung s2 või nokia n9 vahel.

Samas vana nokia x3 ei taha ka maha surra, juba 2+ aastat töötelefonina ja kõik ok. Aku isegi siiani 3-4 päeva.

Mul on HTC Desire HD
Pilt

ise olen väga rahul, räägin suht palju telefoniga ja nett on 24/7 sees pluss pidevalt värskendab, et mailid tuleks nagu sms-id :)
paar asja mida mainin,
võrreldes Galaxy S2-ega siis kaamera on HTC-l tiba kehvem vajab kindlamat kätt sest auto focus ei toimeta nii kenalt kui Samsungil ja ekraan on eredam kui HTC-l, samas ekraan jätab minu meelest HTC-l elu truu pildi ja menüüd on minu meelest ka meeldivam kasutada. Lisaks on Samsung kergem, kitsam, pikem aga samas käes hoida on HTC-d mugavam tunne sest Samsa jätab jube kergelt katkimineva mulje ja nagu ei hoiakski midagi aga samas pidi väga vastupidav olema see Samsung vaatamata tema kergele ja õhukesele plastik korpusele :) nii, et osta tuleks see mis endale kasutades rohkem meeldib aga mina ei kahetse oma ostu :)

_________________
Elu nagu lill ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
uiblja... ja hakkavadki juba tulema wannabe-filosoofilised nämmutised teemadel "miks on ehitajatel premium autod" ning "milleks põhikooli lapsele ipfon"...

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.03.2008 00:30
Postitusi: 122
kiirenissan kirjutas:
mis mehed huiwei nutikatest arvavad?

Mul on hetkel kasutusel Hauwei U8500 Pilt
Pluss on see et saab kasutada seda keskmist nuppu kui näiteks teed musta tööd..näpud liivased vms ja vaja telefon vastu võtta või miskit muud asja näppida
ja ei taha ekraani kraapida.
Selle nupuga siis võimalik kõik asjad ära ajada.
Aku on kehvavõitu minul umbes 2 päeva
Prose võiks kiirem olla..Angry Birds jõnksutab


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
kiirenissan kirjutas:
mis mehed huiwei nutikatest arvavad?


Kasutan ise u8500 ja töötab. Korpuse kvaliteedile ei anna miskit ette heita , kuna kolme kuu jooksul on korpus ikka veel terve ja klaas selgesti loetav. Kuigi on kõvasti kukkunud . Kõik töötab ja isegi aku on veel uueväärne , peab umbes 1,5 päeva.

Ainuke asi , et v6iks kiirem olla .

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
krss kirjutas:
töötasin mõnda aega Jaapanis ja selliste tehniliste lahendustega "mänguasjad", mis olid siis käes igal koolilapsel, need pole Euroopas praegugi veel turule jõudnud (Nokia prototüüpidel on neid vidinaid siiski kasutatud

point oli kuidagi nii, et seal kaug-idas "ütlevad" operaatorid tootjatele mida tuleb aparaadile järgmiseks külge pookida, samas kui mujal maailmas vastupidi.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:41 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Nojah tegelikult kui asi toimib nõnda ja on sama asjalik kui tänapäevasemadki siis milleks vahetada kui ei tunne veel ka ,et masin ei rahulda enam ennast.Olgu jah ehk kindlasti on asjad edasi arenenud kuid kui 10 aast atagune masin ja võrrelda seda mingi odvamat sorti tänapäevase nutikaga sii s võivamalus ehk ,et see 10 a tagune nutikas on asjalikum kui mõni tänapäevasem odavam nutikas.Ainult kes tahavad ajaga koguaeg kaasas käia ja meeldib pidevalt midag uiuut kogeda ja see poel kellgil keelatud.Huvitab et kuidas mõned asjad aeglaseks jäävad.Mul arvuti ka mingi luts vist ga mina jummala rahul.Mõnele jääb telefon eglaseks näiteks ma mõistan ehk kuigi keeruline.Antud juhul mul peab olema mingi metsik eultempo või mida iganes ,et mingit telfoni aeglust kogeda.vajutad mingit nuppu ja asi reageerib väga kaua ja näitab mingit laadimis linki protsentides.vajutan a-tähte ja siis laeb selle sõnumisse ja nõnda pean kirjutama kellegile sõnumi või siis vajuta n tähe ja kohe ilmub.Või mõni eristab veel kohe reageeribaid toiminguid ka üksteisest .Näiteks inimesel on mingi koera refleksid ja siis o nkeerulien tava ühiskonnas toimida nendega.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:42 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kuidas kellegil on näiteks telefon aeglaseks jäänudet vajab kiiremat telefoni.et kuidas see aeglus ja kiirus väljendub ,millise vahega .Seda võib siin jah keeruline või võimatu selgitada ,kirjelda.Keeruline on kirjeldada eh kmingit lühikest ajaühikut aga .....
Nagu atode kiirendus 0-100 vägev ehk küll paberil ja arvutis näha kuid reaalselt .No jah kui tõseti väga erinevaid asju võrrledes siis tunneb vahet paberil-ekraanil ja tagumikuga.
fakkos see tehnika ja ....
teemad on lõpmatusen i...............................

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 22:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.06.2005 12:35
Postitusi: 633
Siin üks õpetlik ja humoorikas video neile, kes läbi elu tehnika viimase sõna nimel tõmblevad :D
http://vimeo.com/8703840


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:07 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Viimase sõna mobiil o nvähematel ma arvan.On võimalik seda näidata või öelda msi on kõige kangem mobiiltelefon tänapäeval.
GTI driveri videot tahaks ka näha.
MDB mobiilide pildil on areng nagi afist sai inimene või :D

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:14 

Liitunud: 01.07.2011 22:19
Postitusi: 32
HTC Sensation XE

Üks väheseid mis suuda Flashi toetada. Täismahus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 21.02.2012 23:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
oopc kirjutas:
Nojah, kui telefon toimib ja on sama asjalik kui viimased nutititelefonid, siis milleks vahetada, eriti kui ei tunne puudust funktsioonides(app-idest).


Täiesti õige, vahel mõtlen ka võtta kasutusele vana telefon. Ei ole seda töökindlust nutitelfonidel ja numbrite valimine ei ole ka enam nii lihtne.
Inimesele kes otstab alles nutitelefoni, soovitan valida sellise millel on häälkäsu funktsioonid. Helistamine, sõnumi saatmine. Nokia uutel telefoidel ei ole vaja häält ka enam selgeks õpetada. Kindlasti on neid brände veel aga kogemust mul nendega ei ole.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7