Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.04.2024 10:16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 23.02.2012 21:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.01.2006 22:58
Postitusi: 279
Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Telefone läbi käinud ikka paras ports ja alles ka mõned.
Kuid telefon, mida ma suht kaua kasutasin oli Nokia 6020. Minuarust ikka suht pommikindel-ca. 3 korda veeall ära käinud, maha kukkunud mitu korda (ja mitte mingi 1m kõrguselt) jne.
Töötab siiamaani ilma probleemideta, kuigi välimus on nagu on:D.
Pilt

On olnud ka Nokia 5530, Nokia E52 ja nüüd Nokia C6-00 (paneb pange mõnikord vms.-ei aita ka softi uuendamine).
Mõtlengi, et tahaks mingit odavat vanemat telfi, millel aku peaks oma 5-7 päeva ilusti ära ja oleks veidikenegi põrutuskindel.
Ja samas oleks suur soov töötava Nokia 8210 vastu( kellelgi on ja tahab loovutada, siis võib PS-is ühendust võtta;) ).

_________________
tq


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 23.02.2012 23:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.01.2007 18:55
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu
Läbi aja olnud mitmeid erinevaid telefone. Mõned viimased neist..
Nokia E50 pidas vastu 3,5 aastat. Siis hakkas levi ära kaduma, aku jäi juba nõrgaks jms. Muidu suhteliselt "pommikindel" telefon oli. Mitmeid kordi käis vees, esimeselt korpuselt oli ülemine osa kadunud (samamoodi nagu Patrick! telefonil). Vedeleb siiani kapis.
Nokia 5230. Poolteist aastat pidas vastu enne kui ekraan katki läks. Selle ajaga käisid akuklemmid garantiiremondis (vahetati välja, kuna mingisugustel põhjustel olid kaks tükki katki läinud). Paar kukkumist oli selle aja jooksul, kuid üllatavalt hästi pidas isegi vastu neile.

Nüüd võtsin Nokia E5 . Eks näis kaua see vastu peab ja mis probleeme sellel esineb. Või on kellelgi sellise telefoniga kogemuseid?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 24.02.2012 00:18 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Kumb mobiil kas nokia e75 või n97 ja miks.

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 24.02.2012 03:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
krss kirjutas:
Kui see käis minu kohta, siis äkki põhjendad? Ma kasutan küll pool aastat vana nutitelefoni, kuid kasutan seda tõesti vaid rääkimiseks ja teatud failide töötlemiseks (tööasjad) ja kuna ma ei näe sellel mingeid eeliseid 10a vanemate nutitelefonide ees, siis ei paneks kunagi oma raha sellise jaburuse alla. Aga kuna läks juba jutt appidele, siis sellepärast selgitust küsisingi, kuna puuduvad kokkupuuted toimivate lahendustega. Ma näen tõesti tehnikas vaid vahendit, et elu lihtsamaks muuta ja tõhusamalt elada (rohkem emotsioone sama aja jooksul). Ja iseenesestmõistetavalt kõrvaldan oma elust sellise tehnika (teleritest autodeni), mis pigem raiskavad aega ega paku midagi rohkemat, kui mul juba praegu on. Kuid olen avatud väljakutsetele ega jäta midagi põnevat järgi proovimata, kui keegi vaid soovitada viitsiks ;)



Vot aga Sa võtadki asja ainult enda vaatepunktist ja sellest vaatepunktist on Sul täiesti õigus, et ka 10a tagasi olid olemas PDA'd mis täitsid paljusid tänapäevaste nutitelefonide funktsioone. Küll aga on olemas inimesi kellel on telefon peale abivahendi ka lihtsalt igavuse peletamiseks või on niisama tehnikahuviline. Peaksid ju aru sellest saama küll, olles mitmes autofoorumis tegev, kus paljudel inimestel on autod ainult hobikorras ja ei oma mingit erilist praktilist väärtust. Miks ei saa siis telefonidega nii olla? Telefon ja auto pole muidugi võrreldavad hobiasjad, aga lihtsalt erinevatel inimestel erinevad prioriteedid.

Ma nüüd ei saanud aru, kas Sa täpselt ei tea mis need appid on või lihtsalt ei tea toimivaid lahendusi. No igaljuhul on siis tegu programmidega, samamoodi nagu installid lauaarvutile, saad ka sinna neid hulgaliselt juurde tõmmata. Samuti on nende tegemine võrdlemisi lihtne, mõtle ainult hea idee välja. Kui juhuslikult selle nädala pealtnägijat nägid, siis seal oli eestis toodetud nutitelefonide tarkvara top 10 ja oli seal nii mõnigi asjalik asi, nt parkimisabiline. 10x mugavam, lihtsam ja kiirem on parkida telefonis ainult paari nupuvajutusega selle asemel, et hakata mingit sõnumit trükkima.

Pealtnägijas hüüti välja ka siuke lause nagu "tänapäeva nutitelefon on võimsam kui 5a tagune võimsaim lauaarvuti". Kahju on sellest, et see lause ei ole kusagilt otsast tõsi ja nüüd suur osa pealtnägija vaatajatest usuvadki seda pimesi. Protsessorid on küll jah täitsa võimsad neil, (mingil uuel LG'l nt kuulutati välja 1,8GHz neljatuumaline prose) aga graafiline jõudlus ei jõua veel ligilähedalegi. 5a tagasi võisid juba võtta lauaarvutilegi 4 tuumalise prose ja sinna kõrvale näiteks 2 8800ultrat mis oleks isegi tänapäeval veel arvestatav komplekt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 24.02.2012 08:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
App ongi teine sõna rakendustele, tuleneb sõnast application.

Parkimine ju käib vahel ikka teises tsoonis ka ja nt europarki ja linna parkimisalade sõnumid peaksid siiski erinevad olema. Tegelikult ma isiklikult ei ole kasutanud toda rakendust, kuna mul endal veel symbian, milllele kaasaegseid rakendusi ei tehta, aga lihtsalt tõin teoreetilise näite asjale.

Ja nagu ma mainisin, siis ei pidanud telefoni omamist otseselt hobiks vaid lihtsalt mõnele inimesele meeldib omada uut uhket tehnikavidinat (ei vaidlegi vastu, et on ka neid kellel on see lihtsalt moeaksessuaar) millega saab miljon asja teha. Need ei pruugi alati olla praktilised ja ilmtingimata vajalikud, aga lihtsalt on huvitav ajaga kaasas käia. Samamoodi fännab mõni tehniliselt arenenud autosid. Mõni omab ainult autosid ja tehnikat mis ajavad asja ära. Mõni (nt Sina) omab tehnikat mis muudab elu lihtsamaks aga ei oma midagi oluliselt üleliigset. Jutu point - inimeste otsused ei ole alati kõigi jaoks ratsionaalsed.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 24.02.2012 11:27 

Liitunud: 18.05.2006 15:23
Postitusi: 84
Asukoht: Tallinn
Samsung S2'te omanud u. pool aastat. Esimene läks kahenädalaga poodi tagasi, kuna sai niiskus kahjustuse. Arvatavasti minu hingeõhust telefoniga rääkides, sest kuskil niiskes ma sellega ei käinud.
Aku kestab napilt päeva. Laetud sai alguses nii nagu ikka kombeks uute telefonidega - lased nulli ja laed 15-16h.
Ekraan on hea aga ka telefoni suurus on ulme. Protsessor on kiire, vahepeal harva kipub ennast välja lülitama kuigi esimesega oli rohkem seda.

Ütleme nii, et päeva lõpuks ma teda välja vahetama ei hakkaks kuna mitte midagi paremat ei ole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 24.02.2012 11:58 

Liitunud: 03.01.2011 19:35
Postitusi: 164
-


Viimati muutis S!!M, 15.05.2013 19:56, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 24.02.2012 12:13 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
oopc kirjutas:
Kumb mobiil kas nokia e75 või n97 ja miks.

Äitähh.Häid pühasi kõigile paiksetele eestlastele

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 24.02.2012 19:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Just, mobiiltelefoni akusi enam pikalt laadima ei pea. Kestvus sõtub palju sellest, kas on sisselülitatud 3G valik või mitte. 3G on kasulik ainult siis, kui vaja on kiiret internetti. Niisama kasutusel olles "sööb" ainult akut ja kõik. Lisaks kui oled kusagil ruumis ja või 3G levi äärepeal, siis tõmbab aku väga kiirelt tühjaks.
Enda kogemusest. Hommikul võtsin laadimast, mõned üksikud kõned ja 8 tundi hiljem oli aku tühi. Tavapäraselt peab 3 päeva umbes ja seejuures on kõnesi mitmeid igapäev. Telefonid on mul kõik 24 tundi sees, ei viitsi seda PIN koodi toksida ja vajadusel saab alati hääletu peale määrata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 25.02.2012 20:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2012 21:27
Postitusi: 152
killer666 kirjutas:
kiirenissan kirjutas:
mis mehed huiwei nutikatest arvavad?


Kasutan ise u8500 ja töötab. Korpuse kvaliteedile ei anna miskit ette heita , kuna kolme kuu jooksul on korpus ikka veel terve ja klaas selgesti loetav. Kuigi on kõvasti kukkunud . Kõik töötab ja isegi aku on veel uueväärne , peab umbes 1,5 päeva.

Ainuke asi , et v6iks kiirem olla .


Korpuse osas vaidlen vastu. Mul tuli umbes nädalaga loks sisse küljele. Kiirem võiks kindlalt olla. Kõik asjad läägivad ja suht võimatu on vahel midagi seal teha, eriti u -20 kraadise külmaga. Siis oli mõtetu lugu vahetada. Sest seda telefon eriti ei võimaldanud. Endal olnud juba üle 2 kuu, ka kukkunud ja kõike möllu. Ja töötab :)

_________________
I live for Hardstyle baby!
Opel Omega B 2.0 16V 100kW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 17:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.04.2005 21:56
Postitusi: 143
Asukoht: tallinnast 30km eemal
Kas keegi oskab öelda mulle Nokia N8 kohta midagi? Plaan soetada endale see järelmaksuga aga sooviks teada kas on see õnnetuse hunnik või siis arvestatav tänapäeva elu juures?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 17:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
AudiArmastus14 kirjutas:
killer666 kirjutas:
kiirenissan kirjutas:
mis mehed huiwei nutikatest arvavad?


Kasutan ise u8500 ja töötab. Korpuse kvaliteedile ei anna miskit ette heita , kuna kolme kuu jooksul on korpus ikka veel terve ja klaas selgesti loetav. Kuigi on kõvasti kukkunud . Kõik töötab ja isegi aku on veel uueväärne , peab umbes 1,5 päeva.

Ainuke asi , et v6iks kiirem olla .


Korpuse osas vaidlen vastu. Mul tuli umbes nädalaga loks sisse küljele. Kiirem võiks kindlalt olla. Kõik asjad läägivad ja suht võimatu on vahel midagi seal teha, eriti u -20 kraadise külmaga. Siis oli mõtetu lugu vahetada. Sest seda telefon eriti ei võimaldanud. Endal olnud juba üle 2 kuu, ka kukkunud ja kõike möllu. Ja töötab :)


Mul kukkus 1päev niiviisi kraanikaussi , et oli täiesti vee all. V6tsin kohe aku ära ja panin paariks tunniks puhuri kõrvale kuivama , miskit viga pole täheldanud. Vastalapäeval sai kelgutamise juures passitud ja omal olid naise villased käpikud käes ja sai täitsa eduliselt seda puuteekraani kasutada.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 19:33 

Liitunud: 08.03.2008 17:10
Postitusi: 19
prostuff kirjutas:
Kas keegi oskab öelda mulle Nokia N8 kohta midagi? Plaan soetada endale see järelmaksuga aga sooviks teada kas on see õnnetuse hunnik või siis arvestatav tänapäeva elu juures?


viewtopic.php?p=905653#p905653


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 20:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2012 21:27
Postitusi: 152
killer666 kirjutas:
AudiArmastus14 kirjutas:
killer666 kirjutas:
kiirenissan kirjutas:
mis mehed huiwei nutikatest arvavad?


Kasutan ise u8500 ja töötab. Korpuse kvaliteedile ei anna miskit ette heita , kuna kolme kuu jooksul on korpus ikka veel terve ja klaas selgesti loetav. Kuigi on kõvasti kukkunud . Kõik töötab ja isegi aku on veel uueväärne , peab umbes 1,5 päeva.

Ainuke asi , et v6iks kiirem olla .


Korpuse osas vaidlen vastu. Mul tuli umbes nädalaga loks sisse küljele. Kiirem võiks kindlalt olla. Kõik asjad läägivad ja suht võimatu on vahel midagi seal teha, eriti u -20 kraadise külmaga. Siis oli mõtetu lugu vahetada. Sest seda telefon eriti ei võimaldanud. Endal olnud juba üle 2 kuu, ka kukkunud ja kõike möllu. Ja töötab :)


Mul kukkus 1päev niiviisi kraanikaussi , et oli täiesti vee all. V6tsin kohe aku ära ja panin paariks tunniks puhuri kõrvale kuivama , miskit viga pole täheldanud. Vastalapäeval sai kelgutamise juures passitud ja omal olid naise villased käpikud käes ja sai täitsa eduliselt seda puuteekraani kasutada.


Siis teeb Huiwei erinevate ekraanidega neid vist :D Sest mul ei töödanud isegi eriliselt õhukeste töökinnastega ekraan. Eks see soojustundlik ekraan üks soojemate maade teema on tegelt, kuigi need kindad mis nüüd müüakse on äkki head? :D

_________________
I live for Hardstyle baby!
Opel Omega B 2.0 16V 100kW


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 26.02.2012 20:32 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Rõhutundlik ekraan töötab kindaga, mahutundlik tavalise kindaga mitte (vaja elektrit juhtivat pinda). Mahutundliku on mugavam kasutada, ei pea ekraanile "vajutama" vaid piisab õrnast puudutused.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 129 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7